IQ METAL

Opinie o IQ METAL

Dobra praca i już nie ma chętnych do pisania na forum. Szkoda ,miałem nadzieję na jakieś info od pracowników.

Natalia

@ktos kto pracuje i mu sie podoba @GW dziękuję za informacje. Czy możecie się podzielić tym, jak wyglądają pierwsze dni pracy w IQ METAL? Można liczyć na szkolenie wstępne przed rozpoczęciem pracy, czy też przydziela się odpowiedniego opiekuna, który sprawuje nadzór przez pierwsze miesiące?

ktos kto pracuje i mu sie podoba

Na produkcji i w magazynie system zmianowy. w biurze stałe godziny. Można awansować z operatora na lidera a potem na brygadzistę.

GW

niektóre działy mają system 3 zmianowy (między innymi Laser + obróbka, krawędziarki), inne mają 2 zmianowy (spawalnia, montażownia). a co do magazynu to nie wiem czy na pewno tam pracują na 2 zmiany, bo dosyć często rozładunki za nich robi dział laserów biuro ma 1 zmianę. oczywiście mogę coś pokręcić który dział robi na ile zmian bo tak naprawdę ja robię 1 zmianę tylko,

bebek

Jakie są zarobki na stanowisku operatora lasera?

Ktos, kto pracowal
@bebek

1800 na start

Inżynier Procesu

Po ok tygodniu, od złożenia CV, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Podczas rozmowy poznałam mojego potencjalnego Przełożonego oraz Lidera działu, w którym ubiegałam się o zatrudnienie. Przeanalizowaliśmy jeszcze raz moje doświadczenie względem wymaganych kompetencji na danym stanowisku. Po rozmowie udaliśmy się na spacer po hali produkcyjnej, który miał na celu przybliżenie specyfiki pracy w IQ Metal. Po pewnym czasie od spotkania, otrzymałam telefon od Managera Projektu z informacją, że rekrutacja przebiegła pomyślnie i firma jest zainteresowana podjęciem współpracy ze mną. Podczas tej rozmowy umówiliśmy kolejne spotkanie, na którym mieliśmy doprecyzować szczegóły zatrudnienia.

Pytania techniczne związane z potencjalnymi obowiązkami na stanowisku Inżyniera procesu.

Natalia

@PRACOWNIK - a czy mógłbyś napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w IQ METAL? Na stronie www pojawiła się oferta pracy na stanowisko spawacza - czy wato tam aplikować? Merytoryczna odpowiedź będzie cenna dl forumowiczów, którzy zaglądają to w celu znalezienia konkretnych informacji o potencjalnym pracodawcy.

@Natalia

praca w IQ normalna. Spawanie bez uprawnień dozorowych, więc artyści spawalnicy nie mają co liczyć na wysoką stawkę. Liczy się solidne, powtarzalne spawanie. Atmosfera na hali dobra, ludzie dogadują się. biuro w większości normalne, jest kilku przypałów z wysokim ego - ale do normalnej pracy to nie przeszkadza. Ogólnie można polecić.

Jo men

I co cwaniaczki robaczki Nadgodziny ucięte hahaha

PRACOWNIK

ODRADZAM TAM PRACE DADZA UMOWE NA 3 MIECHY WYRZUCA PO MIESIACU STWIERDZAJAC ZE SIE NIE NADAJESZ OBARCZAJĄ CIĘ OBOWIĄZKAMI KTÓRYMI NIE JESTEŚ SPROSTA (usunięte przez administratora) SYF ZLODZIEJSTWO WŚRÓD KADR Z BIURA .A ZA TO OBWINIANY JEST PRACOWNIK ALE TRAFILA KOSA NA KAMIEŃ ODPŁACIC SIE CZAS NIE ODPUSZCZE

EDYTA

CHCESZ TAM PRACOWAĆ ZASTANÓW SIĘ 100000 RAZY DADZĄ CI UMOWĘ ZLECENIE NA CZAS 3 MIECHY A PO 1 MIESIACU ZWOLNIĄ CIE .PRACUJĄ TAM SAME NIEDOROZWOJE PLOCIUCHY A CI NIBY KIEROWNICY TO PORAŻKA NIEDOUKI PROSTACY DOSTALI PRACE ZA CO. ODWDZIECZE SIĘ im ZA TO

Hax0r1!

