Kuźnia Polska SA

Opinie o Kuźnia Polska SA

Technik

Pracy nie polecam. Kuźnia, CNC i inne. Najpierw okres szkoleniowy za najniższą krajową przez 3 miechy później 2zł brutto/h więcej i podwyżki co rok-dwa po 50gr :-) No chyba, że nie masz rodziny i znajomych a Twoja pilnuje Ciebie na każdym kroku to możesz zrobić jak Ukraina po ok 380h i jakoś wyjdziesz... wyjdziesz na polskiego murzyna :-), ale pewnie decydując się na pracę w tym zakładzie do takiego traktowania jesteś przyzwyczajony. Jeśli chodzi o avans to każdy tu ma swoje koligacje :-) Oczywiście są pewne wyjątki za co przepraszam, ale ogólnie jeśli tu chcesz być kierownikiem to możesz wcześniej jeździć wózkiem widłowym i nie odróżniać siana od stali. Szkolenia i rozwój to porażka... za te szkolenia o niczym ktoś powinien beknąć, ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi to pewnie chodzi o pranie kasy (może przeczyta to właściciel- prosimy o szkolenia związane z techniką/technologią-oprogramowaniem itp.). Fakt to kuźnia płaci na czas a praca jest przez cały rok a skoro robota jest blisko to po co wybrzydzać.

@Technik

i tu masz rację kierownik oderwany spod maszyny. Kolesiostwo jest tak wielkie, że uczciwy pracownik dostanie baty, a kolesie premię. Poziom szkolenia ? o czym wy tu w ogóle piszecie, przecież leży i kwiczy. A tak na koniec sami sobie odpowiedzcie o którym dziale jest mowa. Nie wiem , ale właściciele albo tego nie widzą , albo nie chcą widzieć.

Kazimierz

Wiecie może czy u przedsiębiorcy można odbyć praktyki, odpłatny staż z perspektywą nawiązania dłużej relacji?

Tobor

Karma wraca. życzę obróbce wiórowej na szybkie pozbieranie się z kolan

Bk499
@Tobor

Raczej padnie na pysk w ciągu najbliższych 6 msc. Póki WW decyduje o stawkach pracowników tw107 kompletnie nie znając obecnych stawek na rynku, a KK ma to gdzieś to obrobka będzie leżeć i kwiczeć... brak szkoleń, brak kontroli, brak perspektyw i marna kasa...

Premia świąteczna w roku 2017 to plastikowy kubek . Juz lepsza była ta czekolada w 2016 ;) To się nazywa zmotywowanie pracownika

rozsądny

Ludzie co Wy tu gadacie, kubki były nie w formie premii tylko Z zalecenie behapowskich. Kto by dawał"premii" 10 czy 12 zł...

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. BHP w branży Automotive w firmie Kuźnia Polska SA ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
ToboR

Firma rozwija się w raz z wzrostem potomków. Byłych lub nadal pracujących pracowników na wyższych szczeblach. Szkoda gadać.. Gdyby ktoś z właścicieli bardziej zainteresował się własnością :) tw-107

czyściciel

Pracowałem tam kiedyś na CNC, jakiś czas temu zatrudniłem się drugi raz bo podobno bardzo poszukiwali pracowników. Za tym drugim razem na maszynie popracowałem może z pół godziny, po tym czasie najwspanialszy mistrz zmiany, pan D stwierdził chyba, że nie jestem godny stanowiska operatora CNC i awansowałem na stanowisko sprzątacza podłóg. Po dwóch dniach zapier...ania z myjką i kilku cennych uwagach kierownika, że tu i tam jest niedokładnie i mam to robić od nowa stwierdziłem, że chyba se robią jaja i się z nimi pożegnałem. Tak więc jeśli ktoś chce zaistnieć jako konserwator powierzchni płaskich to polecam, w przeciwnym razie - absolutnie.

Kuźnia skoczow

Ponad 180godz w miesiącu i 2300 wypłaty?? Kpina kpina jak na tę warunki to w Ch... A wala.... Obiecali obiecali na tym się skończyło... Szkoda zachodu zanosic cv do kuźni...

gdzie moja premia

Co to jest 4k? -Rozdzielczość Ekranu Co to jest 2k?- wypłata w kużni po podwyżce

Lider

Pozdrawiam obróbkę wiórowa a w szczególności najlepszego mistrza zmiany Łukasza D.

rr

Jedna z najlepszych firm w jakiej miałem mozliwość pracować

Lider
@rr

Czyli bez doświadczenia kolega

Pracownik 10 lat

W kuźni żeby zarobić to trzeba minimum 200h. zrobić - wtedy przeszło 3 idzie wyjść, z premią do 5 ... Awans jest po znajomości lub lizusów - pracownicy którzy umieją coś zrobić są niezauważalni ...

gosc
@Pracownik 10 lat

To nigdzie w okolicy nie zarobisz więcej

Joanna
@Pracownik 10 lat

it o szczera prawda. Lizusostwo, donosicielstwo to jedyna forma zaistnienia. Kierownicy to porażka tej firmy.

