3 Dodaj opinię
3 54 69 5 1

Opinie o PEJOT s.c.

Graga

Nie polecam, w głównej mierze atmosfera uzależniona od humorkow szefowej. Widziałam nie jedna akcje a pracowałam tam nie dłużej niż miesiąc gora 3 tyg. Obgadywanie byłych pracownic na pierwszym planie , wyzywanie sie na pracowniikach i brak jakichkolwiek pozytywów, nie za takie pieniądze za okres próbny miałam 50-60 zł oczywiście za 8 h , żart.

Tak86Nie

Mirka

To znaczy, że wypłata liczona jest od tego co i ile się robi. jak ktoś chce pracować to zarobi, a jeśli ktoś chce tylko przyjść do pracy to niestety nie. Ja pracuję już dłuższy czas i nie ukrywam, że lekko nie było ale na dzień dzisiejszy jest OK. pieniądze i warunki się poprawiły i widzę, że idzie wszystko ku jeszcze lepszemu.

Tak2Nie6

pj

Ile płacą na produkcji bezpośredniej?

Tak2Nie

Mirka
@pj

Różnie, każda z nas inaczej w zależności jak się umówiła z właścicielami. Ja mam 2300, ale są miesiące gdzie mam 1800 a także 2600

Tak2Nie3

yu

A czemu do was ciągle szukaja na produkcje bezposrednią?Chyba jest spora rotacja i czy jest tak żle?.Napiszcie....

Tak9Nie

Miska

A ja napisze tylko tyle, ze pracuje tam... Sporo czasu i to o czyś swiadczy! Nie ma rzeczy której bym z szefową nie załatwiła! Nie jest to Firm moloch i jeśli ktoś wykonuje sumiennie swoją pracę ma za nią godziwe wynagrodzenie i tyle!!!

Tak6Nie6

margarett

Zgadzam się z poprzednimi opiniami odnośnie tej firmy. Miałam okazję zobaczyć jak traktowane są pracownice żal było patrzeć na to wszystko. Dziewczyny naprawdę przebierały rączkami a i tak wiecznie były krzyki i afery ze strony szefowej. Wulgaryzmy to tam codzienność. Szczerze za te pieniądze co tam oferowali znajdziecie inną pracę a traktowanie pewnie lepsze. Odradzam

Tak85Nie

xxx

Widać po tych pochlebnych komentarzach, że to pisze ktoś kto jest bardzo związany z firmą zapewne prawa ręka szefowej, która broni imię firmy. Kiedyś tam pracowałam i zgadzam się z poprzednimi opiniami. Wieczne wulgaryzmy, krzyki ja nie wytrzymałam tam długo. Stanowczo odradzam.

Tak82Nie

cukierenka

Nikt chyba nie jest głupi skoro przyjmując się na pakowanie myśli że bedzie siedział bezczynnie a jak dla kogoś podnieść kartonik 5kg i postawić go na półpalete jest ciężko to radzę iść do lekarza. Po 2 miłą atmoswere trzeba sobie samemu wypracować a nie przychodzić jak mruk do pracy. Nie jestem nową pracownicą w tej firmie a tu każdy ma prawo do swojej opini

Tak6Nie7

cukierenka

Miałam kontakt z tą firmą. Owszem nie raz są krzyki ale to nie oznacza że firma zła. Każdy kto przyjmuje sie na stanowisko pakowania powinien być świadomy tego że trzeba robic to szybko i sprawnie oraz mieć umiejętność pracy zespołowej. Ja jestem zadowolona. Dla mnie szefowa jest miłą osobą a jak każdy pracodawca dbając o rozwój swojej firmy ma prawo wrzasnąć jeżeli ktoś sobie na to zasłuży lenistwem albo samym podejściem do współpracowników.

Tak9Nie5

Chogata
@cukierenka

Ojej, bzdury... Na pewno jesteś tam nową pracownicą i jeszcze nie wiesz, jak na prawdę jest w tej firmie. Zapomniałaś dodać, że na pakowaniu trzeba być też świadomym, iż obowiązkiem jest również ustawianie wysokich palet z ciężkimi kartonami i owijanie ich folią? Ja, pracując tam, nie robiłam tego, ale jestem pewna, że trzeba się nieźle namęczyć. To raczej zadanie dla faceta. PS Zgadzam się z poprzednimi komentarzami, że atmosfera jest okropna, a wynagrodzenie raczej niskie. Szczerze nie polecam!

Tak78Nie

Piotr
@cukierenka

"prawo wrzasnąć" ???????????????????????????????????????

Tak14Nie

Tak3Nie

iks

Potwierdzam, tak tam jest. Kiedyś pracowałam na pakowaniu i to była masakra! Pracuje tam jakaś małolata (ta prawa ręka szefowej) nie mająca szacunku do pracowników, która ciągle za coś ochrzania. Również nie polecam.

Tak81Nie

Do Anonimki

Dlaczego tak jest, że zawsze osoby które odchodzą w niesławie z firmy mają najwięcej do powiedzenia nieprawdziwych rzeczy ? Każdy inteligentny będzie znał odpowiedź.

Tak5Nie6

zeta
@Do Anonimki

To nie prawda, że pracownicy odchodzą w niesławie, odchodzą, bo się ich nie szanuje, tylko się do nich klnie. A komentarze mówią o prawdziwych sytuacjach w tej firmie i jakoś nie widać tu pochlebnych wypowiedzi...

Tak83Nie

Anonimka
@Do Anonimki

Jeśli chodzi o niesławę, to nawet kiedy odchodzi się z tej firmy w pokoju, bez żadnych kłótni, to szefowa wygaduje o byłych pracownicach niestworzone rzeczy. Wiem, bo nie raz słyszałam...

Tak78Nie

morandi
@iks

Ja także nie polecam zatrudniania się tam na pakowanie. Ma się nad sobą mega niefajną (chamska, wulgarna i złośliwa) "małolatę" i na dodatek trzeba znosić, zmienne, jak w kalejdoskopie, humory szefowej. Poza tym umowa w najlepszym wypadku, to zlecenie, a zarobki słabe...

Tak88Nie

Anonimo

( usunięte przez administratora ) Praca za 6,5 a wymagania tempa jak za 30, nie poszłabym tam teraz za żadne pieniądze. Praca fajna, dużo pakowania.

Tak65Nie

też anonimowo
@Anonimo

Coś tu w Twojej opinii nie gra. Z jednej strony piszesz, że praca fajna, a z drugiej - cytuję ..."nie poszłabym tam teraz za żadne pieniądze". Może po prostu nie chciało Ci się pracować, a może podpadłaś szefowej i Cię wywaliła ? Teraz tego pewnie nie ujawnisz, bo lepiej pisać o kimś źle chowając się za "anonimem".

Tak5Nie

Tak10Nie

Fajny nick OPINIA

Piszesz, że praca "w porządku", to super, ale co do atmosfery to tworzą ją w głównej mierze pracownicy, między innymi i Ty. Co zrobiłaś, żeby ją zmienić skoro Ci nie odpowiadała ? Naprawdę jesteś taka delikatna i zgorszona, przecież sama nie raz pewnie puszczałaś wiązankę wulgaryzmów. A ze stwierdzeniem, że ktoś jest zastraszany to proponuję ostrożnie, bo to są poważne pomówienia, jeżeli nie ma na to dowodów.

Tak5Nie

Tak1Nie

igrek

martensa, tak z ciekawości, złożyłaś CV w tej firmie?

TakNie

Zostaw opinię o PEJOT s.c. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie