Opinie o HAFNER w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HAFNER. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HAFNER o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAFNER w Toruń

Paulina

@od srodka patrzacy, zazwyczaj pracodawcy początkowo oferują umowę próbna na krótszy okres ale z pewnością kolejna umowa nie może być na 10 lat. @Pracownik, może spróbuj zaproponować swoje uwagi przełożonym. My nie mamy takiej możliwości ponieważ nie jesteśmy powiązani z HAFNER. Czy zgadzacie się z poprzednimi komentarzami? Zapraszam do komentowania.

od srodka patrzacy
@Paulina

Lepiej odrazu zloze wypowiedzenie. Bo jakakolwiek rozmowa z przelozonymi nie ma senau zwlaszcza od czasu nastania nowej kadrowej .byli tacy pracownicy ktorzy zreszta juz sami sie zwolnili ktorym nie chciano placic bo byli w drodze do pracy dla wtajemniczonych np kopytkowo. Skonczylo sie tak ze nikt drugi raz sie nie da oszukac

Potwierdzam wszystkie opinie, które można przeczytać na tym forum. W tej firmie poza wypłatą na czas (w sumie zawsze przed czasem) na nic wiecej liczyć nie można. Pensje zatrzymaly sie juz dawno temu a w sklepach niestety coraz drozej. Ze strony szefostwa i kierownika wywierany jest nacisk by pracować jeszcze szybciej, ale są pewne granice, czasami sie już nie da. Owszem podwyżki tego nie zmienia, ale chociaz pozwolą tolerować takie zachowanie. Szefostwo powinno rowniez zrozumieć że wszyscy w tej firmie maja wiedzę, umiejętności i chęci do pracy, (usunięte przez administratora) Podsumowując dobre czasy juz byly. Teraz jest tak samo jak w innych firmach (pensje i poganianie), ale w innych mają chociaż jakies szkolenia i socjale. Praca jakich wiele w tym miescie.

Paulina

@Pracownik, a długo już pracujesz w HAFNER? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w firmie, aby była ona bardziej atrakcyjna dla obecnych i przyszłych pracowników? @Józef Bąk, a czy mógłbyś powiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w HAFNER? Czy w firmie stwarzane są jakieś możliwości rozwoju zawodowego? @Zmartwiony, rozumiem, że pracujesz w HAFNER. Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy i warunkach, które oferuje?

od srodka patrzacy
@Paulina

A co do warunkow nigdy nie dostaniesz umowy na stale na poczatek okres probny potem na 10 lat haha jaj juz dasz rade przepracowac tyle w co naprawde nie uwierze to po dziesieciu latach dostaniesz kwiaty od szefow a zaraz potem wypowiedzenie tak jak jedna pani z biura .sumujac wszedzie ale nie tu .najpierw cie przezuja a potem znienacka wypowiedzenie. I to tyle

Józef Bąk

kolokwialnie mówić to firma lipa nastawiona tylko na zyski ,żadnego socjalu ,a tym bardziej praw jak to szef powiedział stać mnie żeby wszystkich zwolnić bo ja tu rządzę . no cóż typowa rodzinna atmosfera jak to kiedyś mawiali dwaj panowie firma rodzinna ,czas chyba już zmienić otoczenie .jak nie jesteś ambitny lubisz opr i niskie wynagrodzenie to polecam serdecznie ,tylko czasem włącz dyktafon bo ci nikt nie uwierzy jak się do ciebie odnosi kadra kierownicza

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HAFNER kandydat na stanowisko Specjalista ds. serwisu maszyn i urządzeń ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Rekruter

Odnosząc się do Państwa wypowiedzi pragnę przypomnieć, że forum go work powstało by pomóc osobom szukającym pracy w dokonaniu wyboru. Merytoryczne oceny są o wiele cenniejsze niż "hejt" na swoich przełożonych. W strukturze liczącej ponad 100 osób mogą zdarzać się  iskrzenia, ale rzucanie obelg w przestrzeni publicznej nie pomaga w budowaniu relacji i pozytywnej atmosfery.

@Rekruter

Drogi panie dyrektorze od spraw zbędnych i robienia dobrego wrażenia ,tak ma pan rację też nie jestem zwolennikiem mówienia wszystkiego co najgorsze o firmie bo to po prostu nie jest prawda. czytając opinie że jest tak affe ,kto pracował ma swoje zdanie ilu ludzi tyle opinii a czasem opinii jest więcej

pędzący jeleń
@Rekruter

I takie obiektywne opinie dobre czy złe pomagają w wyborze firmy , prawda ?

Znudzony

Zaczyna się robić (usunięte przez administratora). Kierownik coraz bardziej podkręca tempo. Maszyny się rozpadają, a w rysunkach błąd na błędzie.

Zwykły on

Firma niczym się nie wyróżnia spośród innych, wręcz zostaje w tyle. Brak socjlau (kart medycznych, multisportu, gruszy i innych popularnych świadczeń). Brak szkoleń dla pracownikow. Brak podwyżek. Za to tempo pracy coraz bardziej podkręcane. Rozmawiając z ludźmi trzeba się pilnować z tym co się do kogo mówi bo jest wielu życzliwych. Generalnie nie polecam.

następny były

kolega wyżej ma rację,jak ktoś chce pracować to pracuje a gdy się robi bokami to nic nie pasuje, praca jak każda inna. fakt bywało czasami różnie ,ogólnie bilans na plus.

pracowałem kilka lat ,ogólnie nie mam ani żalu ani pretensji osiągnąłem pewien etap i odszedłem sam pomimo że pracodawca chciał żebym pozostał za co go szanuje ,jak w każdej firmie i każdej pracy są chwile lepsze i gorsze , czytając powyższe opinie uważam uważam ze jak komuś nie chce się pracować to wymyśli sto tysięcy powodów i winnych . Panowie zajmijcie się tym za co wam pracodawca płaci.nawet w dobrym małżeństwie są ciche dni nigdy nie było tematu co do wynagrodzenia czy terminu wypłaty .może gdzieś jest lepiej czy jakiś multi pakiet ale nie chodzicie do pracy żeby mieć cudeńka tylko pieniądze a ta firma do gwarantuje

Były Pracownik
@były pracownik

Szanowny Kolego, czy fakt wypłacania wynagrodzenia lub jego terminowość to według Ciebie plusy dla których pracodawcę można polecać? Bo według mnie jest to podstawowy OBOWIĄZEK pracodawcy który nakłada na niego podpisana umowa o pracę. Więc trochę marnie wypadają przytoczone przez Ciebie ZALETY... Mówisz jeszcze o pieniądzach które ta firma gwarantuje i do tego się odniosę. Podstawowy zarzut jest taki, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej wszystko wygląda pięknie - opis stanowiska i firmy, plany na przyszłość i rozwój firmy (mające niewiele wspólnego z rzeczywistością), przedstawienie wizji współpracy - wszystko wygląda fajnie, aż chce się zaczynać pracę. Potem ustalenia co do wynagrodzenia (bo przecież każdy po to raczej chodzi do pracy), ustalone są konkretne kwoty, obie strony akceptują. Wszystko powinno być super... NIESTETY. O ile w okresie próbnym wszystko się zgadza, natomiast PO OKRESIE PRÓBNYM, W MOIM PRZYPADKU NIE DOTRZYMALI USTALEŃ CO DO WYNAGRODZENIA. Dodatkowo gdy upomniałem się o swoje, zostałem w niezbyt kulturalny sposób "przywołany" do porządku... Teraz w skrócie plusy i minusy pracy jako handlowiec/sprzedawca (bo nazwa specjalista ds. handlu jest trochę na wyrost). Plusy: - Praca nie wymagająca notorycznych nadgodzin - Przyjazna atmosfera pracy (to raczej zależy od bezpośrednich współpracowników w oddziałach, na pewno nie od zarządu) - Praca tak naprawdę dla każdego - nie jest skomplikowane ogarnąć to wszystko Minusy: - Brak możliwości rozwoju - mimo zapowiedzi szkoleń i dużej ilości ciekawych i wymagających zadań - Brak jakichkolwiek inwestycji w rozwój pracownika - Brak szacunku dla pracownika - za taki uważam niespełnienie ustaleń co do wynagrodzenia oraz niekulturalne "przywoływanie do porządku" o którym pisałem wcześniej - Niejasny system premiowy. Brak w umowie o pracę zapisów mówiących o wysokości premii. Sprowadza się to do tego, że w każdej chwili premia może być zabrana. W moim przypadku za okres w którym po wypowiedzeniu wykorzystywałem urlop (głównie zaległy) premia została całkowicie obcięta - mimo wcześniejszej praktyki, iż premia podczas urlopu jest wypłacana (no ale wszystko przecież na "gębę", więc można nie dotrzymać słowa) - Brak przepływu informacji i jasnych procedur - Brak jakiegokolwiek socjalu (fundusz socjalny, opieka zdrowotna, multisport - zapomnij) - ale z pensji obetniemy, premie zabierzemy gdzie się da, to i tu trochę zaoszczędzimy... - Nierówne traktowanie - są oddziały lepsze i gorsze Poza tym praca jakich wiele, natomiast sama firma kreuje się na profesjonalną, co niestety mija się z prawdą. W skrócie niestety brak szacunku, pazerność i niedotrzymywanie ustaleń a to dyskwalifikuje pracodawcę. Jednak każdy potrafi ocenić to sam. Każdemu starającemu się o pracę polecam poważnie zastanowić się przed podjęciem decyzji. Natomiast pracodawcy polecam przypomnienie pewnego cytatu: "Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów.", bo może tak być jak ktoś napisał wcześniej, że będzie zatrudniał każdego kto chociaż umie się podpisać.

