3 Dodaj opinię
3 54 68 5 1

Opinie o PEJOT s.c.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ada

Pracowałam w firmie 1,5 roku. Ogólnie jeśli ktoś chce pracować to ja tę firmę polecam. Jest to praca typowo produkcyjna, gdzie liczy się ilość i jakość. Dzięki tej pracy rozwinęłam swoje zdolności manualne i bardziej zwracam uwagę na szczegóły. Pracuje się tam na 2 zmiany, jedną lub pół. Wekendy wolne, zdarzają się pracujące soboty płatne z góry 150% stawki. Bardzo łatwo pracę łączyłam ze studiami. Właściciele firmy nie utrudniali mi w żaden sposób pójścia na urlop gdy miałam taką potrzebę. Uczciwa wypłata. Pieniądze dostawałam zawsze na czas. Ogólnie firma dba o pracowników. Każda hala jest klimatyzowana, każdy pracownik posiada książeczkę sanepidowską, ubezpieczenie oraz kartę multi sport. Zdarzają się wyjazdy integracyjne na których można odpocząć trochę od pracy i poznać lepiej współpracowników. Sama praca bardzo fajna :). Lepi się jak z plasteliny, otaczają nas kolorowe kwiatki, a w powietrzu unosi się słodki zapach marcepanu :). Każda ozdoba jest wykonywana ręcznie, co sprawia, że są one unikatowe i piękne. Firma kładzie duży nacisk na jakość produktu, dzięki czemu kwiaty wyglądają tak, jak widzimy je na stronie internetowej. Standardem jest, że stoły są 3x myte przed i po przystąpieniu do produkcji (z płynem, na mokro, na sucho, w międzyczasie stół jest przecierany). Kameralna liczba osób. Każdy każdego zna. W trakcie przerw czasem zdarzało się, że witały nas ciepłe, chrupiące placki ziemniaczane zrobione własnoręcznie przez właścicielkę firmy :) (Pani P. robi pyszne placki ziemnaczane :P). Firma szybko się rozwija. Co jakiś czas wprowadzane są nowości. Chętnie sama zamówię pudełko konwalijek, które wyglądają jak prawdziwe :).

Tak8Nie9
Beata Olszewska

Pracuję w firmie od prawie 9 lat z małą przerwą bo zachciało mi się zmiany jednak szybko doszłam do wniosku że zrobiłam źle odchodząc, ale wróciła i nie żałuję zarobki są bardzo dobre tylko trzeba chcieć pracować bo nikt nigdzie nikomu nie zapłaci za darmo, i bardzo się cieszę że zostałam przyjęta poraz drugi a wy ludzie jak piszecie opinie to miejcie odwagi trochę i się podpisuję

TakNie3
Anka od średnich róż :)
 Rekomendacja

Pracowałam u Pani Pauliny kilka lat temu. Jeszcze na Pinskiej. Pracę wspominam bardzo dobrze. Szefowa babka naprawdę w porządku a ozdoby naprawdę piękne i wyjątkowe. Gdyby mnie wtedy stres nie zezarl pewnie bym została na dłużej. Polecam i pozdrawiam Panią P. :)

@Anka od średnich róż :)

Zapraszam do ponownego kontaktu. Rekrutację prowadzimy w trybie ciągłym. Wróciły do nas osoby, które szukały lepszego miejsca pracy gdzieś indziej. A od czasów lokalizacji na ul. Pińskiej zarobki co najmniej się podwoiły.

