Kuźnia Polska SA

Opinie o Kuźnia Polska SA

Jaro

Chciałbym złożyć podanie na Technologa mam wymagane kwalifikacje. Ile można zarobić na tym stanowisku?

Pacjent
@Jaro

Pierwsze sie zatrudnij pokaz co potrafisz a potem mów o kasie . Bo tu takich pełno co kase biorą a ..... odpowiedz sobie sam .

Tyracz
@Jaro

Nie pytaj co firma może zrobić dla ciebie , pokaz co ty zrobią dla niej

@Jaro

Jako technolog to Ty za wiele nie zarobisz. U nas stawia się na ilość a nie na jakość więc technolodzy nie są za dobrze wynagradzani. Takie piąte koło u wozu. Ale serdecznie zapraszamy !!!

pan
@Stela

piąte koło u wozu ? a co się dziwisz jak pojęcie o pracy i specyfikacji prawie zero hahahah

Jaro
@Pacjent

Dzięki za odpowiedź wnioski wyciągnałem

Ricky

Jaka praca taka płaca

@pan

Jak ktoś jest dobry w swoim fachu to za dziękuję robił nie będzie

Grześ
@Stela

bo trzeba mieć pojęcie o robocie . Za co chcą być wynagradzani za siedzeniem przed biurkiem? Technolodzy to większości pracownicy my z pod maszyn którzy sami muszą kombinować by jakoś z tego wyjść. No ale cóż

Kobel

Witam jakich zarobków można spodziewać się na kontroli jakości proszę o info

Miś
@Kobel

Za (usunięte przez administratora) granie koło 2500 pewnie za naie...nie 3000. ????

@Kobel

Do 3,000 na rękę . Przy premii kwartalnej koło 4,000 i więcej

Szakal

A jak tam z kierowcami wózków widłowych podobno że jeżdżą jak wariaty a zarobki mają do (usunięte przez administratora)

????

Obiecywali że przywrócą stażowe jakiś czas temu i nic z tego nowo przyjęci mają te same stawki co pracownicy z doświadczeniem... Potem się dziwią że staży uciekają do innych zakładów bo na start mają to samo a może i lepiej a obowiązków mniej .....

pan
@????

najlepiej zwolnić się , a potem przyjąć za większą stawkę .

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. BHP w branży Automotive w firmie Kuźnia Polska SA ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
zainteresowany

jest ogłoszenie na pomocnika kowala. Ile można zarobić i jaki system? chcialbym rozpoczac prace w kuxni

Brudny Harry z telewizji
@zainteresowany

Jak masz ochotę dostawać ochłapy za ciężka fizyczna prace to wbijaj. Radzę omijać szerokim łukiem. Na koniec i tak cię wywala bo zebwszystkimi tak robią.

zainteresowany
@Brudny Harry z telewizji

Ochlapy to jest ile? czy 2500 netto dostane? praca ciezka? slyszalem ze zwalniaja a ogloszenia wisza...

Profesor
@zainteresowany

2500 dostaniesz jak zrobisz sobotę lub dwie.

@Profesor

Pracuje od niedawna. Mam ponad 3k bez nadgodzin

Pic
@Profesor

A potem i tak ci premie (usunięte przez administratora)boś (usunięte przez administratora)naklepoł.

Szlaban
@nowy

Albo siedzisz w biurze, albo masz kierownika znajomego. Jako robol zarobisz dużo mniej.

@Szlaban

Policzyłem średnią z trzech miesięcy to wyszło ponad 3k. Premia jest kwartalna dla niedoinformowanych. Jak na początek spoko. Pracuje jako kowal.

Afterparty
@nowy

Średnia roczna i tak wyjdzie poniżej 2500 na rękę. Przyjdą chude miesiące to będzie kiepsko. Norma w kuźni.

@Afterparty

Co to są chude miesiące?? CZemu miałbym mieć poniżej 2500? Premii nie płaca?

Bogacz
@nowy

A mało razy zabierali premie? Zabierają z pierdzenie bo brzydko pachnie.

Widzę ze tylko na jakiś obróbce mają niskie mniemaniu o sobie a jak na innych działach jak z zarobkami ? Interesuje mnie praca na magazynie jak.warunki?

CIEKAWY

Wszedzie w okolicy Skoczowa dają spore podwyżki , napiszcie jak na teraz w kuźni ?

WYKA
@CIEKAWY

Śmiało przychodź dostaniesz dobrą stawkę ale nie planuj nic na weekendy...

@CIEKAWY

My na obróbce wiórowej mamy podwyżki normy. Ale podwyżka to podwyżka na penisa drążyć temat.

Koko
@WYKA

Ja po 50 groszy my dostali

Kowalem jestem

Czemu nikt nie komentuje odejścia R.R i ostatniej premii na karpia? Czyżby zapadła żałoba?

@Kowalem jestem

No właśnie dlaczego Rodzyn odchodzi ma już dość firmy ,jo ni wiem o premi nic za moich czasów nie było

@Kowalem jestem

Jeszcze będziecie płakać za RR, kiedy od stycznia przyjdzie wam (usunięte przez administratora) jak w Chinach. Nowej władzy o to chodzi, wycisnąć z ludzi każdy kawałek energii

Hej Hej

Dobry ruch.Reżim Korei Północnej powoli nastaje. Brakuje tylko Kima ale nowy prezes o to zadba. Już rozwiesili ludziom kamerki nad głowami. Teraz pora wywindować normy które na poniektórych operacjach są awykonalne. Jednak nie będę tu prorokiem, czas to zweryfikuje

Hej Hej

Zgodzę się. Jednak uważam że z dwojga złego lepsza pierwsza opcja. A to dlatego że raczej wszystkie głupie pomysły RR były niewypałami, hehe

Megi

To już dochodzi do tego że to będzie kużnia ukraińska ,Pan W się wzbogaci A zakład padnie przy tych nierobach

Nikita

Pan RR zapomniał,bądź nie wiedział iż najlepszą maszyną jest dobrze doceniony pracownik. Nowy prezes daleko nie zajdzie szukając murzynów. Niech szanuje i docenia co ma. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych pracowników wykańczalni, szczególnie zmianę Pana J.P.

PS
@Nikita

Ludzie ogarnięcie się, myślicie z RR ma worek bez DNA i przydziela podwyżki bez limitu ? Nie zapominajcie że za place odpowiada wielce czcigodny WW który nie boryka się z rzeczywistymi problemami rotacji.

Okulele
@PS

Kierownik może wyczesać , dla pracownika kwartalnie 6 tyś lub 1 tyś lub 200zł. Problem z tym , że dając komuś - komuś trzeba zabrać. Ja dostawałem premie od 200zł do 5000 tyś na obróbce wiórowej. Wszystko zależy komu liżesz, kogo sprzedajesz i z kim się trzymasz.

@Hej Hej

O dowiedziołech się żeście ładnie na karpia dostoli po 1200 i jeszcze narzykacie, dajcie pokuj może tak źle nie bydzie

????

Wolą przyjąć 3 obiboków za ochłapy, którzy będą robić za ,, hamulców " na produkcji irytując resztę załogi niż jednego sumiennego pracownika za sowite wynagrodzenie.... Podnieście zarobki to wyrobicie sobie lepszą opinię na rynku pracy i przyjdą uczciwi pracownicy którym zależy ....

@????

Taka jest polityka zakładu niestety, już nie mówie o sytuacjach gdzie jeden robi za dwóch, a drugi się...

Pracuś

Obróbka wiórowa to jest typowy (usunięte przez administratora). Szybko, szybko więcej, więcej a piniondz jest każdy widzi. Ciekaw jestem ile tam zarabiają panowie od pierdzenia w stołek tzw. Białe kakakaski .

Covid19

Dlaczego pracownicy obróbki wiórowej nie mają założonych maseczek? Potem dziwić się, że są nowe zachorowania!

@Covid19

Jak nie mamy przyłubice nosimy też chronią nawet lepiej niż jakieś (usunięte przez administratora)

Covid19
@Jo

Przyłbica nie chroni tak jak maseczka. Trzeba to gdzieś zgłosić

@Covid19

No ale nawet majstrowie w całym zakładzie noszą przyłubice to chyba wolno co nie, bo mi się nie znom

@Covid19

Lepiej tego ni zgłaszać bo nom zakład zamkną

Zdrowie jest najważniejsze
@Jo

Właśnie trzeba. Zdrowie jest najważniejsze. Jutro dzwonię do sanepidu.

