Opinie o Retos w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Retos. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Retos o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Retos w Skoczów

Kowal Nowy wpis

Mają stare i wysłużone lory, które sami przerabiają i kleją w swoim warsztacie, przez co każda jest inna i często coś pęka, nie działa, blokuje się, itd. Warsztat musisz wozić ze sobą. Konie tez nie młode. Nigdy tez nie wiedziałem ile zarobię bo nikt mi nigdy nie dał rozliczenia do ręki. Mają bardzo duży "przemial" ludzi. Ostatnio odeszło prawie 20 kierowców bo nawet na firankach czy chłodniach kasa jest niewiele mniejsza a przy załadunku -w porównaniu do ich starych lor - nie robisz nic. Przy takim sprzęcie bardzo łatwo uszkodzić ładunek i to się zdarza bardzo często nawet doświadczonym kierowcom a uszkodzenia odrazu idą w tysiące. Klimatu w firmie tez nie polecam. Kuleje przepływ informacji. Spedytorka A. wychodzi z założenia, że wszystko wiesz, więc cie nie informuje o szczegółach trasy a potem ma pretensje. Nierzadko zwyczajnie się wydziera i jest wulgarna. Jedyny plus to Ludzie na warsztacie. Super ekipa, która staje na głowie, żeby ten złom utrzymać w ruchu. Ogólnie nie polecam firmy. Wg. mnie (usunięte przez administratora) że słabym sprzętem i brakiem szacunku do pracownika.

Odpowiedz Nowy wpis
@Kowal

Filozof z Ciebie. Idziedz do innej pracy i nie robisz prawie nic.Za co w takim razie dostaje się wyplate za pracę(usunięte przez administratora)?

Madzia Nowy wpis

Ekipa w firmie ma duży staż pracy?

Polo Nowy wpis

@Gal jak to warsztat wozisz ze sobą ?

Gal

Ludzie tworzą miejsce pracy , a w Reno jak to w Reno, mało profesjonalizmu. Warsztat wozisz ze sobą. W prost nikt Ci nie powie nic złego, ale plecy będziesz miał obgadane. Obrócz tego dużo obcokrajowców

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Retos? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Monter
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Skoczów - Tajemniczy Klient, praca dodatkowa
SAVOIR Group Sp. z o.o.
WieszKTO3000

Sprawdź popracuj, kawy i bajek do oporu. Zestawy spoko łatwe dobrze się na nich pracuje piszę tylko o ciężkich lorach o osobówkach nie mam pojecia. Chajs też sie zgadza dopuki sie nie zwolnisz przed wyplatą uprzedzam nie popełniajcie tego błędu. Jak w domu Cie nie lubią to odpowiednia praca łuzko w aucie jest zawsze albo 2. Nie mysl że bedziesz co weekend w domu, taki temat. Nie zaplanujesz nic chyba ze oni ciebie. Spedycja to jest dopiero kabaret, temat jeden bo spedytorka jedna xd. Doświadczona to ona jest powie ci ze masz weekend jak juz jestes w camionie, bo jak by wczesniej powiedzaiła to bys nie pojechał. STAĆ WEEKENDY ZA 10 CZY 9 to juz lepiej w system 2 na 1 i masz ponad 9. Oni o twojej rodzinie nie pomyslą Po za tym Niemcy z kilometra na gabarycie haha.Zestawy tylko są spoko pełna hydraulika czyste zadbane ,Na stałe do mieszkania jak znalazł. Sprawadzisz zobaczysz. Pozdro Prawde podobno tu usuwają .

Julia
@WieszKTO3000

@WieszKTO3000 Ale nadal pracujesz w Retos? Czy firma daje swoim pracownikom jakieś benefity np. opiekę lekarską?

Hej, czy w firmie Retos płacą za nadgodziny?

WieszKTO3000

raczej nie ale inspekcja mogła by to sprawdzić. Moze by zobaczyli tego czego nie widać...

d

Parę lat temu pracowałem w Retosie na tzw starym warsztacie. Jak tak powspominam to nawet fajnie było, ale robota trochę nieprzewidywalna, tak jak wypłaty. Z kierownikiem i szefem ciężko znaleźć wspólny język, ale coś się tam nauczyłem więc generalnie nie będę narzekał.

Julita

@Adam, zawsze możesz sprawdzić zakładkę z ofertami pracy, na stronie internetowej firmy. Może będzie wśród nas, osoba która obecnie jest zatrudniona w Retos? Dajcie znać jakie panują warunki zatrudnienia i jaka jest atmosfera. To najważniejsze kwestie o jakich chcą wszyscy dowiedzieć się na forum.

@09, w sumie stanowisko jak najbardziej dla mnie, możesz napisać mi gdzie znalazłeś ich ofertę pracy, bo chętnie zapoznałbym się z ich warunkami zatrudnienia.

Wiesiek

Czy ktoś mógłby napisać ile dostaje brutto lub netto nowy mechanik na początek? 3000 brutto, może 4000 brutto? Pewnie większość osób czytających to forum byłaby wdzięczna za konkretną odpowiedź. Pozdrawiam~

DIAG

P.S. ODNOSNIE TWOJEJ WYPOWIEDZ SPRAWA ZOSTAJE PRZEKAZANA DO SADU O ZNIESLAWIENIE . PREDZEJ CZY POZNIEJ SIE SPOTKAMY I ZOBACZYMY CZY BEDZIESZ DALEJ TAK WYGADANY DO ZOBACZENIA !!!

Witam, pojawiam siętutaj z powodu niestety stratrty mojej poprzedniej pracy. retos wydaje się być dla mnie dobrą opcją dlatego chciałbym się dowiedzieć o pracy tam. właśnie dla mnie idealną pracą będzie praca dla kierowcy c plus e , tylko tak jak jurek zapytam w jaki sposob kierowcy sa rozliczani czy od km?

giero
@Marek

ciekawi mnie gdzie właściwie wcześniej pracowałeś ? nie wiem czy się dobrze orientuje ale Retos ze swoimi oddziałami w Skoczowie i Pietryzkowicach raczej zajmuje się serwisem oraz sprzedażą części i pojazdów. Wydaje mi się , że trochę pomyliłeś ich profil działalności. Nie jest to wg. mojej wiedzy firma spedycyjna

jurek

Witam, obecnie retos transport prowadzi rekrutację na kierowce międzynarodowego C+E, płaca od kilometra, czy jak to wygląda?

INO RETOS

PAMIETEJCIE INO RETOS-SKOCZOW TU ZAPEWNIA CI :PRECE-BEZPIECZENSTWO -SWOBODE PRACY-DOBRY KONTAKT Z PRZELOZONYM I ZERO MOBINGU :)

elfodar

koroś to ty widze sporo wiesz a moze mi cos wiecej powiesz na temat np wrocławia jestem bardzo ciekaw mam w stosunku do nich plany

Właśnie słyszałam że bardzo dużo ludzi przewija się przez tą firmę. Podobno jest niezbyt ciekawa. Ale dobrze że jest mało takich firm. (usunięte przez administratora)

tere fere

chyba jesteś młodym i nie doświadczonym człowiekiem znam tą firme od lat i wiem jak w niej jest wiec nie oskarżaj bo wywalili cie zapewne bo przegiołeś dobrych kierowców sie niezwalnia pamiętaj są zbyt cenni!!

Zostaw merytoryczną opinię o Retos - Skoczów

• Jak się pracuje w Retos?

Zobacz opinie na temat firmy Retos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Retos?

Retos