Opinie o Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o. w Sopot

Co jaki czas w Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

M. Nowy wpis

Nie mamy zasady ani ograniczen negocjacji wynagrodzen. Podwyzki wynagrodzen sa zalezne od stazu, wynikow indywidualnych oraz firmy a takze w wyniku promocji. Negocjacje odbywaja sie indywidualnie, czesto dzieje sie to na przelomie roku przy okazji business review oraz w czasie rozmowy 'appraisalowej'.

Rozczarowany Nowy wpis

Ofertę otrzymałem na LN, wygladała interesujaco więc zgodziłem się na krótką rozmowę telefoniczną. Po rozmowie zdecydowałem się przesłać CV. Od tamtej pory nastąpiła całkowita cisza, zero feedbacku. Podobno miała być na 100% następna rozmowa juz z klientem, ale niestety już nikt do mnie się nie odezwał :)

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Specjalista Ds. Rekrutacji w Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o.?

M.

1-2 lata, optymalnie w rekrutacjach w branzy IT plus znajomosc jezyka angielskiego na poziomie biznesowym. Firma posiada bogaty program szkoleniowy oraz mentoringowy, pomocny w dalszym rozwoju kariery w srodowisku rekrutacyjnym.

Weronika Nowy wpis
@M.

A osoby bez doświadczenia mają szansę na pracę tutaj? Czy może organizujecie dla nich staże?

Czy urlop w Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o. jest płatny 100%?

M.

Tak. Mamy platny urlop, organizujemy i oplacamy wyjazdy co-workingowe oraz social events, karty podarunkowe na urodziny i swieta oraz inne benefity.

Agata
@M.

A jest prywatna opieka medyczna?

@Agata

Tak. Mozna wybrac pomiedzy pakietem opieki medycznej i sportowym albo pobierac miesieczny benefits allowance.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku System Specialist (Azure Cloud) wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Yes. They are.

Jolanta
@M.

A jakie narodowości głównie są zatrudniane?

@Jolanta

Nie mamy żadnych ograniczeń w tym zakresie - jesteśmy otwarci na różne narodowości.

@Eagle Eye

Jesteśmy otwarci i staramy się działać najszerzej jak to możliwe :)

Izabela
@Moni G.

A dołączali do was w ostatnim czasie może jacyś Ukraińcy?

@Izabela

Tak :)

Izabela
@M.

Czyli dyskryminacji to pewnie żadnej nie ma, skoro tak pozytywnie odpowiadasz. ;) A jeśli chodzi o proporcje tak na oko to ilu Polaków jest a ile osób z innych krajów?

Godna polecenia firma rekrutacyjna! Proponowane joby są bardzo atrakcyjne, rozmowa rekrutacyjna przeprowadzana jest profesjonalnie i konkretnie. Gdyby każdy rekruter proponował mi pracę w taki sposób to zmieniałbym pracę co miesiąc! ;)

@Andrzej

Dokładamy starań na każdy poziomie by tak właśnie nas odbierano

Moni G.

Mam przyjemność współpracować z Eagle Eye, gdzie w końcu czuję, że odnalazłam swoje miejsce. Tutaj najważniejszy jest człowiek, za równo w teorii jak i w praktyce. Spotkałam się z wieloma firmami, które siebie tak opisywały jednak często w praktyce to się mijało. Tutaj jest inaczej, tutaj każdy jest ważny, każda opinia jest ważna i każdy ma swoje miejsce i przestrzeń do rozwoju. Coś wspaniałego!

Profesjonalni rekruterzy, ciekawe oferty i bardzo pozytywna atmosfera w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Polecam współpracę każdemu!

JK

Eagle Eye jest firmą, w której każdy pracownik może się rozwinąć. Ludzie są bardzo profesjonalni a zarazem niezmiernie sympatyczni, co czyni pracę wyjątkowo przyjemną i dającą możliwość rozwoju. Bardzo polecam jako pracodawcę jak i korzystanie z usług rekruterskich.

Jarosław
@JK

Miło się czyta taką pozytywna opinię. Ten rozwój to tylko szkolenia czy też można awansować? Bo zależy mi na pracy gdzie będę mógł się uczyć nowych rzeczy.

@JK

Opinia jest bardzo trafna. Rozwoj jest ciagly a atmosfera super pozytywna.

@Jarosław

Dla osoby, ktora chce sie rozwijac praca w Eagle Eye to wlasciwe srodowisko. Zapewniamy ciagly rozwoj, ciekawe projekty oraz dostep do szkolen i mentoringu. Rekruterzy maja takze mozliwosc pracy w jezyku angielskim, lekcje z native speakerem oraz szerokie portfolio profesionalnych narzedzi takich jak LinkedIn Recruiter (wersja profesjonalna) i wiele innych. Zainteresowanych rozmowa rekruterow zachecamy do przeslania swojej aplikacji na adres office@eagleeyestaffing.com :) Powodzenia, M.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 20 października kilka ogłoszeń.

Eagle Eye

Proces na stanowisko IT Recruiter składa się zazwyczaj z dwóch etapów - rozmowy z Team Leaderem oraz video calla z Managing Directorem. Czasem wprowadzamy dodatkowo zadanie rekrutacyjne lub searchowe, aby zorientować się z poziomie zaawansowania kandydata w obszarze rekrutacji IT. Cały proces obywa się zdalnie. Poza wiedzą merytoryczną, sprawdzamy także dopasowanie do zespołu - mamy katalog wartości firmowych opartych m. in. na work-life balance, otwartej komunikacji i jednakowym poziomie szacunku dla klienta, kandydata i pracownika - zależy nam na tym, aby pracownicy się z nim utożsamiali.

Anoniomowy

Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą.

Praca w Eagle Eye na pewno wyróżnia się elastycznością i atmosferą. Ludzie, którzy współpracują w tej firmie są otwarci, kreatywni i zawsze pomocni. Praca w elastycznych godzinach, tylko zdalna - co jest niesamowitą wartością dla osób, które doceniają taką formę współpracy. Zdecydowanie polecam!

Rozpoczynając współpracę z Eagle Eye, po raz pierwszy spróbowałam modelu pracy zdalnej z bardzo pozytywnym efektem. Pracodawca zapewniając taki model pracy daje również stuprocentową możliwość wywiązania się ze swoich obowiązków oraz zadań w elastycznych godzinach, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Efektywny kontakt z Managementem oraz Współpracownikami a przede wszystkim profesjonalny mentoring, umożliwiają optymalną organizację pracy w firmie oraz dostarczanie jej na wysokim poziomie. Niezwykle cenię sobie atmosferę tego miejsca, którą tworzą nie tylko codzienne relacje biznesowe ale również niespotykana dbałość o integrację Zespołu. Bardzo polecam Eagle Eye jako pracodawcę, ja już znalazłam swoje miejsce, dziękuję.

@Eagle Eye a czy na home office są scislw wyznaczone godziny pracy?

@pytanie
@Marta

Godziny pomiedzy 9-ta a 15-ta sa z reguly stale a pozostala czesc jest elastyczna. Generalnie jest to take negocjowalne, poniewaz praca jest rozliczana zadaniowo

Czy zdarzają się nadgodziny w Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o.?

Eagle Eye

Bardzo ważny jest dla nas work-life balance, dlatego nie praktykujemy nadgodzin. Pracując w stu procentach zdalnie tak jak my, oddzielenie godzin pracy od życia prywatnego bywa trudniejsze, bo nie da się tak po prostu wyjść z biura, zamknąć za sobą drzwi i zapomnieć o sprawach zawodowych. Dlatego staramy się już od momentu szkolenia onboardingowego uświadamiać naszym pracownikom, że powinni samodzielnie ustawić sobie tę granicę w taki sposób, aby ich życie rodzinne czy towarzyskie nie ucierpiało kosztem obowiązków zawodowych. Uczymy także efektywnego zarządzania czasem i organizacji zadań, aby w ciągu ośmiu godzin każdego dnia byli w stanie rzetelnie wywiązać się ze swoich obowiązków i z czystym sumieniem móc odpocząć po pracy :)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Eagle Eye Staffing Solutions?

Eagle Eye

Dajemy naszym pracownikom możliwość rozpoczynania pracy między godziną 8 a 9 i kończenia jej między 16 a 17. W indywidualnych przypadkach (np. u rodziców odprowadzających dzieci do przedszkola) większa elastyczność jest również dopuszczalna :)

Mirek Labuda

7-8h elastyczne

Marcel

@Anonimowy Właśnie za to wszystko firma ma opinię dobrego pracodawcy i tu warto dostać się do pracy, polecam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Eagle Eye Staffing Solutions?

Anonimowy

Mimo że praca jest całkowicie zdalna, na atmosferę nie można narzekać. Firma organizuje sporo ciekawych wyjazdów i co-workingów, dzięki czemu okazji do lepszego poznania się i integracji nie brakuje. Ludzie są naprawdę super, nie obgadują się za plecami, nie ma mikromanagementu, relacje zarówno ze współpracownikami jak i z szefostwem są sympatyczne i koleżeńskie.

Krzysztof

Jesli szukacie kontraktu lub oferty pracy w branzy IT Eagle Eye jest dobrym posrednikiem. Dziekuje za dobra oferte i mila obsluge. :) Od zmiany pracy mialem okazje spotkac sie z pracownikami. Sa kompetentni, zrelaksowani i wyluzowani.

Magda

Bardzo dobry pracodawca. Polecam z czystym sumieniem. Pracowałam w Eagle Eye ponad 4 lata. Model pracy zdalnej był dla mnie wybawieniem ze względu na opiekę nad dziećmi, pozwalał mi on pracować i zapewnić rodzinie odpowiednią ilość godzin spędzonych z mamą. Jeśli można mówić o work-life balance to Eagle Eye należy do firm, które to zapewniają w 100%. Bardzo dużym atutem są doskonale przygotowane szkolenia i zapewniony mentoring. Pracowałam przez te wszystkie lata na projektach międzynarodowych, gdzie na codzień używałam języka angielskiego. Firma zapewnia pracę zarówno na kontraktach jak i na permach. Świetne integracje ;) Polecam w 100%! :) Dzięki Eagle Eye, samych sukcesów :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o.
  • Jana Jerzego Haffnera 21 lok. 5
    81-717 Sopot

Eagle Eye Staffing Solutions Sp. z o.o.