Opinie o Rolladen Group w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rolladen Group. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rolladen Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rolladen Group w Wrocław

Czy w Rolladen Group jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

No co ty zapomnij

Anonimowy 2100

Firma nie zasługuje na plusy , praca jest na akord , dostajesz gołą pensje nie ma żadnych premii , nie ma żadnych benefitów , brygadzistą jest Ukrainiec , zakaz palenia , zakaz używania telefonów , jedna przerwa 15 min na 8 h , system pracy na razie dwu zmianowy , pełna kontrola przez kamery. Odradzam tą firmę jeśli cię interesuje mobbing to zapraszam . Pozdrawiam :)

Magazynier

Witam. W sieci widnieje ogłoszenie o pracę jako starszy magazynier, jakich zarobków można się spodziewać, systemu pracy i benefitow, premii itp.? Z góry dzięki, pozdrawiam.

Salva
@Magazynier

O Premii możesz zapomnieć o benefitach też , praca dwu zmianowa jedna przerwa szkoda słów .

Rolladen Group jako firma produkcyjna istnieje na rynku dwadzieścia lat. Posiada doświadczenie w branży bram garażowych i rolet zewnętrznych. W związku z dynamicznym rozwojem Rolladen Group poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko: specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim. Warunkiem koniecznym do aplikacji jest biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie oraz doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta. Czy interesuje Was rekrutacja na to stanowisko?

Normalny pracownik

Nie

Peter

Ja, meine Interesse ist geweckt. Brauche mehr Informationen. Mfg,

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rolladen Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Jurek

Widzę że w firmie był poważny problem z mobbingiem. Zastanawiam się, czy coś się zmieniło na lepsze?

@Jurek

Na gorsze.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Rolladen Group. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Ex mitarbeiter

Nie polecam. Duza rotacja pracownikow, uciekli ludzie wartosciowi, bo atmosfera byla nie do wytrzymania.

Marzena
@Ex mitarbeiter

No owszem, dobra atmosfera w pracy jest szalenie ważna - co do tego chyba nie ma żadnych wątpliwości. Ale jeśli chodzi o przyczyny rotacji, to tych może być naprawdę wiele. A jak, na chwilę obecną, przedstawiają się zarobki w Rolladen Group? Powiedziałbyś, że są atrakcyjne?

Grzegorz

Jak pracuje się w Rolladen Group? Jakie zarobki i atmosfera?

Anka
@Grzegorz

Jak poczytasz komentarze to będziesz wiedzieć

Interesuje mnie praca kierownika działu obsługi klienta. 1.Ilu ludzi pracuję w tym dziale? 2.Co wchodzi w dział Obsł. klienta? 3.Czy jest oddzielny dział reklamacji, zamówień i sprzedaży? 4.Czy jest to sprzedaż internetowa czy bezpośrednia? 5.Czy macie przedstawicieli i monterów w Niemczech i Polsce. 6.Czy sprzedajcie w Polsce? 7.A jak nie to dlaczego? 8. Czy jest to obsługa klientów niemieckojezycznych przed czy po sprzedażowa? Proszę o odpowiedź na 8 pytań.

Renata
@Zainteresowany

Niestety nie umiem Ci odpowiedzieć, bo sama szukam czegoś o tej pracy w Rolladen. Może warto się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. A jaki rodzaj umowy by Cię zadowolił?

@Renata

Uważam że to pracodawca powinien opisać zakres obowiązków danego działu i co wchodzi w jego skład. Przydał by się nr tel. do działu personalnego aby móc się z nimi skontaktować i dowiedzieć się więcej zanim udostępnię swoje dane osobowe obcym ludziom. Na ich stronie nie ma takich informacji. Renata a Ciebie jaka umowa interesuje?

Były

Ludzie, zanim uderzycie do tej firmy, poczytajcie historię rozmów na tym forum.... Wnioski same się nasuną i tego Wam życzę :)

@Były

Zgadzam się z Tobą, że należy czytać opinie i samemu wyciągać wnioski, ale jeżeli ktoś umówi się na rozmowę kwalifikacyjną, wtedy sam będzie się mógł dowiedzieć od rekruterów jakie warunki zatrudnienia proponują i zdecydować, czy odpowiada im takie zatrudnienie. Czy masz jakieś złe doświadczenia z pracodawcą, że piszesz w tym tonie? Dodaj proszę więcej szczegółów, chętnie o tym przeczytam.

