Opinie o Goldbeck Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Goldbeck Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldbeck Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldbeck Sp. z o.o. w Komorniki

Rekrutowany oddz. DŚ

Pomijając kilka wcześniejszych etapów rekrutacji, firma na koniec zachowała się bardzo nieprofesjonalnie. Przez kilka tygodni byłem zwodzony, odnośnie informacji dot. zatrudnienia. Mnóstwo przeróżnych powodów i ciągłe obietnice ze otrzymam ofertę. Na koniec nikt się nie odezwał, oferty nie otrzymałem i nikt także nie podziękował. Bardzo negatywne doświadczenie.

@Joanna

Nawet jak masz IQ 150, duże doświadczenie jako IB ale nie masz dyplomu z PWr to Cię wyśmieją

Moje wrazenia

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w Goldbeck. Z opinii na rynku wywnioskowałam, że firma jest duża. Rozmowa była bardzo sztuczna. Czasami jak dzwoni ktoś z ofertą to czyta przez telefon wyuczoną regułę. Przekazywane są frazesy które pracownik chce usłyszeć, zachwalany jest socjal ale jaka jest prawda to nie wiem. Zero emocji na tej rozmowie, pani jakby książkę czytała. Nie była w stanie odpowiedzieć na merytoryczne i organizacyjne pytania dotyczące pracy na budowie. Budowy są w całej Polsce co wiąże się z delegacjami. Mają dodatek za delegacje. Tyle wiem. Niestety nie podjęłam dalszego etapu rekrutacji.

Ya

Każdy hr będzie firmę zachwalał a potem przychodzi co do czego, pensja w porównaniu z innymi firmami na rynku bardzo średnia żeby nie powiedzieć słaba, dostaniesz telefon laptop i samochód i jedziesz w świat, dostaniesz dodatek za delegacje który nie jest jakiś ogromny i masz się cieszyć siedzeniem po 10h bez płatnych nadgodzin plus soboty, brak multisport, kursy językowe miały być i jak sie zgłosisz do biura i zaakceptują kwotę i miejsce gdzie chcesz chodzić to może połowę Ci zwrócą choć i to wątpliwe, szkolenia może raz na 2 lata jak do tej pory, dodatków świątecznych czy dodatków wakacyjnych żadnych nie ma, ale no tak impreza raz w roku na święta jest. Ogólnie jak sobie podzielisz pensje przez faktycznie przepracowane godziny to stawka godzinowa jest niższa niż pani na recepcji a jak nie jedziesz w delegacje to już w ogóle tragedia ale cóż do uprawnień trzeba się przemęczyć a potem można szukać lepszego :)

PanAM Nowy wpis

Byłem na rozmowie o pracę. Rozmowa byłą bardzo dziwna. (usunięte przez administratora) Miałem wrażenie, że oni chcieli żebym ja prowadził to spotkanie. Na rozmowie obecny (usunięte przez administratora). Zadający kilka pytani i wyjaśniający na czym polega ta praca i stanowisko. Podczas rozmowy zapadała kilku minutowa niezręczna cisza. To pokazuje brak kompetencji i przygotowania do takiego spotkania. Nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją podczas innych rozmów o pracę. Chyba nie wiedzieli kto jest gospodarzem tego spotkania :). Na spotkaniu mało konkretów, firma nie była w stanie określić od kiedy potrzebują nowego pracownika. Wisienka na torcie to brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej czy są na tak czy na nie. Na rozmowie i mailowo informowali, że poinformują o tym do 2 tyg. To pokazuje, że jedynie monitorują rynek i poziom wynagrodzeń, a nie szukają w zasadzie nikogo. Ich ogłoszenia wiszą od kilku miesięcy i nie widać, żeby ktoś był zatrudniany. Godziny pracy mało elastyczne i brak pracy zdalnej dopełniają wizerunku firmy i braku nadążania nad panującymi na rynku trendami. W mojej ocenie jako przyszły pracodawca wypadli słabo i generalnie nie polecam.

Jadźka Nowy wpis
@PanAM

Ciekawie to brzmi, ale o jaką posadę tu chodziło? Mnie interesuje praca konstruktora konstrukcji stalowych i tak szukam jakiś info dla siebie. No i rozmowa rekrutacyjna mnie bardzo ciekawi. Ja dodam od siebie pytanie o rekrutację, czy jest opcja na rozmowę zdalną zamiast wizyty w firmie? Może ktoś inny wie i mi tu odpowie przy okazji.

