Convert PL Sp z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Convert PL Sp z o.o.

Kobieta Nowy wpis
Kandydat

Nie chcecie kobiet do pracy?

Yyy Nowy wpis
@Kobieta

Kobiety też pracują

Załoga OWW Nowy wpis
Kandydat

Witam jakie jest realne wynagrodzenie na stanowisku operator wózka. Z góry dziękuję za odpowiedź

maxxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Na jaką podstawę można liczyć na magazynie na początek dla doświadczonego wózkowego?

chętny na pracę w dg
Kandydat

siema czy dalej trzeba jechać do tego Gostynia jak się podejmie pracę czy już w DG można się podszkolić bo w ogłoszeniach nie ma o wzmianki o czasowej relokacji

aaa
@chętny na pracę w dg

trzeba jechać, magazyn niby na 3 dni, produkcja na dłużej- ale to różnie bywa, ja tam w ogłoszeniach widziałem wzmiankę o czasowej relokacji; )

Xxx
@chętny na pracę w dg

Radzę sobie darować ten Gostyń. Byłam tam na szkoleniu jakiś czas. Warunki pracy ok, ale ludzie tam pracujący to jakieś przegrywa! Szczególnie na jednej zmianie z (usunięte przez administratora) brygadzistą, który otacza się tylko (usunięte przez administratora) które mu we wszystkim (usunięte przez administratora), kto jest mądrzejszy i ma inne zdanie jest (usunięte przez administratora) itd.

@aaa

no to lipa trzeba czekać aż może w końcu będą przyjmować osoby na miejscu a nie włóczyć się 300 km dalej

Hm
@kandydat

A czy firma po okresie próbnym podnosi stawki? Jak to wygląda?

Kobieta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Kandydat

A kobietki u Was pracują na produkcji?

qba
Kandydat

Cześć, Panowie gdzie jest lepiej magazyn czy produkcja? mam opcję wyboru, i nie wiem co wybrać...

Xyz
@qba

Jak dla mnie magazyn ma luźniej, produkcja inna specyfikacja pracy ale też jest ok

Honorata
@Xyz

Czemu magazyn ma luźniej? Chodzi o lepsze godziny pracy czy mniejszą ilość obowiązków?

M.
@qba

Magazyn troszkę gorsza podstawa, ale premia wyrównuje. Dużo łatwiej ja otrzymać niż na produkcji. Jak się potrafisz dogadać, idziesz zapalić jak masz ochotę, robisz swoje i tyle. Idealna dla lubiących jeżdżenie wózkiem, prawie brak pracy fizycznej. Większość ekipy na magazynie bardzo w porządku. Nowe wózki, dobry sprzęt, fajny i łatwy system. Odbieranie towaru z linii, ustawienie na magazynie, załadunki (z boku). Żyć nie umierać. Dużo większy "zajob" ma produkcja, a brak plusów.

Agnieszka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat

Witam ! Czy przyjmują również kobiety? Czy nadal są wyjazdy do Gostynia? A jeśli tak to czy swoim transportem trzeba jechać? Z góry dziękuję za odpowiedź

Pan 9103
Kandydat

Witam. Wiadomo jaki będzie system pracy w zakładzie w Dąbrowie Górniczej ?

IT
@Pan 9103

Na razie dwie zmiany. Potem trzy. Generalnie pięciodniowy.

Johny
@IT

Dwie zmiany? Kim? Jak w Gostyniu UCZY sie kilka osob, nie mowiac o samodzielnej pracy na maszynie bez doswiadczonych operatorow z GN, powodzenia!

kan
@IT

a kiedy to rusza bo jak byłem tam w tej Tucznawie to tylko filary stoją

Zainteresowany
@kan

Czy ktoś wie kiedy rusza fabryka w Dąbrowie ?

@Johny

Niech Ci doświadczeni operatorzy z Gostynia przeniosą się na chwilę w przeszłość i przypomną sobie jak sami zaczynali i jakie przygotowanie mieli. Myślę że Ślązaki poradzą sobie w końcu od razu Rzymu nie zbudowano i każdy zdaje sobie sprawę , że by dojść do pewnego poziomu trzeba czasu

riki
@Lucas

Tylko Ślązaki mają gdzie się uczyć a operatorzy z Gostynia sami musieli dochodzić do wszystkiego.Dla mnie jako operator to słabo im idzie

Tolek
@riki

Jasne, postępy w nauce u jednych są dobre inni potrzebują trochę więcej czasu ale jak w życiu najważniejszy jest egzamin.Dla Śląska to start nowej maszyny, dla Gostynia utrzymanie jakości, wydajności , odpadu na aktualnym poziomie a nawet poprawa. Spotkamy się za rok i wtedy życie zweryfikiuje kto zdał ten egzamin a kto oblał....

cotam

Dąbrowa Górnicza to nie Śląsk tylko Zagłębie

@cotam

Trafna uwaga.Dzięki

Frania
Klient
@Lucas

Witam Pracownicy którzy pracują juz ponad 5 lat w firmie Convert obrośli w piórka i mysla ze sa idealnymi pracownikami Nie pamiętają swoich początków w pracy jak sie uczyli od podstaw Teraz niektórzy sa tak(usunięte przez administratora) ze wyśmiewają sie z nowych pracowników jak tylko błąd zrobia na maszynie A w ogole nie chca nikogo nowego uczyc Od razu na Dzien dobry nowy pracownik jest skreślony przez starych pracowników Tylko współczuć

flip
@Frania

Od nauki jest TRENER Leszek W.

Aga
@Zainteresowany

W maju ma ruszyć produkcja

Zagłębie
Klient
@riki

Dąbrowa Górnicza to nie ślązaki panie kolego sympatyczny.Do hanysów nam daleko PZDR

Hopek
@flip

Ile lat trzeba pracować na maszynie żeby zostać trenerem w tej firmie?

DG to nie slask

@flip

Pachnacy Leszek jeszczy wyklada see nauki ??? Hahahah

Ciekawy
Kandydat

Czy to prawda, że firma nie przedłuża kończącej się umowy w związku z kryzysem?

Xxx
@Ciekawy

Tak. W ten sposób usuwa się osoby pracujące w nienaganny sposób, ale mające i umiejące wyrazić swoje zdanie. Radzę omijać szerokim łukiem. W firmie panuje tylko kolesiostwo itd.

Kandydat

Czy po szkoleniu w Gostyniu mozna zrezygnować bez konsekwencji chodzi mi czy jest jakaś lojalka?

Czuczo.
@Tak

Nie ma żadnej lojalki, chcesz to odchodzisz.

Iwona
@Czuczo.

A ktokolwiek zaraz po odchodził? Duża rotacja jest?

Czuczo.
@Iwona

Nie zliczę osób ile przewinęło się, niektórzy rezygnowali w tym samym dniu czy dwa, trzy dni pracy. Młodzi, starsi, kobiety, mężczyzni bez znaczenia. Ale powody były różne, znam te co ludzie byli jedynie rozmowni, czasami było tak że w hotelu tylko było wiadomo kto z convert, a później wyjechał. W hotelu bardzo dużo osób się przewinęło.

Nowy
Kandydat

Był ktoś już z D.G. na szkoleniu w Gostyniu? Jakie warunki itp.

@Nowy

Warunki ok, hotel czysty zadbany, śniadania b Dobre. Z pod hotelu do zakładu convert jeździ darmowa komunikacja. Praca sama w sobie ciężka nie jest, trochę gorąco na hali ale idzie wytrzymać. Pracownicy pomocni - w Zagłębiu ciężko o taką atmosferę. Pozdroooo ogólnie polecam :)

@Tak

A w D.G. w convercie jak z ludźmi?

Hanna
@Tak

nie ma klimy na hali ? jak wytrzymuje sie gdy jest 35st na polu ?

@Ja

a Ty książkę piszesz czy pracy szukasz?

Lolo
@Hanna

W hotelu też nie ma klimy. Na hali jest myślę że 45 stopni albo wiecej.jsk lubisz tropiki to spoko

Lolo

Temperatura na hali 45 wzwyż, hotel bez klimatyzacji, premii brak

nowy
@Nowy

rozmawiałem z gościem to miał jechać na 3 miechy a trzymali go tam 8 miechów

@nowy

Możesz coś więcej powiedzieć,niby mam jechać tam w sierpniu.

Racja
@Ja

Też tam byłem ale zrezygnowałem. Nie mają ludzi. Mówią o trzech miesiącach a w rzeczywistości siedzisz kilka miesięcy. Upał na hali ok 40 stopni

Kandydat

a miało być tak pięknie haha

@Ja

zrezygnował i poszedł do brembo

Grom

Ale Ty mówisz o warunkach w Gostyniu. Ja aktualnie jestem w Dąbrowie i jest tutaj ok.W Wielkopolsce przy tych temperaturach na zewnątrz na pewno jest ciężko i nie zadroszczę

Oko
@Ja

Temperatura na hali przy maszynie to około 40 stopni, wewnątrz maszyny pewnie oko 60 jak nie więcej bo zamyka skalę na termometrze drzwi czy też bram na zewnątrz nie można otwierać bo masz sesje zdjeciową i odciągają od premii (której i tak nie ma chociaż osiągasz dobre wydajności) ogólnie nikt się tobą nie przejmuje czy masz czas zjeść (brak przerw) czy w jakich warunkach pracujesz ciągłe wymagania od pracownika.

@Oko

To mówisz że nie ma co sobie głowy zawracać??Lepiej szukać innej pracy na Zagłębiu??Bo na rozmowie coś innego mówili

@Hanna

a w biurach jest klima ?

@kandydat

Człowieku idź gdzie indziej i nie zawracaj głowy. jak chcesz mieć zimno to idź do jakieś mrożni i nie zawracaj głowy bo z takim marudą nikt tutaj nie będzie sie męczył

@pracownik

A może ktoś chce zmienić pracy i chce się dowiedzieć czy warto?

@pracownik

jak nie ma klimy to nie idę hahaha

Marcel

Mam rozumieć, że na przerwy nie schodzi się? Podmianki przełożony nie jest w stanie zorganizować?

Grom
@Marcel

Nie ma ustalonych przerw . Czego tu nie rozumiesz,, ? JAK dobie wygospodarujesz czas i plany pozwalają to pójdziesz, a jak nie to zdarzy się że nie

Robert
@Grom

W Convercie zatrudniają na umowę i pracę? Kwestie przerw są uregulowane przez Kodeks Pracy i niezależne od planu i jakichkolwiek innych czynników.

zagłebiak
@Grom

Ło to ciężko będą mieć z ludżmi do pracy hmmm

Yogi
@Marcel

Inne działy mają przerwy, ale nie 3/5 fala w upały na innych działach były dwie przerwy, a na 3/5 fali 0

Lidia
@Tak

Powiesz jak wewnątrz wygląda ten hotel? Ile ludzi w pokoju, łazienki, wyposażenie itd?

@Lidia

Zadzwoń sobie na recepcję, poproś Panią to odpowie na Twoje pytania. Po mojemu Tobie się robić nie chce tylko wymyślasz powód żeby nie iść do pracy. jeśli chodzi to u Nas w Gostyniu to my już obiboków mamy wystarczająco i importować z innych województw nie potrzebujemy.

Nikt
@Ja

Hmm… pewnie zależy na kogo sie trafi jacy ludzie

Master
@Ja

Ludzi na maszynie magazynie utrzymaniu są spoko … jednak brygadziści to Panowie z przerośniętym ego a do tego nie znający się zupełnie na tym co robią … zebrali ich z pierwszej łapanki byle by ktoś był … porażka na całego …

DG Tucznawa
Kandydat

Czy ktoś zaczyna od 16 sierpnia szkolenie w gostyniu? Bo ja jeszcze się zastanawiam czy wogóle tam jechać. Opinie nie zachęcają.

@DG Tucznawa

Czy decyzjia o wyjeździe podjęta ? Bo tez się zastanawiam?

DG Tucznawa
@Nick

Jadę ale 21-go.

@DG Tucznawa

No to super udało się Tobie coś może dowiedzieć więcej info.na temat szkolenia w Gostynie i pracy w Tucznawie ?

@DG Tucznawa

Masz może jakieś informacje jak wyglada szkolenie w Gostyniu i pracy w Tucznawie

Jak tam na szkoleniu?

Master
@Nick

Szkolą Cię z łaską w Gostyniu … jakby to była jakaś kara dla nich … i napewno nie na miesiąc bo osoby pracujace w DG siedzieli tam ponad pół roku …

Nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
Kandydat

Czy ktoś może napisać jak wyglada szkolenie w Gostyniu czy warto tam jechac?

Młody

Byłem w 1 kwartale roku i nie dało się wytrzymać na hali z gorąca

Kandydat

Może ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy i warunkach panujących w zakładzie?Zaproponowali wyjazd z Dąbrowy do Gostynia

praca
Kandydat

Ile zarabia specjalista ds. personalnych oraz specjalista ds. marketingu? Zastanawiam się nad wysłaniem CV. Warto?

hmm
@praca

podbijam

Amber Heard
@hmm

18 000 netto + najnowszy iPhone, VW Arteon oraz raz w roku opłacone wczasy na Majorce

Anna
@Amber Heard

Heh, cóż za ironia. A tak na poważnie?

Markus
@Anna

Na poważnie to się w trumnie leży

Cotam
@praca

Tak na poważnie trzeba wysłać CV, następnie pomęczyć się trochę na rozmowie rekrutacyjnej a po pozytywnej weryfikacji, otrzymasz propozycję pracy. Zostanie ci przedstawiony cały wachlarz warunków zatrudnienia

Hr
@Cotam

One mają z 7,8 tysięcy do ręki

Iwona
@Hr

Ej to ładnie, a jakie inne jeszcze stanowiska tutaj są tak spoko płatne?

chyba
@Iwona

chyba kazde biurowe

Honorata
@chyba

A dużo jest obowiązków przy takich zarobkach?

Zastanów się
@Honorata

Siedziesz w domu, wychowujesz dzieci, nic nie robisz a każdego miesiąca wpływa na konto 7,8 tys. zł.

@Zastanów się

Jeśli tak naprawdę na niczym się nie znasz i nie masz pomysłu gdzie mógłbyś pójść to dobre miejsce w biurze . Jak coś się wydarzy to zwalisz na pracowników , w końcu jak się nic nie robi to się błędów nie popełnia. Odpowiedzialności też za nic nie bierzesz bo jak się nie znasz to nikt nie będzie wymagał tego od Ciebie. Tak Ci lecą dni i lata a Ty bierzesz okrągłą sumkę i się nie stresujesz

Piter

Witam, Może ktoś się wypowiedzieć z pracowników którzy byli lub są teraz na szkoleniu w Gostyniu, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w DG ? Pozdrawiam

@Piter

Też jestem ciekaw

ktoś coś ?
Kandydat

Witam kiedy startuje D.G aby nie jechać do Gostynia na szkolenie

Michał
@ktoś coś ?

Zakład w Dąbrowie startuje obecnie z pierwszą zmianą, na drugą zmianę trwa rekrutacja (szkolenie w Gostyniu do listopada).

magazynier
@Michał

to nie mogą szkolić w D.G to lipa

Bob
@magazynier

Hej. Możesz szkolić się w Gostyniu obyś premii nie miał z Gostynia.

dur, mwg, 3/5

Zaczyna się okres letni, budowa w Dąbrowie skończona - kiedy można się spodziewać powrotu do pracy w systemie 5cio dniowym (pon-pt)??

Robol

Mając porównanie firm mogę śmiało stwierdzić że Convert jest obecnie najlepszą firmą w strefie gospodarczej. Płaca, premie, benefity i socjal bije na głowę Netbox czy Filtron.

@Robol

no i fajno ciekawe jak będzie w DG

Agnieszka
@Robol

No to super. Dzięki za opinie. A jakie są benefity i w jakiej wysokości premie?

Zostaw merytoryczną opinię o Convert PL Sp z o.o. - Gostyń

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Convert PL Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Convert PL Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Convert PL Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Convert PL Sp z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Convert PL Sp z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Convert PL Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Convert PL Sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Convert PL Sp z o.o.