@Zdrowie jest najważniejsze

Jutro je sobota na szczęście nic nie zdziołosz dej se pokój

Jpis

Nie interesuj sie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kuźnia Polska SA?

podglądany

Ta firma może zaproponować tylko monitoring i podgląd całodobowy łącznie z niedzielami. Nie chcę więcej brzydko pisać.

Majster biały kask

Kuźnia może ci zaproponować dużo nie przespanych nocek, marne pieniądze oraz ciągłe niezadowolenie majstra,kierownika... Daruj sobie lepiej zarobisz w Biedronce.

Robol

Patrzac na poprzednie wpisy i sytuacje aktualna w zakladzie nie zdziwie sie, ze predzej czy pozniej ktos faktycznie zadzwoni do pip. Zagrywki zakladu zeby jak najwiecej wyciagnac od panstwa w obecnej sytuacji i od ponizanego pracownika przekraczaja pojecie. Robia z nami co chca. Mowia ile masz robic sztuk, co w takiej branzy raczej miesca nie powinno miec i zakrawa o lekki mobing, grafik na czerwiec zamias z tyg wyprzedzeniem zawiesili w pt ostatni roboczy dzien maja, maszyny nie do konca sprawne ale robic trzeba(popekane szyby ochronne na cnc, nie wymieniane podzespoly, ktore sie zuzywaja i powinny co 2 lata byc wymieniane), kierownik zabiera telefony kto klika i mowi ze do odebrana u majstra jak sie pojdzie na przerwe:) istne przedszkole..kiedys miarka sie przebierze faktycznie..

Obserwator
@Robol

Maszyny cnc to za dużo powiedziane, bardziej to przypomina snopowiązałki z drzwiami od stodoły. Narzędzia, tuleje, oprawki wszystko rozwalone i ledwo się to kupy trzyma. Na tablicach przebudowy mają trwać godzina, dwie a w rzeczywistości trwają nawet całą zmianę, bo niczego porządnego nie ma. O normach się nie będę wypowiadał, cykl trwa 5 minut a oni chcą 340 sztuk na zmianę. Dramat.

Cwaniaczek
@Robol

Teraz tylko na nocki warto iść bo przynajmniej więcej zapłacone i pospać można

Maminek
@Robol

Czysta prawda, niestety, w dodatku obcinają etaty na kluczowych stanowiskach, a później cisną podwójnie tych, którzy zostali, żeby nadrobili robote, niewdzięczna praca, której i tak nikt nie docenia..

Guliwer

Chcą podnieść poziom zakładu, przez co wymagania wobec pracownika rosna, szkoda tylko, że zarobki takie same.

Nie mistrz
@Guliwer

A wy co obróbka wiorowa nadal za grosze robicie? BEKE Z WAS MAM!!!!!!!!

@Nie mistrz

Akurat nie obróbka, ale inny dział z obrębu produkcji i już nie chodzi tyle o zarobki, ile postępujący wzrost wymagań względem pracownika, którego zaczynają taktować jak wielofunkcyjnego robota pozbawionego opcji "błąd".

@Guliwer

Wymagania powinny iść w parze z wynagrodzeniem.

Luka

Zapraszam do Imexu...5000 netto

Kkk
@Guliwer

Podnieś poziom zakładu, wywalając ludzi którzy mają doświadczenie.. . Tu ewentualnie zgliszcza mogą podnieść. A tym co ledwo kuźni/wykańczalni posmakowali to nawet umowy przedłużają... Ukraina nie do wywalenia, wolą zwolnić swojego. Zarobki za pracę na niektórych działach to jest śmiech na sali. A niech to padnie, a wiadomo że przez wyschnięte winogrono.