Kandydat Nowy wpis

Rozmowa rekrutacyjna bardzo dziwna. Pani z hr jakby miała wyuczone co mówić, zero konkretów, zamiast konkretnych odpowiedzi na pytania to koloryzowanie firmy i owijanie na około żeby zachęcić kandydata. Podczas drugiej rozmowy już z pm i dyrektorem niby miło ale bardzo sztucznie, propozycja pensji słaba, brak multisport, jeśli budowa w delegacji to dodatek za nią, ale jak na miejscu to zostaje tylko ta pensja którą zaproponowali. Na rozmowie w innej firmie zaproponowali podstawę większą niż tutaj podstawia plus dodatek delegacyjny….Słabo, nie polecam

@Kandydat

Jakbyś mógł sprecyzować na jakie stanowisko aplikowałeś to byłoby fajnie, bo ja się zamierza, na etat inżyniera ds. sprzedaży i też nie wiem jak z zarobkami. Nawet w ogłoszeniu nie podali. Jak wszędzie zapewniają o jego atrakcyjności, tylko że dla każdego to co innego oznacza. Czy elastyczny czas (usunięte przez administratora) oznacza, że można pracować w dowolnych dla siebie godzinach?

Moje wrazenia

Kamila
@Moje wrazenia

A, czyli rekrutacja odbywa się stacjonarnie w biurze, tak? A wgl jest opcja na rozmowę zdalną?? I co do dalszego etapu, to jaki on jest? Kolejna rozmowa czy zadanie rekrutacyjne? Może dalej to już finalna odpowiedź? I czy wiadomo ile wynosi dodatek za delgacje?

A jakie niby problemy istnieją w tej firmie? Kolega wyżej pisał, że hr w rozmowie zachwala firmę, socjal i tak dalej, w sumie chyba jak wszędzie. To jak jest na prawdę? Socjal faktycznie jest godny pochwały? Ogłoszenie odpowiada temu co potem pracownik dostaje w trakcie pracy?

Ya

Czyli te nadgodziny to są jakby obowiązkowe? Może jest szansa żeby za dodatkowe godziny wybrać dni wolne, jak już nie chcą płacić? Piszesz, że codziennie pracuje się po 10h, a ile jest normą na etat, 8h?

Etat masz standardowo 8h, na koniec każdego miesiąca masz do wypełnienia listę obecności i tam też masz do wpisania „przepracowane godziny” rzecz jasna nie możesz tam wpisać rzeczywiście przepracowanych godzin bo Pani z biura odsyła i każe poprawić na 8. Nadgodzin ani nie masz płatnych, nie możesz sobie odebrać ani wykazać na listach które zbierają do akt, że w ogóle je masz. A czy nadgodziny są obowiązkowe - do tej pory osobiście spotkałem się z jednym KP który pozwala wyjść po 8/9h reszta każe siedzieć dużo dłużej

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Goldbeck Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bardzo dobra firma z świetnym podejściem do pracowników, w biurze zazwyczaj panuje przyjazna, miła atmosfera. Firma rozwija się w szybkim tempie, oferuje dużo benefitów i stawia na dobre i stale relacja z klientami.

Werka

A jakie jest to podejście, można więcej szczegółów? Bo brzmi bardzo fajnie. Te benefity to coś niestandardowego, możesz wymienić co wchodzi w ich skład? No i jak mowa o dobrej atmosferze to wszyscy mówią sobie po imieniu?

Jak wygląda kwestia awansu w Goldbeck Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Konstruktor - Projektant?

Cześć, szukam pracy jako spawacz, znalazłem ogłoszenie, że szukają spawacza-mechanika. W ogłoszeniu niestety jest niewiele informacji dotyczących warunków pracy. Czy na tym stanowisku praca jest na zmiany? Jakie są godziny pracy? Czy są nadgodziny? Wyczytałem, że również możliwa praca w weekendy, ale na innych stanowiskach, czy na produkcji też? Dzięki za odpowiedzi.

Rekrutacja.

Byłem na rekrutacji na stanowisko inż i od (usunięte przez administratora) wymagałoby się więcej wiedzy z branży niż puste zadania które łatwo można znaleźć w internecie. Na dodatek zero odpowiedzi oo rekrutacji l, nawet odmowy nie przysłali. Sorry ale już na samym początku przy rekrutacji można wywnioskować czy firma jest profesjonalna a tutaj miałem niesmak

Renata

Nie mogę znaleźć żadnego info o tym, w jakim systemie się pracuje w Goldbeck. Może Wy Wiecie? Weekendy są pracujące?

@Renata

Hej, w weekendy są dyżury, oczywiście nie są płatne - możesz sobie odebrać jako dzień wolny w tygodniu. Godzinowo musisz siedzieć minimum 9 godzin żeby problemu nie robili oczywiście nadgodziny nie są płatne

Urszula

Patrząc na wpisy z ubiegłych lat, opinie są raczej pozytywne. To na duży plus. Jednak nikt nie określił aktualnych warunków pracy na stanowiskach księgowych. Orientujecie się jakie to są teraz stawki w 2023r? Jakieś premie można osiągnąć? Jak to wygląda?