Eks

Witam, Ja pozytywnie oceniam pracę w tej firmie choć jak w każdej niedociągnięcia się znajdą. Tym którzy moja negatywne zdanie proponuje pracę w korporacji tam dopiero odkryją bycie trybikiem po którym nikt płakał nie będzie. Podsumowując należy rzetelnie popracować i wtedy wydać werdykt bo mam wrażenie, że niekiedy opinie są wypisywane przez rozgoryczonych ludzi. Pozdrawiam

szaraczek

Cóż dodać do powyższych wpisów jest jak jest ,handlowcy się zwalniają ,kierownicy ,pracownicy i owszem .tylko dyrektorzy nie chcę no cóż prowizje mają duże i profity to udają że coś robią.Ale idzie ku lepszemu .Zatrudniają kogo popadnie i kto podpisać się umie.

Aaa

No wchodzą w gre takie pieniądze, oczywiście że tak, a swoją drogą teraz są ogłoszenia na Regionalny inżynier wsparcia sprzedaży – pneumatyka przemysłowa i tam płacą właśnie takie pieniądze o jakich mówimy

handlarz

handlują chińszczyzną i wychwalają pod niebiosa o jakości ,jak nie jesteś pupilem to możesz się liczyć z zwolnieniem w parę godzin a jak nim jesteś to możesz pierdzieć w stołek jak wspomniał kolega wyżej ,ogólnie manufaktura w pięknych błyszczących katalogach

Zdrajca!

Stanowisko "specjalisty ds. sprzedaży": - nie dla inżyniera (rozwiązywanie problemów technicznych jest rzadkością, najczęściej dobiera się elementy armatury) - nie dla osoby ambitnej (brak jakichkolwiek inwestycji w wiedzę i umiejętności pracownika, oprócz marnotrawiących czas szkoleń wewnętrznych) - dla osoby odpornej na krytykę ze strony klienta (problemy z deklarowanym podejściem prokienckim) zalety: - wypłacalność (a czy to powinna być zaleta w uczciwym świecie?) - pierdzenie w stołek (jak ktoś lubi) wady: - beznadziejny przepływ informacji - błędy w katalogu od kilku lat - nieuczciwa forma zatrudnienia (pomimo trzeciej umowy o pracę dają 2 tygodnie wypowiedzenia) - brak szkoleń, inwestycji w człowieka - słaby socjal (kawa, herbata, brak dodatkowej opieki medycznej, multisportu itd.)

Zostaw merytoryczną opinię o HAFNER - Toruń

• Jak się pracuje w HAFNER?

Zobacz opinie na temat firmy HAFNER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAFNER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAFNER