SMART-HR
4 19 28 5 1
abu Nowy wpis
Nazwa działu: HR

Rekrutacja w miłej atmosferze, pracownik przygotowany merytorycznie. Pozytywne odczucia...

Jolanta Nowy wpis
@abu

@abu Fajnie, że rozmowa rekrutacyjna przebiegła w pozytywny dla Ciebie sposób. Przy zatrudnieniu SMART-HR oferuje jakieś świadczenia pozaplacowe?

Hmmm

Nie polecam firmy, której mocno brak profesjonalizmu. Rekrutacja robiona na wariackich papierach.

Artur
@Hmmm

Przypuszczam, że brałeś w ostatnim czasie udział w rozmowie o pracę za pośrednictwem firmy SMART-HR. Tak przynajmniej wynika z Twojego komentarza. Co dokładnie nie podobało Ci się w trakcie procesu rekrutacyjnego? Pozwól nam lepiej zrozumieć Twoją wypowiedź. Zachęcam do odpowiedzi.

Kasia
Nazwa działu: Finanse
@Hmmm

Poziom rekrutacji na baaardzo niskim poziomie. Pani przeprowadzająca ze mną rozmowę zadawała pytania oczywiste, które wynikają z przesłanego CV. Na podstawowe pytania dotyczące stanowiska nie umiała odpowiedzieć.

Ewelina
@Kasia

Czytałam, że SMART-HR specjalizuje się w rekrutacjach z wykorzystaniem bezpośrednich i precyzyjnych narzędzi direct search. Można byłoby zatem sądzić, że w sposób profesjonalny przeprowadzają tam każdą rekrutację. A powiedz, o jakie właściwie stanowisko ubiegałaś się za pośrednictwem tej agencji?

kandydat Nowy wpis
@Kasia

dziś miałam podobną sytuację i zastanowiłam się w pewnym momencie czy jestem w ukrytej kamerze... żenada

Ewelina Nowy wpis
@kandydat

O jakie stanowisko ubiegałaś się? Pytam, ponieważ pojawiło się ostatnio ogłoszenie na GoWork https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-finansowo-ksiegowych,0RW9Cbbes1K4bf7CRsikBY,katowice. Zastanawiam się, czy warto zdecydować się na podjęcie pracy za pośrednictwem SMART-HR.

kandydat

brak kompetencji, Pani rekrutuje i nie rozumie chyba na jakie stanowisko. Szkoda że takie osoby decydują, czy przechodzisz do następnego etapu czy nie. W CV doświadczenie w danej branży kilkuletnie a rekruter pyta czy mam doświadczenie... no tak czytanie ze zrozumieniem i nie szablonowa selekcja CV to problem dla wielu rekruterów nie tylko w tej agencji. Najlepsze rekrutacje są bezpośrednio u pracodawcy szkoda że tak niewielu się na to decyduje.

wjdjedjfj

Jeżeli pośredniak obsysa to ja może dodam swoje.. Biuro to podpisało z urzędem pracy w Katowicach pewną umowę. Chodzi o dofinansowanie .. z ue , aktywację zawodową, straże . Smart hr miał przyjąć na staż...na staż...Co to staż...po co się idzie na staż.... Najwyraźniej Smart Hr ma inną definicję gdyż na staż chcą osób z doświadczeniem. Ja powiem tyle ...gdybym miał doświadczenie nie szukał bym stażu w urzędzie pracy na stanowisko które obsłuży imiona się wyslowic małpa!

Tak2Nie
Artur
@wjdjedjfj

Firma SMART-HR wprowadziła możliwość odbycia stażu, jednak warunkiem jest posiadanie doświadczenia zawodowego? W takim razie zastanawia mnie, czy po odbyciu stażu pracownik może liczyć na otrzymanie stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę? Proszę o odpowiedź.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Agata

Widziałam ciekawą promocję dla kandydatów do pracy oferowaną przez firmę SMART-HR. Za polubienie firmy na Facebooku otrzymuje się 10% rabatu na usługę SMART-JOB COACHING, w którym indywidualnie dobierany jest plan kariery. Dla zainteresowanych podaję link: https://www.smart-hr.pl/smart-job-coaching/ Czy ktoś z Was korzystał już z takiej usługi? Jak ją oceniacie?

