Blueform Marcin Kozłowski

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Blueform Marcin Kozłowski

Zuzanna

@margarita - czy pracując w Blueform pracownicy mają szansę na ciągły rozwój zawodowy? Wspominasz o szkoleniach z kreatywności. Na jakie inne szkolenia można liczyć? W dzisiejszych czasach możliwość rozwoju to bardzo ważna kwestia.

margarita

szkolenia z kreatywności z Martą najlepsze - otwierają umysł i poszerzają horyzonty :):)

Zuzanna

@karol mógłbyś powiedzieć coś więcej o Twoich doświadczeniach z Blueform Marcin Kozłowski? Co sprawia, że tak właśnie oceniasz firmę?

karol

Masakra. Poziom zerowy i oni szkolą specjalistów!!!!

Koordynatorka projektów
@karol 13.07.2017 13:29
Masakra. Poziom zerowy i oni szkolą specjalistów!!!!

@karol, faktycznie szkolimy specjalistów:). Dlatego dziwię się, że to Cię nie odpowiada. Staramy się jak możemy, by z naszych sal szkoleniowych wychodzili zadowoleni absolwenci z faktycznymi umiejętnościami i możliwościami zawodowymi. Szkolimy pracowników firm - specjalistów, by byli jeszcze lepsi i zadowoleni z dobrze wykonywanej pracy, szkolimy też osoby niepracujące, by poprzez nowe umiejętności znaleźli dobrą pracę w polskich firmach o wysokim potencjale rozwoju. Stąd w tych projektach rekrutujemy osoby, które jeszcze nie umieją, ale mają wysoki potencjał do wykonywania danego zawodu. Zapraszamy na kolejne rekrutacje, może do innych niż ostatnio kierunków zawodowych. Pozdrawiam

Zuzanna

@nastiudało Ci się dostać pracę w Blueform? Chętnie dowiemy się jak wyglądają pierwsze miesiące pracy w firmie.

uczestnik szkoleń

Szkolenia z Panią Renatą najlepsze!!!!

szukampracy

ostatnio pojawiły się na facebook'u firmy jakieś informacje o projektach - płatne staże z możliwością zatrudnienia albo otwarcie działalności - czy ktoś wie coś więcej?

nasti

Byłam tam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i muszę przyznać, że firma i pracownicy sprawiają naprawdę dobre wrażenie. Chciałabym tam pracować.

hbhjbx

@ kachaka - naprawde miło czytac takie opinie!! ja na pewno złoże CV, żeby nie stracic takiej szansy na zatrudnienie. Jeszcze raz bardzo dziekuje za informację

kachaka

Byłam tam na szkoleniach sprzedażowych, było dużo ćwiczeń, ale były prowadzone w taki sposób, że nikt się nie stresował, a przez to dużo dało się z nich wyciągnąć. W praktyce te metody naprawdę działają nie tylko w pracy, ale i podczas negocjacji z dziećmi ;) Super ludzie tam pracują, jak ktoś chce dołączyć do zespołu składajcie CV, a może się uda.

Koordynatorka projektów
@kachaka 23.09.2016 09:00

Miło nam:) Zapraszamy znowu:) I przekażemy Renacie:)

JaToJa

Świetne szkolenia z zakresu bankowej obsługi klienta. Trenerka z entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem. polecam

fikus

bardzo spodobało mi się motto firmy "If you want go fast, go alone.If you want go far, go together!" , które tylko pokazuje , że firma stawia przede wszystkim na współpracę pomiędzy wszystkimi pracownkami jacy w Blueform są właśnie zatrudnieni. A trochę ich jest na naprawdę różnych stanowiskach . polecam

helmutka

Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy Blueform Marcin Kozłowski to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. Projekt „Webmaster i Programista aplikacji webowych” jest adresowany do 36 osób niepracujących ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5717070?keywords=&region=

ja

Byłem na organizowanym przez nich stażu w Irlandii i nie mogę się niczego przyczepić, ciekawe doświadczenie, będę szukał kolejnych takich dofinansowanych wyjazdów.

abc

Niejasne zasady rekrutacji na zagraniczne unijne staże. Duze rozczarowanie!

stażysta

Ja byłem na stażu w tej firmie w dziale programistycznym. Moja opinia:(ku mojemu zaskoczeniu) miałem odpowiedzialne zadania do wykonania, traktowali mnie jak swojego normalnego pracownika, nie było żadnej taryfy ulgowej, co najlepsze - wiele się nauczyłem, nabyłem praktyki i przy okazji zarobiłem. Zarówno szef jak i pracownicy są w porządku i mają duże poczucie humoru ;)

Kasia S.

Ja też brałam udział w szkoleniach a potem też chciałam tam pracować. Nie udało się... Praca marzenie. Blisko, w prowincjonalnym miasteczku też można poczuć europejski profesjonalizm, standardy, jakich można pozazdrościć, atmosferę pracy, jakiej nie ma w żadnej firmie w Jastrzębiu! Mają niezwykłe projekty!

izolda

Bralam udzial w szkoleniach dofinansowanych przez EFS i stwierdzam, ze tandem trenerow to osoby kompetentne, cierpliwe, profesjonale i na poziomie. Polecam!

uczestniczka szkoleń

Zgadzam się z Ewą! Brałam udział w realizowanym przez nich szkoleniu komputerowym i wszystko było idealnie. Trenerzy przekazują informacje w bardzo ciekawy sposób, a dzięki stworzonej atmosferze chętnie będę tam wracać :)

Ewa

Potwierdzam!!! Ja też tam tylko byłam długotrwałym Klientem w projekcie dla sprzedawców i faktycznie, aż się chce do nich przychodzić. Zawsze pogodni, chętni do pomocy i tacy... nieszablonowi:). Ciągle mają jakieś nowe projekty, wszystkie są ciekawe, a ich szkolenia to majstersztyk! Myśmy dosłownie nie mogli doczekać się szkoleń, a jak się projekt skończył to jakby mi zabrali moją bezpieczną i przyjazną przystań.

gość

Ja nie pracowałem w Blueformie, ale często tam bywam i atmosfera i ludzie są naprawdę w porządku :)

zana

świetna, profesjonalna firma, kreatywni ludzie realizujący ciekawe projekty

aaa

Polecam. Super warunki, atmosfera i do tego ten profesjonalizm całej załogi. Jak ktoś ma wątpliwości to nie ma się nad czym zastanawiać

Zostaw opinię o Blueform Marcin Kozłowski - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blueform Marcin Kozłowski