Opinie o EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA w Ochmanów

EKOFOL rozpoczął działalność w branży tworzyw sztucznych w 1998 roku jako firma rodzinna. Od 2002 roku EKOFOL jest spółką jawną. Odbiorcami granulatów są firmy z województwa małopolskiego – producenci wyrobów z tworzyw sztucznych.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA w Ochmanów

Jako tako

Witam. Z tego co piszecie wyglada na to ze, nigdy nie mieliscie ochoty do pracy i wrecz was ona przerasta. Jednym zdaniem "u mamusi na garnuszku siedziec". Takim jak Wy choc by tylki miodem smarowali to i tak bedzie zle.Co kogo obchdzi rodzina prezesa ? W kazdej firmie jest podobnie pod tym wzgledem .Zazdrosc was zżera ze maja lepiej? Kto ma kozysta bardzo proste.Co do pracy Ja odziwo umowe mam. Ubrania mam. Rekawiczki mam .Zarobek dobry.

swinka

Cześć, ja powiem Tobie tak:ze jeżeli będziesz sumiennie podchodził do swoich obowiązków to będziesz zadowolony z wypłaty!!!a jeżeli będziesz leserował i chodził bokami to na pewno szybko to wyłapią i kopna Cie głęboko w d....... Teraz już naprawdę nie ma przelewek bo właściciel ma gestapo w firmie im pilnują jak pieron. Ale polecam bo zarobek fajny jak na Śląsk.

FIRMA TO JEDNA WIELKA SCIEMA. BRAK JAKICHKOLWIEK PRZESTRZEGANYCH ZASAD BHP. OSZUSTWA NA UMOWIE, NIEWYPLACANE NADGODZINY. SPRAWA TRAFILA NA POCZATEK DO PIPu. JESLI DALEJ BEDA WMAWIAC ZE MAJA RACJE, ZOSTANIE ZORGANIZOWANY POZEW ZBIOROWY ( JEST JUZ NAS KILKU) SĄD PRACY, BHP, SANEPID I URZĄD SKARBOWY. STARAŁEM SIE O MOJE ZAROBIONE PIENIADZE, TO MNIE OSZUKALI I STWIERDZILI ZE IM TEGO NIE UDOWODNIĘ. JEDNAK UDOWODNIMY ZDJĘCIAMI, ŚWIADKAMI, FILMAMI. JESTESMY SPRYTNIEJSI NIZ MYSLICIE. OGOLEM TO WYZYSK PRACOWNIKOW NA RZECZ RODZINY PREZESA. PRACUJE 10 OSOB, 5 SIEDZI A 5 PRACUJE ZA 15. MASAKRYCZNE ZMIANY, BRAK WYPLAT DO NOCEK, NADGODZIN, PRACA W NIDZIELE, SWIETA. PORAZKA. CZY KTOS JEST CHETNY DOLACZYC DO POZWU ZBIOROWEGO? WEZMY SIE W KUPIE ZA NICH !!! MOJ MAIL OSW32600@INTERIA.PL - PISZCIE I SIE DOGADAMY. SPRAWA ZGLOSZONA W TOKU. POPRZEDNIO SKONSULTOWANA Z PRAWNIKIEM. W ZAKLADZIE TYLKO KLAMIA, MOZE 5% OKAZALO SIE PRAWDĄ, RESZTA TO KITY. MYSLICIE ZE NIE ZNAMY SWOICH PRAW PRACOWNIKA?

nieznajomy
@Tomek

Jeśli zarobisz gdziekolwiek więcej kasy to napisz, kasa jest świetna jak na rynkowe warunki, jak nie zauważyłeś większosć pracowników dojeżdża nawet po 80 km, jak sie nie chce robić, rączki lewe i chęci zero to najlepiej się poskarżyć. ludzie jakoś pracują i sobie chwalą, pilnują pracy i swoich obowiązków, z każdym tygodniem jest coraz lepiej bo zakłąd inwestuje kupe pieniedzy by było dobrze. nie ma to jak iść na l4 zaraz po otrzymaniu umowy, może Tobą się ktoś zainteresuje co sie tak nagle pochorowałeś i czy aby Ty słusznie bierzesz świadczenia ściemniaczu! Pozdrawiam nierobusiów.

nieznajomy2

Zatrudnili mnie obiecali umowę a tu kicha. Zostawałem nadgodziny każda sobotę byłem w pracy nie wspominając o tym ze 1-ego mają tez pracowałem. Miałem skończyć zaplanowana robotę i mieli dać umowę. Okazało się ze gdy zrobiłem to co chcieli zamiast umowy podziękowali i stwierdzili że nie ma dla mnie pracy. Walą w ciula z kasą do tego oszukują na godzinach i przyjmują na czarno !a z gówna chcieliby złotą korone ! no itak na koniec mam nadzieje ze te zajebane myjki rozpadną sie w huj a produkcja nigdy nie ruszy!

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
nieznajomy

Zatrudnili mnie obiecali umowę a tu kicha. Zostawałem nadgodziny każda sobotę byłem w pracy nie wspominając o tym ze 1-ego mają tez pracowałem. Miałem skończyć zaplanowana robotę i mieli dać umowę. Okazało się ze gdy zrobiłem to co chcieli zamiast umowy podziękowali i stwierdzili że nie ma dla mnie pracy. (usunięte przez administratora)

zwykły robol

WITAM WSZYSTKICH PRACUJE JAKIŚ CZAS NA SORTOWNI I JEST CIĘŻKO ALE TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ LUDZI KTÓRZY TAM PRACUJĄ. RĘKAWICE SĄ UBRANIA ROBOCZE SĄ W PRAWDZIE JEST ZIMNO ALE TO STARA HALA NIE MOZNA WYMAGAĆ ŻEBY DO ŚMIECI BIUROWIEC WYBUDOWALI A PRZYPOMINAM WSZYSTKIM ZE TO PRYWATNA FIRMA A NIE PAŃSTWOWA I PREZES TEŻ NICZEGO ZA DARMO NIE DOSTAJE!! JA OSOBIŚCIE JESTEM ZADOWOLONY DO PRACY CHODZI SIĘ ŻEBY ZAROBIĆ I MIEĆ TE PIENIĄDZE FIRMA PŁACI FAJNIE I WYPŁACA ZAWSZE PIENIĄDZE WIĘC JEŚLI KOMUŚ NIE CHCE SIĘ PRACOWAĆ DROGA WOLNA MOPS I URZĄD PRACY ZAWSZE CZEKA NA TAKICH Z LEWYMI RĄCZKAMI!I WTEDY MOŻE LUDZIE KTÓRZY PRACUJĄ NORMALNIE MIEI BY MNIEJ PROBLEMÓW Z SITAMI

lolita

Czytam te wszystkie opinie i az sie dziwie!!!Pracuje na segregacji juz drugi rok i wcale nie jest az tak zle jak tu sie opisuje.Warunki rzeczywiscie sa ciezkie ale praca za to bardzo dobrze platna.Jezeli ktos naprawde pracuje mozna zarobić nawet do 2500zł na reke, a jezeli komus sie nie podoba to po co tu pracuje- z wypowiedzi wynika ze chyba po to aby oczernic własciciela!!! Jak komus nie pasuje to droga wolna!!!!-przeciez widzialy galy co braly!!!! Z mojej strony polecam!

maxi

A Ja nie moge sie zgodzic z orlem i poskramiaczem poniewaz uwazam ze praca jest ok. i zarobki niezle ale trzeba pracowac a nie udawac.Natomiast jezeli chodzi o ubrania robocze to powiem krotko,prosze nie klamac ze ich nie ma bo ci co pracuja i pracowali sami podpisywali ich odbior. (usunięte przez administratora)

foltan

zgadzam sie z orlem i poskramiaczem. Dno i zenada (na sortowni folii), na eremie wsrod rodziny prezesa moze jest lepiej ale rodzina to rodzina. Dziwie sie sam sobie ze az tyle tam wytrzymalem. Na szczescie teraz mam normalna prace lololol

orzeł

Dajcie spokój nikomu nie polecam... na segregacji zakrwawione podpaski, pampersy, worki po trupach, [usunięte przez moderatora] , gnijące resztki jedzenia, najgorsze co mi się trafiło to zgnita ryba na dnie kostki, o smrodzie chyba mówić nie muszę, każdy sobie go może wyobrazić, podziwiam tych desperatów co tam robią ... w dodatku igły, strzykawki ... BOMBA BIOLOGICZNA , nie ma rękawic ani ciuchów od firmy. System akordowy, masz czyste folie- może i zarobisz, masz syf co się w większości trafia , to z wypłaty nie wiesz czy masz się śmiać czy płakać! Zdecydowane NIE !

marecki

pracowalem tam dwa lata w poniedzialek zostalem zwolniony. no coz bylo lepiej jak i gorzej ale ogolnie oblecialo.

aligator

poskramiacz - 2013-09-27 17:20:52 Coż tu duzo mowic. Pracujemy na sortowni w bieruniu starym (fiia eko-folu), Jest tandetnie, wiecznie wmawiaja że sita zapchane na maszynach bo zle sortujemy folie, co tylko jest pretekstem do uwalania pieniedzy. Zero strojow roboczych, zero obuwia i jedna para rekawiczek na miesiac. W folii znajduja sie rozne rzeczy od pampersow, szkla, workow na trupy, poprzez zuzyte podpaski, tampony do igiel szpitalnych (niewiadomego pochodzenia) wlacznie. Prezes (usunięte przez administratora) nie ma nawet zamiaru z nami rozmawiac wiec kim jest ?? chyba tylko pseudoprezesem.(usunięte przez administratora) Kantowane umowy o prace, bezplatne postoje, albo bierzesz urlop bezplatny albo wypad z firmy. Totalne dno bagno, duzo i dlugo by jeszcze pisac ale szkoda mojego czasu. Po prostu czas sie pozegnac z ta "firma" i absolutnie nikomu nie polecam. Tyle w temacieWitam, pracuje w EKOFOL BUGAJ od 2 lat przy produkcji granulatów na stanowisku brygadzisty i chciałbym odnieść się do tego co napisał kolega:- poskramiacz , ponieważ z tego co mi wiadomo podczas swojej wypowiedzi wiele razy minął się z prawdą. 1.Jeżeli chodzi o sortowanie folii i pracę na segregacji to mówiąc prawdę cały czas jest problem z jakością folii która do nas trafia pod młyn do dalszej obróbki ,ponieważ w kostkach: trafiają się kamienie ,kawałki drzewa i bardzo często puszki po piwie- i to właśnie zapycha sita na maszynach, co daje nam naprawdę w kość- i to poskramiacz chyba nie wina Prezesa tylko Wasza!!!!! 2.Jeżeli chodzi o zarobki na segregacji to z tego co wiem macie płacone od wydajności 0,15gr/kg wysegregowanej folii co daje Wam na rękę średnio około 2500zł-wiec nie jest żle - my na produkcji czasem nie mamy nawet tyle. 3.Jeżeli chodzi o stroje to

?

Nie zgadzam się z tobą poskramiacz ! pracuje tutaj już ponad rok i jestem zadowolony, zarabiam niezłe pieniądze i nie ma problemu z ich wypłacaniem co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Ale nie ma tu miejsca dla nierobów którzy tylko udają że pracują . Jestem zadowolony i nie szukam innej pracy

poskramiacz

Coż tu duzo mowic. Pracujemy na sortowni w bieruniu starym (fiia eko-folu), Jest tandetnie, wiecznie wmawiaja że sita zapchane na maszynach bo zle sortujemy folie, co tylko jest pretekstem do uwalania pieniedzy. Zero strojow roboczych, zero obuwia i jedna para rekawiczek na miesiac. W folii znajduja sie rozne rzeczy od pampersow, szkla, workow na trupy, poprzez zuzyte podpaski, tampony do igiel szpitalnych (niewiadomego pochodzenia) wlacznie. Prezes (z kupionym wyksztalceniem i firma po tacie, bo sam do niczego by nie doszedl) nie ma nawet zamiaru z nami rozmawiac wiec kim jest ?? chyba tylko pseudoprezesem. Na Eremie (hala obok) wszysy [usunięte przez moderatora] ale tam prezes niczego sie nie przyczepi, zreszta co sie dziwic skoro 3/4 osob to rodzina.... Kantowane umowy o prace, bezplatne postoje, albo bierzesz urlop bezplatny albo wypad z firmy. Totalne dno bagno, duzo i dlugo by jeszcze pisac ale szkoda mojego czasu. Po prostu czas sie pozegnac z ta "firma" i absolutnie nikomu nie polecam. Tyle w temacie

Poskramiacz 222
@poskramiacz

Poskramiacz!, chciałbym tylko powiedz Ci jedno: Jeżeli Prezes tak jak twierdzisz ma firmę po tacie do tylko się cieszyć bo z tego co mi wiadomo to Ty po tacie masz zasrane gacie , pozdr. Cię serdecznie! Ps.Jeżeli nie znasz tematu to się nie wypowiadaj debil........... Praca ok i warunki także. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA - Ochmanów

• Jak się pracuje w EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA?

Kandydaci do pracy w EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA