Opinie o PKS SZCZECIN w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PKS SZCZECIN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PKS SZCZECIN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKS SZCZECIN w Szczecin

Rozpaczony pasażer

Będąc dzisiaj na dworcu siedząc na przystanku autobusu nr. 1 autobus powinien odjechać o godzinie 11:20 tego autobusu nie było, gdyż pani kierowca zapatrzona w swój telefon opóźniła kurs i podjechała o godzinie 11:50 i z dworca wyruszyły dwa autobusy. Takich mamy ogarniętych kierowców w PKS'ie. Ta Pani jeździ jak chce, albo często się psuje, dlatego nie ma jej na trasie, gdyż często jeżdżę 1 i ta Pani rzadko podejmuje swoją linie. Narzekacie na Ukrainę, a widać kobieta też potrafi polecieć w ciula. Czas się wziąć za kurs linii 1, bo nie dość że korki to jeszcze opóźnione. Dzisiaj przez tą Panią spóźniłem się do lekarza.

Sha

Witam chciałbym złożyć skargę na kierowcę autobusu linii nr. 1 Szczecin-Dolna Odra 15:25 lub 15:40 nie pamiętam dokładnie który to był ponieważ o tej godzinie na Szczecinie są duże korki. Wracam do domu ze szkoły jechałem ze Zdroi (ul.Batalionów chłopskich) do Daleszewa i tak widzę mój przystanek wstaje nacisnąłem przycisk,,stop" i czekam po chwili patrzę że kierowca minął mój przystanek i jedzie dalej no to ja do kierowcy krzyknąłem ale nie nic takiego obraźliwego tylko zwykłe proste ,,eee" więc tak mimo że kierowca się zatrzymał kilka metrów za przystankiem to na dodatego obrzucił mnie kilkoma wyzwiskami a chciałbym nadmienić że mam 15 lat nie jestem w stanie określić jakie to były dokładne wyzwiska ponieważ kierowca tak nie wyraźnie krzyczał że niektóre jego słowa brzmiały jak słówka nie z polski tylko z obcego kraju, ja sobie nie pozwolę na traktowanie tak pasażera. Mam nadzieje że moja skarga zostanie przeczytana i że kierowca dostanie zasłużoną karę z góry dziękuje

...
@Sha

Najprawdopodobniej usłyszałeś wyzwiska w języku Ukraińskim. I niestety ten przewoźnik ma w (usunięte przez administratora) swoich pasażerów, więc na poniesienie przez kierowcę konsekwencji nie licz.

XD

Nie polecam bo się spóźnia

Petri

Jeżdżę autobusem 7.05 PKS 1 do Gryfina kierowca pan Wiktor zawsze był miły uprzejmy pogadał z klientami a teraz jeździ inny kierowca mały i niesympatyczny

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PKS SZCZECIN. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
mirella

pan Valery bardzo mily i zarazem moj ulubiony kierowca. Zawsze chetny do rozmowy , powie dobre slowo i umili jazde. Nie ma sobie rownych , nie dosc ze bardzo dobrze wykonuje swoja prace , zawsze przyjezdza na czas , nie szaleje jak niektorzy kierowcy po samych dziurach to jest przyjacielski i komunikatywny, bardzo lubie podroz podczas jego zmiany :)

Valerii
@mirella

Dziękuję serdecznie, miło mi ????

Jakub

Witam dziś kierowca autobusu linii 1 relacji Szczecin - Dolna Odra w Gryfinie na plac Barnima o godz 19.03 kierowca wypuścił pasażerów na przystanku miał zamknięte drzwi do zamkniętych drzwi podbiegł pasażer kierowca ruszył i stanął na chwilę i odjechał .

Jakub

Witam ostatnio w poniedziałek 3.08.2020 w autobusie pks Szczecin w relacji Szczecin - Gryfino - Dolna odra kurs był realizowany w Gryfinie według rozkładu autobus powinien był przyjechać na przystanek Gryfino PL Barnima o 11.03 przyjechał o 11.08 po przejechaniu 1 przystanku kobieta i mężczyzna chcieli wysiąść na przystanku Gryfino centrum wodne laguna ale kierowca nie zatrzymał się na nim mężczyzna po prostu krzyknął ,, eee gościu przystanek był halo " a kierowca ukrainiec twierdził że nie widział przystanku a przystanek stoi przy ulicy pasażerowie zaczęli krzyczeć na niego a on twierdził że nie było przystanku . Zapamiętałem że autobus to mercedes o numerze bocznym 10334 . Rok wcześniej na innym przystanku stanął za przystankiem w Gryfinie dopiero na światłach wtedy autobus też był marki mercedes i też miał numer boczny 10334 i kierowca też mówił po ukrainsku . Wydaje mi się że mógł wtedy być ten sam kierowca co ostatnio .

Zly

Pozmieniajcie rozkładu jazdy bo człowieka szlak trafia , wszystko opóźnione , żenada

Pawcioman

Dlaczego kasowane są szczere i prawdziwe opinie?? Uważam dalej, że dyrektorowi wystaje słoma z butów i nie potrafi rozmawiać z podwładnymi. Nie polecam podejmować tam żadnej pracy, a tym bardziej diagnosty samochodowego. PS Po rozwiązaniu umowy tylko połowa pensji się należy.

@Pawcioman

No proszę, druga transza wpłynęła!

@Pawcioman

No proszę druga transza wpłynęła

Jurek

Nie polecam pracy w PKS małe pieniądze sa drugasprawa wykorzystują na maska

@Jurek

GrzeW90

Zakończyłem właśnie swoja krótką kariere w PKS Szczecin. Nareszcie nie polecam. Jeździsz na wiadomo jakim sprzęcie, autobus którym jeździłem był chyba starszy ode mnie. Kierownictwo, że kasy nie ma. Ale z tego wynika co znalazłem, ze prezes to ładnie szarpie. Jego zbójeckie prawo ale jeśli dobrze wyliczyłem to jednosobowy zarząd zarabia ponad. 50 patoli miesięcznie…(usunięte przez administratora) To prezes zakładów w Policach czy premier tyle chyba nie ma. Ktoś powie ok. ale Szanowny sobie łyka 50 na rekę miesięcznie a ty się pocisz z kierownicą jak przed wojna secesyjną na plantacji bawełny. Pzdr dla M. Goodbye PKS Szczecin.

@GrzeW90

arkko

PKS nie tylko Szczecin,ale całościowo zatrzymał się w PRL-u,to dalej komuna w innym wydaniu,ludzie zarządzający tym bałaganem to ludzie z PRL-u to jak ma być dobrze,wszyscy wszystko i wszystkich maja w du.ie,cud że to jeszcze funkcjonuje,tam trzeba zarząd zmienić,bo inaczej nie będzie lepiej

@arkko

Jan

Bardzo dobra firma potrzebują magazyniera stawka super :) 9 zł brutto to jakaś żenada przez tel ci nic nie powiedzą w ogłoszeniu zamieścili atrakcyjne zarobki, i tak ludzie wydają na dojazdy i marnują czas. FIRMA PORAŻKA

@Jan

Masz rację w 100 % potrzebują magazyniera wydawcę paliw,byłem na rozmowie praca 24 godziny na 24 tak więc 24 godziny mieszkasz w firmie za 9 zł brutto dramat PKS Szczecin dno a poniżej już tylko przepaść,pojechałem na rozmowę,szkoda czasu,rozmowa to jakaś kpina,żarty z człowieka,Komuną tam zajeżdża,ludzie dajcie sobie spokój,ogłoszenia są non stop powtarzane

@Jan

...

PKS Szczecin okropna firma ,nieszanująca swoich pracowników! Zero szacunku do ludzi którzy dla tej firmy pracują,totalne dno...

@...

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy PKS SZCZECIN?

Pawcioman

(usunięte przez administratora) Uważam dalej, że dyrektorowi wystaje słoma z butów i nie potrafi rozmawiać z podwładnymi. Nie polecam podejmować tam żadnej pracy, a tym bardziej diagnosty samochodowego. PS Po rozwiązaniu umowy tylko połowa pensji się należy.

rafal

Praca w tej firmie to coś strasznego. Zero kompetencji, profesjonalizmu. Pracownik , czy to kierowca czy na innym stanowisku traktowany jest jak śmieć. Wszystko będzie na twojej głowie. To ty będziesz ponosił za wszystko odpowiedzialność . Pseudo kierownictwo to tragedia. Banda kolesi z czasów pamiętających komunę. Zresztą cała ta firma to jakaś farsa. Omijajcie z daleka.

@rafal

(usunięte przez administratora) Nie polecam podejmować tam żadnej pracy, a tym bardziej diagnosty samochodowego. PS Po rozwiązaniu umowy tylko połowa pensji się należy.

viki

Byłam umówiona na rozmowę w spr pracy na stanowisko biurowe na Heyki , wzięłam wolny dzień w obecnej pracy i co się okazało na miejscu? od kadrowej usłyszałam "ogłoszenie nieaktualne", czy nie można było do mnie wcześniej zadzwonić i poinformować? Jeśli w ten sposób traktuje się tam ludzi to cieszę się że tam nie pracuję.

@viki

Nie polecam pracy w PKS Szczecin pracownik jest traktowany jak (usunięte przez administratora) pracuje sie za 14zł a wymagają w (usunięte przez administratora) obiecują umowę o pracę za nisza krajową nie polecam pracy w PKS nikomu

@Marcin

Zenek

Nie polecam pracy w PKS pierwsze zaczofani są pracuję tam sama Ukraina kierownicy nawet mechanik nic dziwnego że nie umieją nic zrobić sprawnego ałtobusu na linie puścić stawkę na kierowcę 14zl śmiech na sali nie polecam to jest na gorsza forma traspotwa w Szczecinie

@Zenek

Zostaw merytoryczną opinię o PKS SZCZECIN - Szczecin

• Jak się pracuje w PKS SZCZECIN?

Zobacz opinie na temat firmy PKS SZCZECIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKS SZCZECIN?

PKS SZCZECIN