TFLS

TFLS

Opinie o TFLS

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Andrzej

Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie jakąś rekrutację? Po lekturze opinii aż chce się tu pracować!!!

Ewa

@Olo- piszesz, jakbyś znał firmę TFLS od środka. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak wyglądają relacje z pracodawcą? Jesteś zadowolony z warunków pracy? Każda szczera opinia wnosi wiele dla potencjalnych kandydatów do pracy w TFLS.

Łucja
@Ewa 18.05.2018 15:58

Pracowdawca ok. Daje wolne kiedy tylko potrzebujesz, więc jak studiujesz to praca spox. W pracy sami młodzi ludzie, poza szefostwem;)

Aneta

Dobry pracodawca. Fajna atmosfera, wynagrodzenie w porządku, jestem zadowolona z pracy w TFLS.

Ula

Jaka umowę daje firma na początek? Czy jakieś dodatki socjalne macie?

anonymous

Warunki w porządku, wynagrodzenie zawsze na czas.

Ewa

@xd i @Olo, jeżeli podejrzewacie, że nie wszystkie pozytywne opinie, są autentyczne, to proponuję pozostawić swoje uwagi i spostrzeżenia na temat TFLS. Na pewno większe zróżnicowanie uwag, wydaje się bardziej wiarygodną wersją forum niż monolityczna do znudzenia jednostronność.

boaa

Uczciwy pracodawca, miła atmosfera i dobre zarobki. Jak najbardziej polecam pracę w TFLS.

Czarek

Czy firma potrzebuje w ogóle pracowników?

Elwira

Uczciwe i jasne zasady zatrudnienia. Wynagrodzenie wypłacane regularnie - polecam

Aneta
@Elwira 01.05.2018 19:40

Równiez polecam, fajnie sie pracuje, jest miła i rodzinna atmosfera

Daniel

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć?

anonymous

TFLS to bardzo dobry pracodawca, bez zarzutów.

Agnieszka

Dobry pracodawca. Pozytywni ludzie i sam pracodawca. Dobrze pracuje się w TFLS.

Gutek

Świetny pracodawca ale niestety zawsze znajdzie sie ktoś niezadowolony!!

Kaila

Fajni ludzie wokoło, pracodawca też ok. Mogę polecić pracę w TFLS :)

anonymous

Polecam pracę w TFLS. Wynagrodzenie zawsze na czas, dobre warunki zatrudnienia, ja jestem zadowolona.

Andrzej

uważam, że TFLS to dobry pracodawca, uczciwy i godny polecenia

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Tyle dobrego słyszałem !!

Maja

Dobry pracodawca. Jestem zadowolona z pracy w TFLS.

ola

Jak dla studentki to super wybór. Szef idzie mi na rękę jak tylko zmienia się plan na uczelni. Czasami jest ciężko, ale przez niektórych klientów, bo potrafią być mega roszczeniowi.

Anna

Uważam, że TFLS to świetny pracodawca. Można dobrze zarobić.

Anglista

Te wszystkie negatywne, nieprawdziwe opinie pisze od około roku była lektorka z TFLS - taka strasza blondynka, która razem ze swoim kochankiem (byłym policjantem z cbs, któremu naobiecywała, że bardzo dużo będzie zarabiał jak ona przejmie szkołę ) chiała podstępnie przejąć szkołę. Nie udało się. Założyła więc swoją szkołę Pr....., no i nie wyszło, to się mści na forach. Przykre to

Igor

Jak komuś nie po drodze z pracą i z firmą to musi swoje złości gdzieś wyrzucić!!

Goska

Jestem zadowolona z pracy w TFLS. Pracodawca bardzo wyrozumiały i uczciwy.

Paulina G.

Chyba najlepsze miejsce pracy w jakim pracowałam . Miła obsługa w sekretariacie i rodzinna atmosfera. Właściciel bardzo uprzejmy i z dużym poczuciem humoru z uśmiechem serwuje kawę za każdym razem jak jestem w biurze.

Marta

Dobry pracodawca, jestem zadowolona, że tam trafiłam. Wynagrodzenie zawsze na czas, miła atmosfera polecam.

Małgorzata

Dobry i wyrozumiały pracodawca. Miła atmosfera, sympatyczni ludzie. Polecam.

Marek

Jestem zadowolony z pracy w TFLS. Wynagrodzenie na czas, miła atmosfera, sympatyczni ludzie. Polecam.

@Marek 22.10.2017 11:47

Fajna atmosfera, super ludzie . Uważam ze lepiej trafić nie mogłam. Wynagrodzenie na czas i sa nawet premie. Są rownież owoce sponsorowane przez pracodawcę oraz pyszna włoska kawa.

Emilia

TFLS to dobry pracodawca. Atmosfera jest bardzo miła, nigdy nie miałam nieprzyjemności ze strony pracodawcy. Polecam.

marta

jestem studentką i nawet jak się spóźniam, to nie ma żadnych konsekwencji, nie mówiąc o tym, że dają wolne jak się ma egzamin, czy też trzeba pojechać do dziekanatu

Zostaw opinię o TFLS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TFLS