Paulina

Polecam pracę w tej firmie. Pracuje tutaj już 3 lata i nie mam na co narzekać. Zarobki są dobre. Jest również możliwość zarobienia więcej poprzez robienie ponad norm. Co do atmosfery to ja jestem zadowolona. Szefowa jest osobą z którą da się porozumieć i dogadać. W pracy panuje wesoła atmosfera. Są tutaj osoby które pracują po 8 lub 9 lat, więc to chyba również dobrze świadczy o firmie. pozdrawiam

Tak3Nie3
Paulina

Polecam pracę w tej firmie ???? pracuje tutaj już 3 lata i nie mam na co narzekać. Zarobki są dobre. Jest również możliwość zarobienia więcej poprzez robienie ponad norm. Co do atmosfery to ja jestem zadowolona. Szefowa jest osobą z którą da się porozumieć i dogadać ???? w pracy panuje wesoła atmosfera ???? są tutaj osoby które pracują po 8 lub 9 lat, więc to chyba również dobrze świadczy o firmie ???? pozdrawiam

Nazwa działu: Produkcja

Witam. Pracowałam w firmie zaledwie tydzień.Po tygodniu zostałam zwolniona bez konkretnego powodu.Starałam sie wykonywac swoja prace szybko i dokładnie.Tydzien to zbyt krótki okres czasu żeby wszystkiego sie nauczyc... Podejrzewam że nie spodobałam sie pewnej Pani która zachowywała sie jak księżniczka i cały cza ssie mnie czepiała. W tej firmie zeby sie utrzymac nie mozna miec własnego zdania i trzeba siedziec cicho. Osobiście nie polecam tej firmy.

Tak7Nie1

@Były pracownik

Szanowna Pani B.... , Rozstając się z Panią otrzymała Pani informację o powodzie naszej decyzji o braku dalszej chęci współpracy z Panią. Jeśli te informacje, które na tamtą chwilę były dla Pani wystarczające, proszę o kontakt osobisty, wtedy będziemy mogli uszczegółowić naszą decyzję. Dla Pani dobra nie chcemy tego robić tu na forum, bo chyba nie o to nam wszystkim chodzi. Nikt nie wymagał od Pani tego, żeby w tydzień nauczyć się wszystkiego, bo wiemy że jest to nie możliwe. Ale na pewno staramy się, żeby nowo przyjęte osoby miały progres w rozwoju wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy u nas w firmie. Przykro nam, że tak negatywne są Pani odczucia względem naszej firmy, ale otrzymała Pani na początku jasną informację o warunkach akceptacji nowo przyjętych osób, którą to Pani potwierdziła że zrozumiała i zaakceptowała.,

Tak2Nie3
Mała
Nazwa działu: Produkcja

Hejka:) Mam pytanie.Czy te ozdoby na tort wykonuje sie trudno?

@Mała

Zapraszam do wysłania swojego CV, aplikować o pracę i samemu się przekonać. Rekrutacja trwa. A to czy trudno czy nie, to już jest bardzo subiektywne odczucie. Wszak jeśli czegoś się nie potrafi, to przy dobrych chęciach można się tego nauczyć, a my chętnie w tym pomożemy.

Tak2Nie
Mała
@PEJOT s.c.

A czy są miejsca na pakowanie?

@Mała

Rekrutacja również obejmuje stanowiska nie związane z wytwarzaniem dekoracji. Dlatego chętnie również współpracujemy z osobami do pakowania, sprzątania, obsługi magazynu, itp. Więcej szczegółów można dowiedzieć się wysyłając do nas aplikację o pracę.

Tak2Nie
facet

Zatrudniają tylko kobiety? Jest umowa o pracę? W necie piszą, że zarobki 3k+. Prawda to?

Respondent
@facet

Głównie zatrudniane są kobiety, z racji charakteru pracy, ale zdarzają się też "rodzynki" (teraz podobno jeden czy dwóch jest). Co do umowy o pracę, to oczywiście że są, a zarobki są przeróżne, zależne od rodzaju wykonywanej pracy, m.in. takie o których piszesz. Tylko sprawdź czy te 3k+ to jest kwota netto czy brutto.

Tak6Nie2
Cysia
@facet

Hehe dobre

Ada

Tak8Nie9
anonymous
@Ada

Dlaczego piszesz pod pseudonimem?.

Tak40Nie

anonymous
@Ada

To dlaczego już tam nie pracujesz?

Tak35Nie

Jola
@Ada

Czyli bez arystycznych umiejętności odtworzenia kwiatka ze strony nie ma co tam szukać pracy?

TakNie1

Angelina
Nazwa działu: Produkcja

Hejo!!!! Miałam okazję pracowaci w tej firmie i byłam zaskoczona szefową .Jest to kobieta z klasą z bardzo rozwiniętymi skrzydłami do tego z interesującą osobowością i mega stylem modowym!!! Zaś mery całkowity odlot !!!!! Krzyczała na mnie mówiła że nie wyrabiam normy..bolało to bo byłam zestresowana i później nocami długo płakałam w poduszkę gdyż jestem bardzo wrażliwa osoba....ja się starałam wyrabiać norme....no cóż....teraz jestem w innej pracy gdzie pełnię funkcję brygadzisty starszego ... powodzenia i nie poddawajcie się

Tak11Nie2

@Angelina

Bardzo dziękuję za Twoją opinię wpisaną na tym forum. Szkoda tylko, że nie użyłaś swojego prawdziwego imienia. Szanuję każde zdanie na temat firmy i jej działania, ale proszę pamiętać, że to nie jest miejsce do swoich personalnych krytyk. Jesteśmy firmą produkcyjną i normy to oczywista sprawa w takiej działalności. Zapewne dostałaś informację, że nie wyrabiasz norm, ale na pewno nie w formie krzyczenia na Ciebie. Jeśli było inaczej proszę o kontakt ze mną lub spotkajmy się w celu wyjaśnienia sprawy.

Marta

Dzień dobry, czy firma poszukuje obecnie pracowników? Gdzie poza wizytą w salonie można uzyskać więcej informacji na ten temat?

@Marta

Marta, rekrutacja do pracy prowadzona jest w trybie ciągłym. Poszukuj ogłoszeń na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę i jeśli jesteś zainteresowana to odpowiedź na jedno z nich lub prześlij swoje CV na biuro@dekoracjenatort.pl

Tak2Nie2

Tak5Nie

Pracodawca

Szanowna Pani "Magnolio", proponuję spotkanie lub rozmowę telefoniczną ponieważ zarzuty, które próbuje Pani tu na forum publikować są bezpodstawne. Chętnie wyjaśnię i przedstawię niezbędne dokumenty, dzięki którym zapewne zmieni Pani swoje zdanie, a i może będziemy w stanie znaleźć przyczynę jakiegoś rozgoryczenia, które u Pani wyczuwam. Obiecuję, że dokonam wszelkich starań aby Pani opinia (,która jest dla nas bardzo ważna) o naszej firmie była jak najlepsza, jeśli tylko będzie Pani z nami szczera. Jeśli poczuła się Pani źle potraktowana w którymkolwiek momencie to przepraszam, Ale odczucie traktowania zazwyczaj jest dość subiektywne, a na tym forum powinny się znajdować opinie obiektywne.

Tak5Nie3
Ewka

Popieram że firma spoko.. pracowałam tam sos długo...szefowa bardzo fajna babka i jest ale do dogadania ...P.Kasia "mery" chodząca tragedia ...całymi dniami kręci się wokół własnej osi i oprócz przekleństw i wulgaryzmów nic z jej buzi nie wychodzi ...kiedyś zapytałam ja co mam dziś robić to tylko się wydarła i powiedziała że nie jest od mówienia co kto ma robić!!!To ja się zastanawiam od czego ona jest ??? Chyba utwierdzam się w przekonaniu że od niczego

Tak39Nie1

@Ewka

Dziękuję za zwrócenie uwagi na sytuacje, która niestety do tej pory do mnie nie dotarła. Ważną informacją dla mnie jest jak długo już u nas nie pracujesz, bo w ostatnim czasie dokonaliśmy trochę zmian w firmie, a informacje zamieszczane na tym forum dobrze by było gdyby były aktualne. Bardzo chętnie porozmawiam z Tobą na ten temat. Telefon do mnie i do firmy zapewne znasz. Mogę zagwarantować Ci pełną dyskrecję, bo widzę że podpisałaś się nie swoim imieniem.

Tak7Nie4
Magnolia
@Ewka

Zgadzam sie tak jest

Tak21Nie

byla pracownica

witam ,firma bardzo nowoczesna, szefostwo rowniez do dogadania ,szefowa troche humorzasta jak to kobieta, ogolnie byloby dobrze ale jest jedno ,,ale,, pani ,,kierowniczka Mery,, osoba nerwowo chora ktora jak sobie kogos ,,upatrzy,, to ma przechlapane !!! wulgaryzmy sa na porzadku dziennym od rana do wieczora krzyki i przeklinanie ,podziwiam dziewczyny ktore to wytrzymuja ,,,pani kierownik mery,,od rana jest w zlym humorze i tylko wyzywa i przeklina glosno,szefostwo powinno sie w koncu dowiedziec co jest powodem ze ludzie uciekaja z tej firmy ! albo po paru dniach rezygnuja.

Tak62Nie

Iza

Bardzo dobra firma ma swoje wymagania i oczekuje realizacji. Niestety nie wszyscy potrafią sprostać tym oczekiwaniom!

Waldi

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Tak10Nie5

Marta

@Estera, jaki okres przepracowałaś w PEJOT? Czy od początku byłaś nieusatysfakcjonowana warunkami pracy w tej firmie? Bardzo Cię proszę o uściślenie swojej opinii pozostawionej na tym forum. Na pewno są osoby, które chętnie zapoznają się z Twoim całym doświadczeniem wynikającym ze współpracy z tym pracodawcą.

Tak15Nie

Marta

Proszę Was o zamieszczanie na tym forum tylko konkretnych i merytorycznych komentarzy dotyczących pracy w PEJOT. Ważne, aby to miejsce było rzetelnym źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych tym pracodawcą. Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia, możliwościach rozwoju i atmosferze w PEJOT?

Tak9Nie

Lusesita

Jak najbardziej polecam firmę Pejot mila atmosfera i szefostwo... Ostatnio nawet do pracy została przyjęta Pani o niezbyt przyjemnym zapachu ale nawet w tym przypadku żeby nie urazić z kulturą wytłumaczyli tej Pani że higiena w tej firmie jest najważniejsza

Tak6Nie4

Tak19Nie

Niewolnica Izaura

Droga Pani Estero myślę że piszę to Pani z pobudek osobistych ;) to jest forum o pracy o atmosferze a nie o wybiegu dla modelek... Pisząc że ktoś jest brzydki robi to Pani tylko i wyłącznie z zazdrości... Pozdrawiam piękna Panią ;))

Tak5Nie3

Marta

@Amy, co wpływa na to, że nie polecasz pracy w PEJOT? Mogłabyś rozwinąć swój post? Będzie on istotny dla osób, które zamierzają aplikować do tej firmy.

Amy

nie, nie, nie, nie!!! Nie polecam.

Tak41Nie

Marta

@anonim, a co jest powodem złej atmosfery w firmie? Ważna kwestią są dobre relacje między pracownikami co ułatwia współpracę. W takim razie co należy do Twoich obowiązków? Czy firma posiada systemy motywacyjne dla pracowników? Inwestuje w szkolenia by podnosić poziom?

TakNie

Atmosfera wśród pracowników daje wiele do życzenia (plotki,obgadywanie), ale jak ma być inaczej jak szefostwo nie umie traktować pracowników, a przecież przykład idzie z góry! Chodź by człowiek stawał na rzęsach, pracował za dwóch to i tak jest niedoceniany, wieczne niezadowolenie i wiecznie za mało zrobione! A zarobki.... za tą samą pracę każdy ma płacone inaczej!

