Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Gru

Witam,czy ktoś z państwa wie kiedy wypłacą pieniądze za wczasy pod grusza ?

Sylwia

Hej, wie ktoś jaki jest drugi termin wypłat świadczenia na święta? Wniosek został zaakceptowany zaraz przed świętami. Pozdrawiam

Pyk

20 zł do karty benefit to poprostu kpina dla firmy

Grusza

Witam. Czy ktos moze sie orientuje kiedy wypłacają pieniadze za gruszę? Wniosek byl zaakceptowany w tym samym momencie co świadczenie świąteczne. Z góry dziekuje za informację

Kleszczewo

Kleszczewo

Jak będzie wypłata świadczeń dajcie znać

Natasza

No właśnie czy miał już ktoś wypłatę tych świątecznych świadczeń ?pozdrawiam

Ar
@Natasza

Dyspozycję wypłaty wyszły wczoraj powinny być dzisiaj na koncie

Jest kasa na koncie

Dziś miałam w Santander

Natasza
@Ar

Tede

Wniosek rozliczony a pieniądzy nie ma.

@Tede

Mbank już ma

Swiateczne

Wiadomo cos co z wyplata swiadczenia swiatecznego? Podobno dzis mialy byc przelewy a tu ani widu ani slychu.

@Swiateczne

W nas pisze że wniosek rozliczony a pieniędzy jeszcze nie ma

@Swiateczne

Są już wyplaty

@Piotr

Po 15 były na koncie

Ona

Dziś miałam na koncie świadczenie świąteczne

A

Witam czy dostał ktoś wypłatę świadczenia świątecznego?

@A

Jest na nais że status został rozliczony więc myślę że pieniądze wyszły z firmy

Daro

Jest już przelew!

Jest przelew na koncie.

A

Witam mam wiadomość dla tych co coczekają na wypłatę świadczenia świątecznego dyspozycję wypłaty poszły wczoraj z firmy powinny być dzisiaj na koncie, potwierdzone przez osobę odpowiedzialna za to

Ar
@A

Mam wiadomość dla tych co czekają na wypłatę świadczenia świątecznego dyspozycję wypłaty wyszły z firmy wczoraj powinny być dzisiaj na koncie potwierdzone przez odpowiedzialną osobę za to

Jak poszły to dzisiaj i po 15-stej

Koordynator

Jest napisane, że w środę.

@Koordynator

Świadczenie świąteczne jest na koncie właśnie wypłaciłem

Al

Jest świadczenie świąteczne na koncie właśnie wypłaciłem

Bony są dla pracowników na umowę o pracę a dostępne są wnioski na platformie nais nie słyszeliście bo nie mówią to przykre

Wojteczek

Info o dofinansowanie było wysyłane drogą e-mail wystarczy sprawdzać pocztę :)

????

Czy ktoś dostał już pieniędzy z wniosków ?świątecznych

Inspektor

Informacyjnie: Odnośnie tego że ktoś dostaje za mało: A) złożyłeś PIT2 żeby mieć pobieraną mniejszą zaliczkę na dochodowy ? B) wypisałeś sie z PPK ? C) przy zatrudnieniu zaznaczyłeś żeby być objętym dobrowolnym ubdzpieczeniem ? Każda z tych opcji powoduje że dostaniesz mniej na ręke. W przypadku PIT2 i PPK żale kieruj na Wiejską albo Nowogrodzką do geniuszy od Nowego ładu i PPK. A przede wszystkim zacznij czytać wiadomości a nie oglądaj kretyńskie seriale. W przypadku ubezpieczenia żale kieruj sam do siebie że nie wiesz co zaznaczasz. 99% przypadków "za mało dostałem" to efekt waszego wyjebania na wszystko. Nie chciało sie wam składać PIT2 ani wypisać z PPK to jest wasz problem a nie firmy. Firma nie naprawi za was problemów wynikłych z waszego lenistwa i nieogarniecia. Odnośnie tego czy będzie wypłata na czas: ZAWSZE jest na czas.

Mati

Pracuje drugi miesiąc ale o bonach na święta nic nie slyszlem

Sebb
@Mati

Ja pracuję od 2011 i też o żadnych bonach nigdy nie słyszałem

Lilka

Czy wie ktoś może jaki magazyn jest na inwestycyjnej w ogłoszeniu ? Nie ma podanego numeru

A

Czy dostał już ktoś wypłatę świadczenia świątecznego?

Peter

Prawdopodobnie w poniedzialek

AA

Dostał ktoś wypłatę świadczenia świątecznego?

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.