romus

Szczecin

Opinie o romus

Agnieszka

Ostatnie wpisy mówiące o firmie jako pracodawcy są sprzed co najmniej kilku miesięcy. Ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego jak aktualnie wygląda praca w romus? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia.

Agnieszka

"Firma Usługowa ROMUS działa od 2001 roku i w chwili obecnej zatrudnia około 200 osób." - czytamy na stronie internetowej firmy: http://www.romus.szczecin.pl/index.html A Wy jak oceniacie pracodawcę?

MERY

1700 ZA 3MIESIACE MASZ

szatynka
@MERY 07.01.2017 16:04
1700 ZA 3MIESIACE MASZ

nie 1700 mam na miesiac a ty ile

szatynka

co ty nie powiesz ja tez sprzatam klatki ale nie w tej firmie mam 11 klatek i 1700 zarabiam na reke to jest firma pozdrawiam

Siwy
@szatynka 04.01.2017 11:41

Jestem mieszkankom dzielnicy Zdroje mieszkam w budynku mieszkalnym T.B.S.Tak pięknie się prezentuje Usługowa Firma Romus swoje usługi utrzymanie czystości i porządku w Szczecinie to jest najgorszaa firma bardzo sa brudne klatki schodowe oraz przylegle tereny zielone do posesji klatki schodowe sa myte przez pracowników tej firmy raz na pol roku to jeszcze dobrze nie umyte tylko pomazane . W tej firmie sa zatrudnione osoby do pracy pod wpływem alkoholu wstyd ze nasze osiedle przez waszych pracowników jest nie zadbane ...

Anna58

Pracuję tam już 10 lat, a są osoby, które zatrudnione są od momentu powstania firmy (bodajże 15, czy 16 lat) i jakoś nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami. Płacą zawsze w terminie i mają jedne z wyższych stawek w Szczecinie, nie żałują środków do sprzątania. I nie znam nikogo, a u mojej kierowniczki jest nas z 25 osób, kto musiałby robić 26 klatek, tego się nie da zrobić. A pensja zależy od wielkości klatki i terenu, wszystko mają zmierzone, ja za 12 biorę prawie 1300 do ręki. Czasami bywa, że pracy jest więcej, zwłaszcza jak pada śnieg, albo trafi się jakiś brudas na klatce, ale taka robota.

romek

Wiecie czy mają teraz jakieś oferty pracy? Pozdrawiam

Murzyn

Super firma

der

900 PLN ? Żart niskogatunkowy.Dziwię się,ze w ogóle znajdują się chętni do pracy za taką kwotę. Wspaniały dowcip - 900 zł za pracę i komentarz: "... Ale do pracy nikt nie zmusza." To może niech Firma płaci 500 zł. Jak nie ma przymusu to można...

Anonim

Zalerzynza jaki rejon unas pani ma 26 klatek bardzo duży teren do zrobienia i bierze za to 990zl miesięcznie Moim zdaniem za mało za to dają

bladynka
@Anonim 12.10.2016 10:24

ja na 22 klatki mam na miesiac mam 3100 na reke ale nie w tej firmie

klara

nie polecam -szkoda czasu na nich

anusia 777

Bardzo dobra firma pracownicy doceniani,bony na świeta można liczyć na pomoc wypłaty w terminie praktycznie nie ma chyba lepszej kadry.

mycha

Bylam pracownikiem tej firmy i musze przyznac, ze atmosfera w pracy byla bardzo mila, na swieta prezenty, wyplata w terminie a nawet wczesniej, kierowniczka(usunięte przez administratora).jest osoba bardzo sympatyczna, ktora rozumie pracownikow i ich problemy.Pewnie nadal bym tam pracowala, ale zdroeie juz nie te.Polecam wszystkim

Rudy

Nie bronie nikogo, wypowiadam swoje zdanie na temat firmy w ktorej pracowalem na przelomie 2004/2005 roku. Sam bralem udzial w nieodplatnej akcji sprzatania, koszenia trawy itp. ktora zakonczyla sie ( usunięte przez administratora )Jak dotad nie spotkalem sie z niczym podobny w innych firmach w ktorych pracowalem. To bylo 7 lat temu - jak to teraz wyglada - nie mam pojecia.

Seba
@Rudy 26.02.2012 02:35

Firma swietna,rzeczywiscie.....zatrudniaja bez umowy ,za 6 zl na godz ,zatrudniaj alkoholikow,ktorych pozniej zwalniaja za picie...Traktuja ludzi jak smieci.Stanowczo odradzam prace w tej firmie.

Rudy

Mialem przyjemnosc przyjzec sie Usluga Swiadczonym przez Firme Romus, Zarzad i wiekszosc pracownikow firmy wlaczajac w to Pana (usunięte przez administratora) swiadcza uslugi na najwyzszym poziomie, biorac pod uwage niewdzieczna branze jaka jest sprzatanie. Pracowalem dla tej firmy i nigdzie indziej do tej pory nie spotkalem sie ze srodowiskiem pracy gdzie czlowiek mogl czerpac przyjemnosc z tego co robi (to oczywiscie z mojego punktu widzenia, bylem przydzielony do rozmaitych zadan, od pracy biurowej do pracy w terenie, mialem przyjemnosc poznac wszystkich pracownikow firmy ). Dodam, ze Zarzad Firmy Romus zawsze docenial ciezka prace swoich pracownikow, okazujac im wdziecznosc i oferujac pomoc w trudnych momentach. Dodam tylko, ze ludzie kierujacy Firma nie sa to ludzie bezinteresowni, w wolne dni od pracy pomagaja jednemu z Domow Dziecka w ktorym wychowal sie jeden z pracownikow firmy Romus-co mowi samo za siebie.

Zostaw opinię o romus - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie romus