SPEC BAU Polska Sp. z o.o.

Opinie o SPEC BAU Polska Sp. z o.o.

Julita

@Rombex, rozumiem, że współpracowałeś z Spec Bau Polska Sp. z o.o.? Może firma po prostu skrupulatnie sprawdzała wykonane zlecenie, aby mieć pewność, że wszystko jest OK? Czy możecie napisać coś jeszcze na temat pracy w Spec Bau Polska Sp. z o.o.? Na stronie internetowej firma nie ma wyszczególnionych ofert pracy, ale jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą, może wypełnić formularz i przesłać swoje CV. Szczegóły: http://specbaupolska.pl/kariera/

Mirek
@Julita

Współpraca ok, zapłata za faktury w terminie. Myślę że jeśli robota jest wykonana dobrze to nie ma się czego obawiać a firmy u których z jakością jest różnie to raczej wszędzie będą miały kłopoty.

Rombex

Nie polecam wykonywać u nich zleceń. Zawsze szukają dziury w całym. Po wykonanej pracy, szukali wszystkich możliwości aby nie zapłacić.

Konkurencja bardzo inspiruje niektóre osoby do pisania.

johny walker

W firmie ciągła zmiennośc nastrojów decyzji, wstrzymywanie płatności zarzuty z palca wyssane, to jedno, drugie to kadra zarządzająca na budowach też taka sobie, decyzyjności żadnej bo boją się odpowiedzialności. Wszystko to wina podwykonawców a prawda jest taka, że chłopaki sobie nie za bardzo radzą z wycena kontraktów duzo w tym jest przypadku.

Lok
@johny walker

Zgadzam się. Brak jakiej kol wiek decyzyjności. Nie potrafią zapewnić dojazdów na poszczególne odcinki budowy. Zamówili transport z prefabrykatami, który się zakopał podczas wyjazdu z placu budowy to "kierownik" (czy kim on tam jest) ze Spec Bau powiedział że to nie jego auto i ma sobie jakoś poradzić. Więc na pomoc z ich strony nie ma co liczyć. A to ich obowiązkiem jest zapewnienie dróg na budowie. Kadra zarządzająca bez wystarczającej wiedzy. Po złej decyzji odwracają się i uciekają do biuro żeby przeczekać aż "problem rozwiąże się sam". Szybko zapominają że ktoś im coś uratował. Może na innych budowach kierownictwo jest bardziej decyzyjne i konkretne ale tego nie wiem.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy SPEC BAU Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Inżynier Budowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Podwykonawca

Czy ktoś ma z nimi problemy z wypłacaniem lub odebraniem prac?? Niedługo mam z nimi podpisać umowę a będzie to pierwsza współpraca i niepokoją mnie powyższe wpisy.

Sceptyk
@Podwykonawca

Zapłacą zawsze ale po terminie no i te kaucje jak za zboże. Potem na zwrot 5% trzeba czekać wieki aż uda im się oddać całość budowy. Przykładowo zacząłem w kwietniu w maju skończyłem mamy sierpień a ja nadal nie odzyskałem kaucji żenada.

Marysia
@Sceptyk

Podajesz miesiące a gdzie rok ? Zależy jak masz skonstruowaną umowę odnośnie zwrotu kaucji. Czytałeś ja ?

Kuba

Niewypłacone od Specbau 95 tys złotych z terminem do końca sierpnia 2017 sprawa skierowana na drogę sądową. Nie polecam Specbau oszuści.

Julita

Od dawna @johnnywalker, toczy sie na ten temat dyskusja. Wczesniej dopytywałam o szczegóły takich projektów ale w większości wszyscy narzekają na płatności. Moze w takim razie jest jakiś kłopot w zarządzaniu albo w kadrze?

Julita

@Sceptyk a jak przebiegała sama współpraca z firmą podczas realizacji projektu? Możesz napisać o tym coś więcej? Z czego wynika taka obsuwki czasowa w wypłacaniu kaucji?

Julita

Firma jest nadal zarejestrowania w KRS-ie i aktywnie prowadzi proces rekrutacyjny @podwykonawca, więc takie argumenty przemawiają za wiarygodnością Spec Bau Polska. Dobrze byłoby, jednak poznać stanowisko firmy w tej sprawie, może poprosić dział hr o odzew?

budowlaniec

Ostrzegam podwykonawców - chcesz mieć kłopoty weź zlecenie od tej firmy. Brak koordynacji prac, co moment inny kierownik budowy, niepowodzenia przerzucane na małych podwykonawców.

gość
@budowlaniec

może jakiś pozew zbiorowy?

rtfg

@biis hej no masz racje to nie ejst nic szczególnego tak na prawde ale czy Ty pieszesz o tej ofercie na stanowisko kierownika dzialu przygotowania produkcji w Oświęciumiu ? bo to na chwile obecna to jest jedyna ofert pracy od nich chyba ze się myle ..

Czy są jakieś opóźnienia, problemy z wypłatą wynagrodzenia? Jaka panuje tam atmosfera?

zorientowany

Cienka firma zarządzana na sposób feudalny, zmienność decyzji wielokrotna. Wstzymywanie wypłat nie należy do rzadkości.Niewiele się tam nauczycie od typowe zarzdzanie po polsku, dziś możeszbyć kosztorysantem jutro kierownikem a za dwa tygodnie majstrem. Nie polecam.

mag

cienko.jakie masz wykształcenie?kierownik budowy zarabia 20000.to ja jako nauczyciel dostaje 6000

qqłka

Kolega był jakiś czas temu, nie zwaliło go na kolana. A dużo ofert pracy to ciekawa sprawa jak w branży bryndza.

admin

Twoja opinia na temat firmy Spec Bau Polska Sp. z o.o. może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o SPEC BAU Polska Sp. z o.o. - Oświęcim

• Jak się pracuje w SPEC BAU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPEC BAU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPEC BAU Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPEC BAU Polska Sp. z o.o.