Opinie o Elan Sp. j. w Brzozów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Elan Sp. j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elan Sp. j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elan Sp. j. w Brzozów

Czym w Elan Sp. j. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Zuzanna

Teoretycznie znalazłam czego szukałam, bo chciałam się dowiedzieć, jaka jest stawka, ale jednak te komentarze są już sprzed jakiegoś czasu, dlatego chciałam spytać, czy nadal jest tak jak ktoś pisał tutaj, że najniższa krajowa i dodatkowo jeszcze tam ze sto złotych?

Pelikan Nowy wpis
@Zuzanna

Zuzanno -odpowiadam. Aktualnie najniższa krajowa+ premia ( l4 w okresie rozliczeniowym pozbawia premii) czyli na rękę wychodzi niecałe 3 tyś. p l n. Do tego talony na święta (uzależnione od progu dochodowego), karnety na basen, bilety do kina, wycieczki .. w sumie jak na tutejszy rejon nie jest źle, gdyby.. nie poniżanie pracowników produkcyjnych przez niektórych "dyrektorów i kierowników -(usunięte przez administratora). Często mam wrażenie, że zarządzający kadrą traktują nas - pracowników fizycznych jak typowych (usunięte przez administratora) Swoją drogą, ciekaw jestem, czy Zarząd i Właściciele wiedzą, jakie metody -by podnieść wyniki -stosuje pewien Pan o imieniu słynnego prezesa pewnej partii ..

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Elan Sp. j. odbywa się w siedzibie firmy?

Msarzysta Nowy wpis

Witam wszystkich ja co roku mam do zaoferowania swojskie wyroby mięsne w tym roku trochę będzie drożej bo inflacja wzrosła niestety, no ale co się nie robi dla świeżej kiełbasy i egzotycznego menu. przedstawiam niżej : - miękkie genitalia z mewy 12 zł / 1kg - strusia szyja panierowane kasza 21 zł /1kg - uszy buchaja 8 zł / szt - wymie wielbłada 32 zł / 1 kg - kurze stopy 4 zł / szt - kiełbasa z rosomak 35 zł / 1kg - flaki z pasi konika 6zl / szt - ryj z odyńca 56 zł / szt - pasztet z pantorki 16 zł/ 1 kg - ogonówka z renifera 43 zł / 1 kg - skrzydełka gołębia 12 zł / szt Więcej informacji udzielę w sprawie zakupu pod nr telefonu 725-453-610 lub pisać na e-mail www.konfidentzwierzak@wp.pl Pozdrawiam, udanych zakupów.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elan Sp. j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy firma Elan Sp. j. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracuje od niedawna już się przekonałem że nieważnie czy kobieta czy mężczyzna, pracuje na 100 % to wypłata jest lepsza od tych co kombinują i więcej gadają niż ruszają rękami, kobiety śmiem twierdzić po pół roku są równo z nami traktowane albo i lepiej Ale ci co nie chce im robić zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Zapewne zaraz dopadnie mnie hejt (czytam opinie i widzę z kim pracuje ) ale uczciwą praca popłaca.

Hannibal
@Nowy

Ci co walą w (usunięte przez administratora) lądują na lakierni i bardzo dobrze. Człowiek który się stara jest doceniony, jeśli chodzi o pieniądze to bez przesady z docenianiem akord jaki taki jest ale zawsze parę groszy do przodu, ale lakiernia to za kare.

Karol

Jakie macie zarobki w firmie?

Waizer
@Karol

Najniższa krajowa + 100 zł premier netto, około 2150 zł zarobisz

Zdrowy

Nie mogę pracować na lakierni bo mnie boli biedro i plecy.

Mikołaj
@Zdrowy

Czy jako pracownik napiszesz mi coś na temat tego, jakie jest podejście kierownictwa do pracowników firmy? Czy Twoim zdaniem te relacje są na dobrym poziomie? Daj znać co sądzisz na ten temat.

zwierzaczek
@Mikołaj

Kierownictwo jest spoko :). relacje jak najbardziej wporządku :) polecam ta firme :) pozdrowienia od zwierzaka :)

Majster
@Zdrowy

W elanie nie ma żadnych podwyżek i nie było , najniższa krajowa i tyle .

Heniek
@Zdrowy

Tylko próbuje ale dobrze idzie z tego co wiem

Niezależny
@Zdrowy

Jesteś zerem osłem nazywaj kogoś z rodziny chyba zauważyłeś że ja takich określeń nie używam to nie sztuka kogoś z wymyślać nie cenzuralnie ja w swoim słownictwie mam przeróżne określenia tylko ja mam swój honor jeżeli uważasz się za pana Boga to wytłumacz mi jak to się stało że na początku lipca na wszystkich maszynach montowano osłony napisz dlaczego bo ja wiem.

Zbychu

W ogóle nie rozumie tych głupich komentarzy, jestem w sumie nowym pracownikiem i w niejednej firmie pracowałem ale rzadko spotyka się z takimi oslami. Co drugi komentuje ze jest mu źle reszta że zakład jest spoko i wszyscy myślą że pracodawca siedzi czyta te wasze głupoty. Jak komus jest źle to po co pracuje w tej firmie niech zwolni miejsce komuś kto potrzebuje parę groszy. Osobiście nie jestem zadowolony z pieniędzy ale duży plus to atmosfera w zakładzie, pomijając paru cwaniaków na ramie. W sumie pieniądze to nie wszystko i dlatego tu jeszcze pracuje. Normalne podejście do pracownika. Polecam

niezależny

mam dla ciebie przykrą wiadomość z tego co zauważyłem musiałeś wypaść z rąk położnej podczas porodu dlatego nie zrozumiałeś tego co napisałem, bo niby rozumiesz że wszędzie jest tak samo a potem każesz mi szukać innej pracy, napisałem jasno jaka różnica płac pomiędzy pupilkami a zwykłymi pracownikami co chodzi o wykształcenie to magistrów mamy dostatek tylko nie wszyscy są sąsiadami właścicielki zakładu gwarantuję ci i oświadczam że trochę już widziałem w życiu głupa to sobie poszukaj gdzieś w innej okolicy ,

niezależny

nic dodać nic ująć brak pracy w Brzozowie spowodował wyzysk pracownika kochani przedmówcy gdzie jest dodatek za pracę w warunkach szkodliwych tj,praca na lakierni zapylenie i smród o wysokich temperaturach nie wspomnę ,czy jedna osoba powinna wieszać ramę przerzucając około 15 ton na zmianę a czy widziałeś drogi przedmówco lizusie jak wygląda człowiek chory na astmę oczywiście pracować trzeba a premia powinna być za pracę a nie za donoszenie bo na odcinku faktycznie czeski film drogi przedmówco przepracowałem prawie pół wieku ale nigdy nie byłem czopkiem tak jak ty wiesz chyba gdzie się czopek wkłada straszyć firmami grabo czy pasem to trochę śmieszne a ile zarabiają czopki czy pupilki w elanie to niestety udało mi się dowiedzieć drogi przedmówco masz pisać głupoty to lepiej dalej słuchaj co kto mówi i przekazuj właścicielowi merca a premia będzie,

Staszek
@niezależny

Czytając twoją opinie ciekawi mnie dlaczego jeszcze w tej strasznej firmie pracujesz? Aż pół roku dałeś radę przepracować w takim obozie? Niebywałe... I pewnie jesteś uwiązany łańcuchem do firmy a za pracę dostajesz miskę ryżu. Ja pracuje juuz ponad 3 lata i nie narzekam. Zawsze może być gorzej. Zresztą wszystkie firmy wokół działają na tej samej zasadzie najniższa krajowa i marna premia... I wątpię że coś się zmieni. A tobie życzę powodzenia żebyś dał radę jeszcze jakoś pracować w tak ciężkim zakładzie, bo z tego co piszesz to ciężko uwierzyć że to ten sam zakład co ja w nim pracuje. Najlepiej jest narzekać na kogoś i go oczerniać bo tacy są dziś ludzie.

