Opinie o JassBoard Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy JassBoard Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JassBoard Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JassBoard Sp. z o.o. w Gostyń

Może pracownik

Witam, Ile można zarobić jako magazynier w DG.

Jadzia

kartonik

Jeszcze trochę i zarobki będą odtajnione wszędzie ale do 4 tyś zarobisz

robert
@Może pracownik

stawka jest liczona godzinowo więc jak jest krótki miesiąc to jest lipa straszna także warto się zastanowić i przekalkulować czy się to opłaca raz zarobisz w miesiącu więcej a raz dużo mniej

T4
@Może pracownik

Powiedzmy że jest co robić dosłownie :)

kadry

Ciekawe kiedy zwiększą liczbę pracowników na magazyn bo jest na razie DRAMAT tak się robić nie da nie taką liczbą pracowników gdzie na liniach zwiększyła się liczba pań a na magazyn kiedy !!!!

zarządzanie
@kadry

Myślę ,że Zarząd zdaje sobie sprawę i kierownictwo w DG ,że jak nie zwiększy się pracowników na magazyn a już za trochę zaczną się urlopu no to będzie kiepsko z załadunkami i odbiorami z linii no chyba ,że wtedy operatorzy wspomogą magazyn w odbieraniu materiału bo na tą chwilę tak się długo nie pociągnie a jak jeszcze wyskoczą L-4 bo człowiek nie jest maszyną no to będzie kolorowo pozdro

ja się nie znam
@zarządzanie

Witam bardzo cieszy to ,że osoby które przyjeżdzają pomoc do DG mówią ,że takiego młynu to jeszcze nie widzieli jaki jest w DG na Magazynie także jestem coraz większym fanem pani kierownik która dąży do tego żeby ludzie się za czeli sami zwalniać Wielkie Brawa Dla Niej

Łukasz
@kadry

Skoro niektórzy mają czas, żeby co pół godziny chodzić na fajkę, to raczej jest ich za dużo na magazynie a nie za mało :D

Mgr

(usunięte przez administratora) z magazynu nadal pracuje?

@Mgr

w jakiej intencji o tę osobę pytasz? zwłaszcza skoro sam pracujesz to jak możesz nie wiedzieć?

Brygadzista z innej zmiany
@Iwona

Chodzi Ci o śpiącego "miszcza"????

@Brygadzista z innej zmiany

Dokładnie tak. Nadal lubi kimnąć i nikt z tym nic nie robi?

@Mgr

a wadzi to jakoś specjalnie innym jeśli o organizację pracy chodzi? i w sumie jak to możliwe, żeby można było nie pracować i nikt by tego nie zauważył? każdy ma na to szansę? :D

@Iwona

Czyli Ty też w kadrach możesz się kimnąć po śniadaniu i nikomu to nie będzie przeszkadzać, a Karolinę wyrzucą bo nie wykonuje swoich obowiązków, podczas gdy Ty śpisz?

@Iwona

Wadzi nie wadzi ale który pracodawca pozwoli Ci na spanie w pracy?? Jakie tam musi (usunięte przez administratora) panować w tej firmie skoro śpiący (usunięte przez administratora)nadal tam pracuje i o jakiej organizacji pracy Ty piszesz skoro zwolnili ludzi z magazynu ponieważ wyżej wymieniony (usunięte przez administratora) nie był wstanie im zapewnić pracy na 8 godzin??? Gościu nie ma pojęcia o niczym tyle w temacie.

Iwona

Aha, no a w jakim kontekście mógł nie zapewnić ludziom pracy? Piszecie o osobie, która była odpowiedzialna za zarządzanie i słabo to wychodziło? Praca sama w sobie jest tu zawsze czy jednak firma również z zamówieniami zaczynała mieć problemy?

@Iwona

Idź zapytać żonę (usunięte przez administratora)

mgr

Jak już mówimy o żonie(usunięte przez administratora) lub o "(usunięte przez administratora)", to skoro zdjęcia śpiącego pracownika jej nie przekonały, to ciekawe czy sprawdziła resztę, jeżeli jest taką kompetentną Panią z HaeR. Sprawdzając okres 4 brygad, mogłoby się okazać, że (usunięte przez administratora) chodził w soboty, nie robiąc nic (inni liderzy byli w kontenerze lub na wózkach), dopisywał sobie nadgodziny, po czym na koniec miesiąca dopisywał się do dodatku (za pracę w soboty) dla zwykłych magazynierów. Reasumując, miał za 1h (nieprzepracowaną godzinę) - 150 % tego co inni. Działał umyślnie i z premedytacją okradając firmę na nadgodzinach, a wszystko podpisywał mu kumpel od "płotów". Oczywiście wszystko można sprawdzić w kartach pracy i kartach dodatków, jeżeli nie zdążą nic pozmieniać po przeczytaniu tego wpisu. W dodatku teraz bezczelnie potrafi pracownikowi w twarz powiedzieć "mam takie plecy, że i tak mnie nie wyrzucą". (usunięte przez administratora) p.s a jeszcze nie zaczęliśmy mówić kto i kogo namawiał w sprawie "(usunięte przez administratora)", a wielu mogłoby się zdziwić prawda Panowie?

@mgr

Wysyłasz zdjęcia śpiących kolegów do kogoś wyżej? Co jak co, akcje różne można piętnować, nagłaśniać itp, ale wysyłanie zdjęć śpiącego kolegi to jest po prostu jawne (usunięte przez administratora) Tylko współczuć takich ludzi na zmianie. To tak w odrębnym temacie. Zastanawiam sie tylko, czemu tutaj potraficie otwarcie mówić, ze są jakieś problemy na danym dziale, ale oficjalnie nikt z tym nie pójdzie do przełożonego (usunięte przez administratora) i nie wyjaśni sprawy osobiście. Strach nie pozwala co nie? Anonimowo to łatwiej z tego co widze. Panowie, jak jest afera, problemy, idziecie oficjalnie do przełożonego i działacie. Jak przełożony w zmowie, idziecie wyżej. A jak ten wyżej tez was oleje to pozostaje prezes. Pisząc tu anonimowo, za wiele nie zdziałacie.

@Sperminator

1. Idź na magazyn; 2. Dowiedz się o co chodziło; 3. Dowiedz się jakie kroki zostały podjęte; 4. Wróć tutaj... 5. Przeproś

@Mgr

W moim jakże prostym i skromnym słowniku, nie występuje słowo "przepraszam". Napisałem swoje zdanie, na podstawie tego, co tutaj przeczytałem. Raczej nie mam chęci chodzenia na magazyn i dowiadywania sie szczegółów. Nie mój dział, nie moje problemy. Jeśli jakieś działania były podjęte i nie przyniosły skutku, to albo podjęliście działania za słabo, albo po prostu widać, gdzie Cie mają :) Bądź też taki problem jednak nie występuje. Wszystko w temacie. Mimo wszystko, życzę pozytywnego rozwiązania problemu jeśli taki ma miejsce.

@Sperminator

czyli między działami ludzie za bardzo się nie kontaktują ani nic skoro masz takie podejście teraz? A jakieś wyjścia integracyjne to jak przebiegają? Imprezy tylko w działach?

@Iwona

Na prawdę Iwona, z całego wątku tutaj, to Cię interesuje najbardziej? Czy robisz to specjalnie żeby zmienić temat?

@Mgr

W sumie to na dany moment tak, bo reszta raczej zdała się jasna a tak to może chociaż atmosfera nadrobi. A Twoja perspektywa na pracę tutaj jaka jest?

Sperminator2
@Sperminator

Chyba nie wiesz o czym piszesz kolego. Idź do kadr i zapytaj Pani M***** albo przejdź się na magazyn i zapytaj kierownika jakie kroki podjęli w sprawie zdjęć śpiącego przełożonego ponieważ widzieli je na własne oczy nikt nikomu nie wysyłał mieli wszystko podane na tacy, a kroków to raczej żadnych nie podjęli skoro nadal tam pracuje i śmie mówić pracownikowi że ma takie plecy że go nikt nie ruszy.

@sperminator35

Bo są procedury dla zasady (czyli nic nie widzę, nic nie słyszę i nic nie mówię). A jak robi się szum to mówi się że przecież jest procedura i CISZA

@@sperminator35

Trochę to przykre, że zwykły (usunięte przez administratora) może mieć haka na cały zarząd i wszyscy w to brną. Z drugiej jednak strony, czego się spodziewać po człowieku, który zwolnił ciężko chorą dziewczynę w 1 dniu po powrocie, który zwolnił kobietę po powrocie z macierzyńskiego, który ukrywa (usunięte przez administratora) w swoim biurze, bo krył przeklikiwanie palet na fakturę. "Ryba psuje się od głowy".

Kudłaty

Czy (usunięte przez administratora)* i (usunięte przez administratora)* będą mieli tyle odwagi cywilnej aby pójść w ślady kolegów i "zwolnić się" za ukrywanie L*e*n*i* i ś*p*i*o*c*h*ó*w* na magazynie? Skoro wszyscy Wam o tym mówili, a Wy zamiast reagować to zwalnialiście osoby, które mówiły o nieprawidłowościach?

Elkoo

Hej ! Mam pytania odnoście głównie pracy w Dg :-) Pierwsze jak atmosfera i ludzie w fabryce w DG? Jakie zarobki są na Młodszego Operatora? Czytam tu ze zależy od działu to znaczy ? Na każdym jest inna stawka . I z tego co wiem już są dwie zmiany i nie trzeba jechać do Gostyńca

Leszno
Łysy

Witam, jakie stawki proponują operatorowi na strat?

Krysss

@Krysss

sugeruję ,że netto

Rgm
@???

Zawsze możesz znaleźć drugą pracę. W Jass się wyśpisz, nikt Ci uwagi nie zwróci, nawet jak będą zdjęcie, a po pracy drugi etat.

Poszukujący

Witam chciałem się zapytać o firmę w lokalizacji Dąbrowy górniczej czy posiadacie transport farmy albo płatny np: jak w NGK ???

Kurjeer

Czy w firmie może pracować brygadzista i jego żona? Jest taka sytuacja w jass a wiadomo to są względy

@Kurjeer

W DG nie ma takiego przypadku no a to nieuczciwe jak tak jest i chyba nie może tak nawet być. jedna z tych osób powinna iść na inną zmiane?

TOP

Na jakie zarobki netto można liczyć na początek pracy w DG, na stronie nie podają takich informacji ?? 3800 netto jest ? Czy raczej mniej ?

Można być utalentowanym dobrym aktorem z natury wcale niekoniecznie po szkole aktorskiej. (usunięte przez administratora) są tego przykładem. Drodzy Panowie może jakiś poradnik jak dobrze wypaść przed kamerą? Czyżby zaczął się palić grunt pod nogami? Być może zarząd wkońcu doceni Wasze starania i wylądujecie w PUP.

Baczny obserwator ©|©

Polecam pracę w firmie Jassboard, wypłata na czas stawki niczemu sobie praca sama w sobie ok! Na magazynie trzeba uważac jedynie aby nie trafić na zmianę (usunięte przez administratora) bo można szybko wylecieć jeśli się nie przypodobasz czyt.staniesz się niewygodny wymyśla Ci powód z kapelusza że się nie nadajesz... Poza tym firma na plus ????

Fan Mistrza

Firma sama w sobie -pozytywnie,praca nie jest ciężka wypłata na czas (kadry, wypłaty,socjal) oprócz tego że na magazynie na 1 że znian panuje (usunięte przez administratora)! Od lat (usunięte przez administratora) społeczna która n(usunięte przez administratora)i na nockach usuwa NIEWYGODNYCH pracownikow, kryje się za plecami (usunięte przez administratora) który nic lepszy nie jest, co pół godz na fajeczke a co kto zabroni przez PLOTKI chodzić.. czas się tym zająć drogi ZARZADZIE firmy...