@Urszula

Stawki w porównaniu z innymi firmami słabe, premie…raz w roku (na koniec roku obrotowego) coś rzucą (bez szału) o ile firma zarobi ile chciała bo jeśli nie to nie ma nic, a jeśli chodzi o premie świąteczne, okolicznościowe to takich brak, multisportu również nie ma, miały być darmowe kursy językowe i też brak

Czy w firmie Goldbeck Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pracuję od 2,5 roku i szkolenie było raz, jak na rozmowach rocznych dużo osób zgłosiło taką potrzebę

Rekrutowany oddz. DŚ

Jolanta
@Rekrutowany oddz. DŚ

Odpowiedź finalna to jednak teraz już podstawa. Co do samej rekrutacji, to te etapy w sumie to czasowo ile trwały? I na czym każdy etap polega i jak wygląda? Ciekawa jestem głównie, czy są zadania rekrutacyjne na którymś etapie?

_
@Rekrutowany oddz. DŚ

Potwierdzam. U mnie było podobnie . Jeśli zatrudnia się (usunięte przez administratora) w oraganizacji , to można powiedzieć że z fajnej firmy zrobiło się korpo przez duże K. Goldbeck to już nie ta firma co kiedyś - niestety. Rzeczowe rozmowy kwalifikacyjne odeszły do lamusa , teraz prowadzi się castingi jak do medelingu.

Magdalena
@_

To ile tych etapów ogólnie robią? Zastanawiam się ile kandydat na potencjalnego pracownika musi poświęcić czasu na proces rekrutacji. I na jakie stanowisko to była rekrutacja? Ciekawe czy na każde tyle samo etapów?

Rekrutowany
@Magdalena

Po przejściu etapu z cv odbywa się rzeczowa rozmowa z działem HR później z Dyrektor Oddziału. Wtedy pada info o złożeniu oferty lub że się zastanowimy. Jak masz mocne cv to telefon jest w zasadzie nawet na drugi dzień.

Joanna
@Rekrutowany

Co oznacza mocne cv według firmy? Na co zwracają szczegolną uwage u pracowników i jakie umiejętności należy posiadać, aby zainteresować firmę swoją osobą?

Tom

Ile czasu Ci zajęli tymi spotkaniami, bo ponoć najpierw z HR, a później z dyrektorem, no chyba, że te spotkania to przez internet? I jakie pytania najbardziej Ci utkwiły w pamięci, to poszukam w internecie odpowiedzi i wykuję na blachę :D

@Joanna

Poszukuję pracy w Komorniki na stanowisku Inspektor. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Inspektor ds. gwarancji został wybrany? Ogłoszenie znikło.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Goldbeck Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Assistant. Może ktoś planuje aplikować?

EP

Jak to wygląda jeśli chodzi o znajomość języków? Czy to warunek konieczny?

B

Asystentka działu księgowego w Komornikach, czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w księgowości?

Generalnie firma fajna jednak ostatnio zrobiło się nie do zniesienia, przedmiotowe traktowanie pracownika, ludzie masowo odchodzą do konkurencji. Szef oderwany od rzeczywistości ze swoją świtą w Komornikach. Bezjajeczny nowy kierownik oddziału, brak decyzji, to wszystko stwarza słabą atmosferę gdyby nie Covid chyba więcej ludzi by uciekło. Sama firma ok ale to już tylko marka w PL na której to wszystko jeszcze stoi. Obecnie nie polecam. Zarobki jak na budownictwo przemysłowe średnie. Benefity średnie, dostaniesz auto i jazda w Polskę. Dla młodych niedoświadczonych znośnie popracuj i uciekaj tyle.

Ja w tej firmie przepracowałem 7 lat, których nie żałuje. Wiele się nauczyłem i awansowałem od inżyniera budowy do kierownika projektu. Każdy ma prawo do Swojej opinii. Szkoda tylko, że Ty Swoją opinie wyraziłeś dokładnie w momencie jak ja złożyłem wypowiedzenie nasuwając podejrzenia, że to ja ją napisałem.

Rzetelna i uczciwa firma. To na co się umówisz jest dotrzymywane.Rozwija się szybciej niż konkurencja .To widać. Nie wszyscy może nadążają. Pracuję już 8 lat i jestem zadowolony.

Kierownik budowy

Pracuję w Goldbeck już kilka lat. Naprawdę fajna firma. Można dużo i szybko nauczyć się. Najlepsza organizacja pracy. Atmosfera na budowach super. Firma proponuje super benefity. Np płaci za przedszkole, narodziny dziecka, kursy dokształcające. Zachęcam :)!

Na jakie benefity można liczyć w Goldbeck Sp. z o.o.?

