Opinie o TFLS w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TFLS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TFLS o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TFLS w Warszawa

Aneta

Dobry pracodawca. Fajna atmosfera, wynagrodzenie w porządku, jestem zadowolona z pracy w TFLS.

Ula

Jaka umowę daje firma na początek? Czy jakieś dodatki socjalne macie?

Warunki w porządku, wynagrodzenie zawsze na czas.

@xd i @Olo, jeżeli podejrzewacie, że nie wszystkie pozytywne opinie, są autentyczne, to proponuję pozostawić swoje uwagi i spostrzeżenia na temat TFLS. Na pewno większe zróżnicowanie uwag, wydaje się bardziej wiarygodną wersją forum niż monolityczna do znudzenia jednostronność.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
boaa

Uczciwy pracodawca, miła atmosfera i dobre zarobki. Jak najbardziej polecam pracę w TFLS.

Czarek

Czy firma potrzebuje w ogóle pracowników?

Elwira

Uczciwe i jasne zasady zatrudnienia. Wynagrodzenie wypłacane regularnie - polecam

Aneta
@Elwira

Równiez polecam, fajnie sie pracuje, jest miła i rodzinna atmosfera

Daniel

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć?

TFLS to bardzo dobry pracodawca, bez zarzutów.

Agnieszka

Dobry pracodawca. Pozytywni ludzie i sam pracodawca. Dobrze pracuje się w TFLS.

Gutek

Świetny pracodawca ale niestety zawsze znajdzie sie ktoś niezadowolony!!

Kaila

Fajni ludzie wokoło, pracodawca też ok. Mogę polecić pracę w TFLS :)

Polecam pracę w TFLS. Wynagrodzenie zawsze na czas, dobre warunki zatrudnienia, ja jestem zadowolona.

uważam, że TFLS to dobry pracodawca, uczciwy i godny polecenia

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Tyle dobrego słyszałem !!

Maja

Dobry pracodawca. Jestem zadowolona z pracy w TFLS.

ola

Jak dla studentki to super wybór. Szef idzie mi na rękę jak tylko zmienia się plan na uczelni. Czasami jest ciężko, ale przez niektórych klientów, bo potrafią być mega roszczeniowi.

Uważam, że TFLS to świetny pracodawca. Można dobrze zarobić.

Anglista

Te wszystkie negatywne, nieprawdziwe opinie pisze od około roku była lektorka z TFLS - taka strasza blondynka, która razem ze swoim kochankiem (byłym policjantem z cbs, któremu naobiecywała, że bardzo dużo będzie zarabiał jak ona przejmie szkołę ) chiała podstępnie przejąć szkołę. Nie udało się. Założyła więc swoją szkołę Pr....., no i nie wyszło, to się mści na forach. Przykre to

Igor

Jak komuś nie po drodze z pracą i z firmą to musi swoje złości gdzieś wyrzucić!!

Zostaw merytoryczną opinię o TFLS - Warszawa

• Jak się pracuje w TFLS?

Zobacz opinie na temat firmy TFLS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TFLS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TFLS?

Kandydaci do pracy w TFLS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TFLS
  • ul. Gabriela Piotra Boduena 4