Opinie o SMART-HR w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SMART-HR, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SMART-HR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMART-HR w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Klaudia
Kandydat

Zadzwoniła do mnie rekruterka z pytaniem o wstępną telefoniczną rozmowę. Zgodziłam się, został przysłany e-mail z potwierdzeniem. W dniu rozmowy nie otrzymałam telefonu a po napisaniu e-mailu rozmowa została przełożona. W dniu przełożonej rozmowy rekruterka również do mnie nie zadzwoniła. Zachowanie bardzo nieprofesjonalne.

Petent Nowy wpis
Pracownik

Nie polecam szukać pracy przez smart-hr ja byłem na rozmowie i pani Joanna zapewniła mnie że tak ale oczywiście będzie ze mną w kontakcie telefonicznym nie doczekałem się .Im tam płacą za wywiad z człowiekiem jak zrobi z tobą wywiad i opuscisz smart-hr to ciebmaja w dupie i nie myśl że ,najdą ci prace

Magdalena Nowy wpis
@Petent

Kurczę, mega dziwne, widzę ze maja pełno ogłoszeń o prace.. a dzwoniłeś może się dopytać o szczegóły?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w SMART-HR zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Klaudia
Kandydat

Zadzwoniła do mnie rekruterka z pytaniem o wstępną telefoniczną rozmowę. Zgodziłam się, został przysłany e-mail z potwierdzeniem. W dniu rozmowy nie otrzymałam telefonu a po napisaniu e-mailu rozmowa została przełożona. W dniu przełożonej rozmowy rekruterka również do mnie nie zadzwoniła. Zachowanie bardzo nieprofesjonalne.

Weronika
@Klaudia

A właściwie to kiedy to było? Dziwne to takie jakieś bez sensu tak szczerze. Bo rozumiem, że kolejny raz już się nie dobijałaś do niej i odpuściłaś?

Klaudia
Kandydat
@Weronika

We wtorek miała być rozmowa, została przełożona na środę. We wtorek gdybym się nie upomniała to nie dostałabym żadnej informacji. Uważam, że jeśli mają jakieś przesunięcia rozmów, bądź zrezygnowali z nich to kandydat powinien się o tym dowidzieć od nich.

Karolina
@Klaudia

I co odbyła się w końcu czy znowu coś wypadło? Jak tak to pisz jak było :)

Klaudia
Kandydat
@Karolina

Nie odbyła się rozmowa. Nie dostałam też informacji, że się nie odbędzie.

Weronika
@Klaudia

to ja teraz jestem ciekawa czy to tylko wina rekrutera czy wszyscy mają takie podejście. Pewnie złożenie jakiejś skargi mogłoby to w pewnym sensie zweryfikować?

SMART-HR Nowy wpis
Pracownik
@Klaudia

Dzień dobry, Zespół Rekruterów SMART-HR dba o jakość procesów rekrutacyjnych i ważne by spotkania i rozmowy online odbywały się w zaplanowanym czasie. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Rekruterzy bardzo skrupulatnie pilnują zaplanowanego kalendarza spotkań, w czym wspierają ich odpowiednie narzędzia pracy. Proszę o bezpośredni kontakt z nami w celu wyjaśnienia sytuacji, co umożliwi nam jeszcze bardziej doskonalić nasze usługi. Jeśli jest Pani zainteresowana dalszymi rozmowami, proszę o kontakt – chętnie pomożemy ustalić dogodny dla Pani nowy termin.

Zofia
Kandydat
 Pytanie

SMART-HR prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk. Jakie są proponowane przez firmę możliwości kariery i zarobki w SMART-HR? Może taka informacja ułatwi zainteresowanym kandydatom podjęcie decyzji.

Weronika
@Zofia

A powiesz na jakie stanowiska prowadzą rekrutację?

Gosa
Kandydat
@Zofia

kiedyś to ludzie pracowali zamiast jak teraz zastanawiać się jak się nazywa stanowisko.... "ścieżka kariery"..cieszyli się że mają pracę..