Francis

Byłem klientem SMART-HR brałem udział w szkoleniach mający na celu wykazanie jakie błędy mogę popełniać podczas rozmów rekrutacyjnych na wyższe stanowiska. Jednym z tematów było także stworzenie profesjonalnego CV. Nie mam zastrzeżeń do przeprowadzonych działa efektem jest zmiana pracy. Bardzo polecam tematy związane ze szkoleniami w firmie. Moje sugestie dla SMART-HR: Rozwinąć obecną tematykę szkoleniową o nowe elementy Lubię atmosferę w SMART-HR za: Kontakt z ludźmi i rzetelność wykonywanych obowiązków

Tak5Nie
XyZ

Brak komunikacji w biurze - zaproponowano mi stanowisko inne niż te na które było złożone CV i zaproszono na rozmowę, gdzie rekruter stwierdził że nie mam kompetencji... Wtf? Rekrutera dał jasną informację że to spotkanie to strata czasu - kompletny brak profesjonalizmu! Rekruter w ogóle nie przygotowany do spotkania, nie czytał nawet CV! Pytania typu - nie widzę w Pani CV na jakich systemach Pan/Pani pracowała.... Gdzie informacja jest jasno wyszczególniona! Nie polecam! Szkoda czasu!

Tak5Nie

anonymous

Rekruterzy nie mający pojęcia o stanowiskach na które rekrutują, zadający oklepane pytania typu " gdzie widzi się pan/i za 5 lat?" )lub " wymień swoje 3 wady i zalety". Brak merytorycznego przygotowania do prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko. Farsa i stracony czas.

Tak14Nie

@anonymous

dokładnie tak - dodam, że nie tylko nie mają pojęcia o stanowisku, na ktore rekrutują ale nawet niespecjalnie są przygotowani do rozmowy z kandydatem pod kątem zapoznania się wcześniej z jego CV - współczuję pracodawcom, którzy zlecają im nabór - pozostaje im tylko liczyć na ślepy traf...

Sawik156
@anonymous

tego typu pytania nie są wbrew pozorom bezwartościowe, są częste bo dużo dobremu rekruterowi mogą powiedzieć o kandydacie - piszę czysto obiektywnie. Zgodzę się, że jako kandydat też oczekiwałbym zadań, pytań stricte związanych ze stanowiskiem. Być możne takie są na kolejnym etapie

ecka

Zdecydowanie nie polecam, brak profesjonalizmu, w przypadku korzystania z usług agencji w kwestii doradztwa zawodowego, napisania c.v. etc. całkowita partyzantka - szkoda pieniędzy. Jedyny plus to miła Właścicielka.

Anna
@ecka

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za wyrażenie szczerej opinii. Od 5 lat zajmujemy się doradztwem zawodowym dla kandydatów poszukujących pracy. Z sukcesem udaje nam się wiele osób zarekomendować do naszych klientów. Spotykamy się z bardzo pozytywnym odzewem z ich strony. Jest mi bardzo przykro, że tym razem nie sprostaliśmy Pani/Pana oczekiwaniom. Z pełną odpowiedzialnością dołożymy wszelkich starań aby spełnić Pani/Pana wymagania. Zapraszam do kontaktu – umówimy bezpłatnie kolejną sesję z innym doradcą zawodowym lub zwrócimy pieniądze. Jeszcze raz dziękuję za wyrażenie swojej opinii – dzięki niej będziemy mogli podnieść poziom jakości świadczonych usług na wyższy poziom. Z poważaniem, Anna Pycia-Pytlik

Tak6Nie
Bartosz

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

Agata

@Stefan na forum cisza, być może jednak udało Ci się uzyskać informacje z zewnątrz na temat warunków jakie panują w tej firmie? Jeśli tak, to będę wdzięczna za każdy obiektywny komentarz. Komentujmy zgodnie z regulaminem forum Gowork.

Stefan

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Tak2Nie

Agata

@Fabiola, @anno a jak wyglądała sama rozmowa? Wasze komentarze nie zawierają wielu informacji odnośnie niej samej, a takie opinie byłyby bardzo użyteczne dla potencjalnych pracowników. SMART-HR na stronie gowork.pl prowadzi mnóstwo rekrutacji, każda merytoryczna opinia o firmie będzie bardzo ważna!

Fabiola

Młody rekruter- bez wiedzy o stanowisku, na które poszukuje, spotkanie od do, bez możliwości dalszej rozmowy, brak informacji zwrotnej w obiecanym czasie o wynikach rekrutacji. Nie tak powinien wyglądać proces!

Tak17Nie1

anno

nie polecam tej agencji, młodzi rekruterzy bez doświadczenia- rekrutują najwyższą kadrę menedżerską- to nie może się udać.

Tak14Nie

nikoś

przeważnie mało płatne oferty

ajro

Wiele ogłoszeń jest publicznie wystawionych, nawet na managerów

Tak3Nie

adass

profesjnalna firma , fajna obsługa

Zostaw opinię o SMART-HR - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie