Mogyi Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Mogyi Polska Sp. z o.o.

Zuzanna

@Ex możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Co jest powodem tego, że aż tak odradzasz innym tego pracodawcę? Informacje o konkretnych zastrzeżeniach jakie masz do Mogyi Polska mogą być pomocne dla osób, które szukają dodatkowych opinii o firmie, którą biorą pod uwagę jako przyszłe miejsce pracy.

Ex

Pracowałem tam jakiś czas temu i to był koszmar, wsztato potwierdzam co pisali przedmówcy. Zastanawiasz się bo dostałeś zaproszenie? Nie masz pracy? NIE IDŹ TAM! Lepiej trochę poczekać i iść do pracy a nie do tego czegoś... jak chcesz więcej info napisz w komentarzu i odpowiem Ci na Twoje pytania

Boss
@Ex 14.11.2017 17:53

Jesli pracowales jako ph to na ktorym regionie bo mam pare pytan bo juz tam dawno nie pracuje a nie znam nikogo.

Turbo_dymomen

Firma mogyi to jedno wielkie nieporozumienie. Praca tam powinna byc zabroniona. Jest to przyklad jak mozna nisko upasc podejmujac sie pracy w tej wlasnie firmie. Zaczne od atmosfery , a w zasadzie jej braku. Kolezanki w biurze , strasznie nie ogarniete. Bardzo czesto popelniaja bledy na Twoja niekorzysc. Jest to co najmniej dziwne , gdyz firma powinna przyjac wegierskie standardy. Praca w mogyi nie daje Ci szansy na jakikolwiek rozwoj. Jestes przedstawicielem produktu , ktorego w zasadzie nikt nie zna. Wsparcie marketingowe nie wystepuje. Ale za to cele tak. Niewykonalne cele. O tym jaka to slaba firma moznaby pisac w nieskonczonosc. Jesli czyta to prezes lub koordynator to wielka prosba do was. Zwolnijcie sie bo przynosicie wstyd firmie jako dwie osoby bez pojecia o czymkolwiek. Polecam wrocic do poprzednich zajec. Wtedy firme moze ktos przejmie i pomoze jej zbudowac jakikolwiek pozytywny wizerunek na rynku. Drogie panie w biurze , tez sie to tyczy was. Bo jestescie okropnie nudne i nam nie pomagacie ! Praca z wami to jest/byl koszmar. Mniej jedzenia w pracy wieksza efektywnosc i nie zrzucajcie wszysykiego na nowych pracownikow

Blejk

Może ktoś się wypowiedzieć na temat firmy ? Atmosfery, samej pracy PH czy zarobków.

Zuzanna

@fredom Rozumiem, że jest to ciężka praca. Z tego co piszesz wynika, że nie można liczyć w firmie na podwyżki ze względu na długość stażu w firmie. Czy oprócz podstawy pracodawca zapewnia pakiet socjalny, czy też dodatkowe benefity.

Zuzanna

Opowiedzieliście już trochę o tym jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w Mogyi Polska Sp. z o.o. A jak wygląda praca na innych działach? Ktoś z Was pracuje jako Magazynier i mógłby powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Właśnie pojawiła się oferta pracy na to stanowisko. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym?

fredom
@Zuzanna 17.07.2017 11:49

Ja pracy na magazynie nie polecam i nikomu nie polecę zresztą przyjdź poznasz Orkę to się przekonasz , brud, zapierdol robisz sam , wykorzystywanie . Ośmieszający się prezes zaproponuje stawkę którą będziesz miał w nieskończoność taka samą przez całą karierę w MOGYI. Tylko roboty ci mogą dodać nic więcej.

Berry

Kolego kasa to 2400 max 2500 detal wizyt ok 26 dziennie. Zamowien max 10. Auta to stare fiesty ok 350 tys najechane. System od 7;30 do 17. Jakosc pracy fatalna. Towar na wymiany zapomnij. Gratisy na msc ok 140 zl. Ogolnie firma dramat. Nie pchaj sie tam !!

Zico

Jakie zarobki na stanowisku ph na detal?chodzi mi o calosc podstawa i premie. Jakie auta maja ph? Na jakim systemie sie pracuje? Ile wizyt wymagaja? Dostaje sie jakis towar na wymiany?

PanKtos

Z wielka przyjemnoscia wtrace tutaj swoje pare groszy. Praca w firmie mogyi jest fatalna od pierwszych minut. Super szkolenie fundowane przez szefa(prezesa) i koordynatora jest wrecz zenujace. Kolejne dni to wdeptywanie w coraz wieksze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Poznajesz bardzo niekompetentne kolezanki w biurze. Roztrzesiona emocjonalnie kierownik biura patrzy sie na ciebie wzrokiem jakby chciala cie zjesc. W przenosni i doslownie. Druga ksiegowa ma wieczny problem sama ze soba przez co i Ty masz problem. Bo problemy biura to Twoje problemy. Obarcza Cie nimi badz pewny/a Koordynator uczy Cie handlu. Ponoc na handlu zjadl zeby i byl super sprzedawca z wegierskim medalem (wegrzy to wlasciciele firmy). Okazuje sie ze przy pierwszej lepszej okazji zostaje zjedzony przez ekspedientke. Szkoda slow na te postac. Bezbarwny ktos na sztucznym stanowisku. Prezes - czlowiek dzungli bo ma ksywe goryl. Nie robi nic , bo w sumie co mialby robic skoro na niczym sie nie zna ? Ladnie stara sie wygladac i udaje ze ma duzy swiatopoglad. Taki niedowartosciowany rudy z podstawowki. Dobra zlota rada. Jesli nie chcesz poznawac tych ludzi nie aplikuj tam. Trzymaj sie z dala od tej firmy. Poszukaj sobie pracy jako dozorca , kucharz , ale nie przedstawiciel mogyi !

Cypsik

30 wizyt smiech na sali. Nie wykonalne w 8 godzin. W kazdej normalnie zarzadzajacej firmie masz 20 wizyt i to jest maks. Zdarzaja sie firmy gdzie chca okolo 15. Takze ktos kto wymyslil 30 wizyt jest oderwany od rzeczywistosci pracy przedstawiciela handlowego.

@Zuzanna Tak, bylem zatrudniony na stanowisku przedstawiciela handlowego. Zrezygnowalem z pracy i znalazlem inna glownie ze wzgledu na fatalna wspolprace ze znerwicowanym i zakompleksionym "koordynatorem" oraz brak wsparcia ze strony kierownictwa. Trudno powiedziec cokolwiek dobrego o firmie handlujacej artykulami spozywczymi, ktorej nie widac w zadnej wiekszej sieci handlowej. Ten argument chyba najlepiej obrazuje, ze cos w tym miejscu nie gra jak powinno. A przekazujac swoje doswiadczenia z Mogyi swoim przelozonym w nowym miejscu pracy, wywolalem lawine smiechu i jednoczesnie pogardy wobec praktyk stosowanych w tej smiesznej firmie. Dobrze ze jest taki serwis jak GoWork, w ktorym kazdy potencjalny pracownik przed rozmowa kwalifikacyjna moze sie dowiedziec od bylych pracownikow o tym co stanowi najwiekszy problem w firmie. Nie zniechecam nikogo do pracy w tym miejscu, jedynie zwracam uwage na kwestie, na ktore obowiazkowo nalezy zwrocic uwage aplikujac o prace.

Zuzanna

@Były pracownikco sprawiło, że nie jesteś już pracownikiem Mogyi Polska? Czy pracowałeś właśnie jako przedstawiciel handlowy? Co możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku w firmie? Każda dodatkowa informacja będzie cenna dla osób, które szukają opinii o firmie jako pracodawcy.

Firma ze swietnym potencjałem ktora tkwi w swoim slabym miejscu przez fatalne zarzadzanie. "Koordynator" przedstawicieli handlowych to mlody chlopaczyna z trzesacymi się rekami i slaba prezencja. Ktos taki zamiast wzbudzac szacunek powoduje smiech i drwiny wsrod pracownikow. Szefostwo przebywa w firmie do godzin poznowieczornych i tego samego wymagaja od podwladnych. Firma dobra na to aby się poobijac ale trudno z nia wiazac przyszłosc.

szynszyl

Jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego ?

Zuzanna

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. @Typ_31pracujesz dalej w firmie? Rozumiem, że ciężko jest uzyskać premię. A co jeszcze zapewnia pracownikom Mogyi Polska?

