Opinie o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Metalowy "Gorzelak" SC. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Metalowy "Gorzelak" SC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC w Starachowice

Przyjezdny

W firmie jest słaba atmosfera - szczególnie na laserach i na magazynie, ogromna rotacja , zapewne wpływ na nią ma złe zarządzanie pracownikami oraz przedmiotowe traktowanie ich. Pracuję tu 4 lata i na dniach zmieniam pracę. Mam dość.

Lol
@Przyjezdny

Zwolniłeś się? jakoś te same twarze widzę na magazynie i na laserach

cake
@Przyjezdny

slaba, tam ludzie malo gadaja ze soba, slyszalem ze koles przyjal sie i uciekl doslownie(wyparowal)

Zuzanna

@olz czego wynika, że tak wygląda atmosfera w firmie? Co na nią wpływa?

cake

z mentalnosci ludzi, zascianku

Łysy

NORMALNE UMOWY _ WSZYSTKO NA PAPIERZE

Zuzanna

Słuchajcie w ostatnim czasie Wasze rozmowy skupiły się głównie na zarobkach w Zakładzie Metalowym "Gorzelak" SC. A jednak takich kwestii nie powinniśmy na forum poruszać. A dlatego, bo to jest bardzo zależna od wielu czynników rzecz. Każdy z Was może mieć inne doświadczenie, inne kwalifikacje i to wiąże się z tym, że wynagrodzenie nawet na tym samym stanowisku może być różne. Dlatego jak ktoś jest ciekawy zarobków i chce być pewny to niech pyta pracodawcy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zakład Metalowy "Gorzelak" SC? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Pytający

Jakie zarobki na laserach lub prasach krawędziąwych? Znam biegle autocada i umiem programować maszyny ile można wyciągnąć?

Laser
@Pytający

2000 - 2300 brutto

Laser 2
@Laser

nie wiesz to się nie odzywaj. ja mam 2300-2450 do ręki

Bywalec
@Pytający

Na laserach czy krawędziarkach to do 2600 do ręki dostaniesz. Ostatnio szukali kogoś z autocadem do biura, ale nie wiem czy nadal szukają pewnie tam zarobisz więcej.

Sobota
@Bywalec

Ta jak w sobotę przyjdziesz ze dwie....

xyz
@Laser 2

Ile masz na konto , a ile w kopercie :-) ????

Lolo
@Laser 2

Pochwal sie ile na konto.

Jas

Ty masz jakieś problemy ze sobą

Zuzanna

@Łysy jestem moderatorem forum gowork.pl. I nie rozumiem czemu mnie obrażasz. Na forum jest regulamin, według którego Twój wpis może usunąć administrator forum. Czy według Ciebie na forum nie można zadawać pytań? To jakie ono ma dla Ciebie cel? Forum ma na celu pomagać użytkownikom w znalezieniu informacji o Zakładzie Metalowym "Gorzelak" SC. I w tym pomagają moje pytania.

Zatrudnij się, to się dowiesz.

Janek

Zuzanna

@Łysy nie piszę książki, ale takie informacje o pracy w firmie Zakład Metalowy "Gorzelak" SC powinny być dostępne dla wszystkich użytkowników. Skoro już wiesz czemu chcę więcej wiedzieć to może Ty odpowiesz na te pytania?

Johnyyy

W firmie jest duza rotacja, slabo to swiadczy o zarzadzaniu personelem, pensjach i perspektywach.

Zuzanna

@Ja to nie miejsce na takie sformułowania. Odsyłam do regulaminu forum: http://www.gowork.pl/regulamin @1 dziękuję za informację. Ale tak jak piszę, dla każdego innego mogą być wysokie zarobki.

Zuzanna

@? właśnie piszę, że dla każdego znaczy coś innego. Myślę, że na przykład dla studenta, którego to jest pierwsza praca mogą być wysokie. Widzę, że jest to sprzeczka o zarobki. Może po prostu jesteście na innych stanowiskach i dlatego wasze zarobki się różnią?

@Zuzanna

Stawki brutto podane między 2000-2300 są stawkami, które tutaj mamy na produkcji.

@1

Co ty chłopie(usunięte przez administratora)

Pokaz ile masz na umowie? Wiem co pisze bo wiem ile mam na umowie.

@1

cha cha cha

ha ha ha
@2

pisze się "ha ha ha" :)

Zuzanna

@Zainteresowany, @Wujek wysokie wynagrodzenie to pojęcie względne, dlatego dla każdego może znaczyć coś innego. A ile ono wynosi i na jakim stanowisku? Ofert pracy jest wiele: http://www.gowork.pl/praca/zaklad-metalowy-gorzelak-sc;pr, dlatego warto określić stanowisko, o którym mówimy.

?
@Zuzanna

2000-2300 brutto na produkcji to jest wysokie wynagrodzenie?

@?

kolego chyba nie wiesz co piszesz. 2300 brutto to ok 1650 netto. Zarobki są sporo wyższe... czy ty wogóle tu pracujesz?

Fixi
@Marcin

Tak, pracuję i wiem ile mam na umowie :-)

Wujek

To wysokie wynagrodzenie to tylko złudzenie optyczne.

Czemu w ogłoszeniach o pracę pojawia się "wysokie wynagrodzenie" przecież to jest nieprawda !

Thug Life

co cie to obchodzi

FIBER

UUU TU GADANIE O ROZWOJU PRĘŻNYM A PRACOWNICY UCIEKAJĄ - (usunięte przez administratora) TYLKO PATRZEĆ JAK KOLEJNI BĘDĄ UCIEKAĆ

@FIBER

Jak sytuacja, kolejni uciekają? nic nie piszesz

@FIBER

Jak sytuacja, kolejni uciekają? nic nie piszesz

Zuzanna

@FIBER mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat sytuacji w firmie? Piszesz o dwóch pracownikach którzy postanowili z pracy odejść. Jak dużo osób jest to w skali całego działu firmy?

JJ

to jak szefostwo traktuje pracowników

ol

fatalna atmosfera

bugsbunny

Witam, Jak wyglada praca na magazynie,jakie warunki placa? pozdrawiam

felix
@bugsbunny

niesamowite tempo, stress

Zuzanna

Obecnie na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje na temat rekrutacji na stanowisko Specjalista do spraw sprzedaży i Marketingu. Czego mogą oczekiwać aplikujący na to stanowisko?

lizusek

niczego atrakcyjnego

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Metalowy "Gorzelak" SC - Starachowice

• Jak się pracuje w Zakład Metalowy "Gorzelak" SC?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Metalowy "Gorzelak" SC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zakład Metalowy "Gorzelak" SC
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • ul. Składowa 35A
    27-200 Starachowice