Opinie o Romus w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Romus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Romus o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romus w Szczecin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Romus?

STOP CHAMSTWU

Moja opinia odnosi się do pracownicy Romusa określanej mianem „kierowniczki”. Otóż próbowałam telefonicznie powiadomić „kierowniczkę” Halynę o fatalnym sprzątaniu naszej wspólnoty. Od pierwszych słów słyszę aroganckie „nie będę rozmawiać, bo jadę”. Na moją propozycję rozmowy w innym czasie słyszę wrzeszczące „nie” - mam podać adres wspólnoty i w domyśle spadać…. Zwróciłam jej uwagę, ze jest arogancka… Ta agresywna starsza osoba zażądała mojego numeru mieszkania. Zastraszała mnie, że ma mój numer telefonu… Czy szef firmy zadowolony z pracownicy? Tej rozmowie przysłuchiwała się osoba trzecia (rozmowa na głośniku). Ostrzegam Halynę, przed fałszywym ruchem, bo nie zawaham się złożyć doniesienia na policję.

Kivi Nowy wpis
@STOP CHAMSTWU

Halyna juz dawno powinna polecieć. Naszą klatke tak "pilnowala" ze sama mylam swoje piętro. Okna chyba raz do roku przetarte na sucho po środku szyby. Pogoniliśmy Romuald i nigdy więcej

Krysia Nowy wpis

Osoby które pracują w tej firmie to poprostu nieporozumienie. Pewna „Grażyna „ gdy zwrócono jej uwagę zeby kratki odpływowej śniegiem nie zasypywała i zeby sniegu nie zgarniać w miejsce utrudniające wyjazd samochodom stwierdziła ze to nie przeszkadza. Ok w danej chwili nie przeszkadza tylko jak zacznie śnieg topnieć i znów zamarzać zrobi się górka lodu, auto wyjeżdżając wjedzie w ta gorke i uszkodzi swój pojazd przez „Grażynkę” której myślenie sprawia ból. Ja sobie odśnieżenie ta gorke nie mam z tym problemu ale Grażynka skoro nie potrafi myśleć to niech może papierki z chodnika zbiera a nie odśnieża. Ewentualnie piach sypać może.

Jak szefostwo w Romus? Spoko traktują ludzi?

Szczecinianka Nowy wpis

Tak ja nie narzekam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Romus.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Ile jest kierowników w firmie?

Stan

Za to ja uważam, że to dobry pracodawca, fajna firma i potrzebuje chętnych do pracy ludzi

Zofia

Slaba firma.I za te pieniadze bie do przyjecia w dzisiejszych czasach.Pelna kompromitacja,ze to jeszcze egzystuje.

Anna58

Pracuję tam już 10 lat, a są osoby, które zatrudnione są od momentu powstania firmy (bodajże 15, czy 16 lat) i jakoś nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami. Płacą zawsze w terminie i mają jedne z wyższych stawek w Szczecinie, nie żałują środków do sprzątania. I nie znam nikogo, a u mojej kierowniczki jest nas z 25 osób, kto musiałby robić 26 klatek, tego się nie da zrobić. A pensja zależy od wielkości klatki i terenu, wszystko mają zmierzone, ja za 12 biorę prawie 1300 do ręki. Czasami bywa, że pracy jest więcej, zwłaszcza jak pada śnieg, albo trafi się jakiś brudas na klatce, ale taka robota.

Zofia
@Anna58

.Niw misza lokatorzy byc brudasy jak to pani okreslila.Jezeli byloby wszystko sprzatane tak jak powinno byc ro bylby porzadek.A jezeli ktos wykonuje swoja prace byle jak to i na efekty nie trzeba dlugo czekac,zeby bylo brudno proste prawda.A dezynfekcje i snieg,pozostawmy w milczeniu.Jak pani twierdzi ,ze firma kupuje srodki do dezynfekci i pozostale srodki to nie stac ich kupic wiadra dla pani sprzatajacej, zeby malezycie chociaz raz w miesiacu sprzatla ro co so niem nalezy,Sama szufelka i jedna szczotka nie zalatwi sprzatniecia,o pakeczynach nie wspomne.Byc moze pani dba ,zeby wszystko miec i zrobione miec takze,ale pani zajmujaca sie w podjuchach niestety nie.

Agnieszka

@Darek, jesteś pracownikiem firmy, czy klientem korzystającym z jej usług? Jeśli jesteś zatrudniony w romus, to zachęcam, żebyś rozwinął swoją wypowiedź i napisał jak oceniasz warunki zatrudnienia. Jaka atmosfera panuje w pracy?

Ukrainiec
@Agnieszka

Lipa

J

Marek nigdy w firmie romus nie był szefem i nie będzie a Ty facio podwin rękawki i do roboty .

Darek

Nie polecam firmy romus

Agnieszka

@Pracownik Muszę Cię upomnieć o tym, że skoro wypowiadasz się się na forum publicznym, to powinieneś to robić w sposób stosowny, pozbawiony wulgaryzmów. Jeśli zatem chciałbyś jeszcze raz wyrazić, merytorycznie, swoją opinię na temat pracy w firmie romus, to serdecznie zachęcam. Na pewno pomógłbyś nią osobom, które myślą nad aplikowaniem tam.

zlo

Zenada.praca luzna,fakt ale szefo marek jest przyjebany i kasy malo.chuj nie firma,nie polecam

@zlo

Żenada moim zdaniem jest to jak szef jest super "Marek" A ktoś robi go w uja i on w końcu robi z nim porzadek!!!!! A osoba wypisuje z zemsty takie brednie

Agnieszka

@Igor Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Romus. Na paru bardziej znanych portalach widziałam, że prowadzą teraz rekrutację. A jakie stanowisko konkretnie by Cię zadowalało? @zlo Pamiętaj, że skoro wypowiadasz się na forum publicznym, to powinieneś robić to w sposób stosowany. Czy możesz kulturalnie wypowiedzieć się na temat pracy w Romusie?

Igor

A ja słyszałem, że Romus ma opinię dobrego pracodawcy, warto starać się o pracę?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie romus? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

niemoc

Mieszkam w centrum Szczecina i firma odpowiedzialna za czystość klatki to właśnie jest firma Romus. Niestety firma wcale nie jest zainteresowana utrzymaniem porządku w kamienicy i tylko kasuje miesięczną opłatę. Jest brudno, żadnego dozoru, mycia na mokro schodów, mycia okien i drzwi. Tylko sporadyczne zbieranie śmieci i to po mocnych interwencjach. Jeśli tylko możecie to omijajcie tą firmę z daleka.

Agnieszka

Ostatnie wpisy mówiące o firmie jako pracodawcy są sprzed co najmniej kilku miesięcy. Ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego jak aktualnie wygląda praca w romus? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia.

szatynka

co ty nie powiesz ja tez sprzatam klatki ale nie w tej firmie mam 11 klatek i 1700 zarabiam na reke to jest firma pozdrawiam

Siwy
@szatynka

Jestem mieszkankom dzielnicy Zdroje mieszkam w budynku mieszkalnym T.B.S.Tak pięknie się prezentuje Usługowa Firma Romus swoje usługi utrzymanie czystości i porządku w Szczecinie to jest najgorszaa firma bardzo sa brudne klatki schodowe oraz przylegle tereny zielone do posesji klatki schodowe sa myte przez pracowników tej firmy raz na pol roku to jeszcze dobrze nie umyte tylko pomazane . W tej firmie sa zatrudnione osoby do pracy pod wpływem alkoholu wstyd ze nasze osiedle przez waszych pracowników jest nie zadbane ...

Agnieszka

"Firma Usługowa ROMUS działa od 2001 roku i w chwili obecnej zatrudnia około 200 osób." - czytamy na stronie internetowej firmy: http://www.romus.szczecin.pl/index.html A Wy jak oceniacie pracodawcę?

MERY

1700 ZA 3MIESIACE MASZ

szatynka
@MERY

nie 1700 mam na miesiac a ty ile

Zostaw merytoryczną opinię o Romus - Szczecin

Romus
2.6/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. Władysława Łokietka 22
    70-255 Szczecin