Opinie o Clos Brothers Rafał Mikulski w Warszawa

Clos Brothers Rafał Mikulski
4 31 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Clos Brothers Rafał Mikulski są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Kandydatka Nowy wpis
 Rekomendacja

Na rozmowie kwalifikacyjnej byłam już jakiś czas temu, ale przewinęły mi się na Facebooku nowe oferty pracy, więc może pomogę komuś, kto szuka lub tam się wybiera. Agencja mieści się w wiekowym budynku, z zewnątrz nie robi super wrażenia, ale samo biuro ma już KLIMAT. Jeśli ktoś szuka nowoczesnego wystroju i eleganckich pomieszczeń to nie jest to tego typu miejsce. Ludzie spotkani w kuchni uśmiechnięci i mili. Atmosfera rozmowy również była bardzo sympatyczna. Na luzie, bez kołnierzykowej napinki, bez testów. Rekrutacja co prawda rozciągnęła się w czasie, ale powiedzieli mi, że dopiero zaczynają proces i będą dzwonić w kolejnych tygodniach. Między czasie zaczepiłam się w innej agencji. Ale oddzwonili, dostałam informację i zaproszenie na kolejną rozmowę, too late. Widać dobrze wypadłam ;)

Iwo Nowy wpis

@Patrycja Gdybyś dodała czy firma prowadzi rekrutacje byłoby super

Patrycja Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Bardzo dobra atmosfera pracy, fajni ludzie, duże możliwości rozwoju, częste wyjścia firmowe :)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bartosz

Nawet najlepszym zdarza się popełnić błąd. To bardzo dobry pracodawca.

Ignorowany

Z przykrością muszę stwierdzić, iż rekrutujące osoby mają bardzo lekceważące podejście do kandydatów. Podczas udzielania odpowiedzi na zadawane pytania były momenty, że osoby rekrutujące nagle kompletnie przestawały słuchać, co mówi kandydat i prowadziły konwersacje między sobą, ignorując odpowiedź kandydata. Szczytem było to, że w pewnym momencie nawet te osoby pisały coś między sobą na kartce, a później się z tego śmiały. Niedorzeczne i niepoważne. Pełna ignorancja i brak taktu. Nie chce wskazywać palcami, kto, co i kiedy, ale niech ten komentarz da do myślenia pracownikom owej agencji i sprawi, że może niektóre osoby zaczną uczęszczać na kursy doszkalające z przeprowadzania profesjonalnej rekrutacji z poszanowaniem kandydata.

Tak8Nie1
Ewa
@Ignorowany

Wyszłabym z takiej rozmowy dając do zrozumienia rekrutującym żeby sobie pogadali na spokojnie bez szyfrowania

Kamil
@Ignorowany

Na jakie stanowisko aplikowałeś do pracy w firmie Clos Brothers? Czy w trakcie przebiegu rozmowy rekrutacyjnej pracodawca informował Cię o warunkach, jakie oferuje firma? Jeżeli tak, to chciałbym, abyś podzielił się z nami, na jakie wynagrodzenie można liczyć w pierwszym okresie pracy u tego pracodawcy? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Kandydat
@Ignorowany

Mam podobne wrażenia. Minęło dwa tygodnie i zero informacji o wyniku rekrutacji. Jak dla mnie to firma jest niepoważna. Zero szacunku do ludzi, którzy przychodzą na rekrutacje. Cebulastwo Polskie.

Tak2Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w clos brothers? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Andrzej

Kandydaci do pracy są przyjmowani wg personalnego widzimisię a nie na podstawie kompetencji. Nawet jest problem z wytłumaczeniem dlaczego wybrano konkretnego kandydata. Czyli taka firemka rodzinno-nepotyczna.

Tak4Nie

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

czaki

no nie @drum.. Sądzę, że jak ktoś tu zagląda, to raczej wie, czym firma się zajmuje :) Powiem Ci, że mają jedną z lepszych stron internetowych, jakie widziałem. A to znak, że znają się na rzeczy i nie odwalają klientom byle chałtury :) Szkoda, że brak ofert od nich

Tak1Nie

p

teraz szukaja flashowca z punktu widzenia informatyki

Adam

pierwszy raz o nich slysze, jaka maja prace ?

faworyt

podobno swietna agencja!!!!

Tak2Nie

Zostaw opinię o Clos Brothers Rafał Mikulski - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie