Opinie o Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne w Bielsko-Biała

Zuza

Najlepiej położyć się i płakać żeby ktoś nam pomógł?

Wcale nie musi być źle pracując we własnej firmie, gdzie mamy koszty odliczane od podatku!!!

Nikita
@Andrzej

jeśli ktoś odlicza koszty od podatku to tylko znaczy że nie ma pojęcia o podstawach księgowości. Koszty mogą być odliczone / bilansowane od/z przychodu, a ten najpierw trzeba mieć, co może być trudne z geoplanem, ale powodzenia !

Bolo

Firma nie ukrywa jak rozlicza pracowników. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach jako sprzedawca to nie powinien tu pracować. Taka praca i tyle w temacie.

AXEL
@Bolo

Pracowników ? jakich pracowników, może tych w biurze, bo ci w terenie to nie pracownicy, tylko firmy które z Geoplanem współpracują ! Błąd merytoryczny, to nie pracownicy.

MAŁA

Niestety nie proponują nic ciekawego, proponują tylko umowę agencyjną, masz założyć własną firmę, nie ma żadnej podstawy, proponują zwrot kosztów ZUSu jakieś 500 zł miesięcznie ale tylko na 3 miesiące, potem nic. Nie dają samochodu, paliwa, nawet telefon komórkowy masz mieć swój. Tej firmy wyraźnie na nic nie stać. Do pracy masz jeździć do 100km od miejsca zamieszkania i sprzedawać anonse ogłoszeniowe na mapie. I sama mam za to płacić? Szukają frajerów którzy tylko za niewielką prowizję będą dla tej firmy pracować. Pewnie nawet tej prowizji nie płacą. Brak słów.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy w firmie Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Natalia

Wasze ostatnie opinie o pracodawcy Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne nie były zbyt pochlebne, ale wypowiadaliście się już jakiś czas temu. Czy zmieniła się forma współpracy z firmą? Prowadzenie własnej działalności faktycznie generuje dodatkowe koszty które powinny być ujęte w podstawie wynagrodzenia. Obecnie Geoplan poszukuje również przedstawicieli handlowych (http://www.geoplan.net.pl/pl/jobs), może ktoś zamierza aplikować i podzieli się warunkami oferowanymi przez firmę?

dobry znajomy

Ta firma to (usunięte przez administratora) Zarówno jeśli chodzi o zatrudnienie jak i oto że klienci są oszukiwani. Naciągacze. tyle w temacie

Były

Jakiś czas temu pracowałem w Geoplanie i niestety wszystko co pisze EXex to prawda. Chciałem tylko dodać, że opowiastki o tym, ile to się w Geoplanie zarabia, można włożyć między bajki. Produkt słabo się sprzedaje, a sama forma zatrudnienia (współpracy ) jest beznadziejna. Geoplan szuka naiwnych lub zdesperowanych osób, aby sprzedać coś ich kosztem. Sukcesem już będzie, jeśli nie dołożysz do tego biznesu. Nie polecam tej firmy.

Obyty
@Były

Z moich informacji praca nerwowa. Z jednej strony Pani Prezes z drugiej klienci. Problem z terminem realizacji zamówień. Nie ma go w umowie. Jest ryzyko że klient zawsze może zrezygnować. Wystarczy ze wezwie do niezwłocznego wykonania zamówienia i później może odstąpić od umowy. Wtedy robi się gorąco.

Waldi

Słyszałem, że Geoplan to dobry pracodawca więc mam nadzieję , że praca będzie ok.

