Opinie o Harvey Nash Technology Sp. z o.o. w Warszawa

Harvey Nash Group, globalny profesjonalny dostawca usług w zakresie rekrutacji i outsourcingu IT.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harvey Nash Technology Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma Harvey Nash Technology Sp. z o.o. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

95joanna

Do mnie rekruterka zadzwoniła i przekazała, że rekrutacja jest wstrzymana i dlaczego.

Agatka Nowy wpis

Witam. Jest to może ktoś kto brał już udział w procesie rekrutacyjnym na analityka KYC? 3/4-letnie doświadczenie spełniam, rozważam aplikację na rozmowę. ją samą jak oceniacie?

Basia Nowy wpis
@Agatka

Dzień dobry, jest to pozycja, która dość często pojawia się wśród potrzeb naszych Klientów. Zapraszam do kontaktu z HarveyNash, od naszych konsultantów dowie się Pani wszystkiego o roli :)

Witam, czemu Java / Scala Developer 2 / 3 czy pracy ma home office? Wcześniej gdy brałem udział w projekcie to udało się perspektyw w 100% zdalne. W tym przypadku mam daleko do Śródmieścia i zastanawiam się czy nie da rady jakoś poprzestawiać tych dni biurowych?

Basia Nowy wpis

Dzień dobry, jesteśmy agencją rekrutacyjną - tryb pracy jest określany przez naszych Klientów. Zachęcam do kontaktu z naszym rekruterem :)

Jest tu może ktoś kto aplikował na te ofertę pod Klienta ze strony na stolice dla Front-End Developera? Z opisu za dużo się nie dowiedziałem, raczej brzmi jak standard pod stanowisko. ciekaw jestem w jaki sposób będą weryfikowane umiejętności z Reacta oraz testowania JS?

Basia

Dzień dobry :) zapraszam do skontaktowania się z rekruterem prowadzącym tę rolę, aby uzyskać więcej informacji.

Teresa

Witam interesuje mnie szerszy opis oraz ogólna ocena z pracy Product Ownera. Z tego co jest napisane w ofercie praca ma być realizowana w 20-osobowym zespole. Interesują mnie szczegóły. Jaka zazwyczaj występuje atmosfera czy też kultura pracy? czy jest elastycznie?

@Teresa

Zachęcam do skontaktowania się z rekruterem prowadzącym. Jesteśmy agencją rekrutacyjną, tak więc ta rekrutacja nie jest prowadzona do naszego wewnętrznego zespołu, a dla Klienta. Życzę powodzenia w procesie!

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Harvey Nash Technology Sp. z o.o. dla pracy jako Android Developer są dla was satysfakcjonujące?

Basia

Uprzejmie informuję, że Harvey nash jest agencją rekrutacyjną. Zapraszamy do śledzenia najnowszych naszych ofert pracy na m.in. LinkedIn, Pracuj.pl, NoFluffJobs, The:Protocol, JustJoin.IT

Mila
@Basia

A sama agencja od strony struktury to z jakich działów / stanowisk się składa? Nie ma kompletnie żadnego działu IT? są same osoby rekrutujące czy może jakieś jeszcze inne funkcje się znajda?

@Mila

W Polsce mamy kilka działów, natomiast nie posiadamy stacjonarnie działu IT. Jeśli ktoś chce dołączyć do Teamu HarveyNash to może aplikować do takich działów jak Delivery (rekrutacja), Sales, Finance, HR, Marketing.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Katarzyna Szlempo

28.03.2023 11:03

Katarzyna Szlempoikona wywiad

Chciałabym podzielić się swoją historią związaną z pracą w firmie Harvey Nash. Opowiem o tym, co przekonało mnie do wyboru właśnie tej firmy spośród kilku innych ofert, które miałam. Chciałabym także porównać warunki, które były mi oferowane na początku do tego, jak wyglądało zatrudnienie w późniejszym etapie.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Katarzyna Szlempoikona wywiad

