Astral Limited
3 26

Opinie o Astral Limited

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astral Limited

Administrator

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Astral Limited?

   
Ulka

Jak się wam nie chce pracować tylko marudzicie to róbcie tak dalej a inni będą z pracy zadowoleni liczyć pieniadze!!

   
Aneta

Astral Limited dostarcza bardzo fajne roboty. Może nie wszystkim podoba sie praca na promie ale dla mnie jest to super robota. Robię to co na lądzie do tego mam zupełnie inne życie, później mogę coś zobaczyć. Może to jest praca dla młodych i wolnych ludzi?

   
Marysia
@Aneta 02.05.2017 13:31

Pracując na promie możesz zobaczyć morze...I swoją kabinę.

   
Damian

Czy Astral Limited też wam wysłał taką wiadomość że: ''Jest potrzeba zrobienia świadectwa zdrowia dla marynarzy,za które musicie zapłacić sami. Bilet na statek również kupujecie sami, ale armator oddaje pieniądze po przybyciu na statek.'' Czy tak powinno być ? pozdrawiam Damian

   
Troll
@Damian 21.06.2017 01:16

Takim mają ukryte opłaty.Uwaga!

   
Karolina

Czy pracował ktoś jako fotograf na statku? Co możecie powiedziec na temat pracy na tym stanowisku?

   
Ulka
@Karolina 27.08.2017 11:22

TRAGEDIA.Nic się nie zgadza z opowieści Astrala.TYRASZ ZA GROSZE

   
Iwona

@Marek ale przeszedłeś pozytywnie rekrutację w firmie Astral Limited? Dostałeś się do pracy w tej firmie? Daj znać jak się już czegoś dowiesz o firmie i jak sam wyrobisz swoje zdanie po pierwszych dniach pracy.

   
Stella

Podpowiedzcie jak się pracuje na statku? Maja jakieś konkretne wymagania?

   
Paul

ZDECYDOWANIE NIE

   
Marek
@Paul 21.08.2017 14:09

Hej. Przeszedłem już rekrutację ale dalej w sumie nic nie wiem o tej firmie. Czy mogłabyś mi opisać jak tam było. Jak rzeczywiście wyglądała praca. Jak wyglądała twoja kajuty i czy płacili na czas

   
Iwona

@Luidzi a zaglądałaś na facebooka firmy Astral Limited? Tam co chwilę pojawiają się oferty pracy na statku. Przed przystąpieniem do aplikacji polecę Ci zajrzenie do zakładki "Jak dostać pracę". Tam znajdziesz informacje o kwalifikacjach do pracy na statku oraz co firma oferuje od siebie. A możesz nam powiedzieć na jakiej podstawie twierdzisz, że firma jest fajna? Bo z tego, co rozumiem nie byłeś pracownikiem firmy. Chętnie się dowiemy czegoś więcej o firmie.

   
Luidzi

Fajna firma , szkoda, że nie mają aktualnie ofert pracy.

   
Iwona

Firma Astral Limited szuka załogi, czyli: Kelnera, Stewarda/essę, Sous Chef na statek rzeczny (http://www.gowork.pl/praca/astral-limited;pr). Czy ktoś z aktualnej załogi może powiedzieć o pracy? Jak się znosi rozłąkę? Jak przetrwać cały czas pracę na wodzie? Czy praca jest ciężka? Jakie są widełki wynagrodzenia? To pytania, które są ważne dla osób myślących nad rozpoczęciem takiej przygody.

   
Olek

Zawsze miałem chęć na taka pracę i teraz kiedy są takie możliwości to mam zamiar aplikować. Bardzo proszę o podpowiedź w tym temacie. Na jaki czas są zawierane umowy i jakie? Może jest jeszcze coś istotnego?

   
byc może kucharz na statku

Witam. Czy ktoś z Was pracował jako kucharz na statku? i na co się trzeba nastawić i jak wygląda wynagrodzenie i skąd wypływa i co trzeba zrobić za nim się wypłynie.

   
Ula

Aktualnie rynek pracy na statkach rozwija się intensywnie. Są to jedne z atrakcyjniejszych i ciekawszych możliwości pracy za granicą. Agencja cały czas rekrutuje ludzi na różne stanowiska. Bardzo mnie to zainteresowało ale niezbyt pochlebnie się wypowiadacie?

   
Alicja

Tak bardzo narzekacie ale czy jesteście pewni, że nie można napisać nic dobrego o firmie? Może jest coś dobrego?

   
Jerzy

Czy mógłby ktoś kto pracował dla Astral Limited podzielić się wiedzą jak było w pracy jako Cabin Steward/ Stewardess? Mam zamiar składać cv bo słyszałem, że agencja jest spoko więc dobrze jest zarobić.

   
Aneta

Astral Limited ma super propozycję dla kosmetyczki. Ja już aplikowałam i czekam na decuzję z wielka niecierpliwością.

   
Aneta

Czy Astral Limited ma aktualnie oferty pracy dla kosmetyczki na promie? Bardzo interesuje mnie ale nie mogę nic znaleźć. Będę wdzięczna za informacje.

   
Wojtek
@Aneta 19.05.2017 10:31

Witam, proszę o kontakt pod adresem [email protected]

   
Iwona

@Anetadługo już pracujesz w firmie? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat największych plusów z pracy w Astral Limited?

   
Iwona

8 marca w Warszawie odbędzie się rekrutacja na stanowisko ast. kelnera. Więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć na fb firmy Astral Limited https://pl-pl.facebook.com/AstralLtd/posts/1377262398960487 Wybierasz się? Podziel się wrażeniami po odbytej rozmowie!

   

Zostaw opinię o Astral Limited - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astral Limited