Santo subito
@Luka

Ta jasne

aG388

Dlaczego kadry nie informują osób niepełnosprawnych o tym, że przysługuje im 10 dni dodatkowego urlopu na rok? Gdy się pytają co z pozostałymi latami to odpowiedź jest jedna. Bo się pan nie odzywał. Czyste (usunięte przez administratora)

W punkt G
@aG388

A no dlatego bo jest to firma, która oszukuje ludzi. Że jeszcze ww chodzi jeszcze i oddycha prostym nosem do się dziwię. Mógłbym dużo powiedzieć na jakiej zasadzie to działa , jak oszukują na premii , jak zataja się wypadek w pracy przekupując pracownika. Gdyby tylko ktoś chciałby wysłuchać a kierownictwo poniosło zasłużoną karę. W końcu się im należy.

qq

Masakra - w tej firmie robio chyba same matoly. EE wescie sie jeszcze pozagryzajcie. Wpisy takie że plakac sie chce. Wszyscy do pola orać a nie do zakładu

Koło że Skoczowa
@qq

Nie chcesz nie czytaj. Nie wchodzi tutaj. Udaj się od razu do swoich bogów w kanciapy obróbki wiórowej i zostań tam.

Tobor

Haha- tw107 tym co zabierali karma wróci szybciutko. Pozdrawiam wykształconych i przeszkolonych matołow od zapierdzianego fotela!

Robol

Jak to cholera jasna jest, że od 15.06 do 19.06 w Kuźni Polskiej jest znów postój płatny, grafiki wypisane, jednak po parę osób przychodzi do pracy na Obróbce wiórowej za te same pieniądze podczas gdy drudzy będą w domach na postoju? A jeszcze ci co będą robić to wogóle wtopa bo autobusy wycofali i na paliwo trzeba będzie dołożyć. Gdzie tu sprawiedliwość? Chyba trzeba będzie jakieś zgłoszenie anomiowe do inspekcji pracy wysłać bo parę osób będzie tyrać za darmo a pieniądze na to Kuźnia dostała.

Buczer
@Robol

Ty Górol a z co mieszkają bliżej Skoczówa to na paliwo nie wydają? Górale powinni dojeżdżać za swoje tak jak wszyscy. Nie jesteście lepszymi żeby was faworyzować.

Polać mu
@Buczer

Dokładnie! Mi nikt na paliwo nie daje, a codziennie robię 45 km, wiec zastanów co piszesz.

Robotnik
@Robol

Powinni wszystkim dopłacać za dojazd np. ile km do pracy tyle zł dopłaty do dniówki.

Aryan
@Buczer

Jak to nie? Góral to lepsza rasa, człowieku. Pod nami są ukraincy, a potem dopiero reszta.

Jarek duży Jarek mały
@Robol

Tych co przychodzą pracować na postoju wcale mi nie żal..... Ruchają nas na wszystkie strony a niektórzy zgadzają się na wszystko i są posłuszni jak pieski....szkoda gadać. Wolę już siedzieć w domu i pić piwo niż jeździć tam i patrzeć na ten śmieszny zakład. Pozdrawiam

Dj. Bobo

Jestem za. Pod warunkiem, że zwrócicie koszty transportu za poprzednie lata.(usunięte przez administratora) Śmiałością się z nas, że zarabiacie lepiej. Czas wyrównać rachunki....

Obserwator
@Dj. Bobo

Panie oświecony, ale kuźnia dostaje hajs od UE na dowóz pracowników. Myślisz że gdyby mieli ze swoich płacić to zorganizowali by transport? Haha. Zresztą dam sobie rękę uciąć że pełnej kwoty z UE nie przeznaczają na transport, if u know WW.

Dj. Bobo
@Obserwator

Panie szanowny. Jak dostaje dofinansowanie to się dzieli równo a nie na lepszych ( górali ) i resztę. Z resztą sami się uważacie za lepszy sort a majstry was tylko faworyzują. Jako do człowieka górala niemam nic. Pozdro

Goluś

Taka wpłata jak się trzyma na siłę firmy, która niema przyszłości. Widzisz co wyprawiają od półtora roku i dziwi cię to? Znaleźć inną robotę bo tam tylko na białe kaski trzeba zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuźnia Polska SA - Skoczów

• Jak się pracuje w Kuźnia Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kuźnia Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuźnia Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 17 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kuźnia Polska SA