Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.

Arek

moge wypowiedziec sie jako byly pracownik dla pytajacych o PH - wiec zarabiałam całkiem niźle, z tym że może podstawa nie była wtedy szczegolnie wysoka ale prowizje juz tak wiec suma sumarum zarobek był ! i o to w sumie chodzi, odszedlem w zupelnej zgodzie, bezproblemowa rozmowa, wszystko OK. zmienilem branze teraz medyczna i ... tez nie narzkam, ale rozliczenia papierkowe z doslownie wszystkiego mnie dobijaja, w PWD pod tym wzgledem było znacznie latwiej bo byl prawie nowy samochod sluzbowy (toyota) z karta paliwowa praktycznie bez limitu, wszystkie tankowania widoczne jak na tacy a samochod mial gps wiec nic nie musialem robic procz raportow ze spotkan, +tel. na wylacznosc, +laptop, +tablet do szybkich prezentacji, materialow reklamowych roznorakich niegdy nie brakowalo, i tu dzialu IT i marketingu musze przyznac ze mi brakuje, chlopcy swietni, ogolnie nie mialem na co narzekac, polecam firme

Zimowa

Miałam się tutaj nie wypowiadać , ale (usunięte przez administratora), byłam osobiście pracownikiem tej firmy ( tak byłam, ale to nie oznacza że odeszłam bo firma jest zła, sprawy osobiste) i pracowało mi się tam bardzo dobrze, atmosfera ok, szefostwo również. (usunięte przez administratora) wynagrodzenie zawsze było na czas. Nikt tam nikogo na siłę nie trzyma, jeśli się komuś nie podoba to odchodzi. Tylko jak widać większość wypowiadających zajmowała się tam wszystkim ale chyba nie pracą. Pozdrawiam

Jacek z Jackowic
@Zimowa 09.11.2017 11:28
A co boli Cię aż tak że mogło się komuś dobrze pracować w tej firmie ? Pamiętaj Szacunek za szacunek - Uczciwość za uczciwość ;...

Pani prokurent, proszę się nie wygłupiać :)

Zimowa

Widzę że ktoś tu jest bardzo urażony, bo piszę już na paru nickach... a ja powtórzę po raz kolejny że byłam PRACOWNIKIEM tej firmy. :)

Czlowiek.nikt

Zastanawia mnie jedno (usunięte przez administratora) Kto tam pracowal wie jak jest, a kto pojdzie pracowac to sie przekona. Firma ok ale brak osoby ktora by tym odpowiednio zarzadzila.

Pracuś

Praca i wysokość wynagrodzenia są OK. Jak się człowiek stara, to i niespodzianki są w postaci niezłych premii :) Przede wszystkim klienci są zadowoleni z towaru więc jest poważna motywacja do pracy. Osobiście polecam PWD. Mnie się dobrze pracuje.

Porter

Dokładnie. Potwierdzam ze wynagrodzenia są w terminie a praca w normalnej atmosferze. Ale Jeśli ktoś myśli ze do jakiejkolwiek pracy chodzi się po to by siedzieć na Facebooku i załatwiać swoje prywatne sprawy to niech dokładnie sobie przemysli czy sam chciałby takiego pracownika, wtedy tez będzie wiedział czemu nigdzie nie może zagrzać miejsca

zakrecona

Pracuje tyle lat i jest OK. Zaufanie zawsze zdobywa się pracą i lojalnością. Tak jest wszędzie i tacy ludzie mają pracę tutaj.

wiako

A wiecie czy wypłata jest terminowa? Dzieki za odpowiedź

bv

Czy pracuję ktoś u nich na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jakie zarobki u nich premie coś ? Dzięki

DG

No raczej z osobami pracującymi na podwójnym gazie to raczej żaden pracodawca zbyt długo nie popracuje. Nic dziwnego jak ktoś pracy nie ma długi czas a fachowca zgrywa. Gdzieś tkwi powód.

know

Wazne jest to, że dbają o stabilne warunki pracy, a wypłata?

marie

widzę że szukacie obecnie przedstawiciela handlowego - ze cztery tysiące miesięcznie będę w stanie na czysto mieć?

Romeczek

Spoko kolego. Praca jest ok i jak tylko jestes konkretny i podchodzisz uczciwie do tematu to mozna dobrze zarobic. Pozadne auta, funkiel nowe Toyoty a nie jakies wysluzone padliny jak w innych firmach. Mila atmosfera i ciekawa praca

Endi

Od razu widac kto jaki do pracy, taki potem na forum. Tyle czasu tam pracuje i z przypadku wszedlem na ta strone o pracy w PWD. Jak przychodza tacy i po tygodniu siedza tylko i na You tuube filmy ogladaja albo calymi dniami zalatwiaja swoje sprawy a nie zajmuja sie praca to potem zarzad im dziekuje za prace a oni tu glupoty wypisuja. Szkoda ze Ci co zetelnie prace wykonuja nie maja ochoty na takim forum pisac. Praca dobra a armosfera normalna.

