Opinie o Zakład Mechaniki Precyzyjnej "KRYZBYT" Sp. z o.o. w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Mechaniki Precyzyjnej "KRYZBYT" Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Mechaniki Precyzyjnej "KRYZBYT" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniki Precyzyjnej "KRYZBYT" Sp. z o.o. w Bieruń

Zbychu niezniszczalny

Zaskakujące, jak ludzie potrafią być zaślepieni żądzą pieniądza. Wydawać by się mogło, że starsi ludzie o wątłym zdrowiu (właściciele firmy), powinni u schyłku życia, jak normalnie myślący człowiek, podsumować swoje dokonania, przemyśleć wartość swoich dotychczasowych poczynań itp. A tu ciekawostka: totalna ludożerka, gnojenie i szkodzenie ludziom, kompletny brak etyki. Prezes czuje się bezkarny, ba może nawet nieśmiertelny?:) Ciekawe ile jeszcze ludzi zdąży w życiu zatrudnić i wywalić po miesiącu, ile jeszcze nachapie się pieniędzy i czy zdąży się w nim jeszcze odezwać sumienie.... Ciekawostka. Ale odradzam styczność z tą ciekawostką i nie życzę nikomu odczucia skutków tej styczności.

Bartek

Kumpel pracował tam przy produkcji kluczy nasadowych i z tego co opowiadał to był zadowolony. btw. wie ktoś czy firma zajmuje się naprawami wiertarek do szyn, bo kumpel nie był do końca pewny czy tak?

Escobar
@Bartek

Możesz podbijać, dla mnie robili akumulatorówkę i jest teraz sprawna.

Euzebio
@Bartek

Firma nie produkuje kluczy nasadowych.Hehe

Radoslaw majda
@Escobar

Firma nie robi akumolatorówek.Heeheh...

Escobar
@Radoslaw majda

Robi, robi! Tylko Wy nawet nie macie o tym pojęcia :)

Rajmund

Firma o blisko 120 letniej tradycji.Pracował tam mój dziad,ojciec a teraz ja.Na praktyki w wakacje wpada również mój syn z córką.Głównie naprawa kolejek typu PIK-o.Panuje miła rodzinna atmosfera.Bardzo wysoki socjal.Karty Benefit,prywatna opieka lekarska.Wszystkich pracowników a jest ich około 130 dowożą prywatne autokary.Gorąco polecam ;)... dla rozumnych

ZADOWOLONY ZWOLNIONY
@Rajmund

Świetna Firma, świetne zarobki i atmosfera . Aczkolwiek ciężko jest tam się dostać. Proces rekrutacji jest bardzo długi. Najpierw dzwoni do Ciebie człowiek z HR i przeprowadza z tobą wstępną rozmowę w dwóch językach. Jeśli Ciebie wybierze to jeszcze czeka Cię rozmowa z p.prezesem ale to już w ojczystym języku w obecności asystentki zwanej w firmie pieszczotliwie "Szyją". Jeśli to wszystko zaliczysz pozytywnie to już na drugi dzień jesteś przyjęty do pracy. Gratulacje znalazłeś się w RAJU. Aczkolwiek po upływie tygodnia , lub dwóch okaże się że, nie spełniasz oczekiwań i nie przynosisz zysków dla " FIRMY". Zwolnią Cię. Ale uwierz Mi BĘDZIESZ BARDZO ZADOWOLONY, ŻE TAM KIEDYŚ PRACOWAŁEŚ. I w niedługim czasie zamieścisz swoją pozytywną opinię na tym portalu. GORĄCO POLECAM O PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO 100-tki ZADOWOLONYCH ZWOLNIONYCH.

Minia
@Rajmund

Człowieku co tu za brednie wygadujesz !!!! Ile ci Zbyszek płaci za te opinie? Jakie benifity jaki lekarz jaka atmosfera .Ręce opadają łgarzu!!!!!

Ryuuku

Właśnie widzę że ktoś próbuje odbudować opinię firmy... Te komentarze ... Nie ładnie ludzi oszukiwać. Nie polecam kryzbytu chyba że szukasz pracy na 3 m max albo na maszyny tam ludzie się wiarę trzymają ????

Ryuuku
@Ryuuku

Wmiare *

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Mechaniki Precyzyjnej "KRYZBYT" Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

dawny pracownik

Jak pracujesz jak ostatni fajtłapa to się dziwisz? Pracowałem tam parę lat temu, ale tacy leserzy, co chcą tylko kasę i najlepiej jakby wgl nie musieli pracować, zawsze wkur...

Chizni

Racja w 100%

Lewy

Jak w każdej pracy, masz obowiązki, jak je dobrze ogarniasz to na pewno będzie dobrze. Podobnie jest w Kryzbycie. Wielu leserów było, ale na szczęście już ich nie ma. Praca jest ok, jak masz dobre nastawienie. Atmosferę tworzą ludzie i narzekanie tutaj nic nie pomaga.

Darek

Mi odpowiadało, że nikt nie wtrącał się w moją robotę, robiłem swoje i tyle. Praca dosyć ciężka, to fakt, ale da się przeżyć. P.S. Nie wierzcie w te bzdury zdesperowanych byłych pracowników. Byłem i widziałem jak wyglądała praca niektórych - przyjść, najlepiej nic nie zrobić i żeby kaska była. Nagle zwolnienie i się obudzili, że to nie hotel. Jak pracujesz, robisz swoje i wywiązujesz się ze swoich obowiązków to będzie ok.

Bogdan Smoleń

Zenku zapomniałeś dodać, że szefostwo wszystkich traktuje jak rodzinę. Co roku organizują huczne festyny rodzinne organizowane na łonie natury. W przepięknym miejscu niedaleko od Tworek. Panuje wspaniała rodzinna atmosfera. Oferują pełny pakiet zabaw, konkursów i mnóstwo nagród. Jak w bajce. Gorąco polecam .

dab

Jak dla mnie praca była ok, może nie była to jakaś moja wymarzona praca, ale wypłata na czas i nie martwiłem się czy będę miał za co zapłacić rachunki, zrezygnowałem kiedy sam założyłem działalność gospodarczą. Ogólnie polecam

Krzysiek

Nikt nie płaci za lenistwo. Widzę co czasem się w Kryzbycie dzieje. Ludzie myślą, że trafili na wakacje i nie muszą nic robić, a potem wielkie zdziwienie jak się ich zwolni. Nie tędy droga. Praca jest ciężka, ale jak ktoś idzie w ten zawód to wie na co się pisze. Pieniądze jak na ten rejon i tą robotę są dobre, nie ma co narzekać

Jak tak czasem czytam te wpisy to kawa jest zbędna - ciśnienie idzie w górę. Nawet dobre firmy nie unikną hejtu... Jak jeszcze mieszkałem w Tychach to pracowałem w Kryzbycie i przyznam, że robota specyficzna, ale jest ok. Firma wypłacalna, bo nie było obsuw w wynagrodzeniach. Sprzęt był sprawny, w razie kłopotów jeśli nie nadawały się do naprawy to był zastępowany nowymi urządzeniami. Firma godna polecenia.

Knight

Robiłem tam prawie dwa lata. Praca jest ok, jak wywiązuje się ze swoich zadań. Jak zrobisz co masz zrobić to jest dobrze. Sam nie traktowalem tego jako stałego miejsca zatrudnienia, bo przy takiej robocie lepsze pieniądze zarobisz za granicą. Mimo wszystko wypłata bez opóźnień. Ogólnie firma na plus

easy

moze i nie bylo idealnie, ale takiej roboty najzwyczajniej w swiecie nie ma, ogolnie było w porządku, bo kasa na czas

ak47

W internecie każdy mądry, a jak przychodzili do Kryzbytu to się dziwi, że nie potrafi zrobić podstawowych czynności. Przerabialiśmy to z chłopakami na warsztacie już wiele razy. Ja w Kryzbycie jestem od września zeszłego roku i wiem, że trzeba pracować. Doświadczenie akurat mam spore, więc wiem, że to potrafię zrobić. Polecam firmę każdemu kto ma pojęcie o tej robocie i nie będzie marudził, że trzeba ciężko pracować.

maniek

zalezy co komu odpowiada, jak dla mnie firma w porządku

Dee

Wg mnie w Krzybycie było ok. Wypłacalni i to co pisze w umowie się potwierdza.

wiktor

Kiedyś było dobrze jak pracowałem - stawka za godzinę była naprawdę dobra, sprzęt jak na standardy firm w Polsce dobry. Jak jest teraz - ciężko mi powiedzieć.

jak dla mnie firma ok, wiadomo czasem są jakieś spiny, ale to tak jak w każdej firmie, wiec wg mnie to jest normalne, płacą przyzwoicie jak w pracy w tym rejonie

patryk

eee tam przesadzacie , praca jak praca - pracujesz to zarobisz, jak jesteś leniem to zwalniają, ale to chyba normanle, są dni lepsze i gorsze - jak w każdej firmie, ja tam nie mam zastrzeżen do pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniki Precyzyjnej "KRYZBYT" Sp. z o.o. - Bieruń

• Jak się pracuje w Zakład Mechaniki Precyzyjnej "KRYZBYT" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mechaniki Precyzyjnej "KRYZBYT" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mechaniki Precyzyjnej "KRYZBYT" Sp. z o.o.?

Zakład Mechaniki Precyzyjnej "KRYZBYT" Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 65 ocen.

Zakład Mechaniki Precyzyjnej "KRYZBYT" Sp. z o.o.