TFLS

TFLS

Opinie o TFLS

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ewa

@Olo- piszesz, jakbyś znał firmę TFLS od środka. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak wyglądają relacje z pracodawcą? Jesteś zadowolony z warunków pracy? Każda szczera opinia wnosi wiele dla potencjalnych kandydatów do pracy w TFLS.

Elwira

Uczciwe i jasne zasady zatrudnienia. Wynagrodzenie wypłacane regularnie - polecam

Olo

Więcej produkuj tych pozytywnych opinii, więcej! wtedy będą jeszcze bardziej wiarygodne :) Każda możliwa strona z opiniami o tej szkole jest zawalana setkami (głównie krótkich, powtarzających się) pozytywnych opinii. Ich wiarygodność niech oceni każdy sam.

Gutek

Świetny pracodawca ale niestety zawsze znajdzie sie ktoś niezadowolony!!

Kaila

Fajni ludzie wokoło, pracodawca też ok. Mogę polecić pracę w TFLS :)

anonymous

Polecam pracę w TFLS. Wynagrodzenie zawsze na czas, dobre warunki zatrudnienia, ja jestem zadowolona.

xd

wszystkie pozytywne opinie piszą pracownicy sekretariatu tfls, a prawda jest taka, że nikt normalny tam nie wytrzyma non stop szukają lektorów i sekretarek, i nie, to nie dlatego, że 'szkoła się rozwija' xD tylko dlatego, że jest wielka rotacja wśród pracowników nie polecam nikomu

Andrzej

uważam, że TFLS to dobry pracodawca, uczciwy i godny polecenia

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Tyle dobrego słyszałem !!

@Filip 22.03.2018 19:40

Lepiej myć podłogi, niż dać sobą ta pomiatać ;)

Maja

Dobry pracodawca. Jestem zadowolona z pracy w TFLS.

ola

Jak dla studentki to super wybór. Szef idzie mi na rękę jak tylko zmienia się plan na uczelni. Czasami jest ciężko, ale przez niektórych klientów, bo potrafią być mega roszczeniowi.

Anna

Uważam, że TFLS to świetny pracodawca. Można dobrze zarobić.

Anglista

Te wszystkie negatywne, nieprawdziwe opinie pisze od około roku była lektorka z TFLS - taka strasza blondynka, która razem ze swoim kochankiem (byłym policjantem z cbs, któremu naobiecywała, że bardzo dużo będzie zarabiał jak ona przejmie szkołę ) chiała podstępnie przejąć szkołę. Nie udało się. Założyła więc swoją szkołę Pr....., no i nie wyszło, to się mści na forach. Przykre to

Igor

Jak komuś nie po drodze z pracą i z firmą to musi swoje złości gdzieś wyrzucić!!

Goska

Jestem zadowolona z pracy w TFLS. Pracodawca bardzo wyrozumiały i uczciwy.

Paulina G.

Chyba najlepsze miejsce pracy w jakim pracowałam . Miła obsługa w sekretariacie i rodzinna atmosfera. Właściciel bardzo uprzejmy i z dużym poczuciem humoru z uśmiechem serwuje kawę za każdym razem jak jestem w biurze.

Marta

Dobry pracodawca, jestem zadowolona, że tam trafiłam. Wynagrodzenie zawsze na czas, miła atmosfera polecam.

Małgorzata

Dobry i wyrozumiały pracodawca. Miła atmosfera, sympatyczni ludzie. Polecam.

Marek

Jestem zadowolony z pracy w TFLS. Wynagrodzenie na czas, miła atmosfera, sympatyczni ludzie. Polecam.

@Marek 22.10.2017 11:47

Fajna atmosfera, super ludzie . Uważam ze lepiej trafić nie mogłam. Wynagrodzenie na czas i sa nawet premie. Są rownież owoce sponsorowane przez pracodawcę oraz pyszna włoska kawa.

Emilia

TFLS to dobry pracodawca. Atmosfera jest bardzo miła, nigdy nie miałam nieprzyjemności ze strony pracodawcy. Polecam.

marta

jestem studentką i nawet jak się spóźniam, to nie ma żadnych konsekwencji, nie mówiąc o tym, że dają wolne jak się ma egzamin, czy też trzeba pojechać do dziekanatu

Ewa

Aneta

Jestem zadowolona z pracy w szkole TFLS. Bardzo dobry i uczciwy pracodawca. Mam umowę na stale na bardzo dobrych warunkach. Atmosfera w pracy jest luźna i sympatyczna. Wokół przyjaźni ludzie. Cieszę się, że trafiłam właśnie do TFLS. Polecam.

Ania

Naprawdę fajna kadra, dobre warunki. Jestem zadowolona z współpracy z TFLS.

bs

A jak się tam pracuje metodykowi bo teraz szukają?

dominika
@bs 21.08.2017 16:17

Bardzo dobre warunki. Spokojnie na cały etat 7 tyś możesz wyciągnąć. Ogólnie bardzo miło. Jest 3 metodyków.

Zadowolona

To prawda , w TFLS jest wiele szkoleń które prowadzone są przez najlepszych szkoleniowców z LCCI , Cambridge oraz macmillana. Fajna, rodzinna atmosfera od czasu jak nie ma tu już tej starej blondyny. Szkoła obchodzi 25 lecie. Mało teraz takich szkół.

Małgorzata Lektor w Szkole TFLS
@Zadowolona 20.08.2017 22:08

Tak, szkoła rozwija się to i więcej lektorów potrzeba no i metodyków. Współpracuję akurat z TFLS od 2008 roku i mogę potwierdzić, że w większości skład jest taki sam od wielu lat. Jest też troche nowych lektorów bo i kursów szkoła ma dużo. Od rana do wieczora prowadzę kursy. Zawsze będę wypowiadać się wyłącznie pozytywnie o TFLS.

Bardzo zadowolona z tfls

Polecam wszystkim szkołę TFLS. Ma świetną kadrę, szczególnie Pani Milenka która mnie uczyła. Jest miła, sympatyczna, pomocna. Bardzo dobrze tłumaczy gramatykę i potrafi nauczyć nawet najbardziej "odporną na wiedzę" osobę czyli mnie. Sekretariat w szkole jest bardzo pomocny. Panie serdeczne, uśmiechnięte. Zero problemu z wystawieniem faktury. Na koniec kursu dostałam raport końcowy, piękny certyfikat oraz zaświadczenie MEN bo szkoła ma akredytacje z kuratorium. Ja po swoim kursie wystawiam im 5.

Milena

TFLS jest dobrym miejscem dla osób, które chcą się rozwijać. Jestem lektorką i praca w TFLS pozwala mi doskonalić swój warsztat nauczyciela.

Misza
@Milena 14.08.2017 21:43

a w jaki sposób niby praca w TFLS pozwala doskonalić warsztat nauczyciela??

echh

jak widać zdania są podzielone

Magdalena

Pracuje jako lektorka w TFLS. Bardzo dobra szkoła, jestem zadowolona z pracy. Dobre warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Zostaw opinię o TFLS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TFLS