Opinie o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Metalowy "Gorzelak" SC. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Metalowy "Gorzelak" SC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC w Starachowice

bimbaj

Przyzwoite miejsce pracy, atmosfera miedzy ludzmi ok, kasa w miare ok, wiadomo zawsze mozna sie do czegos przyczepic gdyz nigdzie nie jest idealnie. Ocena w skali 1-6 to 4-

roki

Chyba nie masz dobrych informacji. Ja mam umowę na stałe. Chłopaki co pracują dłuższy czas też słyszę że dostają.

dede
@roki

no to źle słyszysz, pracuję 6 lat i mam terminową

komik
@dede

OGLOSZENIA SIE POJAWIAJA A I OWSZEM ZE WZGLEDU NA ROTACJE PRACOWNIKOW PEWNIE,

luki

jaka stała umowa , weź bzdur nie pisz

Kermit

na hali ciepło, atmosfera ok, ludzie na produkcji ok, nigdzie nie ma idealnie, ale tu jest całkiem ok, masz robić swoje i tyle :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zakład Metalowy "Gorzelak" SC? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
striker

Fizyczny pracuje na prasie i wygina blachy

striker

Nie wiem skąd masz takie info, ja mam tam kumpla co pracuje kilka lat i wiem że ludzie na produkcji zarabiają do ręki sporo więcej niż 1760. Sam chciałem tam iśćale nie znam rysunku. Biurowi podobno mają bardzo dobre zarobki.

M_aly

Panowie jak się pracuję zimą ? ogrzewana hala? po ile godzin? soboty, niedziele ? interesuje mnie praca na produkcji

xxx

Nie kapujesz? Umowa na najniższą krajową i ta kwota na konto.

kalosz

Najniższa krajowa, 11 zł do łapy na godzinę

ardi88

Często są ogłoszenia na prasę krawędziową, mam staż około 4 lat na prasie CNC na jaką stawkę można liczyć ?

Lopez

w całym watku macie wszystko dobrze opisane - sama prawda i tylko prawda , najnizsza na umowie

xxxx

piatnic - nie wspomniales o tym iz najnizsza krajowa netto na konto.

Burmistrz

na co sie zmieni??

też robię

oj Łosiek, Łosiek jesteś

helmut

nini , to stos bredni

xxxx

Dlaczego w ogloszeniach Z.M. Gorzelak oferuje "wysokie wynagrodzenie" ?? Czy (usunięte przez administratora)l na godzine mozna nazwac wysokim wynagrodzeniem ??

xxx

maniek - poczytaj sobie posty wyzej, ktore mowia tylko prawde

xxx

poczytaj sobie wszystkie posty powyżej, to oddaje realia jakie są

Benny

Dzisiaj byłem na rozmowie w tej firmie i odniosłem wrażenie że wszystko tam jest bardzo poukładane. Ludzie na maszynach pracowali normalnie bez pośpiechu. Gościu pokazał mi maszyny na jakich się pracuje to aż mi szczęka opadła. Nie ma co nawet porównywać warunków gdzie obecnie pracuje - to jest syf i cyrk na kółkach. Olo - czy Ty tam pracowałeś? Gdzie teraz pracujesz, warunki lepsze, są przyjęcia, jakie wynagrodzenie? Nadgodziny podobno płatne + 50?

gutek

w sumie zgadzam się z poprzednikami z tym, że nie ma nic złego w pytaniu o jakieś dodatkowe benefity. Tak naprawdę niezależnie od miejsca i branży firma może zaoferować do wynagrodzenia jakiś pakiet. Co do warunków- 11-11,50 to rozumiem że netto- do ręki i czy jak mowa o tych 12h to za te nadgodziny jest płacone?

hugo

Do junaka, stary chyba ci (usunięte przez administratora) o, w jakim ty świecie żyjesz karty sportowe fit flex,opieka medyczna... To gdzie ty teraz pracujesz może bym się tam załapał. Państwo nie potrafi zapewnić opieki medycznej a wymagasz tego od pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC - Starachowice

• Jak się pracuje w Zakład Metalowy "Gorzelak" SC?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Metalowy "Gorzelak" SC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zakład Metalowy "Gorzelak" SC
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • ul. Składowa 35A
    27-200 Starachowice