IQ METAL

Opinie o IQ METAL

skandalista

Dyrektor odszedł z własnej woli to nie musi ale może coś znaczyć. Zmiany cały czas są bo firma stale i dość prężnie się rozwija. Zarobki małe bo dużo ludzi z IQ poszło do innych firm na te same stanowiska za wieksze pieniądze na start niż zarabiali po kilku latach. Trzeba byc asertywnym i sie nie opierdalać w pracy...

operator cnc

Szukam pracy. Nie widze zadnych nowych wpisow a slyszalem ze sa jakies zmiany w firmie ?

gondzur

Można wiele na temat IQ METAL powiedzieć, więcej dobrego. Pracowałem w innych firmach i wcale gdzie indziej nie jest tak różowo.

BluKolar

A ja jestem zadowolony. Dostałem większa kaskę przed świetami. Zawsze to pare procent do przodu!

Inżynier Procesu

Po ok tygodniu, od złożenia CV, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Podczas rozmowy poznałam mojego potencjalnego Przełożonego oraz Lidera działu, w którym ubiegałam się o zatrudnienie. Przeanalizowaliśmy jeszcze raz moje doświadczenie względem wymaganych kompetencji na danym stanowisku. Po rozmowie udaliśmy się na spacer po hali produkcyjnej, który miał na celu przybliżenie specyfiki pracy w IQ Metal. Po pewnym czasie od spotkania, otrzymałam telefon od Managera Projektu z informacją, że rekrutacja przebiegła pomyślnie i firma jest zainteresowana podjęciem współpracy ze mną. Podczas tej rozmowy umówiliśmy kolejne spotkanie, na którym mieliśmy doprecyzować szczegóły zatrudnienia.

Pytania techniczne związane z potencjalnymi obowiązkami na stanowisku Inżyniera procesu.

:D

Ja pracuje długo i nie narzekam!! Jak dla mnie firma godna polecenia. Atmosfera super, firma się ciągle rozwija, z kadrą kierowniczą oraz z dyrekcją wszystko idzie załatwić. Wszystkim co szukają pracy i zastanawiają się nad pracą w IQ METAL, przynoście CV :D

?????

Tak sobie czytam te opinie i nie wiem czy o tej samej firmie mowimy :) pracuje tam może nie najdluzej i nie widze żadnych problemów. Z tego co czytam to niektórzy mają problem z zarobkami. A nawięcej marudzą Ci co długo pracują i mało robią :) Co do biura myślę że da się z nimi łatwo dogadać laserniku :) Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w IQ METAL to wydaje mi się że nie będzie żałował, jeśli zdaje sobie sprawe w jakiej branży działa firma.

edi

Nie pracowalem tam, ale wydaje sie spoko loko

Alojzy

To żałuj kolego.Nie czytaj bzdur.Narka

uczciwy

pracowałem tam na laserze!!! wytrzymałem rok bo ekipa na hali bardzo spoko ale z tymi z biura nie dało rady sie wogole dogadac!! szczerze NIE POLECAM

berek

nie ma co się dziwić... zazwyczaj jest tak (usunięte przez administratora)Myślałem , że skoro firma pochodzi z Północy Europy to będzie przynajmniej na przyzwoitym poziomie jaki można zazwyczaj tam spotkać... niestety tak nie jest

adios

a mi sie podoba

iqmetalowiec

Moim zdaniem najgorsza firma w jakiej można podjąć prace. Zamiast awansować ludzi, którzy naprawdę na to zasługują, zatrudniają osoby z zewnątrz co prowadzi do tego, że ludzie naprawdę zdolni odchodzą max po 2 latach zdemotywowani brakiem perspektyw na lepsze stanowisko. (usunięte przez administratora). Ogólnie nie polecam chyba, że ktoś szuka pracy "na chwilę".

Zostaw merytoryczną opinię o IQ METAL - Szczecin

• Jak się pracuje w IQ METAL?

Zobacz opinie na temat firmy IQ METAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IQ METAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQ METAL?

Kandydaci do pracy w IQ METAL napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQ METAL