@szukam pracy 2017-04-14 13:50 Cześć Masz na początek umowę o pracę masz z agencji pracy KS Serwis, bezpośrednio to masz od firmy masz na zleceniu na 3 miechy. Do ciuchów roboczych sam musisz je zorganizować na początek buty też ja akurat dostałem z firmy, (to są buty z podeszwą żelazną są gorsze niż wojskowe zwykłe) Co do pracy stałej na pewno dadzą jak się nadajesz :) czy tam się wykażesz. Osobiście nie polecam tam pracy chyba że specjalizacją na dane stanowisko Ja pracowałem na dziale pakowań i odradzam na pracy. Praca na 3 zmiany w zależności tam gdzie ja byłem to jedna na rano była na 6:00

szukam pracy

Witam. Widziałem, ze IQ Metal szuka pracowników i zastanawiam się czy wysłać swoją aplikację do nich. Mam kilka pytań. Jaka jest pierwsza umowa? Zlecenie czy umowa o pracę? Wymagają na okresie próbnym własnego stroju roboczego z obuwiem na okresie próbnym? Czy po okresie próbnym są szanse na stałą pracę?

Point
@szukam pracy

Zadzwon to sie dowiesz

joe

IQ jest całkiem niezle. Mogloby byc jeszcze lepsze - gdyby zgraja tzw. kierownikow nie rzucala klod pod nogi kolejnym dyrektorom.

spawak

ja tam pracuję juz kilka lat. raz jest lepiej raz gorzej ale zawsze do przodu.

Ciekawy

Zadnych opinii. Nie licząc tego, ze włąśnie 3-ci dyrek w przeciągu ca dwóch/trzech lat się wymienil. Ciekawe, kiedy następny:-).

NieCiekawy
@Ciekawy

Lepiej że się zmienia dyrektor, niż zeby pracownicy odchodzili. np. za ciekawość

anon

Piotr O. były Dyrektor. Jakieś opinie?

Patriota

Witam FIrma daje ogłoszenia na spawacza i jest taki kierowniczek taki Mareczek, który się wywyższa i co to nie on i uważa się za najlepszego spawacza na świecie. Mówiąc i obrażając mnie że wolałby zatrudnić menela z ulicy lub jego córka lepiej by pospawała ode mnie. Takiego pracownika tylko zwolnić za znieważenie osobowości. Przy próbkach powinien być kierownik działu co stoi nad tym pajacem i sam powinien zobaczyć

Max

jak ktoś pamięta, to była gra w hotdoga nie tak dawno. inzynierki madralki - latali z ketchupem Ciekawe czy cos zrozumieli z tego.

Qwerty
@Max

Tak sie wszyscy napięli ze Dyrektora już z nami nie ma. Do kiedy ma ten urlop?

qwerty

W Iq na każdym stanowisku można się wykazac i calkiem przyzwoicie zarobić. teraz firma mocno idzie w LIN [jakos tak się to pisze].

Boso Przez świat

Pracowałem w tej firmie na ocynkowni moja praca w gronie pracowników była bardzo neutralnym gruncie klimat stuczny chamskie podejscie do pracownika i zachowanie na tle pracy szukanie dziury za każdym razem stresująca praca w kółko agresja ze strony p tadeusza do pracowników ,chamskie zachowanie chodzenie do ludzi i obgadywanie i mówienie gupot na mój temat obiecanki cacanki i potem nic ,pan wielki brydzia ze złotym łancuchem szpanuje po hali jak choinka we wigilie jak ma sie problem odradzam pujścia do brydzi bo nic nie zrobi nie potrafi rozmawiać z ludzmi ,dziwne podejscie do pracownika i ukrywanie szczegułów,jak nie pracujesz w soboty to nie masz pracy jak nie bierzesz godzin to nie masz pracy co za system oceniania pracownika na etapie w chodzenia w d,,,,,, jak nie w chodzisz to nie masz umowy tak to jest polskich firmach ,praca okej ale klimat nie polecam .

Doświadczony pracownik
@Boso Przez świat

Jestem spawaczem i obsługuje tez maszyny cnc. W Iq metal lepiej na które stanowisko sie przyjmować?

Były

Firma z kapitałem Duńskim z siedzibą w Polsce z pracownikami ukraińskim nie polecam

Max

Firma jest naprawdę w porządku można się tu wiele nauczyć. Warunki dla pracowników na hali są na poziomie (no chyba że ktoś palący to może dostać upomnienie za palenie poza czasem wyznaczonym na przerwy) jedyny minus to brak wydajnej wentylacji. Nikt nikomu nie patrzy bez przerwy na ręce, nie ma presji czasu na mniej wprawnych pracowników. Z kierownictwem można się dogadać bez żadnego problemu, ekipa na hali w porządku o dziwo bardzo normalni liderzy co nie zdarza się często. Szybka możliwość podwyżki ale na średnią krajową trzeba trochę popracować i zrobić kilka nadgodzin. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne.

Zostaw merytoryczną opinię o IQ METAL - Szczecin

• Jak się pracuje w IQ METAL?

Zobacz opinie na temat firmy IQ METAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IQ METAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQ METAL?

Kandydaci do pracy w IQ METAL napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQ METAL