Zbigniew

I jak zadowoleni po wypłacie?

Kolega
@Zbigniew

Szału nie ma .

Górnik

Firma górnicza PPG "ROW-JAS"szuka pracowników. Elektrycy, mechanicy pilnie poszukiwani. Osoby bez wykształcenia i doświadczenia górniczego również. Praca na terenie kopalni Pniówek - Zofiówka. Zarobki 4 w górę na rękę. Kontakt w firmie lub proszę pozostawić namiary.

Kobietka
@Górnik

A kobiet nie potrzeba do prac

Konrad

Jaką macie atmosferę w firmie? Może coś jeszcze dowiemy się o pracy?

ŚLUSARZ
@Konrad

Ja pracowałem w kuźni prawie 4 lata mała kasa za taką pracę dobrze że przejrzałem i odeszlem .mówili że za nasze miejsce jest 1000 ludzi A jak się chciałem zwolnić była inna rozmowa że ludzi nie ma chętnych itp jak się nie szanuje pracownika i mało płaci ja zarabialem za czarne dni maks 2100

SLUSARZ
@ŚLUSARZ

A co do premii nigdy mi nie obcieli premii moim zdaniem praca nie warta poświęcenia za takie pieniądze w tych warunkach

Wyzwolony
@ŚLUSARZ

Zgadzam się z Tobą w 100 procentach. Praca nie warta pieniędzy . Zresztą widać jaka panuje w zakładzie rotacja pracowników .

Robert

Bez powodu nikt nie obniży premii, widocznie ktoś nie zasłużył na całą.

Julia

@Wiki, dlaczego tak myślisz? Napisz co sprawiło, że masz takie zdanie na temat firmy Kuźnia Polska. Jakie czynniki, zdarzenia wpłynęły na Twoją opinię? @dr, czy na tym stanowisku, na którym Ty pracowałeś były możliwości rozwoju? Za co konkretnie pracodawca obcinał premie? @niezadowolny, czemu masz taką opinię? Każda negatywna bądź pozytywna opinia powinna być poparta argumentami, ponieważ może być przydatna dla innych osób. @Wykonać wyrok strajku, jak się objawia brak szacunku kierownictwa wobec pracowników, o którym piszesz? Relacje pracowników z przełożonymi w firmie mają bardzo duże znaczenie. Jakie sytuacje sprawiły, że odczuwałeś brak szacunku przełożonego wobec Ciebie?

dr
@Julia

Premie odcinają według własnego "widzi mi się" Człowiek przez cały kwartał dobrze pracuje( nie ma zabranej premi za żadne szkody lub przewinienia) , a i tak dostaje kilkaset zł mniej

Kowal
@dr

Mi się jeszcze nigdy nie zdażyło, żeby mi zabrali premię, a pracuję już 8 lat.

Wykonać wyrok strajku

Ta firma to zakład karny ZK kierownictwo nie szanuje pracownika zapierdol A wypłata ledwo 2000 i premia co 3 miesiace okradaja pracownika a dyr Ch... po rozrubach bujkach został fryzjerem dryktorem nie pasuje na stanowiskowe wyplacaja sobie nagrody A pracownika w (usunięte przez administratora) mają kubek termiczny premia swiateczna a w zeszłym roku czekolada byla bo zakupili nowe auto...NIE WARTE ZDROWIA

niezadowolny

Lepiej sobie darować tą firmę , jest masa lepszych ofert

dr

Omijać ten zakład szerokim łukiem zwłaszcza wydział obróbki wiórowej! Zarobki 1800-1900zł miesięcznie jako operator cnc to śmiech na sali. Brak mozliwości rozwoju bo wszystkie stanowiska inne niz operator obsadzone przez rodzinę i znajomych. Jakby tego było mało obcinanie premii przez kierownika za byle błahostkę , jednym słowem nie polecam

Wiki

Kuźnia to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Niektórzy nie dali rady się utrzymać i teraz piszą?

Zostaw merytoryczną opinię o Kuźnia Polska SA - Skoczów

• Jak się pracuje w Kuźnia Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kuźnia Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuźnia Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 17 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kuźnia Polska SA