Kto to jest Jacek Pisarczyk?

Proszę byś nie publikował danych osobowych osób trzecich na forum publicznym, jakim jest forum GoWork.pl. Taka publikacja umożliwia innym potencjalną identyfikacje pracownika, a na forum staramy się chronić anonimowość innych użytkowników. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wpisy, które zawierają dane osobowe mogą zostać usunięte przez administracje serwisu. https://www.gowork.pl/regulamin

@Marta

Ta osoba sama się opublikowała.... pisząc swoją wypowiedź. Dlatego pytam kto to jest.

Były

Widzisz, na tym polega czytanie tejże osóbki ze zrozumieniem... Ktoś podpisał się z Imienia i Nazwiska a Marta ma pretensje do Ciebie... Pachnie mi tu jak za komuny-CENZURĄ tego co niewygodne .Za coś pieniądze się bierze , nie? ;)

Rolladen Group jest firmą produkcyjną z 20 letnim doświadczeniem w branży bram garażowych i rolet zewnętrznych. I właśnie poszukuje do swojego zespołu osoby, które obejmie stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim. Wybranemu kandydatowi są w stanie zaoferować: wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, przyjazną atmosferę w pracy, rozwój zawodowy w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, pracę w wysokiej klasy biurze we Wrocławiu (Racławicka Center, na terenie kompleksu znajduje się obiekt rekreacyjny z dużym stawem), prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe. Kto z obecnych na forum osób poczuł się na tyle zachęcony, by aplikować? Jestem ciekawa Waszego zdania!

@Marta

Po co ten pijar??? ... ...Ci co pracowali wiedzą jaki tam syfek jest.... Nie zadepczecie ludzi którzy piszą z własnej woli ,doświadczenia mało przyjemne z tą firmą. Ryba spsuła się od głowy już dawno. Jaki właściciel -taka firma Era świetności przemija i bardzo dobrze :P . Pozdrawiam serdecznie ;)

Jarek

Czytając co Pan wypisuje, domyślałem się ze chce Pan wrócić do firmy- to wszystko wyjaśnia. Mimo wszystko życzę powodzenia. Panie (usunięte przez administratora), po co te złośliwości "DLACZEGO SIĘ NIE ZWOLNIŁEM WCZEŚNIEJ". Dobrze Pan wie, dlaczego nie mogłem się zwolnić. Rozmawialiśmy o tym nie raz, w sumie od samego początku jak tylko zachorowałem. Pan też mówił, że w tym stanie zdrowia i z tymi dolegliwościami, będę miał problem ze znalezienie normalnej pracy. A kredyty muszę spłacać. W dodatku podejmować nową pracę, gdy wiem, że mogą mnie czekać kolejne operacje, było by nie uczciwe. Dlatego brałem urlopy wypoczynkowe na kolejne zabiegi, dlatego nie brałem zwolnień i wracałem do pracy w cewniku i ortezie. Nikt nie wytrzyma ciągłego stresu związanego z zastraszaniem, mobbingiem i niepewnością. O tym też rozmawialiśmy i dlatego prosiłem Pana o wyjaśnienie sprawy. Teraz, za namową lekarza, będąc na chorobowym przed kolejnymi operacjami zgodziłem się odejść bez prawa do zasiłku. Zrezygnowałem z należnego mi prawa do kolejnych płatnych dni za urlop (za każdy miesiąc będąc na chorobowym przysługuje 2 dni ), a wszystko aby mieć spokój. Ta decyzja naprawdę dużo mnie kosztowała, bo kredytów nikt mi nie daruje. Panie (usunięte przez administratora), mimo wszystko życzę szczęścia w firmie, i nie spotkałem nikogo kto żałuje, że już tam nie pracuje.

Janusz

Wszystkie komentarze zostały usunięte? Czy krytyka jest zabroniona? W ten sposób nie zmienicie swojej opinii, bo te komentarze są dla szefów..... Chłopcy zacznijcie szanować pracowników....

@Janusz

Wyrażanie opinii, niezależnie od tego czy pozytywnych, czy też negatywnych nie jest zabronione, o ile są one merytoryczne i kulturalne. Wszyscy jednak musimy przestrzegać regulaminu forum GoWork.pl. Usunięte mogą zostać wyłącznie takie wpisy, które łamią regulamin forum lub/i polskie prawo. Czy jesteś obecnie pracownikiem Rolladen Group?

