EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Ewka

Moi dordzy. Zgadzam się z Kamilą, Zosią, Markiem i innymi. Pracowałam w Boćku. Tragedia. Pieniądze nie są takie małe, nie ma co narzekać. Terminowo wypłacane, ale te ciągłe śledzenie, wydzwanianie, śledzenie gpsem sprawia, że nawet 3 tysie tracą całkowicie na wartości. Kiedy miałabym wychowywać dziecko? W niedzielę? Jako adres korespondencji najlepiej podać nr rejestracyjny auta, bo tam spędzicie cały swój czas. Przełożonym brakuje odpowiedniej wiedzy. W dodatku nastawieni są na wykonanie planu po trupach. Nie ważne, że doradca ma pracę zawodową i to jest jego praca dodatkowa. Kogo to obchodzi. Zamiast go wspierać, to karzą go jeb... z góry i wymagać, wymagać. Potem tylko narzekają, że duża rotacja wśród doradców. Zdziwieni? Gdzie tu problem prawda? W podejściu do sprawy głąby! Jakże się cieszę, że już się uwolniłam z tej firmy.

Koleżanka Zosia z 14.04, czy Kamila mówią 100% prawdy. Niestety pełna inwigilacja. Śledzenie każdego ruchu. To praca dla samotnej osoby najlepiej bez pasji, bo trzeba podpisać papier, że niczym innym nie macie prawa się zajmować. Taka sekta finansowa. Jeśli na prawdę jesteś zdesperowany i masz kasę jeździć na kilka spotkań rekrutacyjnych, to możesz spróbować. Każdy ma wolność wyboru. Niestety nikt już z moich znajomych już nie pracuje... odpali i niestety nie zgadzają się na niewolnictwo za parę groszy. Doradcom także odradzam, choć ci już mają lżej. Pozostaje życzyć powodzenia.

Moi drodzy. Brałem udział w rekrutacji do boćka. Powiem tak. Proces rekrutacji na kierownika jak na prezesa. Dużo testów, rozmów ok. 3 godziny. W dodatku od razu odpuście sobie, jeśli macie, lub mieliście jakieś zadłużenie kiedykolwiek, bo was sprawdzą i odpadnięcie na przebiegach. Wydaje mi się - nawet jestem pewien, że wszelkie wpisy pozytywne są wpisywane przez ludzi z biura, nawet nie przez kierowników, bo Ci są zabiegani. Kierownik pracuję po 16 godzin dziennie. Wiem co mówię z autopsji. Chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie. M.Holan@prokonto.pl Rotacja jest bardzo duża. Dla bociana to spory problem. Jeśli się zdecydujecie, to nie pokazujcie zbytnio swej inteligencji, bo przełożeni nią nie grzeszą, więc wykluczają mądrzejszych od siebie. Praca w bocianie to strata czasu i zdrowia. Niestety to przykra prawda. Warunki trzeba przyznać są nie najgorsze, ale obecnie jestem w firmie, która daje etat doradcom, a nie gnoi ich na umowie zlecenie, która nawiasem mówiąc, jest nielegalna w bocianie. Pozdrawiam.

zadowolony

Co wy narzekacie, firma pomaga jak może, daje telefon na który cały czas dzwoni przełożony z pomocą, kierownicy maja gps w komórkach i tabletach w razie gdy by im się coś stało bo przecież chodzą po domach z pieniędzmi to firma im w razie czego pomaga wiedząc gdzie są w danym momencie. Za chwile i doradcy dostaną tablety i też będzie można im pomóc w organizacji pracy i czasu, zawsze można zrobić coś więcej tylko czasem tego nie wiemy. Lenie zdala od bociana, tu się pracuje!

Kierownik Sprzedaży

Bardzo profesjonalnie tylko daleki dojazd. Szkoleniowiec, dyrektor regionu. Testy i dużo rozmów. Bardzo profesjonalna atmosfera. Byłem 10 minut przed czasem ale to Oni czekali na mnie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Panna nikt

Zgadzam sie ale to i tak duza pensja ,ja pracowalam za 100-150 zl caly tydzien,kierowniczka rejonu-tragedia nie widziala nic poza czubkiem wlasnego nosa.

doraca

Masakra

MASAKRA

MASAKRA WYKORZYSTUJA SWOICH PRACOWNIKÓW JAK SIE DA. PANI KIEROWNIK DOBRZE WYSZLA NA MOJEJ KIESZENI.