Pracuję na stanowisku Senior IT Recruitera. Zajmuję się rekrutacją zarówno specjalistów IT jak i non-IT dla naszych klientów contractingowych oraz permowych (czyli zarówno takich, którzy poszukują specjalistów do określonych zleceń oraz takich, którzy szukają stałych pracowników). Szukam kandydatów, prowadzę z nimi rozmowy, publikuję ogłoszenia. Ostatnio zajmuję się również zarządzaniem procesami rekrutacyjnymi i kontaktem z jednym z naszych klientów.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Katarzyna Szlempoikona wywiad

Jak najbardziej jest taka możliwość. Bardzo to doceniam, bo dzięki temu mogę bez problemu jechać do rodzinnej miejscowości, która jest daleko od Warszawy i pracować stamtąd. Jednak najczęściej pracuję z biura ze względu na fajne warunki pracy i super atmosferę.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Katarzyna Szlempoikona wywiad

Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. To wszystko zależy od stanowiska oraz doświadczenia zawodowego.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Od listopada 2022 roku.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Katarzyna Szlempoikona wywiad

Jak najbardziej! Spodobało mi się to, że już na rozmowie rekrutacyjnej rozmawialiśmy o mojej potencjalnej ścieżce rozwoju i choć pracuję dopiero od listopada, to już sukcesywnie rozwijam się w kierunku kolejnego stanowiska, o którym marzyłam, czyli Team Leadera.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Katarzyna Szlempoikona wywiad

Najbardziej lubię ludzi, atmosferę i wspólne pracowanie z biura. Podoba mi się to, że firma dba o zrównoważenie czasu przeznaczonego na pracę i na odpoczynek. Kiedy jest czas na pracę, to pracujemy, a kiedy jest przerwa - jemy wspólnie obiad, gramy w FIFĘ lub planszówki. Często organizujemy również różne aktywności - wspólne granie w siatkówkę, piłkę nożną, oglądanie filmów. To miejsce tworzą ludzie. Co do minusów, to nie podoba mi się to, że pracujemy 8,5 godziny zamiast 8 (aby mieć godzinną przerwę lunchową). Jest to spowodowane tym, że zespoły z Wielkiej Brytanii pracują w ten sposób.

Katarzyna Szlempo

To się zmieniło już i pracujemy 8 godzin :)

Katarzyna Szlempoikona wywiad

Zaczęłam na stanowisku Senior IT Recruitera ze względu na moje 2-letnie doświadczenie w branży. Zakomunikowałam już na starcie, że jestem gotowa i chciałabym w niedalekiej przyszłości awansować na Team Leadera. Firma dała mi taką możliwość. Zaczęła od stworzenia programu Future Delivery Team Leaders, który ukończyłam i aktualnie przygotowuje się do zostania jednym z Team Leaderów w zespole.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Katarzyna Szlempoikona wywiad

Szkolenia pojawiają się często i dotyczą różnych obszarów. Dzielą się na szkolenia rozwojowe takie, jak wspomniany wcześniej Future Delivery Team Leaders Programme lub Business Development Ninja Programme. Są to programy, które składają się z kilku szkoleń dla osób, które chcą się rozwijać w karierze zawodowej. Poza tym mamy nieplanowane szkolenia, które pojawiają się w związku z daną potrzebą biznesową.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Katarzyna Szlempoikona wywiad

Atmosferę oceniam 10/10. Ludzie są otwarci, sympatyczni i komunikatywni. Bardzo cenię sobie międzynarodowe środowisko. Zawsze można znaleźć towarzystwo chętne do wspólnego wypicia kawy lub zjedzenia obiadu. Każdy służy radą i pomocą, nie zdarzyło się jeszcze (co mnie bardzo zaskoczyło), aby ktoś odmówił mi pomocy - jeżeli dana osoba, nie wie czegoś, odeśle Cię do kogoś, kto będzie wiedział, jak pomóc. Nasze biuro jest także przyjazne zwierzętom i czasami gościmy u nas czworonogów.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Katarzyna Szlempoikona wywiad

Wszystkie warunki pracy i ustalenia z pierwszego dnia są respektowane.

Katarzyna Szlempoikona wywiad

Zaproponowałabym przemyślenie kwestii powrotu do 8-godzinnego trybu pracy.

