Grabowski Andrzej Firma Handlowa Salex

NIP: 6292037934 REGON: 241078805

Grabowski Andrzej Firma Handlowa Salex

Opinie o Grabowski Andrzej Firma Handlowa Salex

paulinka

mam wielki problem ze zdobyciem zatrudnienie w tej firmie bo nie mogę odszukać w internecie ich strony internetowej i nien wiem skąd zdobyć więcej informacji o niej., wiem tylko że jest świeza oferta pracy że poszukują kogoś do obsługi solarium, ale jednak potrzebuję zdobyć nieco więcej informacji, proszę was o pomoc

Zostaw opinię o Grabowski Andrzej Firma Handlowa Salex - Dąbrowa Górnicza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grabowski Andrzej Firma Handlowa Salex