kamila

Zgadzam się z Tobą .Ja już tam nie pracuje i mam św.spokój ,ale to nie wina właścicieli tylko kadry zarządzającej, ludzie którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu.Zrobili sobie prywatny folwark i bawią się w kopanie dołków pod innymi osobami. I to właśnie takie osoby niszczą wizerunek firmy. Właściciele może w końcu otworzą oczy i zrobią porządek bo najgorsze jest to jak jest niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu .Ludzie ,którzy oceniają innych nie dostrzegający swoich błędów.Jest takie powiedzenie kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.I tacy święci jak K.SZ.i jego świta ze Śremu powinni wiedzieć ,że zło wyrządzone drugiej osobie wraca jak bumerang,A kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada to kwestia czasu.

zosia

Wracając do wypłaty 2700 zł to naprawdę nie jest adekwatna do wykonywanej pracy . Praca od rana do wieczora telefony od rana do wieczora. Bezsensowne raporty podawane 5 razy dziennie. Brak czasu dla rodziny ,bo O...K... wciąż dzwoni i coś chce . ATMOSFERA NAPIĘCIA TOWARZYSZY OD RANA DO WIECZORA!!!!!!GPS ŚLEDZI KAŻDY TWÓJ RUCH. SUPER PENSJA NIE MA CO . PROSZĘ SPRÓBOWAĆ WYTRZYMAĆ TAM 3 MC. A NA PREMIĘ NIE MA CO LICZYĆ BO NIE PAMIĘTAM KTO Z MOICH KOLEŻANEK I KOLEGÓW WYROBIŁ PREMIĘ W OSTATNIM PÓŁROCZU .

zosia

Znam dokładnie system wynagradzania i premiowania w firmie ....jeżeli za pracę od rana do wieczora, uwzględniając również soboty i niedziele (wyniki i dziwne raporty)otrzymuje się 2700 no to chyba nie można dobrze zarobić. A jak jeszcze trafi się w ręce niejakiej (usunięte przez administratora)to zapomnij o życiu prywatnym i urlopie..

3000 brutto podstawy samochód komórka szału nie ma ..premia nie do wyrobienia

......
@zosia

Taa na bank

ewcyksz

Poszukuje do pracy doradców Bociana lub Providenta z okolic Mysłowic/Katowic/Siemianowic Śląski do pracy - więcej inf na priv ewcyksz@wp.pl

no to słabo się starałeś bo usamodzielnić można po podpisaniu 10 umów a jak byłeś z kierownikiem na nowych umowach to kasę na pewno dostałeś

thom

Nie polecam pracy w Bocianie dwa miesiące trwało zanim zaczeli wspominać o usamodzielnieniu mnie to kpina ale mi już cierpliwości zabrakło otrzymałem tylko marną zapłatę za zbiórki ale dołożyłem sam do paliwa aby objezdzić klientów za telefon a raczej kartę pobierają 5 zł to jest żenujące dla firmy która kroji klientów na grubą kasę.Za nowe umowy które które zawierałem w obecności kierownika nie dostałem ani grosza-wyzysk jakich mało.Od pracowników wymagają podpisania weksla inblanco co jest nie zgodne z prawem w RP.Sprawę kieruję do inspekcji pracy.Jeśli ktoś się interesuje pracą w tej firmie to szczerze odradzam jest masa firm w tej branży które oferują znacznie lepsze warunki.

Magar

A ja poszedłem z Bociana do Nobilonu i polecam wszystkim zrobić to samo. Porządna kasa i zawsze na czas, normalne zasady i wsparcie.

@Magar

To żart - prawda ;-). Ha ha ha ha

dzony

oni nie powinni sie nazywac bocian a sep bo ci doradcy ostatni grosz ci wysepia choc bys nie mial na chleb jeszcze na strach biora z dala od bociana naciagacze i zlodzieje

madzia
@dzony

Tak jak najdalej od nich obiecanki a pożniej szkoda słów... lichwa i tyle

kumkazuki

Ok roz. A jeśli chodzi o stałą pracę to jak wyglądają te premie i inne rzeczy za dojazdy do klientów itd ?

kumotike

Witam wszystkich , myślałem o tej firmie jako o przyszłym pracodawcy. Może ktoś napisze jakie proponują stawki , dopisze że chodzi o pracę dodatkową a nie stałą. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Falkona

W Bocianie pracowałam 2 lata, stracony czas, odpoczęłam, poszukałam, popytałam i chyba naprawdę dobrze trafiłam, obecnie jestem w Nobilon, ogromne wsparcie kierownika, profesjonalne podejście do sprawy, no i najważniejsze - kasa, nieporównywalnie więcej przy mniejszej ilości pracy.

2@
@Falkona

Hehe a ja w bocianie juz kilka lat robie i nie narzekam ,tylko umowa cywilno prawna. Ludzie jak sie pracuje to w kazdej takiej firmie mozna wyciagnac pare tysiecy na miesiac!

jakie wczasy pod gruszą pracuję 3 lata żadnych wczasów pod grusza nie piszcie głupot

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI