Opinie o Daily Help Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Daily Help Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Daily Help Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daily Help Sp. z o.o. w Sosnowiec

Halina

@Bożena, rozumiem, że firma sama przydziela miejsca pracy, tak? Jak wygląda wtedy sprawa z zakwaterowaniem? Co powinno się zmienić w Daily Help Sp. z o.o., abyś rozważyła powrót do firmy? @Lok, czy jesteś jeszcze związana z Daily Help Sp. z o.o.? Jak oceniasz warunki proponowane przez tego pracodawcę? Na jaką umowę można liczyć w tej pracy? Czy często zmieniane są miejsca, w których pracujesz? @Nina, zdecydowałaś się podjąć pracę jako opiekunka? Jeśli tak, to jak oceniasz tę pracę i współpracę z Daily Help Sp. z o.o.?

@Halina

Jestem w Daily Help od 2014 i nadal jestem. Nie chciałam nigdy być na dłużej w jednym miejscu, a jednak... zmieniłam zdanie i kilka lat w jednej rodzinie nie jest straszne. Umowa -to umowa zlecenie - tak jak większość firm w tej branży - ale umowa na długi okres, co daje mi ciągłość ubezpieczenia (a także jakąś kwotę na koncie gdy dłużej jestem w domu). Warunki uważam, iż sa nieco lepsze od innych (a przeszłam przez kilka/ może i kilkanaście firm) - np. przez więcej dodatkowo płatnych świąt - co sobie chwalę. To ja jednak decyduję na ile chce jechać i czy wracam w to samo miejsce, także czy zostaję na tzw. "trzeci miesiąc" - co jest także premiowane.

Zawiedziona

Popieram!!! Zero ubezpieczenia. Busa zamowilam Ale dopiero w busie sie okazalo, ze nie zaplacili. Za bilet nie zwrocili. Problem z wyplata!!! Kilka firm i kilka umow

Bożena
@Zawiedziona

Pracowałam u nich, 2 miejsca były ok, a po 3-ciej zrezygnowałam ze współpracy, miejsce było b.złe ,kilka opiekunek uciekało po paru dniach na własny koszt bo firma przeciągała okres pobytu i tak też było w moim przypadku aczkolwiek przepracowałam 1 m-c.Zraz iłam się do tej pracy na jakiś czas. Potwierdzam fakt, jest kila firm i kilka umów, mało płacą. Obecnie pracuję w innej firmie jestem zadowolona.

@Bożena

Ja na początku proszę o przysłanie informacji na papierze / @ - jaki jest stan pacjenta i warunki - na miejscu. To daje mi podstawę do zweryfikowania sytuacji, gdyby coś się nie zgadzało... (= reklamacji). Nie każde miejsce było idealne w ponad 3 letniej współpracy - ale to do chorych jedziemy i nie zapominajmy tego. Czasami po prostu trzeba umieć sie odnaleźć i być kreatywnym w pracy = wyszukiwac metody na trudnych podopiecznych, jeśli jest cieżkie miejsce zastrzec sobie wytrzymanie do czasu...Rozmowa i wyjaśnianie. Ja mimo także różnych doświadczeń - jestem zadowolona ze współpracy.

Nina

Interesuje mnie praca opiekunki. Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka istotnych informacji?

@Nina

Pracuję z nimi od 3-4 lat. Jestem zadowolona. O swoje trzeba zawsze dbać i sprawdzać, czy sie zgadza w praktyce co było obiecywane. Pilnować co w umowie - a wszystko będzie jasne. Ja jestem zadowolona - szczególnie nie ma problemów z pensją, terminowością. A Busy - opłaca agencja na podstawie wystawionej jej faktury przez przewoźnika - zatem w normalnych sytuacjach nie ma żadnych problemów...

benka

nic dodać nic ująć,

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Daily Help Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Renata

Witam opiekunki i caly zespol , bylam na zleceniu z ta firma krotko bo trafilam bardzo zle ale personel firmy bardzo szybko zareagowal co chcialam im podziekowac za pomoc i opieke wiec drogie opiekunki jezeli piszecie cos na firme to sie zastanowcie moze wina lezy po waszej stronie .Firma nie odpowiada za rodzine i podopiecznych rodziny czesto pisza bzdury na temat w jakim jest stanie rodzic i warunki wiec osoba ktora mysli logicznie to wie. Ja trafilam do takiej rodziny i Panie z biura bardzo mi pomogly oraz szefostwo chcialam tu w tym miejscu podziekowac za szybka reakcje.

Krystyna W

fajnie, że pojawiają się na forum głosy tz .zdrowego rozsądku jak chociaż by ten napisany przez Beatę Sz ......bo zdaje się, że forum ma pomóc w podejmowaniu decyzji o współpracy z Daily ewentualnym zainteresowanym i jako takie powinno być w możliwie największym stopniu obiektywne . Bardzo logicznie koleżanka zaznaczyła ,że nie ma idealnej firmy a ja już od siebie dodam, że nie ma także idealnej opiekunki. Poznałam trochę innych agencji a z Daily współpracuje prawie cztery lata od początku istnienia tej agencji i wszystko można o mnie powiedzieć tylko nie to ,że jestem typem masochistki więc wnioski nasuwają się same .......a błędy jeśli się zdarzają po prostu trzeba korygować bo zdaje sie na tym polega współpraca do której jak do tanga trzeba dwojga ......... pozdrawiam wszystkie koleżanki szukające rzetelnej opinii i polecam współprace z Daily Help