Weronika
@Gosa

No a od nazwy stanowiska przypadkiem nie wynikają później warunki zatrudnienia i obowiązki? Bo inaczej to by chyba był taki miszmasz i dlatego jednak to jest ważne? Chyba, że się mylę?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma SMART-HR prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik biurowy z językiem angielskim i niemieckim. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Praktykant/ka w dziale HR
Katowice
LeasingTeam Sp. z o.o.
(457 opinii)
Wyślij CV
logo firmy OPERATOR CNC / LASERA
Katowice
TECHNIKI LAKIERNICZE Sp. z o.o.
(36 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy urlop w SMART-HR jest płatny 100%?

Poznań
Kandydat
 Pytanie

Jakie są mniej więcej zarobki na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim w Poznaniu? Jak atmosfera i praca? Ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć?

Zofia

Smart - Hr to biuro pośrednictwa pracy, outsourcing. Firma specjalizuje się w doradztwie personalnym i skutecznym pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Wszystkie prowadzone rekrutacje zawarte się w linku. https://www.smart-hr.pl/dla-kandydatow/ Co jaki czas wystawione są oferty pracy bezpośrednio do biura Smart-Hr, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

Romek
Pracownik

Wszystko fajnie do momentu podpisania umowy, zanim to jednak nastąpi, baardzo długie zwodzenie przed podaniem pensji..

Iza
@Romek

A możesz opisać całą sytuację? Jestem ciekawa jak dokładniej wygląda. Napisałeś, że wszystko fajnie do momentu podpisania umowy. Co takiego po jej podpisaniu się zmieniło i o jakim zwodzeniu konkretnie mówisz? Nie wiem czy chodzi o wysokość stawki czy może o coś innego. Wyjaśnij, proszę.

Kasia

@smart-hr na co zwracacie uwagę przy rekrutacji?

SMART-HR
Klient
@Kasia

W SMART-HR prowadzimy rekrutacje w taki sposób, aby zweryfikować te kompetencje, które są potrzebne do pracy na danym stanowisku. Np. rekrutując osobę na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac - weryfikujemy przede wszystkim znajomość przepisów kadrowo-płacowych oraz umiejętność naliczania wynagrodzeń. Rekrutując kandydatów na stanowiska menedżerskie - poza wiedzą merytoryczną (w zależności od działu), sprawdzamy doświadczenie w obszarze kierowania zespołem oraz predyspozycje do pracy na stanowisku menedżerskim. Bardzo ważnymi aspektami, na które również zwracamy uwagę są motywacja kandydata, wykształcenie, znajomość języków obcych, umiejętności miękkie potrzebne na danym stanowisku i doświadczenie z tym związane (np. doświadczenie w prowadzeniu negocjacji na stanowiskach sprzedażowych). Na podstawie CV kandydatów oraz przeprowadzonych rozmów rekomendujemy kandydatów do naszych klientów, którzy finalnie decydują z kim nawiążą współpracę.

Pytanie
 Pytanie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w SMART-HR?

SMART-HR
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, Wszystko zależy od wymagań na danym stanowisku: czy nasz klient czyli przyszły pracodawca wymaga znajomości języka biznesowego - np do prowadzenia rozmów handlowych czy też wystarczy znajomość podstawowa np do obsługi klienta detalicznego.

