Opinie o Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A. w Brzozów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A. w Brzozów

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

@123
@Pp

Przecież staż wypłaca Urząd Pracy w ustawowej wysokości.

Jakie są zmiany na produkcji? Rozumiem, że na UR elektryk-automatyk i elektromechanik mają zmiany takie same, jak wszyscy. W ogóle produkcja idzie cały czas? To by znaczyło, że są nocki, a jak tak to pewnie elektrycy mają jakieś dodatki. Już Wy mnie oświecicie, jakie - tak liczę ;)

ABC
@SM

Oj, to faktycznie nie pracujemy w tej samej firmie. Proszę sumiennie powiedzieć o bonach!!

AAA Nowy wpis

W ofercie pracy dla Technologa piszą o profesjonalnym środowisku pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu. Oprócz rynkowych zarobków to na tym rozwoju by mi zależało najbardziej. Tylko czy to prawda? Proszę o odp :)

SM

System 3 zmianowy, praca nie wymagająca, ale wynagrodzenia fatalne.

KR
@SM

wszystkie płace zgodne z prawem, dodatki nocne wypłacane, do tego zawsze jakiś bon na święta, czy wczasy pod gruszą, który prywaciarz to daje?!

SM Nowy wpis
@KR

Chyba nie pracujemy w tej samej firmie. Place zgodnie z prawem, bo minimalna krajowa. Bony zlikwidowane, pozostały wczasy ok tys zł na rok. Wcale nie odradzam tutaj pracy, bo przez dużą liczbę osób wszystko robi się na spokojnie, tylko wynagrodzenia mogłyby być większe.

@SM

Co? Elektryk i elektromechanik na ur zarabiają 4242 pln brutto? Chyba przeczytałeś tylko początek i odpowiadasz w sprawie pensji na produkcji - dla operatorów wtryskarek na przykład. No nie wierzę, że ludzie od których zależy to, czy produkcja nie stanie, mają trzy tysiące na rękę.

ABC Nowy wpis

Pp

Staż a nie specjalista da. Wsparcia. Staż na referenta ds sprzedaży i exportu.

Emilia
@Pp

Czemu niby staż? Na stronie wyraźnie jest napisane, że szukają specjalisty. Więc nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Chyba, że na rozmowie dopiero się okazuje że jednak szukają świeżaka?

@Emilia

Na jakiej stronie? Bo na stronie Artgos jest staż.

ooo
@Pp

Jeśli chodzi o staż w firmie to mógłbyś coś więcej powiedzieć? Teraz na wakacje przyjmują stażystów? Zwykle na trzy miesiące czy krócej? Chętnie się dowiem jak płaca. Minimalna czy stawka jest niższa dla stażysty?

@ooo

Skoro pracownik ma minimalną to czego stażysta oczekuje? Chyba że masz plecy to masz więcej...

Remek
@Pp

Stażysta też człowiek i oczekuję sensownego wynagrodzenia. Dodatkowo jestem w takim wieku że jeszcze nie muszę odprowadzać podatków więc moja stawka powinna być netto jak starszej osoby jest brutto. Wychodzi że powinienem więcej zarobić. Ale pewnie tak nie jest, co?

@Remek

Względem pracodawców jesteś młody i nie doświadczony więc minimalna bez odprowadzenia podatku to dla ciebie odpowiednia stawka. Niestety ale w tym rejonie Polski widać jak szanują ludzi...ciesz się że masz staż, nie każdego w trakcie lub po studiach chcą chętnie przyjmować, liczą się znajomości i plecy a nie szkoła...

Pani
@Pp

No spoczko, jakby jestem w stanie pogodzić się z niską wypłatą na stażu, ale czy przynajmniej pracownicy, dla których byłabym za młoda, to chociaż są chętni do przekazania swojej wiedzy, abym mogła się czegoś nauczyć? :) Jeśli widzieliby we mnie potencjał to możliwość stałego zatrudnienia u nich jest?

Albik

To co się robi na stażu jak nic nie można się nauczyć Stażysta jest od przysłowiowego parzenia kawy? Jaka to konkurencja nowy pracownik w firmie. Przecież nie wygryzie nikogo ze stołka, nie?

@Pp

To po jakim czasie pracownik staje się coś warty w oczach szefostwa i może liczyć na podwyżkę? Po stażu zawsze tu zatrudniają na uop?

@123
@Pp

Przecież staż wypłaca Urząd Pracy w ustawowej wysokości.

Zołza

Witam jak się pracuje w firmie? Czy jest sens zatrudniać się w tym przedsiębiorstwie? Proszę o szczere opinie.

Mislord
@Zołza

Nie ma sensu wykorzstują ludzi kobiety po 25 kilo dzwigają worki z surowcem i nikt nic z tym nie robi nawet

Grzesiek
@Mislord

W firmie nie ma wózków widłowych to przewożenia ciężkiego towaru tylko trzeba dźwigać? Chyba są jakieś normy dla kobiet, co? W jakich godzinach się tu pracuje? Są zmiany? Nocki też?

XD
@Mislord

Nie wiem skąd takie informacje. Z tego co wiem, worki z surowcem mogą ważyć nawet 25 kg jednak kobiety są zobligowane do usypywania surowca do mniejszych pojemników bez konieczności podnoszenia worka (ja tak robię).

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku MECHANIK-USTAWIACZ MASZYN I URZĄDZEŃ/KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓ?

Jak się teraz pracuje ?

Pracuję i jestem zadowolony. A opowieści o najniższej krajowej i wyzysku są nieprawdziwe.

Nie polecam z całego serca wypłata minimalna. Normy wyciągają ciągle do góry nawet do łazienki nie możesz iść kiedy masz potrzebę tylko musisz najpierw zapytać czy ktoś ci stanie robić na maszynie. gorąco nie każdy dostanie wiatrak bo ich nawet na tyle nie ma. Wyzysk pracownika krzyk... Od przełożonych. Przerwa też jest jak ktoś cię zmieni..

Czy wspomniana minimalna wypłata to całość jaką dostaje się miesięcznie na konto w Artgosie? Czy może doliczane są do tego jakieś dodatki jak np. premie czy bonusy? Jeśli tak, to jak wysokie są i za co?

Anom
@Ewa

Czyste minimalne zarobki żadnej premi żadnych bonusów

Mirosław
@Anom

A są jakieś perspektywy na podwyżki w najbliższym czasie w Artgosie? I jaka panuje atmosfera w zespole, pracownicy dobrze dogadują się między sobą? Jak to oceniasz, polecasz aplikować?

@Mirosław

Podwyżki owszem... Wyrównanie do minimalnej krajowej... Relacje kiedyś były super.... Teraz jest taka rotacja że ciężko stwierdzić...

Elżbieta
@@byłypracownik

A Wy piszecie cały czas o pracy na produkcji? Bo w ogłoszeniu na przedstawiciela handlowego jest podane 'od 3300 brutto', no to jednak nie 2800, wybacz...

@Elżbieta

Praca w biurze. Przedstawiciel ciut więcej, śle nie ma żadnych prowizji od sprzedaży. Goła pensja i nic więcej.

Agnieszka

Każdy może iść do toalety jak ma potrzebę w pracy, nikt ci tego nie może zabronić, dziwię się że ludzie nie wiedza czegoś takiego i tak się dają. Chyba regulamin tego nie zabrania? :)

pracownica

Hmmm, jestem pracownicą tej firmy, zarobki nie powalają to prawda, ale tak samo jest w innych firmach na tym terenie. Różnica żadna a tutaj nigdy nie było obsuwy w wypłacie, nigdy nie było jakiegoś (usunięte przez administratora)i szemranych układów. Atmosfera w pracy jest ok, kierowniczka jest elastyczna, z każdym można normalnie pogadać. Poza wynagrodzeniem są wczasy pod gruszą i czasem inne świadczenia. Normalna firma z normalnymi ludźmi. Nie słuchajcie tych malkontentów.

Poldi

Prawda jest taka ze pracownik ma pracować za najniższą krajową a zarobki zarządu i inne koszty (wynajęcia mieszkania w Krośnie,koszty transportu do Bielska Bialej i to najlepsze było pracownik jeździł po prezesa i go odwoził do Bielska bo prezes nie mógł prowadzić samochodu) są gigantyczne jak na taką małą państwową firmę. No cóż prezesa partia rządzi i im wolno wszystko. A Ty szary człowieku masz pracę to pracuj za(usunięte przez administratora)Dużo mógłbym opisać jak tam traktują pracownika .

Bożena
@Poldi

No słabo, ale tak właśnie to wygląda w większości firemek. :( Rozumiem, że mógłbyś ale nie masz ochoty opisać tutejszego traktowania pracowników? Podejrzewam, że odnośnie tego co napisałeś jest dość źle?

Nie traktują ludzi poważnie. Najpierw "ciągają" po kolejnych etapach rozmów kwalifikacyjnych,a finalnie przepadają bez słowa i bez żadnej odpowiedzi. Chyba nikt by się nie obraził o to,że nie został wybrany na jakieś stanowisko,więc lepiej informować kandydatów o wyniku procesu rekrutacji. Zapewnia,że jutro się odezwiemy (i milczenie) jest trochę niepoważne.

Mirosław
@Paweł

A jaki czas minął od rozmowy w Artgosie? Czy firma podała jakiś konkretny deadline jeśli chodzi o kontakt po rozmowie kwalifikacyjnej? Możesz też o tym nieco opowiedzieć - czego konkretnie oczekuje się tu od kandydata? Jakie były pytania?

@Mirosław

Tak. Firma podała konkretny termin: "jutro oddzwonimy" powtarzając to dwukrotnie. To jakie były pytania nie ma nic do rzeczy. Mogę tylko odradzić ubieganie się tam o pracę,bo na pewno jest tam coś nie tak,skoro ciągle nie ma chętnych do pracy

@Paweł

Widocznie nie byłeś zainteresowany stanowiskiem stażysty.... Albo miałeś wysokie wymagania finansowe. Tu nie dostaniesz nic powyżej minimalnej krajowej a powinieneś być wdzięczny za zaszczyt pracy w tym zakładzie....

Wspomniałeś o mobbingu. Zdajesz sobie sprawę z tego, że jest to naprawdę poważny zarzut? Szczególnie gdy wypowiadamy się na ten temat publicznie w internecie. Rozumiem, że masz na to jakieś twarde dowody skoro postanowiłeś napisać takie oskarżenie.

Gabriela

A jak oceniłbyś realne szansę na rozwój w tej firmie: awans, zmianę stanowiska, podwyżkę? Oczywiście zdaje sobie sprawę, że Twoja opinia o Artgos nie jest najlepsza, jednak byłoby super gdybyś sprecyzował też tą kwestię.

@Gabriela

Awans?? Nie ma szans. Podwyżka? Tylko obowiązków. Wieloletni pracownicy pracują za najniższą krajową a oczekuje się od nich ciągłego doskonalenia a przychodzą nowi i za tą samą pensję nie robią nic, bo mają niesprecyzowany zakres obowiązków. Dwa lata temu cały dział zwolnił się z tego powodu. W tym roku kilka osób również rzuciło wypowiedzeniem. W pewnym momencie było więcej stażystów niż pracowników? I jak taka firma ma się rozwijać kiedy tak naprawdę nie ma kto pracować?? Kto może niech ucieka zanim okręt zatonie.

Gabriela

Interesuje mnie stanowisko Elektromontera w Artgosie (https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/elektromonter,praca.gov.plbacbab93ace20bc2e01a38b9803c92d6,brzozow). Proszę o osoby pracujące na tym stanowisku o wyrażenie opinii o relacjach z przełożonymi. Z góry dziękuję za informacje.

Pixon11

Kompletny brak szacunku dla pracownika. Pracujesz na trzy zmiany za minimalną. Placa kompletnie nie adekwenta do wykonywanej pracy. Kierownictwo to banda id... ktorzy kompletnie nikogo nie szanują. Jedyny plus to wzajemny szacunek i pomoc wsrod pracowników produkcji.

pracownik1
@Pixon11

Jak nie odpowiada płaca - to trzeba poszukać innej pracy- może lepiej zapłacą, może będzie lepiej... Pracuję tam, bo na to się zgodziłam. Od początku wiedziałam jakie będą warunki. Kierownictwo jest w porządku i nie zauważyłam braku szacunku.

@pracownik1

Dobrze, że zdecydowałeś się wypowiedzieć. Opinia osoby, która nadal tam pracuje, może pomóc wielu osobom. Pozwolę sobie zdać Ci pytanie. Mianowicie, czy są jakiekolwiek szanse na awans w tej firmie?

@pracownik
@Adam

Niestety nie. Chyba że masz wujka ministra.

Mobbing to nic innego jak długotrwałe nękanie pracownika, które ma na celu poniżenie lub ośmieszenie. Jeśli naprawdę ma on miejsce w Zakładzie Tworzyw Artgos, to nie wolno tak tego zostawiać. Dlaczego nie zgłosiłeś się po pomoc do Inspekcji Pracy?

Umowy śmieciowe, żadnych dodatków za godziny nocne. Ludzie napierd.... jak roboty gotowe produkty odkładasz na paletę 5m dalej, a jak powiesz brygadziscie że nie dajesz rady bo za duże tempo to usłyszysz (usunięte przez administratora) brak szacunku do wykonywanej pracy!

admin

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku w firmie Artgos S.A. Zakład Tworzyw Sztucznych ? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A. - Brzozów

• Jak się pracuje w Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A.?

Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A.