Beata Sz

Beata Sz Dziwne rzeczy czytam, z firmą współpacuję juz dłuzszy czas, z wypłatą nie ma problemu zawsze na czas , czesto prędzej, a jezeli chodzi o busa to nigdy nie miałam problemu zawsze opłacony, nawet jak prosiłam o busa z innej firmy paniezałatwiły to bez problemu, i interesują się jak jest na miejscu. czasem zdarza si ę pomyłka w naliczeniu ale trzeba zadzwonić i się upomnieć .Myślę że nie ma doskonałej firmy, nikt mi tego nie powie

Krystyna W

nie do uwierzenia ! pracuje w Daily właściwie od początku istnienia tej agencji i nigdy przenigdy ! nie było takiej sytuacji ,żeby przejazd był niezapłacony ....jeśli tym razem sie wydarzyła (bo nie mam powodów koleżance nie wierzyć ) to musiało coś umknąć w organizacji ...droga koleżanko czynnik ludzki ...my także nie jesteśmy niezawodne, a problem z wypłatą to już trochę jak kosmos i brzmi zbyt ogólnie , powtarzam przez cały okres współpracy jeszcze takowego problemu nie miałam ...więc może po prostu warto by było zadzwonić i poprosić o wyjaśnienia ......pozdrawiam

Krystyna W

nie wiem droga koleżanko o imieniu Iwona czym ci i co śmierdzi (może warto skorzystać z prysznica ) i cóż to za słowo twór ,,spamerstwo ,, , swoją opinię opieram na długoletniej współpracy z Daily uważam , że skoro mamy odwagę i ochotę pisać o firmach żle miejmy też odwagę i przyjemność napisać o tym co dobre , warto szukać dobrych stron nie skupiać się na złych , a akurat w Daily dużo się zmienia na dobre ...np są bardzo fajne i znające się na rzeczy koordynatorki Magda i Daria , pomocne kompetentne nie unikające rozwiązywania problemów i pomocy ...czymkolwiek to teraz ,,zaśmierdzi ,, podpisuję się pod moimi opiniami z przyjemnością dając świadectwo fajnej i długiej współpracy z Daily

Krystyna W

witam , wypłaty mają to do siebie że zawsze jak jest dużo to chcemy żeby było więcej ,taka już nasza ludzka natura ,ale jeżeli chodzi o solidność wi terminowość to Daily nie ma sobie równych ,pracuje z nimi od początku istnienia agencji i jeszcze nigdy sie nie zawiodłam ,nigdy nie było pomyłki w wypłacie wynagrodzenia i nie było żadnych rat ...pozdrawiam wszystkie koleżanki polecając solidność rozliczeń w firmie Daily Help

Iwona
@Krystyna W

smierdzi spamerstwem

know

Hej, ale czy wypłata teraz każdemu odpowiada? Dzięki

opiekunka

wystarczy porównać ich oferty z ofertami innych agencji i nie ryzykować

opiekunka

niestety pomyłki w wypłatach na naszą niekorzyśc to codziennośc w tej firmie a na dodatek wypłaty w kilku ratach tak że trudno sie zorientować co za co ,w biurze łaske robią kontaktując sie z nami na steli podziękowałam za współprace i nigdy więcej nie dam się nabrać na ich hasła szacunku dla opiekunek

"Rozczarowana"

Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami! Jeszcze mają czelność mimo iż im "podziękowałam" za współpracę do mnie dzwonić i proponować mi wyjazd dla naiwnych bo nie mogą znaleźć głupiej chętnej a jak ja się kontaktowałam bo się pomylili(???) w wypłacie to mieli kontakt ze mną gdzieś Żenujące zachowanie! Firma dla nowicjuszy nie zorientowanych na rynku pracy Odradzam!

opiekunka

po przyjeżdzie na miejsce pracy jesteście zdane tylko na siebie,bardzo niemiłe panie w biurze ,ciągłe pomyłki w wypłatach i ciągle niższe stawki

opiekunka

Nie polecam, panie niemiłe, ciągłe problemy z wypłatami nigdy sie nie zgadza kwota, panie nic nie wiedzą, żle liczą dni do wypłaty oczywiście na swoja korzyść.

Krystyna

Witam.Z firmy "Daily help" wyjezdzalam na moje II zlecenie w DE.Bylam ok.1 m-ca.,wyplata na czas i zgodnie z umowa,panie w biurze dosc sympatyczne.Natomiast ciut problemow mialam z wyjazdem od pdp.poniewaz nie mial kto mnie dowiezc do Dusseldorfu bo tam mialam wsiazc do Sindbada.Pomimo tego Pani z firmy angazowala sie bardzo aby mi pomoc bedac caly czas ze mna w kontakcie telefonicznym i razem dalysmy rade dojazd na czas zalatwic.Trudnosci czasem bywaja ,ale przy zgodzie wiele da sie zrobic.Pozdrawiam PANIE Z BIURA oraz OPIEKUNKI.

opiekunka

lepiej omjać,bardzo niskie stawki i ciągłe pomyłki w wypłatach

Opiekunka
@opiekunka

Nie sądzę,aby jeszcze jakaś MYŚLĄCA opiekunka była zainteresowana skoro tyle agencji jest na rynku...

opiekunka

totalny bałagan i bardzo niekompetentne panie ,bardzo niskie stawki i wypłata w trzech ratach trudno to potem ogarnąć

opiekunka

wypłata na trzy raty co oczywiście stresuje,i jedne z najniższych stawek w kraju wystarczy poczytać na Poloniuszu

Zostaw merytoryczną opinię o Daily Help Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Daily Help Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Daily Help Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daily Help Sp. z o.o.?

Daily Help Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Modrzejowska 20
    41-200 Sosnowiec