Iwona

Paranoja! Po co wy u nich pracujecie? Jest tyle godnych polecenia pracodawców......

Bystrooki

"Moderator oznaczony jest w wątku szarym kolorem i wszelkie próby podszywania się pod moderacje jest zwyczajnie nieskuteczna." Faktycznie, różnica kolorów jest tak uderzająca że już na pierwszy rzut oka widać kto jest moderatorem. Na tym obrazku dokładnie to widać: (usunięte przez administratora)

Bystrooki
@Bystrooki

Przepraszam za pomyłkę, tutaj poprawny link: (usunięte przez administratora)

Michu79

Jestem pracownikiem tej firmy i widzę jak fala hejtu została wylana przez osoby, które zwolniły się lub zostały zwolnione z naszego zakładu produkcyjnego. W żadnej firmie, proszę Państwa, nie ma miejsca na udawanie że się pracuje. Żaden szef, czy prezes nie będzie miał dobrej opinii u zwolnionych osób, niezależnie od tego jaką by nie był osobą. Uważam, ze atmosfera jest bardzo dobra w Rolladen Group, pracuje się tu dobrze, a jeśli się starasz jesteś doceniany.

Janusz
@Michu79

Nie ma to jak samemu sobie napisać dobrą opinię. Żałosne!

Worker
@Michu79

"Zadowolony pracowniku" naucz się czytać ze zrozumieniem. Ludzie nie narzekają na ciężką pracę tylko na beznadziejny stosunek do pracownika. Potwierdza to również komentarz osób, które były tylko na rozmowie kwalifikacyjnej.

Bella
@Michu79

Jak juz Cię szef doceni, nie zapomnij pochwalić się tym na forum ☺btw napisz jaka to była gratyfikacja ☺

Rolladen Group

Rolladen Group apeluje o rozwagę przy umieszczaniu komentarzy na temat firmy z uwagi na sankcje prawne grożące osobom pomawiającym firmę. Pomówienie stanowi bowiem przestępstwo z art. 212 kk zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku, jak również stanowi podstawę dochodzenia odszkodowania oraz żądania usunięcia skutków pomówienia z art 24 kc. W stosunku do osób naruszających prawo firma zmuszona będzię niezwłocznie podjąć stosowne działania prawne

Były "na szczęście" pracownik
@Rolladen Group

Żałosne, najpierw psujecie sobie opinie a potem prawem się zasłaniacie by inni jej nie wyrażali... Brawo! Brawo! STOKROĆ BRAWO!

Lew

strach się bać

Kamila

Dlaczego nikt w tej firmie nie odbiera telefonów?

Bella
@Rolladen Group

Trzeba umieć rozróżnić jeszcze pomówienie od prawdy ☺prawda w oczy kole. ...

D.B

Opis stanowiska pracy z językiem niemieckim jest dość prosty ,(usunięte przez administratora)

Jacek Pisarczyk
@D.B

Zakres obowiązków jest zapisany w umówie o pracę. Obowiązuje kodeks pracy. (usunięte przez administratora)

Obecny pracownik działu
@D.B

Nie wierzę że powiedziałeś to panu Jackowi w cztery oczy. Dalej jesteś pracownikiem tej firmy. Jedyne co możesz zrobić dla tej firmy to schować się za monitorem wypisując bzdury wierząc że ktoś da się nabrać na to że jesteś prawdziwym twardzielem.

Łyliam
@Obecny pracownik działu

Nie musi się chować za monitor, bo napisał samą prawdę i każdy o tym wie!

@Jacek Pisarczyk

i pisze w umowie o pracy w dni świąteczne?

Mariola
@Ania

Oczywiście, że nie!

Franciszek

nie polecam, nie ma organizacji i struktury, nie ma szkoleń produktowych, nie wiesz nawet kto jest twoim przełożonym i kto za co jest odpowiedzialny, kto jest w zarządzie i jaką funkcję pełni(usunięte przez administratora)

JANUSZ Nie polecam

I opinią Klausa też została usunięta!

JANUSZ Nie polecam

Administratorze, dlaczego zostałausunięta opinia o przebiegu rozmowy rekrutacyjnej?

Zostaw merytoryczną opinię o Rolladen Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Rolladen Group?

Zobacz opinie na temat firmy Rolladen Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rolladen Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rolladen Group
2.5/5 Na podstawie 72 ocen.
  • ul. Skarbowców 23a
    53-025 Wrocław