Retos

Skoczów

Opinie o Retos

Julita

@d, dobrze wspominasz swoją przygodę w Retos. Napisałeś, że Twoja praca była nieprzewidywalna. Co to znaczy? Na jakich warunkach się opierała? Czy wspominając o tym, że nauczyłeś się dużo w firmie, masz na myśli, to że, pracodawca dba o rozwój swoich pracowników?

d

Parę lat temu pracowałem w Retosie na tzw starym warsztacie. Jak tak powspominam to nawet fajnie było, ale robota trochę nieprzewidywalna, tak jak wypłaty. Z kierownikiem i szefem ciężko znaleźć wspólny język, ale coś się tam nauczyłem więc generalnie nie będę narzekał.

Julita

@Adam, zawsze możesz sprawdzić zakładkę z ofertami pracy, na stronie internetowej firmy. Może będzie wśród nas, osoba która obecnie jest zatrudniona w Retos? Dajcie znać jakie panują warunki zatrudnienia i jaka jest atmosfera. To najważniejsze kwestie o jakich chcą wszyscy dowiedzieć się na forum.

Szukasz pracy?

Adam

@09, w sumie stanowisko jak najbardziej dla mnie, możesz napisać mi gdzie znalazłeś ich ofertę pracy, bo chętnie zapoznałbym się z ich warunkami zatrudnienia.

Wiesiek

Czy ktoś mógłby napisać ile dostaje brutto lub netto nowy mechanik na początek? 3000 brutto, może 4000 brutto? Pewnie większość osób czytających to forum byłaby wdzięczna za konkretną odpowiedź. Pozdrawiam~

DIAG

P.S. ODNOSNIE TWOJEJ WYPOWIEDZ SPRAWA ZOSTAJE PRZEKAZANA DO SADU O ZNIESLAWIENIE . PREDZEJ CZY POZNIEJ SIE SPOTKAMY I ZOBACZYMY CZY BEDZIESZ DALEJ TAK WYGADANY DO ZOBACZENIA !!!

Marek

Witam, pojawiam siętutaj z powodu niestety stratrty mojej poprzedniej pracy. retos wydaje się być dla mnie dobrą opcją dlatego chciałbym się dowiedzieć o pracy tam. właśnie dla mnie idealną pracą będzie praca dla kierowcy c plus e , tylko tak jak jurek zapytam w jaki sposob kierowcy sa rozliczani czy od km?

giero
@Marek 31.12.2014 12:40

ciekawi mnie gdzie właściwie wcześniej pracowałeś ? nie wiem czy się dobrze orientuje ale Retos ze swoimi oddziałami w Skoczowie i Pietryzkowicach raczej zajmuje się serwisem oraz sprzedażą części i pojazdów. Wydaje mi się , że trochę pomyliłeś ich profil działalności. Nie jest to wg. mojej wiedzy firma spedycyjna

jurek

Witam, obecnie retos transport prowadzi rekrutację na kierowce międzynarodowego C+E, płaca od kilometra, czy jak to wygląda?

INO RETOS

PAMIETEJCIE INO RETOS-SKOCZOW TU ZAPEWNIA CI :PRECE-BEZPIECZENSTWO -SWOBODE PRACY-DOBRY KONTAKT Z PRZELOZONYM I ZERO MOBINGU :)

elfodar

koroś to ty widze sporo wiesz a moze mi cos wiecej powiesz na temat np wrocławia jestem bardzo ciekaw mam w stosunku do nich plany

Kasia

Właśnie słyszałam że bardzo dużo ludzi przewija się przez tą firmę. Podobno jest niezbyt ciekawa. Ale dobrze że jest mało takich firm. (usunięte przez administratora)

tere fere

chyba jesteś młodym i nie doświadczonym człowiekiem znam tą firme od lat i wiem jak w niej jest wiec nie oskarżaj bo wywalili cie zapewne bo przegiołeś dobrych kierowców sie niezwalnia pamiętaj są zbyt cenni!!

Zostaw opinię o Retos - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Retos