MDML Poland sp. z o.o.

Józefów

MDML Poland sp. z o.o.
4 4

Opinie o MDML Poland sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marta

@rób masz rację, że warto dowiadywać się bezpośrednio u pracodawcy. To pierwsze źródło informacji i nawet jeżeli nie ma ofert na stronach to może akurat planują jakąś rekrutację. Zawsze warto też wysłać swoje CV, bo ono zostanie zapisane w bazie i mogą potem do niego wrócić.

rób

no trudno, nic na siłę przecież. Chociaż, jak na firmę warszawską, to dziwię się, że nie mają wolnych wakatów. Ja bym zaryzykował i się dowiedział u nich bezpośrednio

Zostaw opinię o MDML Poland sp. z o.o. - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MDML Poland sp. z o.o.