Opinie o EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA w Ochmanów

EKOFOL rozpoczął działalność w branży tworzyw sztucznych w 1998 roku jako firma rodzinna. Od 2002 roku EKOFOL jest spółką jawną. Odbiorcami granulatów są firmy z województwa małopolskiego – producenci wyrobów z tworzyw sztucznych.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA w Ochmanów

kangur

stabilizacja, umowa, pewność odprowadzania składek.. to dla wielu osób mogą być wystarczające argumenty, by wysłać tu CV. Jedyne co może zniechęcać, to ciężka praca. Jednak warta poświęcenia, jak czytam niżej

Było Dobrze, warunki ciężkie,ale jak się przepracowalo cały miesiąc i brało się 3 tysiące to wiedziało się za co pracujesz, nigdy nie miałam problemu żeby dostać wolne,ludzie spoko.

dzunia

Na sortowni płacą od kilograma . Średnio na miesiąc mamy 2000zł na ręke. Teraz jest w nowym miejscu i jest naprawdę super -warunki bardzo dobre. Wypłata zawsze w terminie , a to chyba w dzisiejszych czasach najważniejsze. Widać że firma się rozwija,cały czas inwestują. Pozdrawiam Dzunia:) Ja polecam

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
kargul

Zarobki 2500zł na ręke , praca ciężka ale ogólnie ok -polecam.

cieć

jAK ZADZONIĄ I PRZYPOMNĄ SOBIE O MNIE TO WRÓCĘ A PREZES TOMASZ TO CZŁOWIEK Z BARDZO DUŻĄ KULTURĄ OSOBSTĄ.

GÓRAL 56

UCZCIWA WYPŁATA W TERMINIE...NIEZŁE ZAROBKI PRACODAWCA OK...JEŚLI KTOŚ MA INNE ZDANIE NIECH IDZIE DO INNEJ FIRMY DAJE OCENĘ DOBRY ALE FIRMA INWESTUJE I SIĘ ROZWIJA...BĘDZIE LEPIEJ POZA KILKOMA DUPOWŁAZAMI....WIADOMO O KIM MOWA...JEST SPOKO

kobitka

Byłam na rozmowie w Bieruniu , widziałam sortownie i chyba nie jest aż tak źle, no każda praca ma swoje plusy i minusy ale jak można zarobić na dojazd i jeszcze zostanie to chyba warto.

Bbb

Witam jak teraz wygląda praca na sortowni? Jaka umowa na początek?

tomek

też czekam na to aż pojawi się jakaś konkretna opinia odnośnie wypłaty na przykład, bo nie wiem jak teraz jest to wszystko określone dokładnie.. mam nadzieje, że można jakoś zarobić u nich, na przykład normalnie tak, żeby konkretnie mieć z tego jakiś zarobek i opłacić mieszkanie albo rachunki czy na studia nawet.

logan

Ja jestem zadowolony z pracy,a z tego co mi wiadomo to niektóre osoby same nie chcą wykazywać dużych zarobków bo mają komorników na głowie. Polecam

Gonzo

Czytam te posty i co niektórzy słodzą tu niemiłosiernie , pracuje tam i każdy ma troche racji ale żaden nie napisze ile bierze na rękę a ile ma na umowie i po ile pracuje ( spólka kantuje skarbówkę jak i pracowników na l4 i urlopach , a to że są układy i układziki to każdy o tym wie tylko nie mówi głośno ), tak że nie wszystko jest ok jak to jest opisywane .

olek

JA MOGĘ POWIEDZIEĆ ZE WŁAŚCICIEL JESZCZE NIGDY MNIE NIE OSZUKAŁ,TYLE ILE WYPRACOWAŁEM ZA TYLE MIAŁEM ZAPŁACONE CO DO ZŁOTÓWKI. PACA JEST CIĘŻKA I BRUDNA ALE TO PRZECIEŻ RECYLKLING TWORZYW SZTUCZNYCH A NIE PRODUKCJA LEKÓW. POLEM TYLKO TYM KTÓRZY SIĘ PRACY NIE BOJA I SĄ SKŁONNI DO POŚWIĘCEŃ.

kozak

Podpisuje się pod opinią powyżej.Chłopaki może zrobimy pozew zbiorowy temu Tomusiowi S.?????Widać że z chłopczyka niezły kombinatorek jest! Czemu nie napiszesz ze siedziałeś cały miesiąc na L4 CWANIAKU! Może Prezes ci kazał co?????? Ja polecam choć czasami bywa naprawdę ciężko.

lola

Nie mogę patrzeć i czytać tych wszystkich opinii wypisywanych przez ludzi którzy tylko kombinują jak pójść na L4. Przecież jak komuś się coś nie podoba to droga wolna ! Właściciel nikogo łańcuchem do stanowiska nie wiąże. Ludzie tylko oczerniać potraficie, a jak trzeba pracować uczciwie to już każdemu ciężko. Ja polecam bo widać ze Prezes chce coś zrobić aby poprawić nam warunki pracy.

mala czarna

Zgadzam się z opiniami powyżej-ja jestem bardzo zadowolona z pracy jak i z atmosfery która panuje. Polecam

magdula

Praca w EKOFOLu to przyjemność sama w sobie, a przy okazji otrzymujemy naprawdę niezłe wynagrodzenie więc tylko mogę wszystkim polecić. Nigdy nie było żadnych kombinacji z umowami i wypłaceniem pieniążków. A te parę złych komentarzy to sami kombinatorzy.Tak juz jest ze zawsze w dużej firmie znajdzie się parę czarnych owiec które szukają łatwych pieniędzy i dziury w całym.Takie osoby to wstyd dla całej firmy -potraficie oczerniać tylko właściciela za jego plecami. Serdecznie polecam!!!!!!!!!!!!!

szczurek

Ja szczerze polecam i jestem bardzo zadowolony. Praca jest ciekawa a wypłata tylko motywuje do jeszcze lepszej i wydajnej pracy. A to co wypisują nieroby powyżej to efekt kombinacji nie Prezesa tylko nierzetelnych pracowników którzy po otrzymaniu umowy o pracę od razu uciekają na L4!!!! Pozdrawiam całe forum i życzę prawdziwych i rzetelnych opinii o pracodawcy!!!!

dziad

Tomek to o czym piszesz to jakieś brednie!! Pracuje na Eremie już 2 rok i wszystko jest ok. Praca rzeczywiscie cięzka ale za to jak weżmiesz wypłatę to wiesz za co robisz! Ja ogólnie polecam. PS. Przez Zakład ostanio przewija się dużo osób ale z tego co obserwujae jak pracują inni to dzisaj bardzo ciężko o dobrego pracownika więc szczerze współczuje Prezesowi. Ogólnie polecam

aga

Witam, Pracuje na sortowni.I jak czytam wypowiedzi powyzej to zastanawiam sie czy to jakas zemasta na Prezesie?Co Wy wogóle wypisujecie????!!!!!! Praca dobra ,odzież robocza jest,warunki niezłe i pieniążki wypłacana na czas!!! a to chyba w tych czasach jest najważniejsze!!!

Zostaw merytoryczną opinię o EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA - Ochmanów

• Jak się pracuje w EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA?

Kandydaci do pracy w EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKOFOL BUGAJ SP.JAWNA