EXex

W firmie nie ma podstawy jest tylko prowizja za sprzedaż ale pod warunkiem że umowa zostanie we właściwy sposób podpisana i rozliczona. Prowizja to 20% od wartości sprzedaży sprawnie rozliczana co tydzień. Każdy sprzedawca na własnej działalności gospodarczej czyli musi sam opłacać zus, koszty działalności tzn paliwo samochód telefon. Sprzedasz miesięcznie za ok 20tys miesięcznie dostaniesz 4tys prowizji. (jak sprzedasz za 30tys jesteś bardzo dobra) Koszty to: telefon 50pln , ZUS 1200pln, użytkowanie ( się zużywa i się psuje) samochodu ok 500pln, paliwo do samochodu ok 800pln ( tygodniowo zrobisz ok 1000km ) zastanów się ile ci zostanie !!! od tego trzeba zapłacić podatek. Jak jesteś bardzo dobra zarobisz miesięcznie może 1000pln więcej (wzrastają koszty) Brak urlopu bo to własna działalność. Idziesz na urlop nie pracujesz to nie zarabiasz. Przychodzą święta nikt się z tobą nie spotka to nie zarabiasz, tak samo z długimi weekendami itp. czyli ok 2 miesiące w roku jesteś bez przychodu. Nie licz że będziesz pracować w mieście w którym mieszkasz, codziennie czeka cię dojazd za który firma nie da ci złotówki. Brak czegoś takiego jak delegacja nawet jeśli byłaś np 13h w pracy- z dojazdami może czasami tyle wyjść. Jak już po kilku miesiącach skończysz jakąś mapę dostaniesz kilka procent premii (4-5 nie pamiętam) jeśli tak długo wytrwasz. Jeśli nadal chcesz tu pracować zastanów się dlaczego jest tu tylko kilku pracowników. Wszyscy odchodzą. I nie słuchaj rekrutera bo to co mówi z czasem okaże się nieprawdą. Szukją ludzi do pracy. Zapomniałam dodać że oferowany produkt czyli ogłoszenie na mapie miasta jest bardzo trudny w sprzedaży, trzeba mieć bardzo dużo szczęścia i umiejętności żeby go sprzedawać, nie masz doświadczenia to nawet nie próbuj bo i tak nikt cie tu we właściwy sposób nie przeszkoli. Kilka godzin opowiadania o mapie i radź sobie sama. Potem zero wsparcia. Za ewentualne wsparcie musisz zapłacić firmie. Powodzenia.

Ochotnik

Jak się pracuje w firmie? M am zamiar aplikować i jest to ważne!

Mikuś

Widziałem ofert pracy dla przedstawiciela handlowego ale to było z maja i nie wiem czy jest jeszcze aktualna? Słyszałem sporo dobrych opinii o firmie i chętnie bym aplikował, tylko proszę o kilka podpowiedzi.

Przedstawiciel Geoplan
@Mikuś

Najprościej zasięgnąć informacji bezpośrednio u źródła, skonfrontować z tymi, którzy pracują w firmie od wielu lat, a nie słuchać nieudaczników, którzy chcieliby pieniądze dostać, a nie zapracować... Z poważaniem

Przedstawiciel Geoplan
@Mikuś

Kasztan

Nie dają żadnych narzędzi, własna działalność gosp., brak podstawy, tylko procent od sprzedaży. W dodatku boom na tego typu reklamę był z 10 lat temu. Teraz to tylko wciskanie kitu i strata czasu. Mają też jakąś aplikację, która jest kompletnie bezużyteczna w dobie google. Strata czasu i pieniędzy. Z czystym sumieniem odradzam każdemu, kto ma zamiar tu pracować.

Kasztan

Kuba

Geoplan ciągle rozszerza zasięg swojej działalności, każda dobra i dobrze prosperująca firma tak postępuje. Dla pracowników to jest dobry sygnał, jest bezpieczeństwo i perspektywa pracy. Wszędzie są jakieś drobne problemy i musimy sobie radzić w rozwiazywaniu.

Natalia

Co nowego dzieje się w firmie Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne. Zupełna cisza na forum?

Mikuś

Miałem okazje pracować w firmie i miło wspominam ten czas. Ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania chętnie bym do firmy wrócił. Mam pytanie czy ktoś wie o rekrutacji. Stawki kiedyś były dobre a jak jest teraz?

inwestor

nie dajcie się nabrać - inwestorzy mają dosyć tych naciągaczy...

ala

włąsnie pisza tak w ogłoszneiu ja też sie zastanwiam , mi chodzi akurat o przedstawiciela handlowego wiec, podjerzewam, ze prowizja czasem może byc wieksza niż sama podstawa, a umowa o pracę jest? też mnie to zastanwia

HałoN

A jaki jest ten atrakcyjny system wynagrodzeń prowizyjnych?

Pele

Może jakiś :pracownik: z tego forum podać jakie są realne stawki prowizyjne i za co? jest jakaś podstawa?

Zostaw merytoryczną opinię o Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne?

Zobacz opinie na temat firmy Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne?

Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne
1.9/5 Na podstawie 46 ocen.

Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne