Opinie o Polsal Sp. z o.o. w Brzozów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polsal Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polsal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsal Sp. z o.o. w Brzozów

Uratowany

Firma cały czas podupada. Nie widać oznak rozwoju - nie są wdrażane nowe produkty ani nowoczesne technologie. Kierownictwo firmy boi się nowoczesności, bo w nią trzeba zainwestować - zarówno w ludzi, wiedzę jak i w maszyny. Tego nikt nie robi. Panuje mentalność jak w (usunięte przez administratora), gdzie wykorzystuje się tanią siłę roboczą. W czwartym kwartale 2023 roku firma przeszła na 4/5 etatu dla całej załogi. Przy tym, gdy większość zarabia pensję minimalną spowodowało to masowy odpływ pracowników, gdyż nikt nie pozwoli sobie zarabiać mniej niż minimum. Takie podejście zarządzających zamiast polepszyć sytuację to jeszcze ją pogorszyło. W firmie ma miejsce odpływ zarówno pracowników umysłowych jak i fizycznych, w tym z kluczowych dla w miarę normalnego funkcjonowania stanowisk. Sposób zarządzania nie ma nic wspólnego z nowoczesnością. Zarządzanie bardzo często polega na gaszeniu pożarów, które przed chwilą samemu się wywołało. Hierarchia w firmie nie istnieje: wszyscy mogą się we wszystko wtrącać i jednocześnie za nic nie ponosić odpowiedzialności. Jeżeli ktoś za coś jest karany to pracownik fizyczny - pozbawia się go wówczas części lub całości premii. W chwili obecnej premia i tak została zredukowana do kilku czy kilkunastu procent.

Neutralny
@Uratowany

W firmie non stop pracownicy i zarząd pracuje nad rozwojem , wdrażaniem nowych produktów. Uratowany na jakiej podstawie taka opinia skoro każdy z kierownictwa cały czas lata i pracuje nad czymś nowym ?

AB

Firma jest stabilnym pracodawcą. Co roku w styczniu daje podwyżki. Można także awansować, chociaż jest nie zdarza się to często. Zarząd postawił na inwestycje w nową halę produkcyjną, stopniowo też są wymieniane maszyny. Postanowili też zwiększyć liczbę klientów i zaoferować im nowe produkty. Pracy będzie przybywać. Pracownicy mogą liczyc na pakiet socjalny w postaci bonów pieniężnych na święta i wczasy pod gruszą. Negatywne komentarze pojawiają się chyba tylko z mściwości tych, którym w firmie sie nie udalo.

Vix
@AB

Firma tak docenia doświadczonych pracowników z wysokim stażem że zarabiają tak jak by dopiero co się zatrudnili.te pozytywne komentarze są nie na miejscu.najpierw niech zostaną przywrócone premie,doświadczeni dostaną podwyżki bo obecnie pracownik fizyczny zarabia mniej niż przed wszystkimi podwyżkami.wydajnosc, jakość na pewno by się podniosła a tak to większość przychodzi do pracy z takim zapałem że wiadomo.....

To prawda z tymi masowymi ucieczkami z biura? tak przynajmniej napisano jakiś czas temu a coś nie widzę żadnych bieżących ofert do niego. z jakich wszystkich działów się ono w zasadzie składa?

Xxx
@Optymista

To w tym biurze jest jeszcze więcej braków czy jedynie chodzi o te stanowiska które wskazano? Zastanawiam się jak radzą sobie tutaj z dłuższymi brakami, przejmuje się czyjeś obowiązki i więcej się za to dostaje?

Roma Nowy wpis

Dzień dobry czy specjalista ds. zaopatrzenia i zbytu będzie jeszcze poszukiwany? była taka oferta jeszcze jakoś z miesiąc temu dostępna. Mam już doświadczenie z pracy na dziale zakupów a zostało ono uznane za mile widziane. ktoś jednak zaznaczył, że atmosfera w pracy może być gorsza. Czy to do dziś trwa?

Na każdym stanowisku kierowniczym nie jest tak kolorowo jak ktoś sugerował? Tu pisaliście akurat o utrzymaniu ruchu, mnie wyświetla się wcześniejsza dla kierownika zmiany produkcji. ciekawiły mnie zarobki ale nikt tu o nich nie pisze. Czy ta funkcja jest w ogóle premiowana? Nie widzę wzmianki o wynagrodzeniu

Oferty Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Aplikował ktoś na kierownika utrzymania ruchu,kierownika zmiany?jakie wynagrodzenie oferuja?pytam bo te ogłoszenia co chwilę się powielają od dawna, nikt się nie zgłasza czy co inne??

