Opinie o Inb Agencja Pracy Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Inb Agencja Pracy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inb Agencja Pracy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inb Agencja Pracy Sp. z o.o. w Gdynia

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Inb Agencja Pracy Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Zybert Nowy wpis

Ta agencja to Oszuści, nie wypłacają pieniędzy, kłamią i obiecują. Sprawa zgłoszona do PIP.

Lenka Nowy wpis

Hej. zainteresowała mnie praca jako kelnerka. Piszą ze doświadczenie jest mile widziane, ja go praktycznie nie mam to pewnie będę wolała się douczyć. Jakie maja tam podejście do osób nowych i ile można zarobić z napiwkami?

@Innovation& Business Nowy wpis

Wciąż czekam na pensje za styczeń 2024, koordynatorzy wszyscy karmili się obietnicami wtedy i we wszystkich przestali odpowiadać na SMS-y i telefony, a także dyrektor firmy, odpowiednie środki są już podejmowane, a konsekwencje będą bardzo smutne dla tej firmy, ponieważ już stworzyłem zbiorowe oświadczenie na temat tej firmy o oszustwie, oczywiście nadal chcę wierzyć, że pensja jeszcze nadejdzie, ale reszty życzę, aby nie dać się nabrać na takie firmy.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inb Agencja Pracy Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. sprzedaży.
Ciekawa

Dzień dobry. ciekawa jestem pracy na pralni przemysłowej. Widziałam na stronie agencji taka ofertę. nie mam jeszcze doświadczenia ale widzę ze to chyba nie problem. Jest tu może ktoś kto teraz pracuje i by polecił?

Ivanna Huziienko

Nie polecam tej agencji! Praca jest ciężka, a w końcu nie dostaniecie wypłaty! Pracowałam u nich i nie mogę zabrać swoja pensję! Właścicielka i koordynator ignoruja! Nie polecam! Uważajcie!

Wiecie może co teraz z tymi wybranymi kandydatami? Jakoś jeszcze w styczniu zeszłego roku ktoś chyba miał co do tego być może większe wątpliwości? Ciekawi mnie jak ten wątek się zakończył i zazwyczaj na podstawie czego są wybierane kolejne osoby? na co zwracana jest także uwaga? Po prostu ciekawi mnie w tym wszystkim to jak można zwiększyć swoje szanse?

Na rozmowie kwalifikacyjnej standardowo pytają jakie są oczekiwania finansowe. Pod koniec rozmowy i tak Ci zaproponują minimalną stawkę, więc po co pytacie jak nie macie możliwości zapłacić więcej?

Dział Rekrutacji
@Kandydat

Dziękujemy za wzięcie udziału w rekrutacji oraz opinię. Pan/Pani opinia jest dla nas bardzo ważna. Aby szybko ocenić sytuację, prosimy skontaktować się z naszym Biurem, podać imię i nazwisko oraz wskazać stanowisko na które Pan/Pani aplikował(a). Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

@Dział Rekrutacji

"Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami." co to ma znaczyć?

BASIA

Proces rekrutacyjny w firmie INB przebiega strasznie tragicznie !!! Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie na ul. Śląskiej 53,202A Miałam bardzo nie przyjemne doświadczenie z Panią Anastazją (mówiła ze strasznym akcentem ) a przy tym była bardzo nie miła, wyniosła i z wyrazem twarzy jakbym była jej największym wrogiem. Już po dwóch minutach rozmowy z tą osobą chciałam wyjść i tam nie wracać . Nie wiem i nie chcę wiedzieć gdzie tak jeszcze traktują ludzi .W moim przypadku to pierwsza taka rozmowa kwalifikacyjna i dlatego muszę o tym napisać ,żeby ostrzec innych przed spotkaniem z tą osobą. Zero szacunku do człowieka, zero życzliwości nie było nawet uśmiechu .Jak człowiek przychodzi na rozmowę o pracy to i tak zawsze towarzyszy mu stres - nowe miejsce, ludzie ,których nie znasz ,trzeba się otworzyć i opowiedzieć o sobie oraz o swoim życiu, poprzedniej pracy.... Oczywiście każdy chce zostawić po sobie dobre wrażenie. Ale ta druga osoba która zaprasza na taką rozmowę i obejmuje stanowisko rekrutera w tej firmie ,powinna to wiedzieć i przynajmniej się uśmiechnąć , po prostu być człowiekiem. Czułam się jak na przesłuchaniu w (usunięte przez administratora) a nie na rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo nie przyjemna i nie miła osoba z tej p. Anastazji. Moje pierwsze wrażenie -to strach się pokazać w tej firmie. Zdecydowanie odradzam i nie polecam !!!

