SMART-HR

Katowice

SMART-HR

Opinie o SMART-HR

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@Fabiola, @anno a jak wyglądała sama rozmowa? Wasze komentarze nie zawierają wielu informacji odnośnie niej samej, a takie opinie byłyby bardzo użyteczne dla potencjalnych pracowników. SMART-HR na stronie gowork.pl prowadzi mnóstwo rekrutacji, każda merytoryczna opinia o firmie będzie bardzo ważna!

Fabiola

Młody rekruter- bez wiedzy o stanowisku, na które poszukuje, spotkanie od do, bez możliwości dalszej rozmowy, brak informacji zwrotnej w obiecanym czasie o wynikach rekrutacji. Nie tak powinien wyglądać proces!

anno

nie polecam tej agencji, młodzi rekruterzy bez doświadczenia- rekrutują najwyższą kadrę menedżerską- to nie może się udać.

nikoś

przeważnie mało płatne oferty

ajro

Wiele ogłoszeń jest publicznie wystawionych, nawet na managerów

adass

profesjnalna firma , fajna obsługa

Zostaw opinię o SMART-HR - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMART-HR