Opinie o Polikat S.A. w Brzozów

Firma działająca w branży przetwórstwa drewna i metalu, producent mebli i komponentów meblowych – sprzedaż do sieci sklepów i centrów dystrybucyjnych

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polikat S.A. w Brzozów

Jozin z bazin

Praca jak cholera :) Kobiety mają najlżej, zahipnotyzowane układają tylko już obrobionego tetrisa. Ale zajęcie trwa 8h.. Monotonnia, tyrka, tyrka, monotonia. Najgorzej to mają pracownicy produkcji - robią, myślą i latają za 3. Od jakiegoś czasu mamy kolegę z Rosji co biega z radiostacją po produkcji tzw. Kapo, pucybut itd. Hałas maszyn i ostry (usunięte przez administratora) tak to widać i słychać. Moim (moim) zdaniem to jest bardzo ciężka praca. Może dla niektórych nie, ale takie tempo i tok pracy dla mnie 6 h max, 8h nie wyrabiam... Pracowałem w paru miejscach i tutaj daje się we znaki maksymalizacja czasu, wydajności pracownika /maszyn.Nie ma grama czasu na cokolwiek. Też ten industralny hałas jest denerwujący. Trzeba krzyczeć i marnować siły by usłyszeć i powoedzieć coş na hali. Jest pełno pracy w której można chwilę pogadać, zapalić, wypić kawę, odsapnąć na chwilę. Tu tego nie znajdziesz. Nie ma na to czasu, bo jest to dobrze zorganizowana i wydajna produkcja na wyścigi. Jeśli komuś podoba się, to owszem, niech robi, pracuje. Trza robić za trzech a kasa najmniejsza jak tylko się da czyli najniższa krajowa bez różnicy czy pracujesz 5,15,30 lat . Po mojemu nakład pracy do wysiłku powinien = 3,5- 4000zł za taką robotę. Ale sobie można "życzyć". I takie to "życie".. Opinia jest neutralna. Polecam iść sprawdzić samemu i popracować. Może się spodoba, hehe.

Zbyszek

Firma rzetelna, Super ludzie, Fajna atmosfera w pracy. Pełen profesjonalizm na każdej płaszczyźnie współpracy. Polecam

@Piotr

Piotr tak pracują ludzie którzy mają staż nawet 30 lat:)

Danuta

Ja też rozważam złożenie CV do Polikatu i podjęcie tam pracy jako pracownik linii produkujacej listwy , praca na 2 zmiany a może i 3 zmiany. Może ktoś napisze jak się pracuje w Polikacie?jak płacą?Czy normy wysokie, jaka atmosfera w pracy? itp

Lucek
@Danuta

Najniższa krajowa plus premia max chyba 10% zasadniczej pensji Premia dostajesz po przepracowaniu 3 miesięcy i jest ona uzależniona od sprzedaży zakładu i od tego czy się spodobarz kierownikowi czy nie Jeszcze jak spieprzysz robotę np. źle coś powiercisz to masz ja zabierana Praca raczej na 2 zmiany choć 3 też jest ale tylko gdy coś jest pilnego jest potrzebne Czasami robota jest w soboty i coś więcej można zarobic

Widziałem jakieś wzmianki o minimalnej krajowej ale wolałbym to zestawić z warunkami z bieżącego roku. nie ma jeszcze opinii a na stronie wyczytałem, że przyjmują programistów CNC. Doprecyzujecie na jakich warunkach?

Danuta

Iza
@Danuta

hej, masz już zebrane jakiekolwiek informacje? wobec tego zapytania ciekawi mnie ile kobiet może się zatrudniać, myślałam, że głównie Panowie podejmują się zatrudnienia. warunki pracy jakkolwiek różnią się ze względu na płeć? na których stanowiskach nie mogą pracować kobiety? gdzie sporo się dźwiga i tak dalej? czy ktoś udzieli odpowiedzi?

Jadwiga
@Iza

W Polikat dużo się zmieniło na lepsze. ????zmienili kierownictwo i jest dużo zmian na lepsze:) Zatrudniają kobiety. Polecam składać CV.

Ewelina
@Danuta

Zależy od stanowiska praca na 2 zmiany czasem na 3 zmiany. Pracuje już kilka lat a teraz widzę zmiany na lepsze. Płacą dobrze i terminowo. Atmosfera fajna

Lucek Nowy wpis
@Danuta

Hej, widziałam te opinie odnośnie nawet 30-letniego stażu w firmie. jak to się odnosi teraz do zatrudniania osób bez doświadczenia? mam na myśli te ofertę dla specjalisty od zaopatrzenia. Wiem ze w opisie padła wzmianka o doświadczeniu na podobnym stanowisku ale nie podano ile go trzeba. i czy osoba bez niego miałaby w ogóle szanse? Warto wtedy słać cv czy to nie ma sensu?

Jozin z bazin Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Polikat S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zbyszek- Krzysik W.
@Zbyszek

Zbyszku – Krzysztofie W. prezesie Nowych Koronek i wiceprezesie zarządu Polikatu taki jesteś rzetelny zwolniłeś ludzi grupowo z zakładu w Nowych Koronkach w Konewce zeszłego roku i do tej pory nie wypłaciłeś wszystkim pracownikom należnych odpraw. Pełen profesjonalizm z twojej strony !!!!!

@Zbyszek

Tak z ciekawości - jaki jest średni staż pracy w tej firmie? Są tu ludzie pracujący ponad 5, 10, 15 lat?

@Piotr

Piotr tak pracują ludzie którzy mają staż nawet 30 lat:)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Polikat S.A.?

Max Kolonko

Ludzie. Zastanówcie się dlaczego pracownicy administracji zwalniają się na potęgę. Od września do obecnej chwili odeszło chyba najwięcej z nich. Powinno to dać do myślenia pracownikom takim jak my. Ludzie zwalniają się z każdego działu-kadry,księgowość, produkcji, zaopatrzenie. Można wymieniać dalej ale szkoda czasu. Atmosfera kiepska i nawet wypłata nie pomoże tego zmienić, która i tak nie jest niska. (usunięte przez administratora) Płacą grosze a praca bardzo ciężka, jedna z najcięższych prac w Brzozowie a pieniądze jedne z najmniejszych.(usunięte przez administratora)

Iza

hej, jak tak patrzyliśmy z chłopakiem na stronę firmową to są oferty na trzy stanowiska dla operatorów i ciekawi jesteśmy, na którym z nich najlepiej się pracuje. czy ktoś opowie na ten temat coś więcej? kiedyś była wzmianka o jakiś zwolnieniach ale bez szczegółów. na dzień dzisiejszy to ile osób sie zatrudnia i co wiecie o przebiegu rekrutacji? jak rozmowa wygląda i w jaki sposób sprawdzą umiejętności chłopaka?

Bela

Jak po kilkunastu latach zwalnia się pracowników a zostawia się tych którzy plecy mają to jest ok

Poli

Sytuacja jest obecnie bardzo trudna i każdy z nas to wie. Firma jest dobra ale z pewnością obawia się kryzysu światowego więc i mniej pracy będzie.

Bela

(usunięte przez administratora) Pozwalniali pracowitych ludzi. Nie patrzyli na nic. Kto plecy miał to został.

Zbigniew

Rzadko zostawiacie tu swoje opinie. Czy to dlatego, że dobrze się pracuje?

Roma

nie :) ja nic z debukami nie mam do czynienia, aby podjechali

Seba

Witam! Chciałbym sie dowiedziec jaka atmosfera panuje w firmie, czym dokładnie się zajmuje zakład i czy polecacie prace w firmie "Polikat"? Z góry Dziekuje!

Witold

@nikt wazny, Uważasz, że firma nie wynagradza tak jak powinna swoich pracowników? Możesz opisać dla nas tą kwestię w dłuższych słowach? Twój dłuższy komentarz o tym aspekcie będzie niezwykle pomocny na forum.

Abcd

Witam na jakie wynagrodzenie można liczyć w tej firmie?

@Abcd

9.5 zł brutto +premia 2017 rok

nikt wazny
@Abcd

chyba trochę dodałeś 9zł brutto po wielu latach tyraczki

Mar

Witam. Czy obecnie w firmie prowadzona jest rekrutacja i jaka panuje w niej atmosfera?

admin

Wiesz co dzieje się w firmie Polikat S.A., jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polikat S.A. - Brzozów

• Jak się pracuje w Polikat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polikat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polikat S.A.?

Polikat S.A.