INB
@BASIA

Dziękujemy za wzięcie udziału w rekrutacji oraz opinię. Pan/Pani opinia jest dla nas bardzo ważna. Aby szybko ocenić sytuację, prosimy skontaktować się z naszym Biurem, podać imie i nazwisko oraz wskazać stanowisko na ktore Pan/Pani aplikował(a). Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Julia
@BASIA

Byłam dzisiaj na rozmowie i jestem w szoku. z powodu negatywnych emocji i krzyków po prostu wyszłam. traktowanie ludzi w ten sposób nie można wytrzymać. Nigdy nie chciałbym mieć takich menedżerów, kierowników. najgorsza rozmowa w moim życiu. Inb agencja pracy nie polecam !

Kazimierz
@Julia

A dlaczego ktokolwiek, tym bardziej szukający ludzi do pracy, miałby krzyczeć? Możesz opisać całą sytuację?

INB AP
@Julia

Dzień dobry, drogi kandydacie, jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i udział w rekrutacji. Zrobiła Pani na nas niezatarte wrażenie. Przypominamy, że pod czas zaprezentowania Pani CV została wykryta nieprawdziwa informacja, co skutkowało przerywaniem procesu rekrutacji. Niestety, Pani nie zachciała przerwać rozmowy i opuścić biurze na spokojnie. Radzimy nie popełniać podobnych błędów w przyszłości, gdyż takie naruszenia mogą spowodować zarówno u pracodawcy, jak i u Pani znaczne straty finansowe na podstawie art. 122 Kodeksu pracy i/lub art. 270 Kodeksu karnego i/lub art. 61 Kodeksu wykroczeń. Życzymy również powodzenia i trzymamy kciuki za wybranie najlepszej dla Pani ścieżki zawodowej!

@Julia

Pani, która prowadziła ze mną rozmowę też była nie miła. Ale ona chyba taka jest, co nie usprawiedliwia jej zachowanie wobec kandydatów.

Dział Rekrutacji
@Kandydat

Stefan

Nie rozumiem, dlaczego ludzie piszą gniewne komentarze w Internecie, nie mając pojęcia. Wydaje się, że ta chęć skrzywdzenia kogoś z powodu własnej miernoty i bezwartościowości bierze górę nad kulturą i zdrowym rozsądkiem. Pracowałem tu jako koordynator i mogę powiedzieć, że praca z ludźmi jest jedną z najtrudniejszych. Większość próbuje szerzyć swoją negatywność na wszystkich wokół. Ale powodem jest to, że nikt poza agencją pracy nie chce się nimi zajmować. Bądź dla bliźniego czuła i wszystko będzie dobrze.

Halina
@Stefan

Wreszcie wyważony komentarz i to od pracownika agencji, a nie od osoby zrekrutowanej. Zechciałbyś napisać, jakie zarobki miałeś jako koordynator? Ja takich pytań nie zadawałam, ale sytuacja gospodarcza zmusza do asertywności w kontaktach, jeśli się chce przetrwać kryzys.

Zostaw merytoryczną opinię o Inb Agencja Pracy Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Inb Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inb Agencja Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Inb Agencja Pracy Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Śląska 53C lok. 204
    81-304 Gdynia

Inb Agencja Pracy Sp. z o.o.