P

Brałam udział w rekrutacji w firmie Harvey Nash - początkowo proces przebiegał sprawnie i przyjemnie, podczas drugiej rozmowy pojawiły się bardzo nieprofesjonalne pytania o moje macierzyństwo (nie ukrywalam faktu macierzyństwa- wszystko uczciwie zapisałam w CV), które zakrawały moim zdaniem o dyskryminację. Po tej rozmowie pozostał mi tylko duzy niesmak, feedback'u oczywiście po niej już nie dostałam.

@P

Bardzo mi przykro, że poczuła się Pani potraktowana nieprofesjonalnie. Zapewniam, że firma podchodzi do takich tematów bardzo poważnie. Jeśli chciałaby Pani podzielić się z nami większą ilością szczegółów dotyczącą tego procesu rekrutacyjnego, zapraszam do kontaktu e-mail: admin@harveynash.pl

Julia

Cześć! Nasi kandydaci zawsze otrzymują od nas feedback, telefonicznie lub mailowo, niezależnie od tego, czy jest negatywny czy pozytywny :)

Sylwia
@Julia

Czy z tego feedbacku można się dowiedzieć czego zabrakło i co ewentualnie należy poprawić żeby móc ponownie kandydować? jak często się zdarza żeby ci sami kandydaci wracali na rozmowę? I jak ona obecnie przebiega?

@Sylwia

Cześć Sylwia! Tak, zawsze informujemy jaki był powód odrzucenia kandydata - dzięki temu zawsze jest możliwość poprawy i spróbowania swoich sił ponownie w tym lub innym procesie. Niestety nie posiadam konkretnych statystyk, które umożliwią mi poinformowanie Cię jak często kandydaci wracają- to zależy również od tego jakimi rolami są obecnie zainteresowani i jakie my mamy otwarte wakaty. Mogę z mojego doświadczenia podzielić się informacją, że jak najbardziej regularnie otrzymujemy zapytania o nowe możliwości od osób, które wcześniej były w procesach :) Ze wszystkimi kandydatami utrzymujemy dobry kontakt, więc jak tylko jest możliwość powrotu do procesu z kimś- bardzo chętnie to robimy! Pierwszy jest screening call, następnie rozmowy rekrutacyjne z managerami. Screening to pierwsze telefonicznie lub Teamsowe spotkanie, które umożliwia nam poznanie siebie nawzajem (przykładowe pytania wypisałam w innym komentarzu), natomiast rozmowy z managerami są rozwinięciem Screeningu - motywacji kandydata, doświadczenia zawodowego, mocnych i słabych stron, osobowości czy umiejętności technicznych itp :) W zależności od zespołu, nasz proces składa się z 1-3 etapów rekrutacyjnych:)

Maria
@Julia

dlaczego zrobiliscie masowe odpowiadanie na komentarze sprzed dwoch ,trzech czy nawet czterech lat? co probujecie ukryc?

Sylwia
@Maria

Z czego wynika to podejrzenie? Co mogliby chcieć niby ukryć, słyszałaś coś z innego źródła na ten temat? Co do komentarzy czy też pytań sprzed lat to możliwe, że nie zostały wcześniej po prostu zauważone? Odpowiedzi mimo wszystko i tak byłyby aktualne?

prawda nieprawda
@Maria

Skoro za nadgodziny nie płacą to może zapłacili za pozytywne komentarze? bo faktycznie jest to bardzo dziwne że nagle jest zryw na odpisywanie na pytania sprzed kilku lat, też mnie to zastanawia

@Maria

Maria, przykro, że mamy taką kulturę w PL, że jak ktoś polepsza swoje procesy wewnętrzne i chcę zapewnić full informacji potencjalnym kandydatom, to od razu zostaje posądzony o ukrywanie czegoś :( Dołączyłam do Harvey rok temu (zresztą serdecznie zapraszam na swój profil na LinkedIn! - nie jestem opłaconą osobą, tylko pracownikiem, który zajmuje się wewnętrzną rekrutacją, jak i również całym odbiorem naszej firmy w Social Mediach itp) i jednym z naszych celów jest właśnie budowanie swojego wizerunku w Internecie- stąd zależało mi, aby odpowiedziec na komentarze, które zostały "samotne" i przybliżyć komuś jak wygląda nasza firma, jak pracujemy czy jak wygląda rekrutacja - to pomocne dla osób, które ubiegają się o stanowiska u nas :) W razie pytań bardzo chętnie na nie odpowiem :)

@prawda nieprawda

Prawda Nieprawda - Tę kwestię wyjaśniłam poniżej - w razie pyytań zapraszam do kontaktu przez LinkedIn - po wpisaniu naszej firmy wyświetlam się od razu :) Miłego dnia!

@Sylwia

Sylwia - odpowiem jeszcze tutaj, żeby nikt nie miał wątpliwości - Na odpowiedzi odpowiadałam niedawno, gdyż nie chciałam zostawić pytań bez informacji od nas (jestem pracownikiem :) ) - uważam, że jest to zawsze jakas podpowiedź dla kandydata w związku z tym jak pracujemy lub jak wygląda nasz proces rekrutacyjny :) Jest to jedna z rzeczy, które wykonuję na swoim stanowisku w związku z rozwojem Harvey :)

@prawda nieprawda

Prawda Nieprawda - jeszcze chciałabym doprecyzować - Tak jak tez wspomniałam pare komentarzy niżej- nasi managerowie nigdy nie zmuszają do nadgodzin ani nie ingerują w Twój "dzień pracy", jeśli chcesz skończyć projekt i masz ochotę przedłużyć swój dzień - to Twoja decyzja i Twój czas, Ty nad nim panujesz :) Tutaj wchodzą już kwestie kodeksu pracy - nadgodziny nie są zlecane - warto się z tym zapoznać, żeby faktycznie wiedzieć w jaki sposób powinno to działać :) Co więcej, jesteśmy elastyczni - jeśli chcesz wyjść do lekarza w ciągu dnia to nie ma z tym problemu! i również nikt z tego Cię nie rozlicza :) Ty sprawujesz kontrolę nad swoją organizacją i deadline'ami projektowymi, aby ze wszystkim zdążyć :)

95joanna

Ex Pracownik

Harvey Nash to solidna i uczciwa firma. Są tak uczciwi, że nawet po moim odejściu z pracy nadal otrzymywałam przez kilka kolejnych miesięcy premie za moje placements oraz część kwartalnego bonusu. To bardzo rzadkie postępowanie i jeden z powodów, dla których bardzo cenię tę firmę. To świetne miejsce na początek kariery w rekrutacji, dobre szkolenia, fajni klienci. Minusy: -W porównaniu z innymi firmami zarobki są bardzo niskie. Oczywiście, istnieją premie za placements, ale to standard w każdej agencji. -Zespoły są bardzo zróżnicowane, ale w niektórych z nich nie ma zbyt wielu możliwości rozwoju.

Witam, zaciekawił mnie w tym wszystkim pierwszy myślnik odnoszący się do zarobków uznanych za niskie. Czy do dziś zostało to rozpatrzone? Czy wystąpiły podwyżki?

Widzieliście może tę ostatnią opinię? Czy ktoś rozwinie ostatni minus? Mam na myśli te zespoły oraz ewentualne wyznaczenie który będzie odpowiedni jako miejsce na rozwój a który już niekoniecznie? Czy ktoś z was się interesował już ta sprawa nieco szerzej? Stawiam na ten pierwszy wariant. Gdzie zatem warto dołączyć?

Basia

w Harvey Nash oferujemy różne ciekawe ścieżki rozwoju oraz stawiamy tu na Pracownika. Z własnego doświadczenia mogę Cię zapewnić, że jeśli Pracownik chce, to firma udostępni mu możliwość rozwoju w kierunku, który najbardziej odpowiada Pracownikowi.

Jestem zainteresowana firmą, bo szukają obecnie na posadę QA Engineer. No i widziałam te widełki płacowe 24000 - 30000 zł miesięcznie brutto. No wow. A ja zarabia się taką kasę, to sa jeszcze premie? Są dodatki mimo takiej kasy np. na święta albo premia za ukończenie projektu?

Czy w Harvey Nash Technology Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ola

Tak, jak najbardziej :) o otwartych wakatach informujemy np. na naszym LinkedInie.

Dorota
@Ola

Czy na państwa stronie również znajdę aktualne oferty pracy? Interesuje mnie stanowisko Recruitment Specialist. Jest już obsadzone, czy nabór trwa? Chciałabym dopytać o rekrutację to dłuższy proces? Czy już na etapie rozmowy można poznać np. osoby z działu, podpytać o parę kwestii? Jak wygląda stosunek firmy do pracy hyrydowej?

Ola
@Dorota

Najświeższe oferty pracy znajdują się na naszych profilach: https://nofluffjobs.com/company/harvey-nash-technology-f6bzlth9 | https://www.linkedin.com/company/harvey-nash-poland/mycompany/ | https://pracodawcy.pracuj.pl/company/20151789. Ogłoszenia przez nas publikowane to stanowiska do obsadzenia zarówno wewnętrznie w naszym biurze, jak i zewnętrznie do naszych klientów. Oczekiwania i procesy mogą się więc różnić i najlepiej rozmawiać bezpośrednio z rekruterem zajmującym się danym procesem o szczegółach :)

Czy w Harvey Nash Technology Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Julia

Tak - pracownicy korzystają z platformy MyBenefit, na której mogą wymieniać swoje punkty na nagrody: bony do sklepów, vouchery na wycieczki, spa czy rozrywkę. :)

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Bartosz

11.04.2023 01:04

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Bartoszikona wywiad

Pracuję jako Senior IT Recruiter/Team Leader w zespole pracującym na rynku szwajcarskim. Do moich zadań należy sourcing i screening kandydatów na stanowiska IT, kontakt z klientem i zarządzanie 5-osobowym zespołem.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Bartoszikona wywiad

Tak, pracuję prawie w 100% zdalnie z Poznania.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Bartoszikona wywiad

Pracuję tu od 9. miesięcy.

Bartoszikona wywiad

Tak, jeśli ktoś chciałby pracować jako rekruter, lubi rozmawiać z ludźmi i ceni pracę zadaniową z ciekawymi klientami, to jest to dobre miejsce do rozwoju.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Bartoszikona wywiad

Managerowie wymagają wyników, czuje się presję, ale często to ona prowadzi do motywacji i ostatecznie osiągniecia celu.

Bartoszikona wywiad

Są 2 ściezki rozwoju - ścieżka ekspercka i liderska.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Bartoszikona wywiad

Pracuję z Poznania i od czasu do czasu jeżdżę do Warszawy do biura, gdzie spotykam samych świetnych ludzi. Mam tam swoją ekipę, z którą doskonale się dogaduję i spędzam czas na luzie, rozmawiając na przeróżne tematy. To naprawdę daje zastrzyk sił do działania, kiedy w pracy panuje taka dobra energia i pozytywna atmosfera.

Bartek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Bartek

Cześć Bartek! Nasze aktualne oferty pracy znajdują się na naszym LinkedIn (Harvey Nash Polska), stronie pracuj.pl czy NoFluffJobs. Zachęcam do zapoznania się!

Julia

Cześć! Oto nasze profile: https://nofluffjobs.com/company/harvey-nash-technology-f6bzlth9 | https://www.linkedin.com/company/harvey-nash-poland/mycompany/ | https://pracodawcy.pracuj.pl/company/20151789 Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie! :)

barbat

Jeśli chodzi o proces rekrutacyjny (a raczej jego jakość), to bardzo słabo oceniam firmę. Rekruter dzwoni, ochy i achy, jak świetnie itp, umawiamy się na dalszy kontakt, który niestety się urywa. Co już totalnie jest słabe, to rekruter nawet nie raczy odpowiedzieć na wiadomość e-mail.

@barbat

Hej Barbat! Przykro mi, że tak oceniasz nasz proces, nie jestem w stanie odnieść się dobrze do Twojej opinii, gdyż nie wiem czy mówisz o rekrutacji wewnętrznej do nas do firmy czy o procesie dla naszych klientów. Niektóre maile czasem wpadają w spam -cały czas też uświadamiam naszych kandydatów, aby również sprawdzać tę część skrzynki. A najlepiej - napisać nam sms / zadzwonić lub podrzucić wiadomość na LinkedIn, na którym jesteśmy cały czas. Cały czas staramy się zwiększać jakość naszych procesów, więc z pewnością zwrócimy na to uwagę! :)

Taska

Pracowałam w Harvey Nash przez ponad dwa lata i mogę śmiało polecić to miejsce! Atmosfera i ludzie są super. Każdy sobie pomaga i wspiera w gorszych momentach! Jest kilka zespołów wewnątrz firmy, ale wszyscy pracują na jednym open space co pozwala się zintegrować. Harvey Nash jest miejscem gdzie można się wiele nauczyć, zarówno z obszaru rekrutacji jak i podstawowej wiedzy IT! Firma bardzo prężnie się rozwija i wciąż wprowadza jakieś ulepszenia/udogodnienia. W większości zespołów kontakt z kandydatem jest raczej zdany niż bezpośredni co może być dla niektórych wyzwaniem, ale pracując w ten sposób można zdecydowanie podszkolić swoje umiejętności komunikacji i perswazji ????

Iwona
@Taska

Cieszę się, że masz tak dobre zdanie na temat pracy w Harvey Nash Technology. Co mnie szczególnie ucieszyło to to, że - jak wspomniałeś - atmosfera jest tam bardzo dobra. Dlatego też jestem ciekawa, czy macie tam czasami organizowane jakieś imprezy, spotkania, pikniki firmowe, itp.?

@Iwona
@Iwona

Jak najbardziej! Raz w miesiącu odbywa się spotkanie podsumowujące miniony miesiąc, omawiane są wyniki, osiągnięcia, awanse a wszystko odbywa się w miłej, rozluźnionej atmosferze. A kilka razy w roku odbywają się trochę bardziej oficjalne imprezy. Poszczególne zespoły raz do roku wyjeżdżają na tak zwane kick-offy do krajów, z którymi współpracują. także jest tego trochę ????

Jarosław
@@Iwona

Jak wygląda proces rekrutacji do firmy? Trzeba w jakiś sposób przygotować się do rozmowy z kwalifikacyjnej? Czekam na informacje.

@Jarosław

Cześć Jarosław! Zawsze warto chociaż trochę przygotować się do rozmowy, aby zmniejszyć możliwość wystąpienia stresu :) Unikamy sztywnych i sztucznych rozmów, ale warto przygotować sobie kluczowe zdania, które chciałbyś/chciałabyś nam o sobie opowiedzieć - to znacznie ułatwi nam poznanie się nawzajem - tak, osobowość jest dla nas ważna i często odgrywa bazową rolę w całym procesie!:) Na pewno przygotuj sobie odpowiedzi o swojej motywacji do pracy, poprzednim doświadczeniu zawodowym czy mocnych i słabych stronach :) I bądź sobą! :)

Martyna

@D. A jezyk angielski jest mocno wymagany ? Na jakim poziomie trzeba go znać ?

@Martyna

Cześć Martyna! Język angielski jest kluczowy w naszej firmie, przez silne połączenia naszego biznesu z UK, częstymi wizytami Regionalnych Dyrektorów i Managerów z innych krajów, czy stałym kontaktem z międzynarodowymi klientami :) Zależy nam, aby nasi pracownicy czuli się swobodnie w tej komunikacji i aby poziom ich języka był na min. C1 :)

Rosa

Czy na stanowisku jako rekruter zdarzaja sie czesto nadgodziny poza ustalonymi godzinami pracy i czy jest elastycznosc godzin?

@Rosa

Cześć! Pracę rozpoczynamy między 8 a 10, a kończymy między 16 a 18 - w zależności od zespołu i rynku :) Jesteśmy elastyczni - dzięki temu możemy sobie pozwolić na Work-Life Balance :) Jeśli chodzi o nadgodziny, są dobrowolne, nikt ich nie narzuca - Nie ma obowiązku zostawania po godzinach, jeśli ktoś chce dokończyć jakiś swój projekt, bo bardzo mu na nim zależy - to tylko jego decyzja, dobra wola i zaangażowanie :)

Jak wygląda sprawa grafiku w Harvey Nash Technology Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Julia

Cześć! W zależności od zespołu i rynku, rozpoczynamy pracę między 8 a 10 i kończymy między 16 a 18. Mamy elastyczny i hybrydowy czas pracy, który pozwala nam na zachowanie Work-Life Balance - dotyczy to nsazych pracowników na każdym szczeblu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Harvey Nash Technology Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Harvey Nash Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Harvey Nash Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harvey Nash Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Harvey Nash Technology Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Harvey Nash Technology Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.