Clifford Thames

Kraków

Opinie o Clifford Thames

Hanna

Możecie powiedzieć konkretnie o mocnych i słabych stronach tego pracodawcy? Takie informacje będą cenne, tym bardziej że obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Młodszy Analityk ds. Katalogowania. Co możecie podpowiedzieć osobom zainteresowanym tą ofertą?

xxy
@Hanna 04.08.2017 09:22

Daj sobie spokój z tą firmą, to Ci mogę powiedzieć

Rudi

Co robiłem kilka lat? ..... no właśnie nic ..... wygodnie mi było nic nie robić i dostawać za to pieniądze - tak w tej firmie można ..... wkład?? Wkład to można pokazać jak wiadomo że będzie z tego jakiś zysk czyli większe zarobki - a tu tylko żądania bez jakichkolwiek zmian. Jak już wspomniałem pracy nie szukałem bo nie ma firmy w której płacą za nic nie robienie poza zakresem obowiązków oczywiście - to było dość wygodne . Rozleniwienie nastaj po kilku latach pracy a nikt Twojej pracy nie docenia i obowiązków daje Ci coraz więcej ... takie są skutki ....człowiek zaczyna mieć gdzieś starania i robi totalne minimum. Czy inne firmy nie docenią - skoro opuściłem tą firmę to znaczy że doceniły. Jeszcze raz napisze - praca dobra na start, zarządzanie na poziomie bardzo niskim, brak jakiejkolwiek wiedzy z zakresu zarządzania ludźmi i frmą, brak umiejętności negocjacji z zarządem firy i brak umiejętności oraz chęci zdecydowanego postawienia się, uzyskania czegokolwiek aby pracownikom było lepiej. Kwestia czasu kiedy reszta tych mądrych co jeszcze zostali (a jest ich niewielu) odejdzie i firma oprze się w pełni na niedoświadczonych, nie mających celu ani ambicji ludziach. Zarządzie karma wraca.

Hanna

@ntjrozumiem, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej przekonałeś się, że nie jest to praca dla Ciebie. A mógłbyś powiedzieć coś więcej o przebiegu rozmowy? Czy coś Cię podczas niej zaskoczyło? Takie informacje mogą pomóc osobom, które ten etap rekrutacji mają jeszcze przed sobą.

ntj

Rozmowa kwalifikacyjna na senior dewelopera w formie wideokonferencji. Jakość dźwięku fatalna. Z rozmowy wynika, że szukają murzynów do pracy, której nie chcą robić pracownicy w USA. Panowie mówią, że oddzwonią z wynikami, jednak nigdy tego nie robią, chociaż wcześniej dzwonili kilka razy namawiając na przystąpienie do procesu rekrutacji.

ojoj

@do Rudi - pracujesz w dziale kadr w Cliffordzie? Ta firma to nędza i tyle.

Rudi

A więc tak .... spedziłem w tej firmie kilka lat. Co te kilka lat mi dało? Odłuczyło mnie pracy i rozleniwiło, niestety nic nie nauczyło. Firma jest słabo zarządzana przez ludzi którzy kompletnie nie maja o tym pojęcia i wydaje im się że są wielkimi menadżerami a w każdej innej korporacji nie poradzili by sobie. Pieniądze są marne, nikt nie dba o rozwój pracownika, jego dobro i morale. Są dokładane tylko obowiązki i coraz większe wymagania wobec pracownika ale bez jakichkolwiek profitów. To jest dobra firma na start ale nie dłużej niż rok, można sie zahaczyć i szukac innej, lepiej płatnej, bardziej rozwojowej pracy. Ta nic Wam nie da i niczego Was nie nauczy. Firma oszczędza na wszystkim i na nic ciągle nie ma kasy. A to co robią ludzie w tej firmie moga robic wszyscy smiertelnicy, wymagania sa minimalne a jezyk wystarczy komunikatywnie bo i tak awansowac na jakiekolwiek stanowisko graniczy z cudem. Nie polecam.

do Rudi.
@Rudi 16.05.2017 09:13

Firma na start nie dluzej niz rok? To co tam robiles Rudi kilka lat? Marnowales sie. Chyba ze "jezyk komunikatywny" i "minimalny" wklad to pewnie nie awansowales a gdzie indziej pracy nie znalazles. A juz wiem jak ktos jest leniem i nie pracuje "Odłuczyło mnie pracy i rozleniwiło, " to chyba nie myslisz, ze ktos Cie doceni w jakiejkolwiek firmie.

Hanna

@Bananowy, pracujesz w tym dziale? Co możesz powiedzieć więcej o warunkach pracy?

Bananowy

Firma dzieli się ogólnie na dwie części, czyli katalogerów i część IT. Jeśli chodzi o IT, jest bardzo fajnie! Miła, niekorporacyjna atmosfera, zgrany zespół i bardzo mała rotacja.

Kloszard

Firma łamała notorycznie prawa pracownicze. Dopiero po kontroli z PIPu i wizji kary finansowej, łaskawie rozliczyli się z zaległości finansowych względem pracowników.

miłosz

aktualnie firma Clifford Thames poszukuje na stanowisko młodszy specjalista ds. katalogowania @ Dasz.Warunkiem koniecznym jest tutaj język angielski w stopniu bardzo dobrym. Jest to firma o o zasięgu globalnym i znajomość tego języka jest koniecznością

roadrunner

w cliffordzie zarobki zaczynają się od 1500 zł na rękę. Za te pieniądze wykonujesz małpią robotę a dodatkowo pracownik z angli pracujący na tym samym stanowisku może cie opier...ić. Nie polecam

asdasc

UWAGA, PRACODAWCA USUWA W JAKIŚ SPOSÓB OPINIE!

Zostaw opinię o Clifford Thames - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clifford Thames