Mdml Poland Sp. z o.o.

Józefów

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Mdml Poland Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mdml Poland Sp. z o.o.

Byly pracownik

Zarobki zalosne. Zarzad szalony i nieprzewidywalny. Szef- sloma z butow, wiejski wizjoner, ktory przeczytal o jedna ksiazke o Stevie Jobsie za duzo, ale zapomnial ze Stevem Jobsem nie jest. Wymagania ogromne, wlacznie z tym ze znika jakiekolwiek zycie prywatne. Wszystko opiera sie na pustcyh obietnicach, przeciaganych jak tylko najdluzej sie da. Brak jasnych wymagan, decyzyjny paraliz, kolesiostwo. A rotacja coraz wieksza.

bnbn

Lepiej tam nie pracować, nieprzewidywalny zarząd, słabe kierownictwo, beznadziejna organizacja, brak jakiejkolwiek wizji, brak perspektyw rozwoju, marne zarobki, duża rotacja.

admin

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Mdml Poland Sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o Mdml Poland Sp. z o.o. - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mdml Poland Sp. z o.o.