Opinie o Mogyi Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mogyi Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mogyi Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mogyi Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

sxdfbn

@Poszukujacą niedawno to znaczy kiedy? ja pameitam ostatnie oferty to były jakos w styczniu a od tamtej pory nic nie widziałem daj znac jak będziesz cos widziec

Poszukujaca

Ostatnio poszukiwali na pracownika biurowego. Czy do kogoś się już odezwali?

aś-lolek

OSOBIŚCIE NIE POLECAM I ŻADNEMU NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI BYM NIE POLECIŁ (usunięte przez administratora)

Mała

Ja równiez chcialabym o to zapytac bo znalazlam ogloszenie i rozwazam aplikowanie. Dziekuje z gory za kazda odpowiedz.

Trud

2000zl brutto

Magazynier

BRAK kompetencji do przeprowadzania jej

Jaki numer buta nosisz , co jesz itp. pytania głupie w ogóle nie dotyczące stanowiska. Osoba bez kompetencji je zadaje , wypytuje o prywatne sprawy co nie powinno miec miejsca. Ale tak to jest jak prezesem firmy zostaje jakiś wykładacz towaru z auchan.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
xm1

@roma sprzedaż produktów jest ok. wiadomo trzeba umieć rozmawiać z kierownikami , ale jeśli ich przekonasz do produktu to masz dooobrą wypłatę. Jak w każdej takiej firmie masz milion dodatkowych premii Wypłata za pierwsze 3 msc zanim się "wkręcisz" ok 2.100 zł potem możesz liczyć na ok 2.500 zł

olek

olek Nie polecam ABSOLUTNIE byłem na rozmowie takie pieniądze to na Rumuni mogą proponować

piotr

Kto był na rozmowie w Poznaniu jakie warunki jaka podstawa ,premia??

wlkp

Szukają na wielkopolskę, mam się spodziewać 1680 na rękę podstawy? Wymagają wyższego wykształcenia i języka obcego do sprzedaży słonecznika i popcornu do spożywaczaków? Hehe, nie mam i nie znam ;-)

wtf?

Szukają na wlkp doświadczonego, z językami i wykształceniem wyższym za 1600zł??? Chyba płacą tygodniówki!

zxcv

Miałem do czynienia z tą firmą. Sama firma jak i produkty są ok, ale brand manager....chciałbym nie spotykac już takich ludzi więcej.

uuu

przedstawiciel powinien znać ortografię

benjagerr

został ktoś zatrudniony z Was w tej rekrutacji?

lady ben

Co nie co słyszałem.....nie zastanawia Was to, że firma rzekomo daje narzędzia pracy itp, sporą ilość punktów do odwiedzin? Moim zdaniem niewykonalne!

Orzeszek firmy Mogyi

Byłem na rozmowie bardzo sympatyczny brand menager konkretny i rzeczowy. Praca na terenie całej Polski. Widzę duże zainteresowanie jest :-) Jeżeli zostanę wybrany to tak jak 6 w totka bym wygrał :-) Firma OK !!! Co będzie dalej czas pokaze...

novy

widze ze sporo ludu na rekrutacje odczucia raczej dobre, przyczyna prosta dla ktorej zwalniaja jest prosta, trzeba slupki wyrabiac, plany itp. w jednej firmie sie udaje a w drugiej nie, zycie doswiadczylem tego

woker

ja rowniez mam miec rozmowe w tej firmie na kiedy masz termin ziomal?

ziomal

Opinie są dość podzielone. Mam mieć rozmowe na stanowisko "kontrolera ekspozycji wyrobów", zwał jak zwał. Z tego co wiem na wstępie, teren działania cała Polska. Może ktoś udzielić informacji w temacie tego stanowiska?

mogyi

kolego orange i jak tan Ci sie pracuje?

Orange

Witam, otrzymałem ofertę pracy jako PH. Manager Regionu jest kompetentny i inteligentny co jest mało spotykane w dzisiejszych czasach. Poszukują pracowników w miarę na stałe. Od początku rozmawiało mi się dobrze. Minusem są niskie wynagrodzenie ok 1680 PLN plus premia realnie ok 500pln. Praca w kanale nowoczesnym

PH

na PH

Zostaw merytoryczną opinię o Mogyi Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mogyi Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mogyi Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mogyi Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Mikołajczyka 31A
    41-200 Sosnowiec