Hejgen

Bardzo dobra opinia o firmie jako pracodawcy nie wzięła się znikąd. To jest ocena pracowników, super

1
pjoter
 Rekomendacja

Dla tych z Państwa, którzy piszą negatywne opinie, które prawdopodobnie są pisane przez konkurencję. Byłem rekrutowany przez SMART-HR w 2018 roku. Ogólnie, w swojej karierze zawodowej, brałem udział w wielu rekrutacjach, rozmowach kwalifikacyjnych i spotkaniach (B2B). Jak do tej pory, firma SMART-HR jako jedyna z obszaru rekrutacji pracowników (na UoP), wliczając w to rekrutacje prowadzone przez HRki z korpo, potraktowała mnie poważnie, jako kandydata. Gdy okres odpowiedzi potencjalnego pracodawcy się przedłużał, dostałem informację o tym od osoby prowadzącej rekrutację. Na każdym etapie rozmów firmy z zatrudniającym byłem informowany - mailowo i telefonicznie. Rekruter prowadzący proces był bardzo otwarty na mnie, jako na kandydata i odniosłem wrażenie, że cały proces to współpraca, a nie szukanie $$$ na mnie. Mówiąc szczerze, żałuję, że część korpo z Warszawy nie ma takich standardów jak ta firma. Dodatkowo, w 2019 roku otrzymałem telefon (wyraziłem zgodę na trzymanie moich danych) i mogłem sobie z miłą Panią porozmawiać, czy nie byłbym zainteresowany ofertą. Nie byłem, jednak miło sobie porozmawialiśmy. Dla porównania, konkurencja z WWA po usłyszeniu braku zainteresowania, rozłączyła się chamsko bez słowa. Pracy zaproponowanej przez SMART-HR nie przyjąłem, dostałem inną ofertę od innego pracodawcy. Firmę rekrutacyjną oceniam bardzo pozytywnie. Firma wpisywała się w #CandidateExperience zanim to było modne. Polecam, tym, którzy szukają firmy rekrutacyjnej.

abu

Rekrutacja w miłej atmosferze, pracownik przygotowany merytorycznie. Pozytywne odczucia...

Hmmm

Nie polecam firmy, której mocno brak profesjonalizmu. Rekrutacja robiona na wariackich papierach.

Artur
@Hmmm

Przypuszczam, że brałeś w ostatnim czasie udział w rozmowie o pracę za pośrednictwem firmy SMART-HR. Tak przynajmniej wynika z Twojego komentarza. Co dokładnie nie podobało Ci się w trakcie procesu rekrutacyjnego? Pozwól nam lepiej zrozumieć Twoją wypowiedź. Zachęcam do odpowiedzi.

Kasia
@Hmmm

Poziom rekrutacji na baaardzo niskim poziomie. Pani przeprowadzająca ze mną rozmowę zadawała pytania oczywiste, które wynikają z przesłanego CV. Na podstawowe pytania dotyczące stanowiska nie umiała odpowiedzieć.

Ewelina
@Kasia

Czytałam, że SMART-HR specjalizuje się w rekrutacjach z wykorzystaniem bezpośrednich i precyzyjnych narzędzi direct search. Można byłoby zatem sądzić, że w sposób profesjonalny przeprowadzają tam każdą rekrutację. A powiedz, o jakie właściwie stanowisko ubiegałaś się za pośrednictwem tej agencji?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kandydat
@Kasia

dziś miałam podobną sytuację i zastanowiłam się w pewnym momencie czy jestem w ukrytej kamerze... żenada

Ewelina
@kandydat

O jakie stanowisko ubiegałaś się? Pytam, ponieważ pojawiło się ostatnio ogłoszenie na GoWork https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-finansowo-ksiegowych,0RW9Cbbes1K4bf7CRsikBY,katowice. Zastanawiam się, czy warto zdecydować się na podjęcie pracy za pośrednictwem SMART-HR.

kandydat

brak kompetencji, Pani rekrutuje i nie rozumie chyba na jakie stanowisko. Szkoda że takie osoby decydują, czy przechodzisz do następnego etapu czy nie. W CV doświadczenie w danej branży kilkuletnie a rekruter pyta czy mam doświadczenie... no tak czytanie ze zrozumieniem i nie szablonowa selekcja CV to problem dla wielu rekruterów nie tylko w tej agencji. Najlepsze rekrutacje są bezpośrednio u pracodawcy szkoda że tak niewielu się na to decyduje.