Piotrrr
@Staszek

Łukasz nie pisz gupot haha

Staszek
@Piotrrr

Pudło haha ????

Patryk

@majster na nowy rok wam niczego nie szykują ?

Lech
@Patryk

A co mają szykować?

Co jaki okres czasu w Elan Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Majster

W elanie nie ma żadnych podwyżek i nie było , najniższa krajowa i tyle .

Abc

Orientuje się ktoś czy prowadzą nabór?

Ślusarz
@Abc

Tak prowadzą ale tylko przyjmują w wieku +45 , z tego względu ze młodzież nie ma przyszłości mała kasa , maks 1 miesiąc góra 2 . Przyjdź zobaczysz, oceniasz ;)

Mikołaj
@Ślusarz

Czy w ogłoszeniach jest zaznaczony preferowany wiek przyszłego pracownika? Wytłumacz to proszę.

Ślusarz
@Mikołaj

Nie ma określonego wieku no ale jak komuś nie dużo brakuje do emerytur to zarobi około 1800 zł , no niestety nie wiem czy ktoś młody się skusi na takie pieniądze ????????????????????????????????

Zdrowy

Czy w Elanie pracuje dalej pan M.M.?

Tak

nick

po tych komentarzach to zastanawiam się z kim ja pracuję ... w stu procentach zgadzam się z "jaśko" atmosfera spoko , chyba nikt nie pracował w grabo lub pasie że takie brednie pisze ... na kierownika narzekacie ? ja lepszego jeszcze nie spotkałam potrafi się zachować do innych ludzi rozwiązuje konflikty a najważniejsze to ma szacunek do ludzi pracujących na maszynach , podkreślam " pracujacych " wiele kobiet nie miało by tu zatrudnienia gdyby nie on bo jak to wszędzie bywa potrzeba znajomości . jak wam coś nie pasuje to idźcie z tymi problemami do kierownika a nie obsmarywujecie kogoś co robi bardzo duzo żeby było lepiej i firma sie rozrastała . Pan achilles pisze " Omijajcie tę firmę z daleka i szukajcie pracy gdzie indziej" tu nikt nikogo nie trzyma siłą , pracy może jest dużo ale takiej w której sznują pracownika to jedna na sto . Polecam

jaśko

Jak to czytam to się zastanawiam co za ludzie albo i nie ludzie . Tylko nienawiść i zazdzrosć , kłamstwa i oszczerstwa bez poparcia . Pracuję w tej firmie kilka lat i może nie jest jak w bajce ale pieniądze jak wszędzie . Co do atmosfery to uważam że jest najlepsza dookoła w kilku firmach pracowałem to wiem jak tam jest . Jak wam nie odpowiada elan to zostaje grabo ,paspol i wiele innych . Ale wy nie bo przecież lepiej głupoty pisać . Zazdrościcie kierownikowi auta ? to może miał się was zapytać co ma sobie kupić . Dziękujcie że jest taki kierownik bo dawniej żeby pracować w elanie to trzeba było mieszkać w przysietnicy . Jakby nie on to by była samowolka , wy myślicie że pieniądze z nieba lecą na to wszyscy muszą pracować . Co do zwolnień to bardzo dobrze robią za alkohol i ściemę z chorobowym tak jak poszedł pan "Achilles"a teraz wymyśla żeby się odgryżć i bardzo dobrze ja nie zamierzam na takich robić , tak samo powinni się wsiąść za palaczy . Co roku jest coraz lepiej , warunki się poprawiają , pieniadze też będą musieli w końcu podnieść . Dla pracowitych Jak najbardziej polecam .

Mściwy

Powiem wam tak drodzy przedmówcy. Jeżeli zatrudniliśmy się w tej firmie i chwilę pracowaliście.Widzieliscie jak jest i mieliście inną pracę na oku , trzeba było się zwolnić. NIKT NIKOGO NA SIŁĘ NIE TRZYMA. Za przeproszeniem w..... mnie tacy ludzie jak wy . Narzekacie a nie ruszycie (usunięte przez administratora) by znaleźć innej pracy. Jesteście tacy ambitni by obsmarować jakąś firmę lub kierownika a samodzielnie lepszej pracy nie znajdziecie . Żałujecie chłopakowi że sobie zarobił i kupił sobie Mercedesa. Każdy ma prawo sobie zarobić i kupić co chce. Idziecie jak to nie mówią " tumany " czy tam "garnkotluki" na studia wyszkolcie się w dobrze prosperowanym kierunku i zarabiajacie pieniądze. Nikt nikomu nie broni uczyć się i zarabiać pieniądze .Nikogo nie bronie ale patrząc na wasze komentarze , to wszędzie źle niedobrze mało zarabiamy . A nikt nie zrobi nic by poprawić swoich warunków tylko poniża innych. Normalnie jak patrzę na was zygac mi się chce . Weźcie się do życia . Człowieka aż gotuje czytając takie rzeczy. Macie wspaniałego Passpol w Sanoku. Dlaczego tam nie pracujecie. Nie przyjmą was bo co : " nie nadajecie się " ,nie macie znajomości ???? śmiech na sali. Idźcie tam do pracy liżcie (usunięte przez administratora) kierownikom będziecie zarabiać dużo kasy ???? . I robić przez cały tydzień. Inne wyjście jedzcie do Niemca lub holendra do pracy. Ciągle na narzekanie na Polskę pracę i wszystko inne. Typowi pesymiści. Nie mówię są w Polsce warunki jakie są . Nie pasują wyjedzcie . Tyle na ten temat . Pozdrawiam czytających opinie.

wszechwiedzący

Kierownik kupil sobie nowego mercedesa Terez będzie się chwalił swoją nową zabawką na prawo i lewo a my możemy się pożegnac z premia i możemy zapomniec że zarobimy więcej jak 2000 tys na miesiąc a miało być tak dobrze Zwykły kłamca i tyle Pracowników ma za nic , nie potrafi z nimi rozmawiać ,uważa że jak on jest kierownikiem to jest najmądrzejszy Opamiętaj się człowieku i zejdz na ziemię Pracujemy na maszynach które ledwo trzymają się kupy i ciągle się psują Stawiają nowe hale a na maszyny im szkoda pieniędzy Gdyby nie to że w gminie Brzozów nie ma przemysłu i że to zwykłe zadupie to nikt by w tym bagnie nie pracował

Szakal

Zarobki 1700-1800 zł za prace na 3 zmiany i jedna sobote. Samowolka, wyzysk,większość pracowników donosi do kierownika za co dostaje większe premie, a najgorsze są bezpodstawne zwolnienia z dnia na dzień. Omijajcie te firme z daleka.

Achilles

Firma bez zasad,która wykorzystuje ludzi i kombinuje z wypłatami Na odcinku z wypłatą nie ma przepracowanych godzin i nie ma godzin za pracę w wolną sobotę Tak naprawdę to człowiek nie wie za jakie pieniądze pracuje Jeżeli nie przyjdziesz przynajmniej w dwie soboty w miesiącu to na wypłatę nie wezmiesz nawet dwóch tysięcy Kierownik niby daje premię ale tylko swoim pupilkom bo normalny pracownik dostaje grosze Nie opłaci się wcale poswięcac dla firmy bo i tak wiecej nie zarobisz Na lakierni jeden wielki smród i zapylenie Za pracę w godzinach nocnych nie ma dodatku Nie ma wydawanych środków czystości Omijajcie tę firmę z daleka i szukajcie pracy gdzie indziej

Zostaw merytoryczną opinię o Elan Sp. j. - Brzozów

• Jak się pracuje w Elan Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Elan Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elan Sp. j.?

Elan Sp. j.
  • Wincentego Witosa 20