Sokrates Tomasz Cabaj

Szczecin

Opinie o Sokrates Tomasz Cabaj

Tayger

GARDINO- wspólpraca to WIELIK KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!

Paulina

@Udu.iony rozumiem, że jesteś zły, bo zostałeś oszukany, jednak na forum obowiązuje regulamin, według którego nie można opisywać poszczególnych osób i ich obrażać (http://www.gowork.pl/regulamin). Czy mógłbyś dodać swoją opinię nie opisując osób?

Paulina

Czy możecie napisać kilka słów więcej na temat Waszych doświadczeń z Sokrates Tomasz Cabaj? Większość komentarzy jest z ubiegłych lat. Warto byłoby powiadomić innych użytkowników o tym, czy w firmie zaszły jakieś zmiany.

Dawna znajoma

Nie mogę w to uwierzyć. Pani Cabaj to spokojna, miła i uczciwa osoba. Niemożliwe abym się aż tak pomyliła.

Paulina

@budowlaniec rozumiem, że kontaktowałeś się z firmą w tej sprawie?

budowlaniec

UWAGA! Firma oszukuj i nie płaci pracownikom. Do dziś zalega mi z pensją za sierpień.

ry

Hej, ale jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu oprócz podsttawy dorzucają jeszcze premie co jest dobrym znakiem.

Adbaster

Jakieś normalne warunki pracy??? Ustabilizowane godziny pracy??? Pieniązki na czas??? Normalne podejscie PRACODAWCA - PRACOWNIK??? . Raczej nie. Raczej wygląda to jak dworek gdzie jest król i pospulstwo bądź niewolnictwo. Jak Pan pozwoli to może będziesz miał sobotę wolną. Jak ma kaprys to rzuci niewolnikom parę groszy, co by z głodu nie pozdychali, bo kto w końcu będzie zapychał. Nigdy nie na czas i z wielką łaską wypłaci ci (oczywiście niepełne) wynagrodzenie. Totalna groteska. Brak organizacji.

Adbaster

DEBT FINANCE

Oferujemy pomoc w dochodzeniu wierzytelności od firm: SOKRATES Tomasz Cabaj, GARDINIO Beata Cabaj, GARDINIO Sp. z o.o. z siedzibą w Mierzynie oraz INVESTIMENTO Sp. z o.o. z siedzibą w Mierzynie. Zainteresowanych prosimy o kontakt marketing@debt-finance.pl

Test

Czy osoby kiedyś zatrudnione mogłyby napisać co się wydarzyło, że nie pracują już w firmie S/G? Czy były jakieś przesłanki do nie wypłacenia pensji? Proszę podać numer telefonu - chętnie zadzwonię osobiście, aby porozmawiać.

Uwaga. Pojawiły się oferty pracy T.C. Ostrzegam przed nie uczciwym pracodawcą. Nie wypłaca wynagrodzeń oraz nie przestrzega praw pracowników.

ktoś coś

No tak ścieżka do prokuratury wydeptana .... tylko, że zawsze jako podejrzany. Straszenie nic nie pomoże, nadszarpniętej reputacji - nie uczciwego wykonawcy i pracodawcy (notabene - skutecznie wypracowanej latami) - a jakże prawdziwej, nie da się tak łatwo wybielić !!!

AnIoŁ Apokalipsy

Normalnie cuda na kiju. Jestem Anonimowym Alkocholikiem. mam nadzieje ze prokuratura nikomu nie powie bo mnie stara z domu wyciepie. hehe

Znów oszukał - zaległe wyplaty

Niestety ponownie sprawdzają się negatywne opinie. Brak pensji, duże zaległości.

poszkodowany

uwierzcie ze w życiu takiego gościa nie widzialem, kłamca i oszust, Jestem jako podwykonawca do dziś wisi mi pieniadze za zrobioną robotę. Oszuści jeszcze raz oszuści

życzliwy

Tak firma ma problem z podwykonawcami taki że im nie płaci. Zresztą pracując na stanowisku kosztorysanta dzwoniąc do sklepów, część z nich od razu mówiła otwarcie, że nie złożą oferty, ponieważ nie mają zapłacone za poprzednie materiały. Śmieszny człowiek któremu wydaje się, że wie jak prowadzić firmę, a co najwyżej buraki sprzedawać na targu. Firma GIARDINO sp. z o.o. czy też bez spółki z o.o. patrzcie co wam daje na umowie. Firma miała biuro na Asnyka 9/2

aa

wkonću by sie ktoś mu wpierdolił porzadnie. jak jest sam w biurze to wali konia, pracowałem jako kosztorysant i przegladalismy historie przegladania i tam same strony z pornolami. widać zona mu nie wystarcza. haha ś_ieć

Krzyś

Mam prawomocny wyrok sądowy o zapłatę wynagrodzenia. Komornicze działania-bezskuteczne gdyż SOKRATES to wydmuszka na koszty zaś należności za wykonaną robotę idą do f-my GARDINO Beaty Cabaj, żony Tomasza Cabaja. Ostrzegam przed współpracą.

Firma i jej właściciel to nieporozumienie. Brak pensji, brak wszystkiego.

dawid

Moja sytuacja podobna do tych wszystkich osób, które pisały powyżej, brak pensji na czas, na końcu brak całkowicie wyparowanego wynagrodzenia. Ostatecznie to nawet już nie chce się pisać więcej, bo po co, zostaje jedynie ostrzec innych pracowników przed "nacięciem się" na nieuczciwego pracodawcę. Więc jeszcze raz nie polecam ...

dawid

nie polecam oszust i wyłudzić.

sss

A wiadomo gdzie teraz działa?

lysy

i juz nie dostaniesz kasy bo jak pojedziesz do biura po kase to ta pala powie ze cie nie zna bo bydlak ma taki tupet

seko

Pracowałem jako kosztorysant - firma i jej właściciel to nieporozumienie. Oszustwa na każdym kroku, opóźnienia w wypłacie to normalka a ostatnich 2 wypłat w ogóle nie otrzymałem.

Sprawiedliwość

Ja naszego kraju nie rozumiem. Jak to jest to że Pan Cabaj oszukuje wszystkich i dalej prowadzi firmę i jest na wolności, Kiedyś za oszustwo szło się do więzienia. Może kiedyś Padnie kosa na Kamień i Pan T. Cabaj się do igra.

heni

Proszę o informacje gdzie aktualnie T.c. wykonuje prace - trzeba ukrócić wszystkie oszustwa na tle pracowników.

koldrex

Dołączam się do opinii moich przedmówców, JEDNA WIELKA LIPA wytrzymałam 2 msc, za 1 msc do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia, nawet INSPEKCJA PRACY NIE DAŁA RADY, nie mogli nawet przeprowadzić kontroli z powodu jego oszustw, pan caban,zmienił szyld: kadry@newgardendesign.pl, BIJE NA ALARM!!!! nie dajcie się zwieść Nie polecam to wałśnie ogłoszenie tej firmy : (usunięte przez administratora)

lysy

to co jest napisne to moze on sam to napisal bo do tego ten bydlak jest zdolny

appolo

ja tam z panem tomaszem wspolpracuje przeszlo rok. fakt ze niejednokrotnie byly opoznienia w platnosciach, ale zaraz sa regulowane. i wspolpraca tez jest ok.

Z Z tej firmy taka firma ogrodnicza, że nawet trawy porządnie nie potrafi zasnąć - patrz boisko w Stolicy gm. Dobra Szczecińska.

No cóż można dodać więcej... wszystko już zostało napisane -(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem - tylko tyle mogę napisać.

kolps

Dlaczego zakłada się, że powyższe posty wstawiane są przez ,,pijaczków", a nie kulturalnych, uczciwie pracujących ludzi?

łysy

Wygrał kolejny przetarg gmina wyrzysk "rewitalizację i zagospodarowanie terenów przy stawie i parku miejskim w Wyrzysku" Gmino strzeż się (usunięte przez administratora)i pilnuj ich przy budowie - (usunięte przez administratora)

aa

jak ktoś zainteresowany to Cabaj prowadzi budowy w Świnoujściu ul. sosnowa 17, Wojnowo w parku oraz w Zalesiu koło polic

były pracownik

NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!! (usunięte przez administratora)

dobre hehe

Jak lubisz pracowac to pracuj za darmo. (usunięte przez administratora) nie mamy za dobrze ciezko wykonana prace. Sokrates i Gardino nigdy wiecej. Nie polecam tej firmy

Pracowałem i pracuję nadal w tej firmie i jestem może nie bardzo ale jednak zadowolony. Jeśli rzetelnie wykonujemy swoją pracę to zapłata również jest rzetelna.

mer

Mam takie same przykre doświadczenie z tymi "ludźmi".(usunięte przez administratora)

mmm

A jako kto pracowałeś?

Oszukany

(usunięte przez administratora)Nie polecam wiele nerwów straciłem w tej firmie.

vicidajło

kolego ale sie (usunięte przez administratora)...powodzenia były pracownik MASAKRA!!!!

zozol30

z urzędu pracy dostałem skierowanie do tej firmy ,czemu takim ludziom jeszcze się pomaga i dostarcza się nowe ofiar do wykorzystywania,czy Urząd Pracy w Szczecinie nie jest wstanie sprawdzić że działa na krzywdę ludzi tzw. szaraczków .Pójdę odmówię przyjęcia pracy u takiego biznesmen (niby),stracę ubezpieczenia ,a pracy jak nie mam jak nie miałem :) pozdrawiam

spokojny

Ja pracowalem u roznych Pracodawcow i bylo ok, ale o (usunięte przez administratora)firmie Sokrates to szkoda pisac, nie dosc ze nie daje wyplat na czas to ci jueszcze utnie (usunięte przez administratora)

zyczliwy

kolego wbij w gogle Giardino(usunięte przez administratora) i wszystko bedziesz wiedział...a ja od siebie dodam ze ta firma to wielka lipa,lipa,lipa lipa

Jurek

Witam wszystkich! Bardzo proszę o pomoc a mianowicie o udzielenie informacji od obecnych bądź byłych pracowników gdzie/ dla kogo wykonuje Prace P. Tomasz. Z góry dzięki. Proszę o kontakt priv [usunięte przez moderatora]

Ktoś

Jak byś oglądał uważnie program to byś usłyszał że mu nie zapłacili a jak mu nie zapłacili takiej kasy to wcale sie nie dziwie że innym nie zapłacił bo niby z czeg? Załuż sobie firme i i niech ci ktoś nie zapłaci i wtedy zacznij się mądrzyć. Ja znam wielu pracodawców i praktycznie każdy ma długi. Ponadto w naszym kraju panuje dziwna zależnośc że podwykonawcom duże firmy zawsze ostatnich faktur nie płacą chyba że podpiszesz z nimi umowę na nastepny kontrakt. Ale musisz mieć tą świadomość że i tak kiedyś ci ostatniej faktury nie zapłacą.

Zostaw opinię o Sokrates Tomasz Cabaj - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokrates Tomasz Cabaj