wjdjedjfj

Jeżeli pośredniak obsysa to ja może dodam swoje.. Biuro to podpisało z urzędem pracy w Katowicach pewną umowę. Chodzi o dofinansowanie .. z ue , aktywację zawodową, straże . Smart hr miał przyjąć na staż...na staż...Co to staż...po co się idzie na staż.... Najwyraźniej Smart Hr ma inną definicję gdyż na staż chcą osób z doświadczeniem. Ja powiem tyle ...gdybym miał doświadczenie nie szukał bym stażu w urzędzie pracy na stanowisko które obsłuży imiona się wyslowic małpa!

Artur
@wjdjedjfj

Firma SMART-HR wprowadziła możliwość odbycia stażu, jednak warunkiem jest posiadanie doświadczenia zawodowego? W takim razie zastanawia mnie, czy po odbyciu stażu pracownik może liczyć na otrzymanie stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę? Proszę o odpowiedź.

Agata

Widziałam ciekawą promocję dla kandydatów do pracy oferowaną przez firmę SMART-HR. Za polubienie firmy na Facebooku otrzymuje się 10% rabatu na usługę SMART-JOB COACHING, w którym indywidualnie dobierany jest plan kariery. Dla zainteresowanych podaję link: https://www.smart-hr.pl/smart-job-coaching/ Czy ktoś z Was korzystał już z takiej usługi? Jak ją oceniacie?

Francis

Byłem klientem SMART-HR brałem udział w szkoleniach mający na celu wykazanie jakie błędy mogę popełniać podczas rozmów rekrutacyjnych na wyższe stanowiska. Jednym z tematów było także stworzenie profesjonalnego CV. Nie mam zastrzeżeń do przeprowadzonych działa efektem jest zmiana pracy. Bardzo polecam tematy związane ze szkoleniami w firmie. Moje sugestie dla SMART-HR: Rozwinąć obecną tematykę szkoleniową o nowe elementy Lubię atmosferę w SMART-HR za: Kontakt z ludźmi i rzetelność wykonywanych obowiązków

XyZ

Brak komunikacji w biurze - zaproponowano mi stanowisko inne niż te na które było złożone CV i zaproszono na rozmowę, gdzie rekruter stwierdził że nie mam kompetencji... Wtf? Rekrutera dał jasną informację że to spotkanie to strata czasu - kompletny brak profesjonalizmu! Rekruter w ogóle nie przygotowany do spotkania, nie czytał nawet CV! Pytania typu - nie widzę w Pani CV na jakich systemach Pan/Pani pracowała.... Gdzie informacja jest jasno wyszczególniona! Nie polecam! Szkoda czasu!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Rekruterzy nie mający pojęcia o stanowiskach na które rekrutują, zadający oklepane pytania typu " gdzie widzi się pan/i za 5 lat?" )lub " wymień swoje 3 wady i zalety". Brak merytorycznego przygotowania do prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko. Farsa i stracony czas.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim
@anonymous

dokładnie tak - dodam, że nie tylko nie mają pojęcia o stanowisku, na ktore rekrutują ale nawet niespecjalnie są przygotowani do rozmowy z kandydatem pod kątem zapoznania się wcześniej z jego CV - współczuję pracodawcom, którzy zlecają im nabór - pozostaje im tylko liczyć na ślepy traf...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sawik156
@anonymous

tego typu pytania nie są wbrew pozorom bezwartościowe, są częste bo dużo dobremu rekruterowi mogą powiedzieć o kandydacie - piszę czysto obiektywnie. Zgodzę się, że jako kandydat też oczekiwałbym zadań, pytań stricte związanych ze stanowiskiem. Być możne takie są na kolejnym etapie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o SMART-HR - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w SMART-HR?

  Zobacz opinie na temat firmy SMART-HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w SMART-HR?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
SMART-HR