Mitor

No nie tylko życzliwości pracowników @kalgo. Ja bym bardziej powiedział, że to zależy od ich kwalifikacji i umiejętności sprzedaży. Ale trzeba przyznać, że fajnie, iz dają służbowy telefon.

kalgo

W takiej firmie jak ta atmosfera jest zazwyczaj dobra @njk, no ale nie jest to powiązane z wysokimi zarobkami 4-5 netto , jest to wynik życzliwości samych pracowników.

njk

wydaje mi sie ze wlasnie glownie na premiach mozna zarobic @tomek na tym tez polga praca rpzedstawiecila handlowego chociaz trzeba sie loiczyc z tym ze rozne zarobki sa

tomek

na pewno można zarobić u nich sporo, ale na prowizjach jako Przedstawiciel handlowy, bo jednak nie wiem jak to wygląda tak naprawde, bo do miesiąca to chyba zależy.

wiako

na razie widze, że nowe oferty pojawiają się bardzo rzadko, ale jest jednak dobra jako przedstawiciel handlowy na pewno bo widac, ze na premii mozna zarobić dobrze.

igor

@szybki to naprawdę w porządku. Nie lubię pracować w firmie, gdzie nigdy nie wiem do końca, czy zaraz nie oberwę za coś, co niby powinienem zrobić, a tego nie wiedziałem. A na jakim stanowisku pracujesz? Właśnie widzę, że szukają PH w Dąbrowie Górniczej. Warto?

trrtrt

hej, czy ktoś z was pracował może w firmie na stanowisku przedstawiceila handlowego w Dąbrowie Górniczej..i mógłby mi napisac cos o warunkach pracy tam

Szybki
@trrtrt 09.12.2015 14:43

Pracuje w tej Firmie , od nie dawna ale nie moge powiedzieć nic złego (usunięte przez administratora) praca normalna mądre decyzje każdy pracownik zna swoje miejsce i co ma robić ... wypłata zawsze w terminie i z każdym problemem można się do niego zgłosić wytłumaczy pomoże i pracuje z nami normalny człowiek może kiedyś było inaczej... mi się tu dobrze pracuje

Rzepson2015

Gdyby nie tajemnica handlowa mógłbym nawet podać Ci nazwy kopalni, z których bierzemy węgiel(wedlug informacji jakie otrzymuje) więc nie mam obaw o moje, powtarzam MOJE sumienie. Pozdrawiam

Rzepson2015

(usunięte przez administratora) Sam pracuję dla nich już kilka miesięcy, po okresie próbnym(jak dla mnie trochę za długim) otrzymałem bezproblemowo umowę o pracę na pełen etat i z pełnymi świadczeniami, atmosfera w firmie jest jak najbardziej pozytywna, świetni ludzie, zdarza się jednak, tak jak w każdej firmie na polskim rynku, okres zachwiania organizacyjnego i trochę chaosu, ale powiedzmy sobie wprost: TAK JEST WSZĘDZIE!!! kasa zawsze wypłacana jest terminowo-osobiście nie spotkałem się z niewypłaceniem należnej kwoty i z tego co mi wiadomo reszta pracowników ma podobne doświadczenia,(usunięte przez administratora)osobiście jak najbardziej polecam współpracę z PWD.

Kamik

Też pracowałem jako pracownik zatrudniony w okresie wakacyjnym- sezonowym na umowę zlecenie na zakładzie w Jackowicach- jednak nic złego nie mogę powiedzieć- Zarządca na zakładzie był z odpowiednim podejsciem do ludzi , zostałem przeszkolony do pracy na stanowisku wraz z szkoleniem BHP itp , otrzymałem wyposażenie ochrony osobistej-rękawice ,kas i odzież ochronną z oznakowaniem. Pieniążki też otrzymałem w oznaczonym na umowie terminie i w ustalonej sumie. Dziwią mnie te opinie więc zdecydowałem się napisać(usunięte przez administratora) z tego co wiem Zakładem od 3 miesięcy zarządza nowa osoba (usunięte przez administratora)- naprawdę niema z nim jakichkolwiek sytuacji konfliktowych - jest osobą znającą się na pracy zespołowej - jest wyrozumiały i można wszystkie kwestie z nim uzgodnić- naprawdę pożądny-wreście kierownik zakładu.

typ

napisz na mail (usunięte przez administratora) to Ci dokładnie opowiem o pracy (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.