Opinie o Daily Help Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Daily Help Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Daily Help Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daily Help Sp. z o.o. w Sosnowiec

Anna N Nowy wpis

Szybko zorganizowany wyjazd, jasne warunki, oferta przedstawiona bardzo szczegółowo

Ewa O Nowy wpis

super załoga luksusowa nowa dziewczyna na plus! oferta ok kasa ok

Beata Nowy wpis

Wyjeżdżam z tą firmą regularnie i bardzo sobie chwalę Wynagrodzenie na czas kontakt z paniami jest naprawde super a podopieczna jak to podopieczna

Ewelina KRK Nowy wpis

Są rzetel i i wyrozumiali.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Daily Help Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
Beata S

Ja z nimi pracuję już ok 4 lat, jak do tej pory nie narzekam , wypłata zawsze na czas, mi płacą w euro tak chciałam więc sprzedaję sobie później sama, busy opłacaja, swieta płacą, za polecenie osoby 50 e, za 3 mc 50 e, panie z biura dzwonią i się interesują jak jest na miejscu, moim zdaniem nie ma idealnej firmy gdzie wszystko perfect jest.

Zofia

Od dawna nie wypowiadaliście się na forum. Czy coś się zmieniło w tym czasie? Kwestie finansowe są dla nas bardzo ważne. Dajcie znać czy to również uległo zmianie.

Sprawiedliwa

zdecydowanie odradzam kontakt z firma do bani oszukują i wyzyskują nie szanują opiekunki patrzą na Ciebie jak na dno zus grosiki wszystko przekłamane oszukują na kursie w euro nie warto!

@Sprawiedliwa

To trzeba wiedzieć jak wszystkie urzędy liczą Euro - to nie to co w kantorze. Trochę orientacji i już jesteśmy mądrzejsi a nie wystawiamy się na pośmiewisko. Ja zawsze zastrzegam, że pensję chcę w Euro i b. dobrze na tym wychodze, gdy sama zamieniam i wtedy gdy ja chcę... Ot cała filozofia. A przy każdej rozmowie/ umowie itd trzeba wiedzieć co jest dla nas dobre i o to zadbać z góry. Ja nawet nie podejmuję rozmów z agencjami gdy usłyszę jak mały lub co któryś miesiąc odprowadzają składki do ZUS. I wtedy nikt mnie nie zaskoczy. Ludzie myślcie co jest dla Was ważne i zawsze o wszystko wypytujcie - tak samo i w Daily Help. Ja mam tak jak chciałam inaczej nie rozmawiam a tym bardziej nie jadę - dotyczy każdej oferty i agencji.

Katrin
@Sprawiedliwa

To swieta prawda ZUS od 1760zl,a opiekunki dla nich to tylko kasa,nie szanuja,nie jest tak ze winna jest opiekunka jezeli chca sie pozbyc opiekunki to wysylaja na sztele taka co nikt nie chce jechac,oczywiscie nie informujac jej otym jakie sprawdzone miejsce.

@Katrin

Miałam ZUS od najniższej - gdy zmieniły sie przepisy - wybrałam od średniej krajowej. Decydując sie na wyjazd - najpierw poznaję ofertę i warunki. Nie wysyłają bez mojej zgody. Mogłam zadzwonić do poprzedniczki i wypytać o szczegóły.

Krystyna W
@Sprawiedliwa

No to już przesada. ..źadna agencja nie jest idealna ale akurat z tą pracuję od początku jej istnienia i jeszcze nigdy się jak dno nie poczułam. ..nikt mnie nigdy nie (usunięte przez administratora) a p (usunięte przez administratora)(wliczając pensje )to chyba wzór wszelkiej uczciwości...a stele są jakie są ...przecież nie jest to zależne od chcenia czy też nie dziewczyn z biura

Krystyna W
@Krystyna W

Bardzo jestem ciekawa co takiego napisałam ze administrator (ktokolwiek nim jest)usunął część mojej wypowiedzi. ...skoro opinie mają być wolne od cenzury i nacisku. ...no chyba ze się mylę. ...

Beata

mam dobra ofertę teraz od nich i się nie narobie

Wiki
@Beata

A ktoś tam jeszcze pracuje ?

Halina

@LBK, co konkretnie wpływa na Twoje zadowolenie ze współpracy z Daily Help? Mogłabyś podać kilka argumentów, które byłyby cennym źródłem informacji dla osób chcących dowiedzieć się o tej firmie jak najwięcej przed decyzją o rozpoczęciu z nią współpracy? Na pewno są osoby, które chętnie zapoznałyby się Twoim dotychczasowym doświadczeniem z Daily Help.

@Halina

Co?Jadę na jasnych zasadach. ZUS - taki jak ja chcę - a chcę wysoki (trzeba pamiętać, że istnieje pensja brutto i netto = tzn. i ja pokrywam część składek itd). Jadę z umową i kartą EKUZ i A1. Jadę z podanym na PIŚMIE stanem i warunkami dotyczącymi tego co tam mnie czeka, by nikt mi potem nie mówil, że coś .. - i każda agencja o tym wie, dlaczego to chcę mieć na piśmie. Mam dodatkowo płatne polskie (kilkanaście) święta, podróż zorganizowaną wg moich sugestii. Płatne za trzeci miesiąc itd. ZUS za każdy miesiąc - wysoki jak jestem w pracy = każdy a nei co drugi itd. oraz mały z pensją - gdy jestem w domku. Mnie znają i ja już ich znam - stąd wiedzą, iż mogą mnie wysłać i nie przyniosę obciachu i profesjonalnie spełniam swoje zadania. To owocuje, iż jadę w miejsca, gdzie wymagania rodziny są większe - a co za tym idzie - pensja także. Ustalam przed wyjazdem wszystkie mnie interesujące sprawy i czegóż więcej chcieć.

Zofia
@LBK

Pracowałam z nimi jakiś czas -około 3 lat " w dwóch rzutach" i też byłam zadowolona. W każdym razie gdyby była oferta stosownie do moich oczekiwań wróciłbym po raz trzeci.

Krycha

Najgorsza firma!

@Krycha

Ha ha. A ja powiem z kilkunastu - z jakimi współpracowałam - NAJLEPSZA! Słowo za słowo. Szkoda, że nie można zweryfikować po imieniu i nazwisku - bo mogłoby się okazać, że kto sam cos zawinił to potem zwala winę na agencję. Moge wskazać kilka najgorszych - to dopiero tam jest "trzeci świat" ... gdy ZUS od 120 zł lub o pensję trzeba było wydzwaniać dziesiątki razy czy walczyć w sądzie...

Grobek
@LBK

Poproszę o nazwe tej agencji

Grobek
@LBK

No właśnie... nie ma agencji o ktorej LBK piszesz. Bronisz po prostu daily help oczerniajac innych bez podstaw. Ciekawe czemu...

Beti

...

Halina

@Renata Z., to forum przeznaczone jest do swobodnego zamieszczania opinii o Daily Help jako pracodawcy. Każdy użytkownik decydujący się na aktywność na nim ma prawo podzielić się własnym spostrzeżeniem dotyczącym tej firmy. Stąd może wrażenie, że tok dyskusji nie jest spójny. Czy jesteś zainteresowana pracą w tej firmie? Możesz wypowiedzieć się na ten temat?

Renata Z.
@Halina

Szukam firmy ale nie ufam tym komentarzom. Postawione sa. Ludzie pisza co im slina na język przyniesie.

@Renata Z.

Dlatego pojedź raz sam/a i się przekonaj - a wtedy nie musisz słuchać innych opinii - bo sie przekonasz tak jak ja...

Bożena
@LBK

Przekonalam sie i nigdy wiecej:/

@Bożena

A ja już zaraz 4 lata - zatem ... Dwie osoby i już dwie opinie. Ale ja też bym była nieufna - bo życie nauczyło. Zrobisz jak uważasz. Gwarancji na pewno nigdzie nie masz.

Podpowiedzcie jak dostać się do firmy?

Gizela
@Adam

Drzwiami albo otwartyn oknem ewentualnie

@Adam

Zadzwoń lub wyślij SMSa. Możesz też powołać się na kogoś kto już tam pracuje i poleca Daily Help jako dobra firmę. Wtedy ta osoba ma szansę na dodatkową premię... Pozdrawiam http://dailyhelp.eu/ Kontakt: 32 307 40 11 887 773 319 E-mail: praca@dailyhelp.pl

Niestety do wszystko prawda moja kolezanka odeszla od nich ze wzgledu na smiesznie niski dprowadzany zus a wynagrodzenue tez nie lepsze 1000e nie jest to firma godna pilecenia jest nastawuina na sztbki zarobek kosztem kobiet.

LBK.
@Anna

To niech koleżanka pójdzie do wielu innych i sprawdzi jak tam jest (nie przytoczę nazw, by nie pociągnęli mnie za zniesławienie) i jaki tam dają ZUS. Ale skoro to co koleżanka powiedziała... jest bardziej prawdą niż własne sprawdzenie - to gratuluję. Tylko to nie moze ta pisząca sobą firmować a podac tamtej dane - może się okazać, że wcale nie pracowała. albo narozrabiała jak jedna z moich zmienniczek, że jej już rodzinka wcale nie chciała. A wtedy najłatwiej powiedzieć, że to agencja jest be. Przeszłam przez kilkanaście i wiem jak płacą i jaki ZUS odprowadzali. Jak walczyłam o wypłatę. Niech każdy co coś zasłyszał i tu wypisuje najpierw sam nawiąże współpracę i się przekona - a wtedy będzie wiedział jaka jest prawda.

Anonymous

UUU co ta ma być wyzysk 5 lat temu ile oni płacili i jak wyzyskiwali 1000 e i do widzenia nie polecam nikomu tej agencji chociażby za to jak traktują opiekunki ktoś pisze że ma takie stawki pytanie tylko czemu firma sama takie bzdury wypisuje sobie, Podnieść prezencje której nie ma od dawna. Tyle ofert a nikt się nie kwapi do jazdy .

UUU Avoria co ta ma być wyzysk 5 lat temu ile oni płacili i jak wyzyskiwali 1000 e i do widzenia nie polecam nikomu tej agencji chociażby za to jak traktują opiekunki ktoś pisze że ma takie stawki pytanie tylko czemu firma sama takie bzdury wypisuje sobie, Podnieść prezencje której nie ma od dawna. Tyle ofert a nikt się nie kwapi do jazdy .

Sabina

pamiętam założycielkę jak sama jeździła w busie do opieki nie miła pani narzekała ze musi pracować bo chce mieć agencje i nie ma wyjścia sama tylko poucza i krytykuje kto się do pracy nadaje a kto nie . firma do zamknięcia

Renata Z.

To forum jest dziwne. Mnóstwo skrajnych komentarzy, nie wiadomo co prawdziwe co wstawiają opiekunki co konkurencja co agencja. Nikt się nie podpisuje. Jakiś bełkot i powycinane wypowiedzi. Dla mnie bez wartości opinie. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia to nie boi się napisać np na google i się podpisać a nie głupoty pisać.

@Renata Z.

Proszę mieć swój rozum i wyciągać wnioski. Ja z nimi pracuję już 4 lata. Nie są idealni i nie powiem, że jedyni i najlepsi. Jednak mimo, iż mam za sobą współpracę chyba z 15 agencjami - i z tej jestem najbardziej zadowolona. Owszem jest droga dla rodzin, bo płaci (a zatem i pobiera od rodzin) nam za polskie dodatkowe święta. Jestem zadowolona mimo, iż ... nie tylko różowo było w przeszłości... Pozdrawiam. Bożena

Arek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Aga71

Witam wszystkich trudniących się opieką 24 ,Daily Help to jedna z wielu firm .Jak każda firma dba o swoje interesy na pierwszym miejscu .Wypłaty nie są rewelacyjne ale i nie najgorsze.Jesli chodzi o miejsca to jak w rosyjskiej ruletce trzeba poprostu być czujnym wnikliwym i wiedzieć czego się chce.Natomiast jeśli chodzi o koordynatorki to w skali 1 do 10 dałabym 9 z plusem.Nie wymagamy cudów wszyscy jesteśmy ludźmi a ta praca jest b.ciezka i stresująca .Pracując kilka lat można powiedzieć że tu trzeba ludzi wytrzymałych o mocnej psychice pierwszy lepszy z ulicy może nie dać rady .Nie będę odradza nikomu tej firmy ale jeśli potencjalny kandydacie masz inny pomysł na życie to nie wchodz w te klimaty.Poszukaj pracy na miejscu.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Daily Help Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Daily Help Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Daily Help Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daily Help Sp. z o.o.?

Daily Help Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Modrzejowska 20
    41-200 Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042