Gobit

Wodzisław Śląski

Opinie o Gobit

bonf
użytkownik zarejestrowany

@niezadowolony czy mógłbyś mi mniej więcej wskazać kiedy tego informatyka poszukiwali i czy jakoś teraz też jest to aktualne czy już dawno i nie prawda ?

mhm

Potwierdzam pytanie tylko czemu w Pupie to wisi i nic z tym nie robia. Informatyk to sa jaja... nic wspólnego z informatyką

niezadowolony

Szukali informatyka a naprawiałem kasy fiskalne i wagi. Do tego biorą na okres próbny i po okresie do widzenia. Kolejny upieczony inż. lub mgr i tak w kółko. Szef wydziera się po pracownikach jak po psach. Jeszcze wiele mógłbym wymieniać. Raz 10 min przed końcem pracy kazano mi jechać do sklepu i naprawić usterkę, która trwała 3h !!!

Zostaw opinię o Gobit - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gobit