Pracuję w Goldbeck od kilku lat. Naprawdę fajna firma. Można dużo i szybko nauczyć się .Najlepsza organizacja pracy. Atmosfera na budowach super.Nigdzie nie na takich benefitôw. Np firma zwraca mi za przedszkole, kursy językowe Zachęcam :)!

Inżynier

Witam, Chciałem się podzielić moja opinia na temat firmy Goldbeck w Krakowie. Około 5 lat temu jako absolwent studiów, wysłałem moje CV do otóż tej firmy. Po jakimś czasie zadzwoniła do mnie miła pani. Podejrzewam, że na polecenie szefa i zaproponowała pracę, a raczej staż na okres 6 miesięcy w delegacji bez żadnego wynagrodzenia. Trochę się zastanawiałem nad tą ofertą. Rozumiem, że sekretarka musi robić co szef przykaże, dlatego współczuje sytuacji w pracy, ale to bardzo miłe, że nie owijała w bawełnę. Serdecznie odmówiłem, ponieważ pomocnik spawacza ma więcej szacunku w postaci wynagrodzenia, niż ogarnięta osoba po studiach. Nie zastanawiając się nawet, wysłałem swoje CV za granicę. Decyzji nie żałuję i polecam wszystkim osobom omijania takich Januszy biznesu. Jeżeli nie potrafią prowadzić biznesu z szacunkiem do ludzi, których zatrudniają to nie wiem kto będzie chciał z nimi współpracować. Nie wiem czy na dzień dzisiejszy coś się zmieniło, ale chciałem się podzielić ze wszystkimi zainteresowanymi moją opinia. Pozdrawiam

Doktor
@Inżynier

Częściowo się zgodzę ale zwracam uwagę na to iż GOLDBECK to firma rodzinna, niemiecka . Zmierzam do tego, że oddziały w Polsce działają podobnie, powinny co centralny oddział w Niemczech, np na tym samym systemie informatycznym co w Niemczech. Fakt ten system to średniowiecze jak i wiele rozwiązań, które istnieją w poddziałach firmy w Polsce. Mało tego nie da się prowadzić w Polsce biznesu tak jak w Niemczech i w języku oraz mentalności niemieckiej. Więc jeżeli Niemcy pozwalają tak działać to tymi Januszami są właśnie oni . Nowy zakład Lućmierz. z zewnątrz nowoczesna firma , wewnątrz systemy i proces jak w PRL... Najgorsze jest to, że Niemcy nie lubią zmian i niestety każdy grosz dwa razy liczą. Idąc dalej porównując wynagrodzenie,benefity czy komfort pracy to wygląda tak jakby Polak pracował na Niemca... Tyle w temacie...

kandydat
@Doktor

Od razu widać, że nie wiesz o czym i jakiej firmie piszesz! Firma wydała ponad 100 mln zł, zatem chyba Niemcy nie liczą dwa razy tej samej złotówki. Wyposażenie wszystko nowe. Mam kolegę, który tam pracuje. Jeśli nie wiesz co pisać, to najlepiej nie pisz nic. Po co wprowadzać ludzi w błąd...

Leo
@Inżynier

Nie jest to możliwe co piszesz. Sam zaczynałem od praktyki w goldbeck i była płatna.

Inżynier
@Leo

@Leo Pokaż maile i kwity z konta to może uwierzę. Ja maile mam dalej z 2015 roku i dalej się śmieję jak na nie patrzę :) Firmie ciężko odrobić PR jak na samym początku proponowała pracę za darmo w delegacji na 6 miesięcy...

Zed

Pracuje od roku w Goldbeck Elementy Polska w Lućmierzu, jesli macie jakies pytania to zapraszam

Hanna
@Zed

Napisałaś, że pracujesz w Goldbeck Sp. z o.o. Na jakie dodatki do pensji może liczyć osoba zatrudniona w tym miejscu? Czy są w ogóle jakieś? Jeśli tak, to ciekawi mnie, od czego one zależą i czy są stałe. Gdybyś mógł napisać coś na ten temat - byłoby super!

Ciekawy
@Zed

Co powiesz o aktualnym stanie firmy ...atmosferze zarobkach itp ...

Em
@Zed

Co powiesz o pracy jako operator? To jest praca na frezarkach? Jak z zarobkami na tym dziale?

Goldbeck Elementy, a Goldbeck Sp. z o.o. to dwie różne spółki

Iks

Jak wspolpraca z gorą ?

Adrian 1313
@Zed

Zarobki brutto?Benefity Brutto? Ja pracuje w niemieckim Goldbeck Hamm. I mysle o powrocie do Polski z mozliwoscia pracy pod Poznaniem .Pytam jak to wyglada czy szukac czegos innego

Zostaw merytoryczną opinię o Goldbeck Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Goldbeck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Goldbeck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goldbeck Sp. z o.o.?

Goldbeck Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Towarowa 20
    62-052 Komorniki