Opinie o Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Daniel

Czy firma potrzebuje pracowników?

Jolanta

@Zaradna, sugerujesz, że na forum GoWork.pl usuwane są opinie? Na forum GoWork.pl można opublikować dowolną opinię, ważne żeby była ona zgodna z prawdą i nie łamała regulaminu. Czy możesz napisać jakie jest Twoje zdanie na temat firmy Polski Węgiel Dystrybucja? Jak długo pracujesz w tej firmie, czy jesteś zadowolona z warunków zaproponowanych przez firmę?

Benek

Tak dawno nikt nie pisał, że wygląda na dobrą pracę i atmosferę!!

Arek

moge wypowiedziec sie jako byly pracownik dla pytajacych o PH - wiec zarabiałam całkiem niźle, z tym że może podstawa nie była wtedy szczegolnie wysoka ale prowizje juz tak wiec suma sumarum zarobek był ! i o to w sumie chodzi, odszedlem w zupelnej zgodzie, bezproblemowa rozmowa, wszystko OK. zmienilem branze teraz medyczna i ... tez nie narzkam, ale rozliczenia papierkowe z doslownie wszystkiego mnie dobijaja, w PWD pod tym wzgledem było znacznie latwiej bo byl prawie nowy samochod sluzbowy (toyota) z karta paliwowa praktycznie bez limitu, wszystkie tankowania widoczne jak na tacy a samochod mial gps wiec nic nie musialem robic procz raportow ze spotkan, +tel. na wylacznosc, +laptop, +tablet do szybkich prezentacji, materialow reklamowych roznorakich niegdy nie brakowalo, i tu dzialu IT i marketingu musze przyznac ze mi brakuje, chlopcy swietni, ogolnie nie mialem na co narzekac, polecam firme

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Zatrudnie w firmie Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Zimowa

Miałam się tutaj nie wypowiadać , ale (usunięte przez administratora), byłam osobiście pracownikiem tej firmy ( tak byłam, ale to nie oznacza że odeszłam bo firma jest zła, sprawy osobiste) i pracowało mi się tam bardzo dobrze, atmosfera ok, szefostwo również. (usunięte przez administratora) wynagrodzenie zawsze było na czas. Nikt tam nikogo na siłę nie trzyma, jeśli się komuś nie podoba to odchodzi. Tylko jak widać większość wypowiadających zajmowała się tam wszystkim ale chyba nie pracą. Pozdrawiam

Czlowiek.nikt

Zastanawia mnie jedno (usunięte przez administratora) Kto tam pracowal wie jak jest, a kto pojdzie pracowac to sie przekona. Firma ok (usunięte przez administratora)

Pracuś

Praca i wysokość wynagrodzenia są OK. Jak się człowiek stara, to i niespodzianki są w postaci niezłych premii :) Przede wszystkim klienci są zadowoleni z towaru więc jest poważna motywacja do pracy. Osobiście polecam PWD. Mnie się dobrze pracuje.

Porter

Dokładnie. Potwierdzam ze wynagrodzenia są w terminie a praca w normalnej atmosferze. Ale Jeśli ktoś myśli ze do jakiejkolwiek pracy chodzi się po to by siedzieć na Facebooku i załatwiać swoje prywatne sprawy to niech dokładnie sobie przemysli czy sam chciałby takiego pracownika, wtedy tez będzie wiedział czemu nigdzie nie może zagrzać miejsca

zakrecona

Pracuje tyle lat i jest OK. Zaufanie zawsze zdobywa się pracą i lojalnością. Tak jest wszędzie i tacy ludzie mają pracę tutaj.

wiako

A wiecie czy wypłata jest terminowa? Dzieki za odpowiedź

bv

Czy pracuję ktoś u nich na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jakie zarobki u nich premie coś ? Dzięki

DG

No raczej z osobami pracującymi na podwójnym gazie to raczej żaden pracodawca zbyt długo nie popracuje. Nic dziwnego jak ktoś pracy nie ma długi czas a fachowca zgrywa. Gdzieś tkwi powód.

know

Wazne jest to, że dbają o stabilne warunki pracy, a wypłata?

marie

widzę że szukacie obecnie przedstawiciela handlowego - ze cztery tysiące miesięcznie będę w stanie na czysto mieć?

Romeczek

Spoko kolego. Praca jest ok i jak tylko jestes konkretny i podchodzisz uczciwie do tematu to mozna dobrze zarobic. Pozadne auta, funkiel nowe Toyoty a nie jakies wysluzone padliny jak w innych firmach. Mila atmosfera i ciekawa praca

Endi

Od razu widac kto jaki do pracy, taki potem na forum. Tyle czasu tam pracuje i z przypadku wszedlem na ta strone o pracy w PWD. Jak przychodza tacy i po tygodniu siedza tylko i na You tuube filmy ogladaja albo calymi dniami zalatwiaja swoje sprawy a nie zajmuja sie praca to potem zarzad im dziekuje za prace a oni tu glupoty wypisuja. Szkoda ze Ci co zetelnie prace wykonuja nie maja ochoty na takim forum pisac. Praca dobra a armosfera normalna.

Mitor

No nie tylko życzliwości pracowników @kalgo. Ja bym bardziej powiedział, że to zależy od ich kwalifikacji i umiejętności sprzedaży. Ale trzeba przyznać, że fajnie, iz dają służbowy telefon.

kalgo

W takiej firmie jak ta atmosfera jest zazwyczaj dobra @njk, no ale nie jest to powiązane z wysokimi zarobkami 4-5 netto , jest to wynik życzliwości samych pracowników.

njk

wydaje mi sie ze wlasnie glownie na premiach mozna zarobic @tomek na tym tez polga praca rpzedstawiecila handlowego chociaz trzeba sie loiczyc z tym ze rozne zarobki sa

tomek

na pewno można zarobić u nich sporo, ale na prowizjach jako Przedstawiciel handlowy, bo jednak nie wiem jak to wygląda tak naprawde, bo do miesiąca to chyba zależy.

wiako

na razie widze, że nowe oferty pojawiają się bardzo rzadko, ale jest jednak dobra jako przedstawiciel handlowy na pewno bo widac, ze na premii mozna zarobić dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 73 ocen.

Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.