Someone

Nie wiem jak jest w DG ale w GN kobiety są traktowane jak sprzątaczki mówię o 3/5 fala. Postój maszyny z powodu awarii to jest dziewczyny sprzatajcie itd panowie za to mogą siedzieć na tylkach, wypić kawę czy spalić faje. Przesiadywanie w sterowni panów podczas pracy a dziewczyny brak czasu żeby iść do toalety a co dopiero zjeść.

Zòłw z galapagos
@Someone

Panowie czują się jak święte (usunięte przez administratora)bo przecież nikt im nie zwróci uwagi że sobie siedzą.

@Zòłw z galapagos

Później odpad się robil bo panowie zamiast na maszynie to siedzą w sterowni i papier niedoklejony bo pęcherz a dziewczyny przekładają palety niestety bez pomocy męskiej ręki bo przecież same sobie poradzą, oni w tym czasie nos w kamery i gapia się jak one się męczą. Brygadzista powinien reagować ale dobrze się z nimi bawi, odezwać się nie można bo to już kapusiarstwo. Później premia kicha.. Praca w tej firmie pokazuje tylko jak ponizyc kobietę na produkcji, porównując pracę mężczyzn a kobiet to dzień do nocy więc panowie zachęcam do aplikowania będziecie mieć jak w niebie-nie pozdrawiam, były pracownik

@Zòłw z galapagos

Niestety nie można nikomu o tym powiedzieć bo to (usunięte przez administratora)z resztą nic się z tym nie robi. Później dziewczyny robią za dwóch bo muszę sprzątać puszczony przez panów (usunięte przez administratora) którego nie mogli opanować bo nie byli na swoim stanowisku. Panów zachęcam do aplikacji, nie pożalujecie - kawka, fajka, jedzonko bo i gdzieś tam znajdzie się czas na pracę

@Someone

Dużo jest w tym prawdy, jak jest postój to panowie telefon w rękę, kawa i faja za binem. Niestety dziewczyny w tym czasie sprzątają. Sposób na to? Albo brygadzista ma jaja i sie za nich bierze, albo nie nadaje sie na swoje stanowisko. A panowie zawsze mówią "phiiii phiiiii phiiiii to nie należy do moich obowiązków". Z drugiej strony, drogie Panie...dajecie sobie wchodzić na głowę. To nie (usunięte przez administratora), jest postój, chcesz iść zjesc, chcesz iść, siku? To idziesz. Brygadzista Cie moze najwyzej w pośladka cmoknąć (w spoconego żeby mu za przyjemnie nie było).

Zòłw z galapagos
@Sperminator

Problem polega na tym że rządzący (usunięte przez administratora) powinni takie zachowania zauważać i karcić ba a najlepiej świecić własnym przykładem. Kiedy taki Pan dyrektor pomógł Ci poukładać stos jak się sypalo.przykład idzie z gòry

@Zòłw z galapagos

Mi nikt nie musi pomagać układać stosów bo po prostu nie pracuje na tym dziale. I teraz żółwiu troche popłynęłaś. Kazdy ma swoje zadania, jak również rządzący i Pan dyrektor. Oni nie są od pomagania na produkcji i świecenia przykładem. Maja inne zadania. Pomocy szukaj wśród osob pracujących na produkcji, a najlepiej na Twojej maszynie. Swoją droga na tak wielkiej maszynie, powinniście wszyscy razem współpracować.

Redhead
@Someone

Kobiety powinny rządzić na 5f, myśle ze te charakterne ustawiły by panów do pionu. Od ciężkiej pracy niech będą Panowie i problem mniejszości zostanie rozwiązany.

Siudaszka
@Redhead

Najlepsza na 3/5 akcja z przerwami których i tak nie ma sa tylko na papierki u sterowniczych

Kobieta

Nie chcecie kobiet do pracy?

Yyy
@Kobieta

Kobiety też pracują

@Yyy

A dużo ich tu? I generalnie które stanowiska są dla nich dostępne?

Niby Niby
@Yyy

Kobiety przyjmują podobno Ale czy jest fajnie nie wiem Nie ma szacunku do kobiet w firmie faceci zrobili sobie z nich sprzątaczki służące DG Nawet do toalety jest ciezko wyjsc Ale palacze jak zawsze czas maja na wszystko

Sprzątaczki też pracują....

Iwona

bezpośrednio pod firmą czy z firmy zewnętrznej? to tak % wobec wszystkich zatrudnionych to ile by było kobiet w firmie, dużo mniej niż Panów?

chętny na pracę w dg

siema czy dalej trzeba jechać do tego Gostynia jak się podejmie pracę czy już w DG można się podszkolić bo w ogłoszeniach nie ma o wzmianki o czasowej relokacji

aaa
@chętny na pracę w dg

trzeba jechać, magazyn niby na 3 dni, produkcja na dłużej- ale to różnie bywa, ja tam w ogłoszeniach widziałem wzmiankę o czasowej relokacji; )

Xxx
@chętny na pracę w dg

Radzę sobie darować ten Gostyń. Byłam tam na szkoleniu jakiś czas. Warunki pracy ok, ale ludzie tam pracujący to jakieś przegrywa! Szczególnie na jednej zmianie z (usunięte przez administratora) brygadzistą, który otacza się tylko (usunięte przez administratora) które mu we wszystkim (usunięte przez administratora), kto jest mądrzejszy i ma inne zdanie jest (usunięte przez administratora) itd.

kandydat
@aaa

no to lipa trzeba czekać aż może w końcu będą przyjmować osoby na miejscu a nie włóczyć się 300 km dalej

Hm
@kandydat

A czy firma po okresie próbnym podnosi stawki? Jak to wygląda?

@Hm

No tak , po okresie premia dochodzi

Money
@Xxx

No to (usunięte przez administratora) z pyrlandii....

Pan 9103

Witam. Wiadomo jaki będzie system pracy w zakładzie w Dąbrowie Górniczej ?

IT
@Pan 9103

Na razie dwie zmiany. Potem trzy. Generalnie pięciodniowy.

Johny
@IT

Dwie zmiany? Kim? Jak w Gostyniu UCZY sie kilka osob, nie mowiac o samodzielnej pracy na maszynie bez doswiadczonych operatorow z GN, powodzenia!

kan
@IT

a kiedy to rusza bo jak byłem tam w tej Tucznawie to tylko filary stoją

@kan

Czy ktoś wie kiedy rusza fabryka w Dąbrowie ?

Lucas
@Johny

Niech Ci doświadczeni operatorzy z Gostynia przeniosą się na chwilę w przeszłość i przypomną sobie jak sami zaczynali i jakie przygotowanie mieli. Myślę że Ślązaki poradzą sobie w końcu od razu Rzymu nie zbudowano i każdy zdaje sobie sprawę , że by dojść do pewnego poziomu trzeba czasu

riki
@Lucas

Tylko Ślązaki mają gdzie się uczyć a operatorzy z Gostynia sami musieli dochodzić do wszystkiego.Dla mnie jako operator to słabo im idzie

Tolek
@riki

Jasne, postępy w nauce u jednych są dobre inni potrzebują trochę więcej czasu ale jak w życiu najważniejszy jest egzamin.Dla Śląska to start nowej maszyny, dla Gostynia utrzymanie jakości, wydajności , odpadu na aktualnym poziomie a nawet poprawa. Spotkamy się za rok i wtedy życie zweryfikiuje kto zdał ten egzamin a kto oblał....

cotam

Dąbrowa Górnicza to nie Śląsk tylko Zagłębie

Lucas
@cotam

Trafna uwaga.Dzięki

Frania
@Lucas

Witam Pracownicy którzy pracują juz ponad 5 lat w firmie Convert obrośli w piórka i mysla ze sa idealnymi pracownikami Nie pamiętają swoich początków w pracy jak sie uczyli od podstaw Teraz niektórzy sa tak(usunięte przez administratora) ze wyśmiewają sie z nowych pracowników jak tylko błąd zrobia na maszynie A w ogole nie chca nikogo nowego uczyc Od razu na Dzien dobry nowy pracownik jest skreślony przez starych pracowników Tylko współczuć

flip
@Frania

Od nauki jest TRENER Leszek W.

Aga
@Zainteresowany

W maju ma ruszyć produkcja

Zagłębie
@riki

Dąbrowa Górnicza to nie ślązaki panie kolego sympatyczny.Do hanysów nam daleko PZDR

Hopek
@flip

Ile lat trzeba pracować na maszynie żeby zostać trenerem w tej firmie?

DG to nie slask

Pasaban
@flip

Pachnacy Leszek jeszczy wyklada see nauki ??? Hahahah

@riki

Dla mnie to osiągnęliśmy więcej w 3 miesiące niż wy w 3 lata. I nie mieliśmy się gdzie uczyć bo wy nie umiecie nauczyć niczego (usunięte przez administratora)

Hopek
@Uuuuu

Z tym porównaniem to powtarzasz to co prezes powiedział na spotkaniu z pracownikami w Dąbrowie. Nie zgadzam się z tym . A Ty spróbuj coś od siebie powiedzieć jak już się tutaj udzielasz a nie powtarzasz jak papuga innych.

@Hopek

A ja spróbuję, lepiej gramatycznie coś od Ciebie napisać, MaJ LoF. :)

Mistrz

Tak a od maja 4brygady.

Mąż chce wziąć udział a rekrutacji na stanowisku operatora maszyn. Ktoś był może na rozmowie? Jak wrażenia? Martwi mnie trochę, że w ogłoszeniu piszą o chwilowej relokacji :/ Ktoś z pracowników może wie ile mniej więcej to potrwa? Firma finansuje koszty przeniesienia?

Abc
@Ewa

Normalna rozmowa nie odczulem stresu. Nie ma już wyjazdu jest tylko jeden dzień na szkolenie. W ogłoszeniu ja jak aplikowałem to już nie było informacji o relokacji bo bym nie aplikował.

Xyz
@Abc

Dostałeś pracę? Ile czekałeś od rozmowy rekrutacyjnej na telefon od firmy?

Ktosik
@Xyz

Ja od aplikacji 3 dni a po rozmowie tydzień. Tak:)

leon

Witam ile zmian jest w D.G i czy na start zarobi się te min 3.5 netto na magazynie ?

Rambo

Pewna osoba w UR z DG tak bardzo się stara, że za niedługo zostanie sama w dziale. Ale czego się spodziewać gdy kierownictwo udaje że nie słyszy naszych komunikatów, a potem mówi że nic nie zgłaszamy. Chyba trzeba zgłosić bezpośrednio do prezesa.

Cotam
@Rambo

Najgorsze są niepotwierdzone plotki a najgorsi to plotkarze.

Agnieszka
@Rambo

Jakiego typu komunikatów? Co ta osoba robi nie tak, że Twoim zdaniem niedługo sama zostanie w dziale?

Joanna
@Rambo

W ogóle podjęliście jakieś próby rozmowy z samym prezesem? Czy to dopiero plan na przyszłość? Jest tam miejsce na takie rozmowy, są otwarci na takie kwestie?

Sambo
@Joanna

O czym mamy rozmawiać? Przecież @Rambo coś wymyśla, ma jakieś informacje tylko jemu wiadome

Kilo

Siema realne zarobki na młodszego operator ktoś coś wie ? Bo mam ofertę ale nie za bardzo jasna ona jest

Xx

Jak wyglądają godziny pracy w Gostyniu?Jak weekendy?

Hejoo wybiera się ktoś w najbliższym czasie do Gostyńca na szkolenie niby 1- 2 miesiące?

Nikt ?! Mi proponowali na rozmowie teraz ze miesiąc dwa w Gostyncu na szkolenie potem praca w DG . Kurcze

Zostaw merytoryczną opinię o JassBoard Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w JassBoard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JassBoard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JassBoard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JassBoard Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JassBoard Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JassBoard Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 87 ocen.

JassBoard Sp. z o.o.