Mlody

A to i ja napisze opinie. Pracowalem tam troche na magazynie w wakacje. Chlopaki byli oki. Spoko robota jak dla mlodej osoby. Wszyscy sie skarzyli na kierownika i szefa. Dla mnie to byla robota ok. Bo nic nie robilem. Ale z tego co przedstawiciele mowili to krystian nie ogarnial i mieli z nim niezle jaja. Nawet premie ucinal. Kasa na magazynie 2100 to turbo hajs dla mnie byl. Ale po znajomosci robota. Ogolnie na magazynie spoko. Atmosfera git. Tez jakas anka w biurze jest i ona tam rzadzi. Ciagle je jakies odchudzajace salatki i zleca prace innym ludziom. Wiecie ja bylem tam 2 msc. Bylo spoko. Inni narzekaja ze szef to ignorant i buc i ma ksywe szympans

Typ_31

Praca w tej firmie byla koszmarem. Nie polecam. Pan D i Pan K to dowch [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktorzy niszcza firme. Max 2500 za prace na magazynie. I niby premie daja , aleja przez 2 latajej nie widzialem. Jak masz ciezko z $ to pojdziesz tam do pracy , serio nie jest to firma godna uwagi. A najlepszy jest kierownik nic nie robi oprocz bycia na l4. No co za paranoja Pozdrawiam tych co odeszli z tego gowna. Reszta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech tam siedzi i liczy na cud. Ta orka z biura moglaby sie zwolnic bo nie da sie z nia pracowac !

monika

Kolejna opinia i kolejna negatywna. Praca kiepska , zarobki dramatycznie niskie , wykorzystywanie ludzi. Nie polecam tej firmy

nenek

Bardzo odradzam te firmę ! trzymajcie się od niej z daleka jeśli nie chcecie pracować za marny grosz i mieć kierownictwa , które nie ma pojęcia o handlu. Ci ludzie robią tylko dobre wrażenie. Brak jakiejkolwiek szansy na rozwój. Straszny syf w każdym dziale tej firemki. Odradzam

Nick

Śmiech na sali z tą firmą ...

We Are The Champion

NIEKOMPETENCJA PAŃ W BIURZE TO MAŁO POWIEDZIANE , BRAK SZACUNKU POCZUCIE WYŻSZOŚCI NAD SZEREGOWYM PRACOWNIKIEM OCZYWIŚCIE NIE KAŻDEJ PANI TO SIĘ TYCZY (WIADOMO KTO PSUJE ATMOSFERĘ W BIURZE) NIE POLECAM PRACY W BIURZE ANI W ŻADNYM DZIALE W TEJ FIRMIE

Stefcia
@We Are The Champion 13.01.2017 22:29

Bez komentarza takie firmy powinny zamykać i ludzi tam zarządzających także . Pogarda, nietolerancja, podpierdalanie, lizanie d.., tworzenie sztucznych stanowisk, brud,

bardzo zawiedziony były pracownik

Bardzo odradzam te firmę. Jako były pracownik mogę śmiało powiedzieć , że długo tam się miejsca nie zagrzeje. Praca bez perspektyw. Kierownictwo firmy prezentuje wręcz poziom poniżej jakichkolwiek standardów. Ludzie z przypadku bez doświadczenia. Firma uznaje zasadę , że nie inwestują a chcą mieć milionowe zyski. Nie licz na jakiekolwiek wsparcie. Chyba , że na ciepłe słowo i kilka rad koordynatora , które i tak Ci nic nie pomogą. Panie w biurze są również niekompetentne. Ogólny chaos i bałagan. Jeżeli chcesz się tam zatrudnić to lepiej zastanów się 100 razy czy chcesz być rozliczany z każdego metra który przejedziesz , być obciążany za większe spalanie auta , które i tak jest ustawione w sposób taki byś je przekroczył. Co do wypłat to dramat. W sumie tam jest jeden wielki dramat Serdecznie nie polecam tej firmy.

sxdfbn

@Poszukujacą niedawno to znaczy kiedy? ja pameitam ostatnie oferty to były jakos w styczniu a od tamtej pory nic nie widziałem daj znac jak będziesz cos widziec

Poszukujaca

Ostatnio poszukiwali na pracownika biurowego. Czy do kogoś się już odezwali?

aś-lolek

OSOBIŚCIE NIE POLECAM I ŻADNEMU NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI BYM NIE POLECIŁ SZEFOSTWO ZACHOWUJE SIĘ NA ROZMOWIE JAK PINOKIO

Jhcdgb

Będziesz miał 5 jak będziesz pracował po 15h jak cudowny kierownik który nic nie wie i chyba awans załatwiał inaczej... może ma przepis na sałatkę "bananowa" mam nadzieje ze się domyślacie

grzześiuuuu

Podwyżka tylko dla handlowców może . Znam tam chłopaków z magazynu i za każdym razem jak chodzą do przełożonego to firma słabo przędzie a mają coraz większe wysyłki. Wiem bo odbieram tam towar . pozdr.

ox

Podwyżki !!!!! ktoś upadł na głowę

Mała

Ja równiez chcialabym o to zapytac bo znalazlam ogloszenie i rozwazam aplikowanie. Dziekuje z gory za kazda odpowiedz.