NT

Na stanowisko kierownik utrzymania ruchu i specjalista ds. kadr i płac jest ogłoszenie

Zn
@NT

Ogłoszenia są już bardzo długo nie tylko na biuro.jak widać nawet trudno znaleźć magazyniera,kierowcę ciągnika ale za takie wynagrodzenie to każdy ma daleko gdzieś się zatrudniać

Optymista

Skoro nie ma bieżących ofert i rekrutacji to widocznie tak nie jest. Z biura odeszły jednostki nie ze względu na warunki zatrudnienia , a dynamiczną sytuację życiową (np przeprowadzka )

Xxx Nowy wpis
@Optymista

Firma Polsal Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów i zaopatrzenia. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

HCTOB
@AB

Firma nie jest stabilnym pracodawcą do końca roku 2k23 zwolniła około 20 osób i dalej zwalnia. Każdy co roku dostaje podwyżkę (minimalnej) mało tego jeszcze w tym roku każdy dostanie w lipcu podwyżkę. Pakiety socjalne to jakiś żart jest od 5 lat pakiet socjalny nie podniósł się nawet o 1zł. Jak ktoś szuka plusów pracy u tego pracodawcy to jest jeden. Jak ktoś mieszka w obrębie Brzozowa to ma blisko do pracy.

@HCTOB

Firma jest stabilnym pracodawcom. Niestety do tej pory firma potrzebowała osób , które nie dają nic od siebie , a byli potrzebni do odbierania detali czy przynieś , podaj pozamiataj. Teraz widać , że firma stawia na dobry , mocny zespół i ma fachowców. Niestety kto się nie wykazał nie miał przedłużonej umowy..

@HCTOB

Rotacja to normalna rzecz w każdej firmie. Nigdzie nie ma zagwarantowanej sprzedaży i jej poziom się zmienia. Do tego dopasowuje się etaty. Ja jestem zadowolony z pracy na hali. Panuje swobodna atmosfera i każdy jest traktowany po koleżeńsku. Nie ma też pracy pod presją. Zarobki są zróżnicowane pod względem tego, jaką ktoś prezentuje wartość dla firmy. Ja nie narzekam, a że większość ma inne zdanie to już ich problem.

Borys
@AB

Firma daje podwyżki bo musi zgodnie z rozporządzeniem jakie w danym roku jest minimalne. I właśnie dzięki temu rozporządzeniu firma naprawdę docenia dobrych opertorów tylko słowem. Ale inni pracownicy juz nie są tak doceniani , ale nic stracononego bo i tak zarabiają to samo. Można też awansować ciekawe bo nie słyszałem od kogokolwiek żeby ktoś awansował. Są bony na święta ale czy aż tak duże nie wiem może dla kogoś 500 zl to jest dużo. Wczasy były dopiero 2 razy wypłacone ale w tym roku to się juz nie zanosi. Podsumowując jak by było tak dobrze, tak pięknie jak co niektórzy piszą to by ogloszenia do pracy miesiącami nie byly aktywne i nie byłyby notorycznie odświeżane.

AB

Zarobki w @Pracodawca nie są żadną tajemnicą - każdy ma je na swojej umowie. Jeżeli ją podpisał to się na takie zarobki zgodził. Jeżeli mu nie odpowiadają to może się starać o podwyżkę lub rozwiązać umowę.

@Borys

@Pracodawca różnicuje wynagrodzenia pracowników. Wszyscy zarabiają inaczej i dzieje się to nie tylko przez przyznawane premie, które są określane indywidualnie dla każdego, ale także przez zróżnicowane podstawy oraz dodatki. Wiadomo, że spora część spośród pracowników otrzymuje pensję zasadniczą w wysokości minimum. Ale nikt nikogo nie zmusza do akceptacji takiej umowy. Awanse się zdarzają - brygadziści i operatorzy nie biorą się z powietrza. Nie ma jednak takiej firmy nigdzie, żeby wszyscy zostawali brygadzistami, kierownikami itd. Natomiast takie możliwości w @Pracodawca istnieją. Wystarczy chcieć i wykazać swoją przydatność dla firmy.

Vix

Uratowany

Operator
@Uratowany

Dementuje te plotki . Pomimo trudnej sytuacji w branży meblarskiej firma radzi sobie dobrze , rozwija się inwestuje. Każdy operator , który wykazuje się wykazuje jest doceniany. Firma nie obciąża pracowników za błędy operatora i wprowadza działania zapobiegające powstawaniu niezgodności . Hierarchia w firmie istnieje i jest na to bardzo duże ciśnienie . Niestety niektórzy pracownicy nie chcą się dostosować do wymogów firmy ,widać stąd te komentarze..

Neutralny
@Uratowany

Siemka co z tym utrzymaniem ruchu? Pisali kiedyś o ofercie na niego, w sumie mam przed sobą taka sprzed paru miesięcy dla kierownika właśnie ale nowszych nie udało mi się dokopać. Tej wspomnianej rotacji już nie ma? cos w warunkach się zmieniło? Pytam, bo mam doświadczenie i od grudnia jakoś szukam roboty, czy będzie cos wtedy dostępne? szykuje się rozwój?

Olga

Praca na 4/5 etatu? można tak? na podstawie czego stawiasz wniosek, że faktycznie firma się nie rozwija? Są jakieś ogłoszenia teraz powystawiane do działu zaopatrzenia oraz utrzymania ruchu. To rotacja? czy jednak zwiększa się liczba pracowników?

@Olga

Liczba pracowników się zmniejsza bo były zwolnienia i nie przedłużanie umow.ogloszenia są utrzymanie ruchu chyba kiepsko albo finansowo albo inne przyczyny bo to już kolejne ogłoszenie w krótkim czasie jak widać nikt długo nie zagrzał miejsca ...nic tylko czekać kolejnych ogłoszeń.

Młoda
@Olga

Niestety rotacja. Pracownicy biurowi masowo uciekają.

Nk

Firma przeszła na pełen etat jak najbardziej ale bez premi. Ludzie pracują za najniższa krajową. Trzymają ludzi w niepewnośći co dalej nikt nic nie wie co będzie dalej z tą ,,prężnie" rozwijającą się firmą. Ogloszenia do pracy jakieś są, jest takie zainteresowanie że aż zastrzegają sobie kontaktu tylko z wybranymi.

Ta premia, o której ktoś napisał teraz niedawno jest po paru miesiącach tylko jednorazowo tak jak kiedyś pisano? Ze po kwartale a potem już co miesiąc się ja otrzymuje prawda? Pisaliście, że od sprzedaży bywa zależna. Jeśli tak to w jakich miesiącach można liczyć na najlepsze wyniki? występuje jakaś sezonowość?

Marien

W firmie są cały czas roszady, a to dobrego nic nie wróży. Znajomy pracuje tam za najniższą krajową. Premie są po kilku miesiącach według "widzi mi się" Praca w tempie.

A czemu na to stanowisko związane z utrzymaniem ruchu nikt nie aplikuje z wewnątrz? Nie można awansować czy cos? widzę ze ta oferta o której tu piszą dalej jest widoczna a wstawili ją 18tego grudnia. Do teraz były w ogóle jakieś rozmowy prowadzone? był ktoś na niej?

Jakie są mocne strony pracodawcy Polsal Sp. z o.o.?

A biuro? Jaka w nim jest atmosfera i ogólne traktowanie? Nie znam szczegółów o utrzymaniu ruchu ale przed chwila opinia odnośnie traktowania tam ludzi wpadła. Ja za to od wczoraj widziałam, że oferta dla specjalisty ds. zaopatrzenia była wystawiana, tylko bez widełek płacowych. Myślałam, że tu ktoś będzie właśnie cos o tym pisał?

Jerzy

Dodano ogłoszenie na pracownika produkcji. Ktoś coś może powiedzieć ile można zarobić i jak wygląda atmosfera w firmie.

Lucek
@Jerzy

Najniższa krajowa plus premia max chyba 10% zasadniczej pensji Premia dostajesz po przepracowaniu 3 miesięcy i jest ona uzależniona od sprzedaży zakładu i od tego czy się spodobarz kierownikowi czy nie Jeszcze jak spieprzysz robotę np. źle coś powiercisz to masz ja zabierana Praca raczej na 2 zmiany choć 3 też jest ale tylko gdy coś jest pilnego jest potrzebne Czasami robota jest w soboty i coś więcej można zarobic

Jerzy
@Lucek

Dzięki za informacje. To atrakcyjne wynagrodzenie.

W firmie Polsal Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Kierownik działu. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

X

Poszukiwanie trwa już prawie rok to pewno słabe warunki.

@X

prawie rok z przerwami czy cały czas wisi? pzt o który dział tu chodzi? ja widzę, że wisi na utrzymanie ruchu, widełki od 7,6 do 11,4 tys chyba wyglądają ok? pracowałeś to wiesz jak tu można się załapać na wyższe progi? są sposoby czy po prostu normalna praca? i czemu ostatecznie już się nie zatrudniasz?

X
@Monika

Wisi nieprzerwanie na utrzymanie ruchu. Gdzie to jest informacja o takich widełkach. Nie pracowałem ale na wyższe progi to ciężko

Widziałam na stronie firmowej informacje o połączeniu obydwu firm w jedną. Jak to wpłynęło w ostateczności na warunki pracy? Ile na dzień dzisiejszy zarobi tu elektryk? Pisali kiedyś o najniższej, obecnie jak z tym jest?

Helena

Firma Polsal w chwili obecnej bardzo chętne przyjmie do swojego zespołu operatora CNC. Wymagają przede wszystkim odpowiedzialności, dyspozycyjność oraz gotowości do pracy w systemie II zmianowym: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/operator-cnc,lento.pl85591d7f5619f4339bf3c9a01daf2359,brzozow A czy któryś z obecnych pracowników firmy powie, jak to tam jest ze stabilnością zatrudnienia?

XXX
@Helena

Zapomnieli napisać że za najniższą krajową, dlatego się tak ludzie garną do pracy w tej firmie.

Zastanawiam się czy firma normalnie prowadzi działalność, taka cisza na forum??

Zostaw merytoryczną opinię o Polsal Sp. z o.o. - Brzozów

• Jak się pracuje w Polsal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polsal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polsal Sp. z o.o.?

Polsal Sp. z o.o.
  • Rzeszowska 12