EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Tom

Witam, Mam pewne doświadczenie w pożyczkach - zainteresowała mnie oferta Bociana na stanowisku - Kierownik Zespołu Doradców możne mi ktoś napisać jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać? oczywiście jest one uzależnione od wyników ale interesuje mnie na ile średnio można liczyć

Azalia
@Tom

Tom- ja jutro mam rozmowe u nich na to stanowisko własnie to bede ci mogla cos wiecej powiedziec

Zygiylbm

Ludzie nie bierzcie tego dziadostwa pr zedstawiciele są koszmarne

góra

ponawiam prośbę, proszę się zwolnić i przestać narzekać i polepszyć swój los. Zwłaszcza trolle z firm konkurencyjnych, którzy siedzą na tym forum i piszą z tych samych numerów IP

tak?
@góra

bocianpozyczki to super firma jednak.... ludzie którzy są u "steru", do bani.... to nie firma tylko ludzie tworzą dobrą/złą atmosferę...

jeden z kdk
@góra

już słyszę z terenu jak czekają w konkurencji na naszych przedstawicieli...coraz lepiej, zaraz będę robił zbiórki za takiego przedstawiciela, nie mam go czym zatrzymać.

jeszcze...KZD
@jeden z kdk

Mój zespół przedstawicieli też się rozpada po zmianach warunków umowy, szkoda bo chcą odejść najlepsi. Też zostane chyba sama i będę zastępować 12stu przedstawicieli. To co zaczło się dziać w firmie to jakaś masakra.

aster

Pamietaj że masz podpisana umowę o zakazie konkurencji przez rok czasu.Jeżeli zatrudnisz się w firmie konkurencyjnej wystawia twój weksel na kwote 10 tys. zł.Po doliczeniu kosztów będzie prawie 14 tyś

?????????????????

jaki starter zdrapka????????

Ciekawy

No panie Blumch pokaż że masz jaja. Opisz to co ci leży na wątrobie.Widocznie jesteś zdesperowany jak kula bez celu.

Kierownik Sprzedaży

Bardzo profesjonalnie tylko daleki dojazd. Szkoleniowiec, dyrektor regionu. Testy i dużo rozmów. Bardzo profesjonalna atmosfera. Byłem 10 minut przed czasem ale to Oni czekali na mnie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pojawił sie. Bocian bedzie miał - ma szlachetnego pucybuta.

kali

Co z tego, że ZABRALI premie za realizacje planu tygodniowej zbiórki i tak bocian dba najlepiej w branży o swoich pracowników przecież rozdał swoim pracowniką plastikowe odblaski czym bardzo szczyci się na stronie internetowej. Normalnie śmiech na sali jaka nazwa taka firma...

szaza

Obcieli prowizje z 8proc na 5proc masakra.

Nobilon

Obcieli prowizje w Bocianie? My nadal płacimy 15%, zapraszamy: biuro@nobilon.pl

ciekawska

Może ktoś z was wie o gościu który pracował w Bocianie. Był romem i od niedawna już nie pracuje. Był z konina. Ciekawi mnie czy odszedł sam czy go wylali. Opinie o nim były całkiem dobre.

mega82

Witam,również pracowałam w Bocianie i na początku było dobrze póżniej te aneksy ucinanie premii itd. aby nie dac zarobić przedstawicielowi kasy a sani napychaą sobie kieszenie....

ciekawski

A ile zarabia PH w bocianie ?

erni

tam wszyscy kłamią, tylko ściema i wbita, żeby wykorzystać na maksa zmanipulowanych przedstawicieli. potem cie zastraszą i zabiorą czas prywatny. beszczelność bezgraniczne chamstwo to dla nich misja i wizja. Liczę, że ustawa ograniczy dostęp takich firm i zniknie ten twór z rynku.

nowicjusz

jestem nowym pracownikiem, słyszę ciągle ze oddział Katowice był długo najlepszy, a widzę że sprawy wyglądają całkowicie inaczej, o co tu chodzi? wie ktoś? bo KATOWICE TO NAJGORSZY ODDZIAŁ I LUDZIE JAKICH SPOTKAŁEM

ania12345

bocian to najgorsza firma ja w tej firmie przepracowalam 10 lat chcialam normalnie sie zwolnic ale niestety byla przeprowadzona kontrola rejestru po zakonczeniu kontroli bylo rozwiazanie umowy bylo wszystko dobrze po muplywie 5 miesiecy od zwolnienia bocian przyslal mi przedsadowne wezwanie do zaplaty na kwote370 zl nagle cos znalezli a wczesniej bylo ok

Anka

Z mojego oddzialu ludzie non stop odchodza, niektórzy potrafią to zrobic po 1 dniu, kierownicy nie przekazują tych informacji dalej bo boja sie konsekwencji. Zwyczajna ściema. Przy rekrutacji pokazują nie prawdziwe AWRSy z kwotami po 2000 tygodniowo a realia to 30 zl max 100 zl. AM jak cos mu powiesz to złośliwie zabiera dobrych klientow. Ludzie to samo zło ja tez uciekam bede próbować znowu w Provident to duza firma i bardziej wiarygodna. Lublin to zgnilina, fałsz i zakłamanie. Patologia społeczna.

góra

i tak będziecie tyrać nawet z 3zł na h ,więc po coten płacz robaki??

sto(L)ica

Zgodzę się po części z jedną z opinii że pracują też ludzie wykopani z prowidenta i Ci którzy odeszli sami, najbardziej zdziwiła mnie osoba Pana G.A. w Sto(L)icy, dość ciekawa postać i bardzo kontrowersyjna (przekręty u poprzednich pracodawców) a do tego nie mająca żadnych kompetencji a przede wszystkim umiejętności menadżerskich do kierowania zespołem i nie mająca pojęcia zielonego o charakterystyce pracy w terenie, jeżeli tacy ludzie pracują i mają się dobrze to na prawdę źle się dzieję, na szczęście już mnie tam nie ma... reszcie życzę powodzenia i uważajcie na "klientów" jak i samego Pana G.A. ;)

j23

Większość menadzio w tym boćku to pewnie dm,am,rom z providenta odeszli lub zostali wykopani. Już w providencie nie godzili się z traktowaniem, komunikacją i milicyjnym ścigankiem a teraz z tego co czytam są tacy sami lub nawet gorsi w tej śmiesznej "czapli". (usunięte przez administratora)

aga

Ja również zrezygnowałam z pracy w providencie i przeszłam do tego śmiesznego bociana bo miało być tak pięknie. Owszem było nieźle ale do czasu gdy zaczęły się cięcia na wynagrodzeniu przedstawicieli. Ja również odczułam dużo mniejszą kase w swoim portfelu dlatego poprostu powiedziałam adios. Nie polecam nikomu tam pracy na stanowisku przedstawiciela. Co chwile wychodzą nowe aneksy na niekorzysc PH. Jeśli pracujecie już w jakimś parabanku i zastanawiacie się nad przejściem do boćka to nie róbcie tego bo będziecie sobie w brodę pluć tak jak teraz ja.

megi

Drodzy czytelnicy, obcięli prowizję doradcom, bo ktoś musi zarobić na te reklamy w tv i radio. A najlepiej zaoszczędzić na przedstawicielu.

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI