Opinie o Orion Pharma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orion Pharma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orion Pharma o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Pharma w Warszawa

Ona

Witam Przeszłam rozmowę rekrutacyjną. Bardzo proszę powiedzcie mi czy jest sens jechania do Warszawy na II etap? Jak się pracuję w tej firmie?

W przypadku tej firmy jest to umowa na okres próbny 3 mc. Płaca około 3000zl netto, a przez najbliższe 14 miesięcy nie masz co liczyć na premie, tak mi powiedziano na rekrutacji. Zaprosili mnie do drugiego etapu, ale wiedziałem ze z KR nie da sie pracować zarówno z babka jak i kolesiem.

Aneta

@Agata jeśli chodzi o zarobki to zależy to zazwyczaj od Twojego doświadczenia a także czasami wykształcenia. Czy ktoś z was jest w stanie odpowiedzieć na pytania użytkownika '' Agata''? Podzielcie się takimi informacjami na tym forum o pracy w firmie Orion Pharma.

Agata

Ktoś coś miarodajnego podpowie ? Jakie są warunki pracy? czy faktycznie umowa TYLKO na 3miesące próbna? Ile jest etapów ? Czy Przedstawiciel Medyczny czy Farmaceutyczny zarabia lepiej? AS Cen. to logiczne w takich Firmach, jeśli ktoś się obraża i myśli, że złe wytypowanie osoby do uratowania z jaskini miało wpływ jest w błędzie lub z małym doświadczeniem. Pisaliście o podstawie około 2800zł netto czy rzeczywiście tak mało ? (w spożywczych hurtowniach bez specjalistycznej wiedzy o preparatach płacą średnią krajową jak jesteś dobrym handlowcem). Jaki procent od podstawy oraz w jakim okresie jest wypłacany w postaci premii ? Jakie szanse mają osoby z konkurencji ? firma woli z branży czy racze bez doświadczenia? Nie wierzę w brednie na forum o braku narzędzi typu komputer itd. to niewielki koszt dla pracodawcy a podstawowe narzędzie do przetwarzania danych i analiz oraz maili. Można owszem w smartfonie jednak zaawansowane dane IMS czy inne bazy Excela na małym ekranie gorzej się opracowuje. Raportowanie SMS praktycznie jest dziś w KAŻDEJ korporacji (słyszałam wczoraj, że nawet na Messenger niektórzy KR sobie życzą).

R
@Agata

Premii nie zobaczysz na oczy. Jeżeli zrobisz dobra wrzucę i siada Ci dwa miesiące, wywalasz meeega wynik to dostaniesz 200zl. Z narzędzi auto i telefon. Zaawansowane IMSy.. Hehehehe! Tu nie ma nic takiego ;) IMS dostajesz w excelu i jest to jedna tabelka tylko ze sprzedażą Twoich leków (zero konkurencji). Firma nie zatrudni ludzi z branży bo tacy nigdy do Oriona nie przyjdą. Szukają młodych ludzi którzy zawojują świat organizując imprezy dla aptek..

Przedstawiciel farmaceutyczny

Rekrutacja w Katowicach. Poziom rozmowy żenujący, tak samo jak przygotowania się do niej przez rekrutera. Ciągłe przerywanie wypowiedzi, nieuważne słuchanie tego, co mówię. Nie chcę wiedzieć, jak wygląda ta praca, skoro tak wygląda rozmowa.

Szczegółowe pytania o życie prywatne.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Aneta

@Przyszłypracownik widzę, że nikt nie zdążył Ci odpisać. Czy powiesz nam jak przebiegł proces rekrutacji? Jakich pytań spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy zostałeś przyjęty do pracy? Te informacje pomogą osobom aplikującym do firmy Orion Pharma.

Przyszłypracownik

Witam, zostałem zaproszony na rozmowę na Przedstawiciela Farmaceutycznego czy ktoś mógłby dać jakies wskazówki? O co pytają z czego najbardziej sie przygotować? Dziękuję bardzo wszystkim udzielającym informacji

Aneta

@xxx jesteś pewien, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś jeszcze z was odczuł mobbing w firmie Orion Pharma? To forum dotyczy opinii na temat pracy w firmie Orion Pharma w Warszawie a nie w Krakowie.

Xxx

Witam, Apropo Krakowa to rowniez zaproszono mnie na rozmowe. Bardzo prosze o kilka slow osob ktore sa w stanie sie wypowiedziec na temat pracy PH na tym rejonie:) Z gory wielkie dzieki!

xxx
@Xxx

Przeczytaj komentarze wyżej, na kazdym terenie sytuacja jest bardzo podobna. Osobiście ie polecam. Ciagle zmiany pracowników i mobbing ! :)))

Xyz

Oj jak pięknie ktoś usuwa wszystkie negatywne komentarze... brawo Orion! Tylko was stać na takie rzeczy. Oby tak dalej, daleko zajdziecie! Ps. Powodzenia z pracowanikami zatrudnianymi na 3 miesiące... chyba ktoś kto je rekrutuje i zatrudnia nie nadaje się do tego skoro juz kilkunastu przedstawicieli na jednym terenie nie może sobie poradzić dłużej niż 3 miesiące.. brawo dla Krakowa!

Potencjalny

Witam serdecznie. Mógłby ktoś powiedzieć coś na temat pracy w Gdańsku? Mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i chciałbym uzyskać chociaż odrobinę informacji. Czy wiecie coś na temat rotacji w firmie, zarobków, liczby wizyt, czy lekarze i farmaceuci chcą rozmawiać bo widziałem dość często ogłoszenia i to mnie trochę zniechęca bo klient jeśli zobaczy co chwilę innego przedstawiciela przestaje wierzyć w rzetelność firmy. Pozdrawiam

Aneta

@Karo i jak poszedł Ci test? Możesz powiedzieć coś o tym? @Kakadu czy możesz powiedzieć jak przeszedł proces rekrutacji w Orion Pharma? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie? Czy wymagania jakie stawia pracodawca są duże?

Kakadu

no tak, nikt nie zatrudni jeśli nie bedziesz mial wiedzy na temat tego co sprzedajesz, ale czy są jakieś szkolenia wcześniej? wyjazdowe lub on-line? Aplikowałam na stanowisko Przedstawiciela.

xxx

Test jest pisemny, oczywiscie ze mozna go nie zdac. Nikt Cie nie zatrudni jezeli nie bedziesz mial wiedzy na temat tego co sprzedajesz.

xcd

Czyli jest to test pisemny? Mozna go nie zaliczyć?

Xxx

Test jest z wiedzy o konkurencji i cenach

nowy

Jaki teren dostałeś od 7 sierpnia i jaką linie?

Ambitny

Zaczynam prace od 7 sierpnia ( test merytoryczny) ktoś go pisał ? Co jeśli nie zdam ( chociaż takiego scenariusza nie zakładam. ) co do. Rekrutacji to bardzo pozytywna najpierw rozmowa z DR potem z DS w Warszawie. Gdzie mówił jaka to jest rzeźnia i orka. Bez doświadczenia w farmacji zaproponowali 2800 netto. Auto nie mam pojęcia czym tam jedzą ( mam nadzieje tylko ze nie fiatem panda) coś gdzieś obiło mi się o uszy ze astra lub kia ceed, Jak będzie ? Pożyjemy zobaczymy.;)

Karo
@Ambitny

Ambitny, daj znac jak poszedl test, ja mam jutro ;-)

Z furki można korzystać prywatnie, tankując w swoim zakresie?

Zzz
@Piotr

Od niedawna mamy w autach GPS więc nie wiadomo jak to będzie...

Bambino

Jeżeli takie warunki są dla Ciebie satysfakcjonujące to okej... A co do pani D- Hmm.. popracujesz to pogadamy ;)

Aneta

@Potencjalny Orionowiecrozumiem, że w takim razie trzeba przygotować się na ciężką rozmowę kwalifikacyjną. A czy obie rozmowy odbyły się tego samego dnia? Ile czekałeś na propozycję pracy?

Artek
@Aneta

Uważam, że rozmowa nie była ciężka. Fakt, wszystko co powiesz jest kontrowane ale to ogromny plus, ponieważ w terenie usłyszysz dużo więcej mniej przyjemnych rzeczy i masz możliwość się sprawdzić, jeśli nie pracowałaś wcześniej w branży. Byłem na jednej rozmowie, a po upływie tygodnia otrzymałem odpowiedź. Co do warunków: 3800 brutto, nowa astra 5, zatrudnienie przez firmę zewnętrzną. A jeśli chodzi o wypowiedź Bambino - masz chyba przestarzałe informacje... Realia wyglądają nieco inaczej i rozumiem, że po zwolnieniu przez p. D chcesz dać upust swojej złości ? przykre.

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Pharma - Warszawa

• Jak się pracuje w Orion Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orion Pharma?

Kandydaci do pracy w Orion Pharma napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orion Pharma