SMART-HR

Katowice

SMART-HR

Opinie o SMART-HR

ecka

Zdecydowanie nie polecam, brak profesjonalizmu, w przypadku korzystania z usług agencji w kwestii doradztwa zawodowego, napisania c.v. etc. całkowita partyzantka - szkoda pieniędzy. Jedyny plus to miła Właścicielka.

Anna
@ecka 04.09.2018 12:51

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za wyrażenie szczerej opinii. Od 5 lat zajmujemy się doradztwem zawodowym dla kandydatów poszukujących pracy. Z sukcesem udaje nam się wiele osób zarekomendować do naszych klientów. Spotykamy się z bardzo pozytywnym odzewem z ich strony. Jest mi bardzo przykro, że tym razem nie sprostaliśmy Pani/Pana oczekiwaniom. Z pełną odpowiedzialnością dołożymy wszelkich starań aby spełnić Pani/Pana wymagania. Zapraszam do kontaktu – umówimy bezpłatnie kolejną sesję z innym doradcą zawodowym lub zwrócimy pieniądze. Jeszcze raz dziękuję za wyrażenie swojej opinii – dzięki niej będziemy mogli podnieść poziom jakości świadczonych usług na wyższy poziom. Z poważaniem, Anna Pycia-Pytlik

Bartosz

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

anonymous

Rekruterzy nie mający pojęcia o stanowiskach na które rekrutują, zadający oklepane pytania typu " gdzie widzi się pan/i za 5 lat?" )lub " wymień swoje 3 wady i zalety". Brak merytorycznego przygotowania do prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko. Farsa i stracony czas.

@anonymous 21.06.2018 17:13

dokładnie tak - dodam, że nie tylko nie mają pojęcia o stanowisku, na ktore rekrutują ale nawet niespecjalnie są przygotowani do rozmowy z kandydatem pod kątem zapoznania się wcześniej z jego CV - współczuję pracodawcom, którzy zlecają im nabór - pozostaje im tylko liczyć na ślepy traf...

Agata

@Stefan na forum cisza, być może jednak udało Ci się uzyskać informacje z zewnątrz na temat warunków jakie panują w tej firmie? Jeśli tak, to będę wdzięczna za każdy obiektywny komentarz. Komentujmy zgodnie z regulaminem forum Gowork.

Stefan

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Agata

@Fabiola, @anno a jak wyglądała sama rozmowa? Wasze komentarze nie zawierają wielu informacji odnośnie niej samej, a takie opinie byłyby bardzo użyteczne dla potencjalnych pracowników. SMART-HR na stronie gowork.pl prowadzi mnóstwo rekrutacji, każda merytoryczna opinia o firmie będzie bardzo ważna!

Fabiola

Młody rekruter- bez wiedzy o stanowisku, na które poszukuje, spotkanie od do, bez możliwości dalszej rozmowy, brak informacji zwrotnej w obiecanym czasie o wynikach rekrutacji. Nie tak powinien wyglądać proces!

anno

nie polecam tej agencji, młodzi rekruterzy bez doświadczenia- rekrutują najwyższą kadrę menedżerską- to nie może się udać.

nikoś

przeważnie mało płatne oferty

ajro

Wiele ogłoszeń jest publicznie wystawionych, nawet na managerów

adass

profesjnalna firma , fajna obsługa

Zostaw opinię o SMART-HR - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMART-HR