SMART-HR

Opinie o SMART-HR

Filtruj opinie po kryteriach:

Hmmm
 Opinia

Nie polecam firmy, której mocno brak profesjonalizmu. Rekrutacja robiona na wariackich papierach.

Artur
@Hmmm 16.06.2019 16:12

Przypuszczam, że brałeś w ostatnim czasie udział w rozmowie o pracę za pośrednictwem firmy SMART-HR. Tak przynajmniej wynika z Twojego komentarza. Co dokładnie nie podobało Ci się w trakcie procesu rekrutacyjnego? Pozwól nam lepiej zrozumieć Twoją wypowiedź. Zachęcam do odpowiedzi.

Opinia

Widziałam ciekawą promocję dla kandydatów do pracy oferowaną przez firmę SMART-HR. Za polubienie firmy na Facebooku otrzymuje się 10% rabatu na usługę SMART-JOB COACHING, w którym indywidualnie dobierany jest plan kariery. Dla zainteresowanych podaję link: https://www.smart-hr.pl/smart-job-coaching/ Czy ktoś z Was korzystał już z takiej usługi? Jak ją oceniacie?

Francis
 Opinia

Byłem klientem SMART-HR brałem udział w szkoleniach mający na celu wykazanie jakie błędy mogę popełniać podczas rozmów rekrutacyjnych na wyższe stanowiska. Jednym z tematów było także stworzenie profesjonalnego CV. Nie mam zastrzeżeń do przeprowadzonych działa efektem jest zmiana pracy. Bardzo polecam tematy związane ze szkoleniami w firmie. Moje sugestie dla SMART-HR: Rozwinąć obecną tematykę szkoleniową o nowe elementy Lubię atmosferę w SMART-HR za: Kontakt z ludźmi i rzetelność wykonywanych obowiązków

XyZ
 Opinia

Brak komunikacji w biurze - zaproponowano mi stanowisko inne niż te na które było złożone CV i zaproszono na rozmowę, gdzie rekruter stwierdził że nie mam kompetencji... Wtf? Rekrutera dał jasną informację że to spotkanie to strata czasu - kompletny brak profesjonalizmu! Rekruter w ogóle nie przygotowany do spotkania, nie czytał nawet CV! Pytania typu - nie widzę w Pani CV na jakich systemach Pan/Pani pracowała.... Gdzie informacja jest jasno wyszczególniona! Nie polecam! Szkoda czasu!

Tak5Nie

anonymous
 Opinia

Rekruterzy nie mający pojęcia o stanowiskach na które rekrutują, zadający oklepane pytania typu " gdzie widzi się pan/i za 5 lat?" )lub " wymień swoje 3 wady i zalety". Brak merytorycznego przygotowania do prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko. Farsa i stracony czas.

Tak14Nie

@anonymous 21.06.2018 17:13

dokładnie tak - dodam, że nie tylko nie mają pojęcia o stanowisku, na ktore rekrutują ale nawet niespecjalnie są przygotowani do rozmowy z kandydatem pod kątem zapoznania się wcześniej z jego CV - współczuję pracodawcom, którzy zlecają im nabór - pozostaje im tylko liczyć na ślepy traf...

Sawik156
@anonymous 21.06.2018 17:13

tego typu pytania nie są wbrew pozorom bezwartościowe, są częste bo dużo dobremu rekruterowi mogą powiedzieć o kandydacie - piszę czysto obiektywnie. Zgodzę się, że jako kandydat też oczekiwałbym zadań, pytań stricte związanych ze stanowiskiem. Być możne takie są na kolejnym etapie

ecka
 Opinia

Zdecydowanie nie polecam, brak profesjonalizmu, w przypadku korzystania z usług agencji w kwestii doradztwa zawodowego, napisania c.v. etc. całkowita partyzantka - szkoda pieniędzy. Jedyny plus to miła Właścicielka.

Anna
@ecka 04.09.2018 12:51

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za wyrażenie szczerej opinii. Od 5 lat zajmujemy się doradztwem zawodowym dla kandydatów poszukujących pracy. Z sukcesem udaje nam się wiele osób zarekomendować do naszych klientów. Spotykamy się z bardzo pozytywnym odzewem z ich strony. Jest mi bardzo przykro, że tym razem nie sprostaliśmy Pani/Pana oczekiwaniom. Z pełną odpowiedzialnością dołożymy wszelkich starań aby spełnić Pani/Pana wymagania. Zapraszam do kontaktu – umówimy bezpłatnie kolejną sesję z innym doradcą zawodowym lub zwrócimy pieniądze. Jeszcze raz dziękuję za wyrażenie swojej opinii – dzięki niej będziemy mogli podnieść poziom jakości świadczonych usług na wyższy poziom. Z poważaniem, Anna Pycia-Pytlik

Tak5Nie

Bartosz
 Opinia

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

Opinia

@Stefan na forum cisza, być może jednak udało Ci się uzyskać informacje z zewnątrz na temat warunków jakie panują w tej firmie? Jeśli tak, to będę wdzięczna za każdy obiektywny komentarz. Komentujmy zgodnie z regulaminem forum Gowork.

Stefan
 Opinia

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Tak2Nie

Opinia

@Fabiola, @anno a jak wyglądała sama rozmowa? Wasze komentarze nie zawierają wielu informacji odnośnie niej samej, a takie opinie byłyby bardzo użyteczne dla potencjalnych pracowników. SMART-HR na stronie gowork.pl prowadzi mnóstwo rekrutacji, każda merytoryczna opinia o firmie będzie bardzo ważna!

Fabiola
 Opinia

Młody rekruter- bez wiedzy o stanowisku, na które poszukuje, spotkanie od do, bez możliwości dalszej rozmowy, brak informacji zwrotnej w obiecanym czasie o wynikach rekrutacji. Nie tak powinien wyglądać proces!

Tak17Nie

anno
 Opinia

nie polecam tej agencji, młodzi rekruterzy bez doświadczenia- rekrutują najwyższą kadrę menedżerską- to nie może się udać.

Tak14Nie

nikoś

przeważnie mało płatne oferty

ajro
 Opinia

Wiele ogłoszeń jest publicznie wystawionych, nawet na managerów

Tak3Nie

adass