Tak106Nie

Am

Z tego co mi się wydaje to sprawa firmy Pejot jest doskonalym przykładem świetnego i ambitnego rozwoju

Tak9Nie4
D.

Hej. Ja mam bardzo dobre zdanie o tej firmie. Rozmowa kwalifikacyjna bezpośrednio przez pracodawcę przebiegła bardzo miło i bez stresu. Na produkcji (przynajmniej u kierowniczki Pani Jadzi na zmianie) jest super atmosfera fantastyczne panie bardzo mile z mega humorem :). Finansowo tez jest niezle jak na poczatek. Inne firmy produkcyjne oferuja najnizsza stawke a tu tak nie jest. Polecam, jesli ktos lubi badz chce pracowac na produkcji.

Tak5Nie4
Nati
@D.

Witam .poszukuję pracy, czy mógłaby mi Pani napisać czy poszukują kobiet do pracy. Z gory bardzo dziękuję ☺

Nati
@D.

Witam .poszukuję pracy, czy mógłaby mi Pani napisać czy poszukują kobiet na stanowisko pracownik produkcji. Z gory bardzo dziękuję ☺

yu

Teraz do Was szukaja przez agencje pracy...

vanilia

Zazwyczaj dają umowy zlecenia lub o dzieło, dośc często ogłaszają się na gumtree i dają odpowiedz na maila kiedy jest rozmowa rekrutacyjna.A co do kredytu to w tych czasach to pętla na szyje jest do końca życia.

vanilia

Jak pójdziesz na rozmowe, to dowiedz się na początku co i jak..oni ogłaszają się że zatrudniają na zlecenie, dzieło czy umowe o prace.Co do kredytu sama go nie bierz bo jak coś się w życiu popsuje to bank bedzie ciebie ścigał więc się zastanów...

vanilia

Wczoraj ukazało się ogłoszenie że szukają na pół etatu do was, najlepiej studentów i rencistów..umowa o dzieło..według mnie szanująca się firma nie daje takiego chłamu..po prostu wstyd..dobrze ze zwiałam z tej firmy.....

Tak11Nie

vanilia

A masz rodzine,rachunki do zapłaty...na śmieciowej umowie nie zarobisz, a po drugie na umowe o dzieło nie masz nic...wiec wybacz ale dla mnie wązna jaka jest umowa.Ty pewnie po studiach byłes na garnuszku rodziców i mogłeś a raczej chciałes byle jakiej umowy.Ja ma rodzine,mieszkanie które trzeba opłacac..i ważne jest żeby mieć płacone składki,urlop itp.A jeśli ktoś pracuje na umowe o dzieło i coś komuś się stanie to nie masz ubezpieczenia...wieć soryyyyy ale dać komuś umowe zlecenie czy o dzieło jak masz wytyczone godziny pracy to zwykłe chamstwo.

Tak3Nie

EUSTACHY

Praca w firmie PEJOT dosyć sporo mnie nauczyła. Zauważyłam ,że każdy może stworzyć firmę , małą bądź dużą jednakże nie każdy się do tego nadaje. Nie każdy potrafi zarządzać swoim zespołem , rozporządzać firmą czego przykładem jest „ szefowa „. Brak szacunku oraz brak dojrzałości jest ogromnym błędem. Perfekcyjne obgadywanie pracowników z pracownikami nie buduje współpracy tylko rywalizacje co się ze sobą nie łączy w żaden sposób z wzajemną pomocą i pracą w GRUPIE. Nie wiem jak bardzo trzeba być zdesperowanym żeby dodawać tutaj pozytywne komentarze przez szefostwo i bawić się w odpisywanie, chyba bardzo.

Tak90Nie

Zostaw opinię o PEJOT s.c. - Wrocław

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie