Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

Agnieszka

W tym momencie na stronie firmy Harvey Nash Technology można znaleźć oferty pracy na 3 różne stanowiska: International Recruitment Consultant, Inżynier oprogramowania, Administrator Magazynu. Między innymi firma proponuje współpracę w oparciu o umowę o pracę, systemy premiowe, pakiet prywatnej opieki medycznej, czyli można liczyć na stałe zatrudnienie i pakiet benefitów http://www.harveynash.com/pl/jobs/index.asp

Agnieszka

@rola zgadza się! A obecnie firma poszukuje osób na stanowisko - Analityk biznesowo-systemowy. Będziecie aplikować?

łez

A wiadomo czy oferta pracy na starszego analityka biznesowego jest jeszcze aktualna? Prowadzenie analiz biznesowych na potrzeby rozwoju modułów Reconciliation / Settlements będących cześcią bankowej platformy software’owej może być dużym wymogiem, ale sa za to dobre zarobki.

rola

Z tego co widzę, Harvey Nash w Polsce nie prowadzi tylko i wyłącznie projektów IT. Mają również procesy rekrutacyjne w marketingu, czy finansach. Wiem, bo sama aplikowałam :) skutecznie!

Javadev

Bardzo konkretna firma, stale szukajaca developerow w ujeciu kontraktingowym. Swietny kontakt z rekruterami, szybko prowadzone rekrutacje, zawsze mozna liczyc na informacje zwrotne

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Harvey Nash Technology Sp. z o.o. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw opinię o Harvey Nash Technology Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harvey Nash Technology Sp. z o.o.