TFLS

NIP: 5271741001 REGON: 010622142

TFLS

Opinie o TFLS

Igor

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z TFLS. Współpracownicy mili, uśmiechnięci, chętni do pomocy.

Aga

Ja jestem zadowolona z pracy w TFLS. Mam blisko, atmosfera bardzo pozytywna, zarobki w porządku.

Norbert

Dobre warunki, umowa o pracę i miła atmosfera!

Kris

Świetnie mi się pracowało w TFLS, miła atmosfera, wynagrodzenie zawsze na czas.

Aneta

Uważam, że pracodawca firmy TFLS jest całkiem spoko. Można dobrze zarobić.

Adam

Dobry pracodawca. Rewelacyjna szkoła, zdecydowanie najlepsza w Warszawie.

Mateusz

TFLS to dobry pracodawca. Pracuje tam już pół roku i nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobre warunki i fajna atmosfera.

Kasia

Bardzo dobry pracodawca, mili współpracownicy i fajna atmosfera. Polecam !

Paula

Dobry pracodawca, atrakcyjne warunki i wynagrodzenie. Jestem zadowolona i polecam :)

Beata
@Paula 04.11.2018 10:39

Paula, a powiesz jeszcze, czy pracodawca oferuje każdemu nowemu pracownikowi na start umowę o pracę? Chciałabym wiedzieć, jak w praktyce wygląda również wysokość wynagrodzenia oferowanego przez firmę TFLS. Zechcesz napisać kilka słów na ten temat?

Martyna

Podoba mi się praca w TFLS. Atmosfera bardzo fajna, ekipa z którą pracuje bardzo sympatyczna :) Polecam!

Julka

Polecam pracę w TFLS. Wypłata na czas, fajna, bezstresowa atmosfera, pozytywni ludzie.

Marta

Przyjemna atmosfera, fajni ludzie. Spoko praca, jestem zadowolona.

Joanna

Potwierdzam ponizsze wypowiedzi . Faktycznie bardzo dobry pracodawca. Jest możliwość podwyższania swoich kompetencji oraz dodatkowych szkoleń metodycznych. Fajna szkoła

Agata

Miła atmosfera, fajni ludzie. Polecam pracę TFLS :)

wojjaak

Bardzo dobra firma i pracodawca. Wynagrodzenie zgodne z umową, można liczyć na premię.

Andrzej

Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie jakąś rekrutację? Po lekturze opinii aż chce się tu pracować!!!

Ewa

@Olo- piszesz, jakbyś znał firmę TFLS od środka. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak wyglądają relacje z pracodawcą? Jesteś zadowolony z warunków pracy? Każda szczera opinia wnosi wiele dla potencjalnych kandydatów do pracy w TFLS.

Łucja
@Ewa 18.05.2018 15:58

Pracowdawca ok. Daje wolne kiedy tylko potrzebujesz, więc jak studiujesz to praca spox. W pracy sami młodzi ludzie, poza szefostwem;)

Aneta

Dobry pracodawca. Fajna atmosfera, wynagrodzenie w porządku, jestem zadowolona z pracy w TFLS.

Ula

Jaka umowę daje firma na początek? Czy jakieś dodatki socjalne macie?

anonymous

Warunki w porządku, wynagrodzenie zawsze na czas.

Ewa

@xd i @Olo, jeżeli podejrzewacie, że nie wszystkie pozytywne opinie, są autentyczne, to proponuję pozostawić swoje uwagi i spostrzeżenia na temat TFLS. Na pewno większe zróżnicowanie uwag, wydaje się bardziej wiarygodną wersją forum niż monolityczna do znudzenia jednostronność.

boaa

Uczciwy pracodawca, miła atmosfera i dobre zarobki. Jak najbardziej polecam pracę w TFLS.

Czarek

Czy firma potrzebuje w ogóle pracowników?

Elwira

Uczciwe i jasne zasady zatrudnienia. Wynagrodzenie wypłacane regularnie - polecam

@Elwira 01.05.2018 19:40

Równiez polecam, fajnie sie pracuje, jest miła i rodzinna atmosfera

Daniel

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć?

anonymous

TFLS to bardzo dobry pracodawca, bez zarzutów.

Agnieszka

Dobry pracodawca. Pozytywni ludzie i sam pracodawca. Dobrze pracuje się w TFLS.

Gutek

Świetny pracodawca ale niestety zawsze znajdzie sie ktoś niezadowolony!!

Kaila

Fajni ludzie wokoło, pracodawca też ok. Mogę polecić pracę w TFLS :)

anonymous

Polecam pracę w TFLS. Wynagrodzenie zawsze na czas, dobre warunki zatrudnienia, ja jestem zadowolona.

Zostaw opinię o TFLS - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TFLS