Trud

2000zl brutto

xm1

@roma sprzedaż produktów jest ok. wiadomo trzeba umieć rozmawiać z kierownikami , ale jeśli ich przekonasz do produktu to masz dooobrą wypłatę. Jak w każdej takiej firmie masz milion dodatkowych premii Wypłata za pierwsze 3 msc zanim się "wkręcisz" ok 2.100 zł potem możesz liczyć na ok 2.500 zł

indyk

1650 brutto każdy kilometr ,metr, przejechany jest inwigilowany i wpisywany w tabelki.

olek

olek Nie polecam ABSOLUTNIE byłem na rozmowie takie pieniądze to na Rumuni mogą proponować

xx

Ciekawe kto poleca ten bazar ,pewnie sam członek sosnowieckiego rozpadającego się magazynu który za wszystko obciąża i kontroluje każdą przepracowaną sekundę robi tylko głupie tabelki które nic nie znaczą.Ale tak to jest jak się awansuje człowieka bez pojęcia o zarządzaniu FIRMĄ (szympans) odradzam ,

piotr

Kto był na rozmowie w Poznaniu jakie warunki jaka podstawa ,premia??

wlkp

Szukają na wielkopolskę, mam się spodziewać 1680 na rękę podstawy? Wymagają wyższego wykształcenia i języka obcego do sprzedaży słonecznika i popcornu do spożywaczaków? Hehe, nie mam i nie znam ;-)

xx

(usunięte przez administratora) członek zarządu nic nie wie o prowadzeniu firmy oczywiście dyrektor sosnowieckiego bazaru

wtf?

Szukają na wlkp doświadczonego, z językami i wykształceniem wyższym za 1600zł??? Chyba płacą tygodniówki!

zxcv

Miałem do czynienia z tą firmą. Sama firma jak i produkty są ok, ale brand manager....chciałbym nie spotykac już takich ludzi więcej.

ktoś

Witam . Napisze krótko :) TA Firma z brendem ok ale zarządzający to koleś bez pojecia o rynku strategi i wszystkiego co ma związek z handlem i ludzmi poprostu (usunięte przez administratora). nie polecam tej Firmy chyba że ktoś chce wysłuchiwać bredni :) a zarobki katastrofa wiecej w Biedrące na kasie płacą :)

uuu

przedstawiciel powinien znać ortografię

benjagerr

został ktoś zatrudniony z Was w tej rekrutacji?

lady ben

Co nie co słyszałem.....nie zastanawia Was to, że firma rzekomo daje narzędzia pracy itp, sporą ilość punktów do odwiedzin? Moim zdaniem niewykonalne!

Orzeszek firmy Mogyi

Byłem na rozmowie bardzo sympatyczny brand menager konkretny i rzeczowy. Praca na terenie całej Polski. Widzę duże zainteresowanie jest :-) Jeżeli zostanę wybrany to tak jak 6 w totka bym wygrał :-) Firma OK !!! Co będzie dalej czas pokaze...

novy

widze ze sporo ludu na rekrutacje odczucia raczej dobre, przyczyna prosta dla ktorej zwalniaja jest prosta, trzeba slupki wyrabiac, plany itp. w jednej firmie sie udaje a w drugiej nie, zycie doswiadczylem tego

woker

ja rowniez mam miec rozmowe w tej firmie na kiedy masz termin ziomal?

ziomal

Opinie są dość podzielone. Mam mieć rozmowe na stanowisko "kontrolera ekspozycji wyrobów", zwał jak zwał. Z tego co wiem na wstępie, teren działania cała Polska. Może ktoś udzielić informacji w temacie tego stanowiska?

Bandy

Kolega Orange! Chyba masz niepokoleji w łowie. Praca w mogyi kiedys była bardzo w porzadku ale z tego co wiem to stacaja sie po równi pochyłej. Osoba zarzadzajaca nia apsolutnie nie zna sie na rzeczy!

mogyi

kolego orange i jak tan Ci sie pracuje?

Orange

Witam, otrzymałem ofertę pracy jako PH. Manager Regionu jest kompetentny i inteligentny co jest mało spotykane w dzisiejszych czasach. Poszukują pracowników w miarę na stałe. Od początku rozmawiało mi się dobrze. Minusem są niskie wynagrodzenie ok 1680 PLN plus premia realnie ok 500pln. Praca w kanale nowoczesnym

PH

na PH

Zostaw opinię o Mogyi Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mogyi Polska Sp. z o.o.